Menu Forum

Svadba máj/květen 2010

(cz & sk)
23. pro 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucsynka
Registrovala se 1. května 2009 na beremese.cz. Přidala 365 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
  • Svatba byla 22. května 2010
    Velkých Bílovicích, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lucsynka
Registrovala se 1. května 2009 na beremese.cz. Přidala 365 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 bosacka: ja mela do vcera svoje taky pekny, dokud jsem jeden sikovne nezlomila a tak me to nastvalo, ze jsem zkratila vsechny, sice ne uplne, ale i tak je to takovy divny pocit.. emoticon No a na svatbu bych chtela nazdobene dlouhe nehty, tak asi nezbyde nic jinyho nez gelovky.. emoticon Ted jen abych byla spokojena, kdyz do salonu pujdu poprve.. emoticon
8. kvě 2010 v 17:06  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maaariii
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 29. května 2010
    V Třebíči
fotoportrét
fotoportrét
maaariii
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele.
    V Třebíči
 bosacka - jsem rada, ze jsi rada, ze jsem spokojenejsi... emoticon

lucsy - takze z tveho zjistovani na netu plyne - ze radseji gelove - jestli jsem to dobre pochopila emoticon a to, co jsem dala na alba - jsou gelove nebo francouzska manikura?
8. kvě 2010 v 18:50  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucsynka
fotoportrét
fotoportrét
lucsynka
 maarii: ja myslim, ze jsou to gelove, ale nevim, nejsem zadny odbornik.. emoticon
8. kvě 2010 ve 20:13  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
habibi78 (38 r.)
Registrovala se 4. února 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 870 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel. Region Bratislava.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
habibi78 (38 r.)
Registrovala se 4. února 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 870 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel. Region Bratislava.
    Slovensko
 ahojte.
neviem, ako na vychode, ale na zapade bolo dnes naaaaadherne, babam to vyslo, supeeeeeeeeeeer...... emoticon emoticon emoticon emoticon
uz to maju za sebou, myslela som na nich cely den..... emoticon
pridala som na chvilu fotky zo skusky u vizazistky.... make up je fajn, ale vlasy dam inak.....
8. kvě 2010 ve 20:55  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
habibi78 (38 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
habibi78 (38 r.)
    Slovensko
 mariii, nechty su gelove a na nich urobena francuzska manikura.... biele konceky a ruzovy lak.... emoticon
8. kvě 2010 ve 20:56  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
Registrovala se 2. ledna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 789 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Vrakuňa, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
kadan
Registrovala se 2. ledna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 789 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Vrakuňa, Region Bratislava.
 akurát som dorazila z čiech a v Prahe, Mimoni....je teda bolo krásne počasie ale v Brne pršalo v piatok aj dnes.
Snáď na slovensku bolo fajn.

habibi
to je super, drahý si zaslúži veľkú pochvalu

marii
ja by som tiež vyskúšala šošovky. šaty, účes aj líčenie máš pekné myslím že netreba nič meniť.
ja mám tiež také stavy, je to normálne.
8. kvě 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 habi

očká máš super len by som trolinku zvýraznila pery emoticon
účes naozaj iný...
tá kvetinka mi tam nesedela teda na tom mieste, ak ju dáš vyššie mohlo by to byť lepšie emoticon
8. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
habibi78 (38 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
habibi78 (38 r.)
    Slovensko
 kadan, to bolo fotene doma, ruz som zjedla na obede...
ta kvetina tam nebude takto, len mi chcela ukazat, ako by to vyzeralo s kvetom.... odtrhla ju z nejakej ozdoby co mala v salone..... ale aj tak chcem inak vlasy..... emoticon
9. kvě 2010 v 00:27  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maaariii
    V Třebíči
fotoportrét
fotoportrét
maaariii
    V Třebíči
 habi - moc se mi libi kourove oci i tvarenka!!! jeste ty rty - jak jsi psala - ze jsou snedene emoticon a super! uces by nebyl spatny - na fotce 23 - z tohoto pohledu - se mi moc libi!!! emoticon
9. kvě 2010 v 00:39  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
i.sana
Registrovala se 10. března 2010 na beremese.cz. Přidala 274 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 1. května 2010
    Na Janohradě, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
i.sana
Registrovala se 10. března 2010 na beremese.cz. Přidala 274 příspěvků a 1 album.
    Na Janohradě, Region Břeclav
 habibi: WOW! Budeš úplně kráááásná! Závidím ty oči! Já je mám blbě posazené, umělé trsy by na nich nebyly hezké.. Celé tvoje líčení super! emoticon A gratuluju k ženichovi! Taková podpora! emoticon

Jinak nehty jsem měla vlastní, naštěstí nezlomené..Běžně nosím dlouhé..vlastní..ale občas se nějaký zalomí a podobně.. Taky jsem teda jednu dobu uvažovala o umělých, jen na svatbu..jako jistotu.. Ale prej to fakt ty vlastní nehty trochu zničí..a toho jsem se bála.. a ještě představa, že pak chodím s odrůstajícíma nehtama a čekám, kdy se mi konečně odlomí..(odstranění je zas narušení navíc..) a pak bych měla škaredé nehty..
Takže fázi touhy po dlouhých nehtech na svatbu jsem překonala a ve finále jsem byla smířená s tím, že pokud se mi nějaký zlomí, jdou všechny na krátko..no a co..i krátké můžou být hezky upravené.. Francouzskou na umělých nehtech má snad každá..(doufám, že se někoho nedotknu, ale každá co si svoje okusuje a pak se hraje na madam..emoticon) Aspoň bych se lišila..emoticon
9. kvě 2010 v 07:03  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
Registrovala se 25. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 459 příspěvků. Má 3 přátele. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
Registrovala se 25. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 459 příspěvků. Má 3 přátele. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Slovensko
 baby, ako davate pierka svadobcanom? Iba muzom? Niekto vravi tak, niekto tak, ze vraj zenam nie, iba muzom, tak neviem emoticon
9. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radusiq
Registrovala se 8. listopadu 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Spojené království.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
radusiq
Registrovala se 8. listopadu 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Spojené království.
    Slovensko
 my davame pierka vsetkym, aj zenam...
9. kvě 2010 ve 12:20  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 zuzikka
ja mám kúpené pierka no neviem či ich vôbec použijeme.
Ak áno asi iba mužom aby sme dámam nepoškodili oblečenie. Keď pierko pripneš na sako je to v ophode ale ženy majú tenučké šaty, blúzky tak by som to asi neriskovala. aby sa niektorá nechtiac nenapichla alebo aby nezostalo očko na oblečení.

habi ja som bola včera dosť unavená tak som čítala že v obchode zajednané /rúž/ nie na obede zjedený emoticon

dnes by som rada s drahým urobila zoznam hudby na tancovačku, pozisťovala či niekto nie je vegetarián alebo nemá alergiu na nejakú potravinu aby sme mohli potvrdiť menu u kuchára a mala by som pomaly nahlásiť počet zákuskov, snáď to všetko stihnem
9. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucsynka
fotoportrét
fotoportrét
lucsynka
 Ahojky emoticon
Habibi - wow, moc ti to slusi, krasne liceni emoticon I ty vlasy jsou super, kdyz bude ziva kytka, bude to moc pekny.. emoticon
zuzikka: ja jsem vyvazky delala - mam pro vsechny, jak pro muze, tak pro zeny, no kdyz nekdo nebude chtit, aby si neponicil saty, nemusi, jinak pro svedky a rodice mam vetsi, at se odlisi, snad si je daji.. emoticon
9. kvě 2010 ve 13:05  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
  • Neví, kdy bude svatba
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
  • Neví, kdy bude svatba
    Slovensko
 ako tak vidim vsade je to inak emoticon ale v BA a okoli sa vraj iba muzom davaju, tak bud dame iba muzom, alebo mozno aj nikomu, este sa rozhodneme ci vobec pouzijeme, ako kadan vravi.
9. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maaariii
    V Třebíči
fotoportrét
fotoportrét
maaariii
    V Třebíči
 mne kvetinarka rikala, ze se dava svedkovi korsaz - ale asi ju nedame - jen se pokusim vymyslet nejaky vetsi vyvazek. jinak vyvazky kupuju pro vsechny, kdyz nekdo nebude chtit - nutit nebudu. jak to budete mit se svatebnima autama - kdo je bude zdobit? myslim auto kamosky a tak...

jinak se nemuzu dockat fotecek ze vcerejska!!! emoticon
9. kvě 2010 ve 14:31  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucsynka
fotoportrét
fotoportrét
lucsynka
 ja budu mit korsaz jen pro zenicha a svedkovi velky vyvazek, ale slysela jsem ze se dava nekde i korsaz.. emoticon
Jinak auto bude jen jedno - bracha me bude rano vozit k holicce, kosmeticce, pro dorty a pak jen na foceni a to asi bude delat kamoska - svedkyne v patek vecer, at se na to nemusi myslet v sobotu..
9. kvě 2010 v 15:20  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anitka22 (30 r.)
Registrovala se 11. února 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 48 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Senec, Region Senec.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
anitka22 (30 r.)
Registrovala se 11. února 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 48 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Senec, Region Senec.
    Slovensko
 ahojte zienky, aj mna to caka o dva tyzdne a v bruchu sa mi teda deju zvlastne veci emoticon ... len aby vyslo pocasie... vcera sme sa boli stretnut so starejsim a ujasnit si priebeh svadby a velmi sme sa na nom nasmiali, je to taky vtipkar a tesim sa ake to bude... budeta bat aj vy neake hry nasvadbe? napr metlovy tanec atd... uz som mala aj skusku licenia pozrite a povedzte nazor...
9. kvě 2010 v 15:28  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lubiduch
Registrovala se 16. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 306 příspěvků. Má 18 přátel. Bratislava, Region Bratislava.
  • Svatba byla 8. května 2010
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lubiduch
Registrovala se 16. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 306 příspěvků. Má 18 přátel. Bratislava, Region Bratislava.
    Slovensko
 caute kocky, tak to uz mam za sebou emoticon drzim palce tym zvysnym kockam nech Vam to vide! nam vyslo krasne pocasie, jedlo bolo fantasticke (ale bolo ho prilis vela), zabava bola do pol piatej rana vdaka super DJovi emoticon
9. kvě 2010 v 16:35  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucique
1
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 480 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Karviná.
    U Svatého Jána v Horních Bludovicích, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
lucique
1
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 480 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Karviná.
 Ahoj lubi, vítej do klubu novomanželek emoticon

Díky všem opožděně za přání a gratulace, po svatbě jsem byla v takové euforii, že jsem to jen prolítla a valila na svatební cestu, až teď mám trochu času emoticon

Kdo stresujete, fakt to nemá cenu, já se bála, že budu vyklepaná a až do večera se nervozita nedostavila emoticon Možná pomohla slivovička před obřadem emoticon
Krásně si to všechny užijte a i když neseženete všechno, co jste si vysnily, stejně padnou všichni na zadek, jak máte krásně zorganizovanou svatbu - když to tu kutíme dlouhé měsíce, to by taky bylo, aby nepadli emoticon
Přeju všem krásné počasí, to naše bylo jako třešnička na dortu - parádní.

Už mám nějaké fotky, tak je sem hodím, profi budou zítra.
9. kvě 2010 v 17:20  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucique
1
fotoportrét
fotoportrét
lucique
1
 jo ke hrám, u nás měla maximální úspěch tombola, lampiony taky super, jinak se jen tancovalo - kapela hrála skvěle. Hry nebyly potřeba, i tak se lidi pobavili emoticon
9. kvě 2010 v 17:22  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucique
1
fotoportrét
fotoportrét
lucique
1
 ježiš já jsem zmatená, jak tak listuju zpátky, tak zjišťuju, že po svatbě jsem sem už psala emoticon emoticon emoticon
9. kvě 2010 v 17:25  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vafle (30 r.)
2
Registrovala se 11. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků, 2 alba a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Ostrava, Region Ostrava.
    V Pustkovci, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
vafle (30 r.)
2
Registrovala se 11. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků, 2 alba a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Ostrava, Region Ostrava.
    V Pustkovci, Region Ostrava
 Hurá už jsem taky vdaná.............jak říkají všichni většina obav byla zbytečné a i když něco nebylo tak jak jsem původně myslela v důsledku to nikdo nepoznal a vypadalo to že to tak má být.......fotky ještě nemáme ale focení byla komedie hlavně fotky s družičkama..... emoticon myslela jsem že budu brečet ale nakonec jsem to vydržela hlavně díky knězi který nás rozesmíval tak aby to nikdo neslyšel emoticon ale bez pláče se to neobešlo....když jsem dostala první manželský polibek (v kostele to byla dětská pusinka) o svatební noci pěně pod peřinkou....brečela jsem dojetím.......bylo to kráááááááásné všichni se bavili a doufám že budou dlouho vzpomínat
9. kvě 2010 v 18:20  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 anitka
ja mám divné stavy iba cez víkend keď to niektoré z nás čaká, cez týždeň nemám čas na to myslieť.
Máš pekné oznamko na fotkách ste zlatí a veľmi vám to pristane.
Líčenie sa mi páči.
Chcem sa spýtať kde si zohnala ten zlatý papier na menovky? ja ho neviem zohnať.

Starejšieho nemáme, neviem či bude nejaká hra, chcela som tombolu no nie je o ňu nejaký záujem.

Kočky čo je to korsaz

LUBI
Som rada že vám to tak pekne vyšlo, želám vám veľa lásky a šťastia v živote, teším sa na fotečky a zároveň som veľmi zvedavá aké boli reakcie na šatočky /ten odhalený chrbátik/

VAFLE
Aj tebe prajem krásny život po boku svojho milovaného mužíčka, a tiež teším na foto
9. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 luci
vidím že ste sa dobre bavili emoticon
9. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamina85
Registrovala se 29. ledna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 36 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mamina85
Registrovala se 29. ledna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 36 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
 vsetkym novomanzelom

Až sviečky v kostole sa rozžiaria
a organ bude tíško hrať,
my, hoc i neprítomní,
budeme vám samé šťastie priať.

Nikdy nezabudnite,
že patríte k sebe.
9. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucique
1
fotoportrét
fotoportrét
lucique
1
 mužíček mi fotky zcenzuroval (ochrana soukromí), tak jsem většinu musela pomazat emoticon ještě začerním obličeje a vrátím je sem zpátky emoticon
9. kvě 2010 ve 20:52  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucsynka
fotoportrét
fotoportrét
lucsynka
 Preju vam vsem, co jste "po svatbe" to nejkrasnejsi do zivota, hodne lasky, spolecneho stesti a hoooodne spolecnych krasnych let emoticon
9. kvě 2010 ve 21:00  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 luci ????????????? emoticon
9. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maaariii
    V Třebíči
fotoportrét
fotoportrét
maaariii
    V Třebíči
 lubi, vafle, luci,... tak jsem rada, holky, ze se tak dari!!!! tez vam preji do spolecneho zivota hodne stesti a lasky a trpelivosti a vzajemne opory a podpory!!! emoticon emoticon emoticon

mu milacek se nejdriv mracil, kdyz jsem zacala o svatbe - ale uz se taky tesi...

luci tesim na fotky! ty, co mas v albu, jsou takove nic nerikajici... emoticon

KORSAZ je kyti, co ma zenich a nekdy prave i svedek na klope

kdo je to starejsi?

vafle, tvuj prispevek me mile dojal... nejak jsem si uvedomila - kam se to ritim??? na cely zivot??? ...ale tesim se... emoticon
9. kvě 2010 ve 22:29  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš