Září 2017

Ahoj, je tu někdo kdo plánuje svatbu za rok touhle dobou?
Odpovědět
1
2
5
@acynka 1.9.2017 :-)
Odpovědět
@apple2 jé super!! Mě se taky víc líbí 1, ale malá půjde do 1 třídy, takže my 2.9. Kde bude svatba? Máš něco zařízeného už?😉
Odpovědět
@acynka Ahoj, no my ještě děti nemáme, takže to nás to problém není. Dělala jsem si legraci, že prvního je super, protože nejen, že se po prázdnínách v budoucnu dětí zbavíme, ale ještě budeme mít výročí. :-D (budu já to ale "krkavá matka" :D ) Obřad bude v kostele ve Starém Bohumíně a oslava potom na polské straně v Chalupkách (jakožto kompromis pro česko polskou svatbu). Máme tedy termín, místo, DJ a fotografku. Mám domluvenou švadlenu na šaty, máme předběžně vybrané prstýnky a vzhled oznámení, dort...:-D Skoro mi tak přejde, že takové ty základnosti máme pořešené. Teď na to všechno ještě našetřit. :-) A kde to máte vy? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my to máme 9.9.2017. Máme zařízenou matriku, zaplacenou zálohu na hotel kde bude obřad, hostina i ubytování a taky máme zaplacenou zálohu na kapelu. Jinak zatím tak nějak váhám v jakých barvách zvolit dekorace a podle toho budeme vybírat do designu oznámení. Už jsem kontaktovala i dvě cukrářky, tak uvidíme. Chtěla bych, aby nám udělala zkušební minidortíčky, abysme si mohli vybrat chuť, protože nesnáším máslové dorty..:-)) Jinak kadeřnici a vizážistku už jsem si vyhlídla, ale prý je ještě na objednávky brzo - mám se ozvat v prosinci. Co se týká šatů. tak nějakou představu mám, ale paní ze salonu mi řekla, že doporučuje počkat na novou kolekci která přijde v lednu 2017 :) Už se moc těšííím.
Odpovědět
@acynka ja myslim, ze kdyz 1. 9. vychazi na patek, tak se jde do skoly az v pondeli, tzn. 4. Zkus si to zjistit :)
Odpovědět
15.9.2017 :-)
Odpovědět
@elwe je to možné, ale teď se třeba taky šlo na čtvrtek pátek ...
Odpovědět
@apple2 já vůbec nevím ještě. :-D . Přítel se o tom moc bavit nechce, je to pro něj strašně brzy to teď řešit a já zas do něj nechci moc šít, protože on se nikdy ženit nechtěl a najednou ho to čeká :-D
Odpovědět
@wolfinkam tý jo ty toho už máš :-N
Odpovědět
@apple2 já vůbec nevím ještě. :-D . Přítel se o tom moc bavit nechce, je to pro něj strašně brzy to teď řešit a já zas do něj nechci moc šít, protože on se nikdy ženit nechtěl a najednou ho to čeká :-D @apple2
Odpovědět
@apple2 tyy jo ty jsi šikula, máš toho už spoustu
Odpovědět
@acynka No my jsme taky chtěli řešit pomalu a postupně, ale když jsme zjistili, že spousta míst je už rok i víc dopředu rezervovaná, tak místo jsme začali doslova hrotit hned. Budeme mít totiž celkem cca 80 hostů a pro všechny i potřebujeme ubytování (svatba se dělá "na půl cesty"), takže mazec. :-) Kdyby nechtěl, tak tě nepožádá ne? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@apple2 on chce, ale nejradši by to řešil tak v červnu :-D Není to svatbou, takovej je ve všem. Je to chorobné odkládání úkolů. :-) Ale už se na to teda mrknu, když to píšete všechny že není zas tak brzy. :-|
Odpovědět
@acynka No na hledání místa určitě ne. Samozřejmě záleží kolik máte hostů, ale pro nás i kvůli tomu ubytování to byla priorita. :-) Jinak šaty a kytky a takové věci se určitě dají řešit i později. ;-)
Odpovědět
@apple2 tak to je jasný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom chtěli 9.9.2017. Jenže přítelovi to přijde hrozně brzo řešit. Takže máme akorát seznam hostů cca 50-60 . Ale termín nemáme ještě ani zamluvený. Trošku plaším asi zbytečně.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsem sem přišla, byla jsem v šoku, že to někdo "všechno" řeší takhle dopředu. My jsme spolu osmý rok, letos jsme si někdy v únoru/březnu řekli, že bychom se už vlastně asi mohli konečně vzít, a že oba chceme :-) Koncem června jsme to teprve řekli rodičům a pak teprve začali hledat místo a termín :-D :-D :-D V červenci jsem začala dělat oznámení, pak jsme odjeli na dovolenou, po návratu jsme to doladili a odjeli na další dovolenou :-D A od půlky srpna to teprve frčí, zařizujeme, matrikujeme, nakupujeme, řešíme....... Dnes jdeme pro prstýnky. Svatba je za 15 dní. Faktem je, že po místu a datu obřadu a hostiny byste se mohli pomalu nějak poohlížet. My vzali poslední termín na posledním místě :-D, ale určitě to byla/bude SUPR volba!!! :-D
Odpovědět
@holkaodbrna a kde to máte?
Odpovědět
@acynka Dětem začíná školní rok až 4.9. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@acynka Na zámečku v Loděnicích/Holasovicích u Opavy. Museli jsme se kapánek dohodnout kde to vlastně spácháme. Nastávající se narodil v Opavě, já v Brně a bydlíme už sáááákra dlouho v Praze. :-)
Odpovědět
@holkaodbrna ahá, ja doufala že dáš tip na něco kolem Brna ;-)
Odpovědět
@verunecka84 díky za info :-)
Odpovědět
@azeretka136 jsme na tom stejně ;-)
Odpovědět
@acynka není zač. Já jsem totiž narozená 1.9., a proto si to pamatuju ze školy, že když byl pátek 1.9., tak škola začala až v pondělí. Takže narozeniny jsem trávila doma a ne ve škole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Předchozí svatbu jsem měla 9. 9.1999. ANO, už je to dávno. Všichni tenkrát s tímhle datem šíleli, a my také. Manželství nám vydrželo 6 let. Trošku jsem se děsila, aby můj nastávající nechtěl také tento den :-D, ale máme to až za 14 dní, o jeden den jinak, než moji tetička se strýčkem, kteří loni oslavili zlatou svatbu. :-) Nicméně všem přeji, ať to vyjde a klape!!!
Odpovědět
Ahoj, Tak jsem neodolala a volala na matriku a máme předběžně zarezervovaný termín obřadu. Super.
Odpovědět
Tak se také přidávám k 1.9. a musím říct, že jste mě docela vyděsily, co už vše máte zařízené. Já mám zatím cukrářku,ale jiné mi řekly, že rezervace přijímají až od ledna, tak času snad dost...
Odpovědět
Já na termíny teprve čekám, matrika je zapisuje až v listopadu. Brala bych i toho 1.9. a zároveň bych oslavila i narozeniny, nebo třeba 9.9. :) Já mám věci pro sebe, krom šatů, ty si nechám šít. Ať mám alespoň něco :-)
Odpovědět
@azeretka136 my to mame uplne stejne!!:)
Odpovědět
My jsme zcela náhodně vybrali 9.9., je to sobota, zkraje září, ale zdá se nám to oběma tak za dlouho, že nemám(e) vůbec plánovací náladu:/ nicméně matrikou jsem pověřila přítele, bereme se na Moravě a moje pražština by nemusela oušku úřednice lahodit.. zblblá tady z beremese jsem nevěřila vlastním uším, když přišel s tím, že je to zařízený, že tam volal a paní na úřadě si to poznačila do kalendáře.. žádné formuláře, žádné potvrzení, nic na papíře? :-D takže to asi budeme ještě ověřovat:-D nicméně jak je to za dlouho, tak si říkám, jestli to neudělat v únoru:)
Odpovědět
1
2
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?