Menu Forum

Svadba máj/květen 2010

(cz & sk)
23. pro 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kadan
Registrovala se 2. ledna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 789 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Vrakuňa, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
kadan
Registrovala se 2. ledna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 789 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Vrakuňa, Region Bratislava.
 market82
krásne fotky emoticon

konečne dobré správy
mysli na seba a nezaťažuj sa zlými správami z okolia. viem že to nie je jednoduché ale musíš mysleiť pozitívne emoticon
6. led 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
Registrovala se 27. července 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 617 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
Registrovala se 27. července 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 617 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel. Praha, Česká republika.
 Ahojte ženušky, tak som sa k vám konečne dostala emoticon Ďakujem za gratulácie emoticon a aby ste vedeli, že k čomu gratulujete, tak: 29.12.2011 o 01:00 na svet prišla nádherná Stella 50cm 3510g. Príchod na svet nemala jednoduchý...(od cca 3-tej h ráno sme prišli do porodnice s tým, že som začala krvácať, postupne začali prichádzať kontrakcie a tie sa stále viac a viac stupňovali. Keď som už bola otvorená na 8 prstov, tak sa nám začal zle ukazovať monitor. Naše zlatíčko sa nám zamotalo do pupočnej šnúry 2x okolo krku a 1x okolo telíčka. Prišlo teda na cisársky rez. Ja som sa zotavila pomerne rýchlo, ale Stellinka je z toho ešte stále trochu nekludná),Veľmi ma mrzí, že som nevidela Ivana ako ju poprvý krát držal v náručí, ako malinká po prvý krát zaplakala..hlavne aby bola zdravá, nič viac si neželám emoticon .
7. led 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 vrabciak
som rada že ste v poriadku, nech sa vám darí
sestričky ho neodfotili?? aspoň tam by si vydela jeho obrovskú radosť..
ale hlavné je že je zdravá a šťastného tatinka s malinkým slniečkom uvidíš ešte mnoho krát emoticon
7. led 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
market82
1
Registrovala se 20. července 2009 na beremese.cz. Přidala 422 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 22. května 2010
    V Praze - Ctěnicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
market82
1
Registrovala se 20. července 2009 na beremese.cz. Přidala 422 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele.
 @vrabciak jsem moc ráda, že jste to takhle statečně zvládly a že jste obě v pořádku!!! Držím palce, aby bylo všechno už jenom dobré a ať si krásně svoje štěstí užíváteemoticon
8. led 2012 ve 23:02  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
Registrovala se 11. září 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 339 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Nitra.
  • Svatba byla 1. května 2010
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
Registrovala se 11. září 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 339 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Nitra.
    Slovensko
 @vrabciak - este raz gratulujem, ako pisu baby, hlavne ze vsetko dobre dopadlo, to monitorovanie ma svoj vyznam... tak ti zelam teraz hlavne vela sil, budes ich potrebovat emoticon
10. led 2012 ve 22:39  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
market82
1
fotoportrét
fotoportrét
market82
1
 Ahoj holky, jak se máte? My jsme se v neděli vrátili po pár dnech z Londýna - dostala jsem tenhle výlet od manžela jako dárek k narozeninám a moc pěkně jsme si to užiliemoticon
1. 2. nastupuju do nové práce a do toho jsme se začali snažit zase o miminko, tak jsem docela zvědavá, jak to všechno půjdeemoticon

Jak se daří vám? Co nového? Jak vám rostou děti? A co nového u bezdětných? Dejte o sobě zase vědět!!

Přeju všem krásný denemoticon
27. led 2012 v 16:54  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @market82 - si sikula ze si nasla novu pracu... tak nech mas prijemny kolektiv, ale nech sa tam dlho neohrejes (z mamickovskych dovodov, samozrejme) emoticon
taky vylet do Londyna mohol byt fajn... vy tusim radi cestujete emoticon

nam sa dari dobre, Lenka lozi ako raketa a zacin chodit popri nabytku... no a je dost "ukecana"
27. led 2012 ve 22:27  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 ahojte kočky

market82 , držím palce v novej práci ale aj so snažilkovaním

cez vianoce sme sa tiež dosť snažili no nič z toho.
po 2 mesiacoch mi zase brali krv kvôli prolaktínu, a mám ho 1,49 norma je 6-30 takže som zase znížila dávku na 1/2 tbl. deň
to ma samozrejme teší že sa nimi nemusím toľko napchávať a navyše sa aj cyklus ukludnil, už mám pravidelný ako hodiny.
vo štvrtok som mala folikul 12mm, doktor zakázal " strieľanie" na prázdno / podľa jeho slov/
v pondelok idem na ďaľší ult. a uvidíme ako narastie emoticon aby sme mohli ísť na vec a pravdepodobne mi aj volačo pichne asi na dozretie, uvidíme
no ale ako to tak rátam tak asi sme sa vždy snažili moc zavčasu, lebo 12mm bol folikul v 16 deň cyklu a tak to vyzerá že ovu bude až okolo 19 dňa

no každopádne som rada že tam vôbec niečo objavil lebo za posledné mesiace nič

bosacka

myslela somna teba, videla som tebe veľmi podobnú kočku, normálne som rozmýšlala že ju oslovím či si to neni ty
emoticon
27. led 2012 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @kadan - nechapem, pozerala som sem viac krat, ale az dnes vidim tvoju odpoved... a kde si "ma" videla? piatok 20. sme boli v ikei emoticon
30. led 2012 ve 23:33  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 bosacka
jedna mladá pani sa na teba podobala /v čakárni u gyn/
31. led 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barankova
Registrovala se 1. února 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
barankova
Registrovala se 1. února 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele.
 alebo skus Ľuboš Jakubášek - Foto - video AGENTÚRA A+ je dobry zavolaj dohodnes sa
1. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @kadan - tak to som urcite nebola ja emoticon
4. únor 2012 ve 22:59  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alikaxx
Registrovala se 4. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 22 příspěvků a 1 inzerát. Má 3 přátele. Region Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
alikaxx
Registrovala se 4. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 22 příspěvků a 1 inzerát. Má 3 přátele. Region Galanta.
 Ahojte, tak som sa konečne odhodlala sa ozvať. Vždy keď vo fórume vidím svadba máj/kveten 2010 už už idem kuknúť, ako si tu pekne štebocete. Čiže ste sa tu pekne skamarátili emoticon
Ani neviem, ako začať, ale skúsim. Nedá mi to totiž. Sledujem, že sa tu preberá aj téma snažilkovanie a vidím, že v tom nie som sama. Tak by som si rada s niekym aj ja pokecala, možno kto ma trochu povzbudí, len žial nie je s kým.
5. únor 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @alikaxx - ahoj emoticon aj ty si mala svadbu kedy my? no ostalo nas tu zopar, co nakukneme ako sa maju ostatne majovky... a naozaj sa uz bavime hlavne o detoch, ci uz tych na svete, ocakavanych, ci snazilkovanych - asi to tak ma byt, po svadbe emoticon len musis byt trosku trpezliva, niekedy sa tu dlho nikto neukaze emoticon
ako dlho sa snazite?
7. únor 2012 ve 23:19  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alikaxx
fotoportrét
fotoportrét
alikaxx
 @bosacka no hej....mali sme svadbu koncom mája. Ako som už vravela, síce som sem nakukla ale nikdy nenapísala. Snažíme sa cca 8 mesiacov. Viem, že to nie je katastrofa, len vieš vždy napadne človeka bárs čo, či je všetko v poriadku a tak emoticon Tiež si niekedy vravím, že raz to musí výsť....len ostáva otázka, kedy to bude . Ale odľahčilo sa mi, keď som zistila, že nie sme ani prví a určite ani poslední emoticon
8. únor 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 ahojte kočenky, ako sa máte??
15. únor 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 ?
16. bře 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @kadan akurat som si vravela, ze uz musim napisat emoticon (a teda mam kusom casu, kedze som sa dostala za pc pred 23 emoticon
my sa mame dobre, len by mohol byt tato viac doma po vikendoch, ale ved co uz. Lenka vymysla kadeco, uz len cakame, kedy zacne chodit. ked je na nohach a chce sa niekam dostat uz rozmysla, ako by sa pridrzala aby nemusela zist dole na 4. a uz celkom dobre stoji na mieste, len sa boji kracat (nevodime ju, ani jej nestojime stale za chrbtom, tak vie, co je to padnut)
ty sa mas ako? dufam ze mas nejake dobre spravy...
@vrabciak @maaariii @market82 - ako?
16. bře 2012 ve 23:02  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 bosacka
som rada že si sa ozvala emoticon
mám sa fajn, teší ma že malinká sa má dobre a chce behať
je dobre že sa sama učí
17. bře 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
market82
1
fotoportrét
fotoportrét
market82
1
 ahoj vsememoticon bosacka, jsem rada, ze se vam dariemoticon
ja mam za sebou mesic a pul v nove praci a zatim se mi tu libi a snad i ja jim emoticon
Jinak nas zivot plyne poklidne dal a doufame, ze se snad brzy budeme moct zacit snazit o miminko. Moje telo je chudak po tech vsech hormonalnich zmenach za posledni rok dost zmatene, tak mu musel lekar pomoct kratkou hormonalni lecbou a snad se vsechno zase upravi jak ma a nam se podari, co si tolik prejem emoticon

jak se mate vy ostatni? jak vam rostou deti? a co jine novinky?
20. bře 2012 v 17:38  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 market82

ahoj emoticon
som rada že sa ti darí, čo máš za prácu?

verím že vám to čoskoro výde emoticon
22. bře 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko

8. dub 2012 ve 21:13  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
market82
1
fotoportrét
fotoportrét
market82
1
 @kadan mam praci v jedne velike nadnarodni firme, delam "exekutivni asistentku" pro nejvyse postavene manazery v nemecky mluvicichc zemich. Neni to moc velky stres, vyuziju jazyky, neco noveho se trochu i naucim, platove taky ok, takze na nejakou omezenou dobu docela fajnemoticon Zrovna dneska mam home office, coz je naprosto super vynalezemoticon
Co noveho u tebe? Jak se dari?

@bosacka super fotka, gratuluju k prvnim narozeninamemoticon jak jste je oslavili?

A jak se mate vy ostatni? Uz jsem dlouho neslysela zadne novinky, ozvete se emoticon
11. dub 2012 ve 14:38  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @market82 - dakujem za pochvalu... oslavili sme rodinne, i ked nam trosku skomplikovali situaciu sopliky emoticon nakoniec to vypalilo super, Lenka sa po tej torte uplne rozblaznila (neviem ci to bolo cukrom, alebo pozornostou ostatnych). inak tato torta bola takt, ze pre Lenku a potom sme mali od mojej maminy peknu a mnamovu pre ostatnych emoticon
- ta Tvoja praca znie dobre, hlavne ked pises, ze tam nie je velky stres a ten home office je urcite casto uzitocny aj prijemny. moc vam drzim palce
12. dub 2012 v 00:10  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 market82
som rada že sa ti darí, robota s minimom stresu hmm aj ja takú chcem emoticon
dúfam že ti táto práca dlho vydrží,

ja všetko po starom
13. dub 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maaariii
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 29. května 2010
    V Třebíči
fotoportrét
fotoportrét
maaariii
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 29. května 2010
    V Třebíči
 ahojky, jen jsem prolitla drivejsi zpravicky - koukam, ze porad pisete emoticon ja uzivam materske, je to super pohodicka, vubec se mi zpet do prace nechce - bud na cast uvazku anebo druhy mimco emoticon emoticon emoticon Lukasek bude mit v kvetnu rok emoticon vsechny vas moc zdravim emoticon
16. dub 2012 v 15:23  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
 Ahojte ženušky, veľmi sa vám ospravedlňujem, že vás takto zanedbávam, ale nejak sem nestíham chodiť. Som teraz častejšie na FB, ale ani to nieje žiadna sláva emoticon Raz som sem už niečo písala, ale podarilo sa mi to zmazať a potom sa mi malá zobudila, tak už som sa k tomu nedostala.
Som veľmi rada, že naša téma ešte funguje a že sa máte všetky dobre emoticon
@bosacka , to je už rok? páni to ale letí, ani sa mi eriť nechce.Je krásna malá Lenka emoticon To je super, že máš doma kecošku. Už sa aj ja teším na to obdobie, keď mibude Stellinka rapotať emoticon
@maaariii tiež by si mohla popísať ako sa Lukáškovi darí...
obom deťúrencom prajeme k ich prvému ročiku len a len to najlepšie, hlavne zdravie, nech vám rastú do krásy a nech majú prekrásne detstvo.
@kadan@market82 dúfala, som, že už tu budem čítať, že čakáte mimi, tak snáď už keď sem nabudúce prídem, tak si to už prečítam emoticon
market, práca znie fain, tak hlavne veľa prac.úspechov. a kolektív, nech je určite lepší, ako ten posledne emoticon
21. dub 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
 nenapísala som vám vlastne, čo nové u nás:
včera sme mali poradňu a Stellinka váži 6350g a má 63cm. Rastie ako z vody emoticon Budem svalnatá, pretože 2x denne chodíme na prechádzku a keďže nemáme výťah, tak si korbu trepem pekne v rukách. Už je to poriadna váha, hlavne keď ju nesiem tak, aby sa mi nezobudila.
Stellinka je inak poklad, má rada ľudí a na každého sa usmieva. ľudia, čo ju vidia sú z nej úplne paf, čo nás samozrejme teší emoticon Je to radosť mať taký zázrak doma emoticon
21. dub 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 mariii ten čas strašne letí, daj nejaké pekné foto z oslavy
vrabciak no comment emoticon , neboj budem hneď hlásiť

som rada že ste sa ozvali, písanie je tu už veľmi sporadické
21. dub 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @vrabciak - juj, to mate krasne miery... s tym kocikom to poznam... do 10m som vlacila vanicku v rukach na tretie poschodie - tiez 2x denne. esteze je Lenka taky drobec - v roku 7710g/71cm emoticon
Do asi 5.mesiaca sme sa doma uspavali pri kojeni a potom som ju opatrne niesla dolu, aby sa nezobudila, iba som dufala, ze nestretneme nejakeho suseda... potom mi ju par krat susesia zobudili a ona zaspala po pol hodine v kociku (dovtedy vydrzala max. 15 min. bez placu), odvtedy sme sa uspavali az vonku a bola to pre mna ulava... inak nastastie, lebo akurat koncilo teplo a v zime by to neslo s tolkym oblecenim.
@maaariii - tiez budem rada, ked napises ako sa vam dari emoticon uvazujete o dalsom drobcovi?
21. dub 2012 ve 22:15  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš