Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok tak jo, nemůžu akorát v pondělí. Dala bych to klidně na ten čtvrtek 7.10. Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja urcite muzu, jen bychom meli zjistit, zda tam neni zase svatba :o)
Odpovědět
Profilova fotka
No ta by tam dle termínů na netu být neměla, včera byl právě poslední oddávací den. V altánu jsou akorát řízené ochutnávky vína a ta je ve středu. Takže čtvrtek by měl být OK :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co dneska, sejdem se?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mrzi me to, ale ja do konce tydne nemuzu :-( Mame na baraku velkou akci, Designblok, a musim tam byt. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
OK tak jo. Tak kdyžtak nahoďte nějaké datum, kdy by se to hodilo. My byli v altánu v pondělí s manžílkem na ochutnávce vína a bylo to moc fajn :) papa
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat ještě na pár věcí ohledně altánu. Dali jste si s pani v altánu určitě nějakou schuzku že? Jak dlouho cca před svatbou? Parkovali jste dole u Lidlu a nebo se dá někde třeba blíž? Kam jste se šli po obřadu fotit? Někam nahoru nad altán? A poslední :-))) měli by jsme mít obřad v kvetnu zimy se samozřejmě bojim, ale hlavně mám strach z větru foukalo tam hodně? Díky moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Na ochutnávku se taky chystáme :o) Jaká vínka jste měli? Btw co tento týden? Máte volno? rouy: Schůzku jsme měli cca měsíc před svatbou, jen po telefonu jsme měli samozřejmě vše domluvené s úřadem a do určitého data (které nám dali na úřadě) jsme zaplatili 1000.- Kč a vyplnili papíry. Až ten měsíc předem jsme platili altánu. My parkovali nahoře, protože to pro nás bylo lépe přístupné, já se nechtěla pachtit do kopce, abych se nespotila. Ale nevěsta přede mnou parkovala uprostřed (takže taky výš, kde je to bez karet). Co se týče focení, tak jsme toho moc nestihli. Před svatbou jsme se fotili u vily, po svatbě chvilinku v altánu a ve vinici a pak jsme zašli dolu k té pěkně oprýskané zdi (a také uvnitř v takovém tom špinavém oprýskaném, ale přitom nádherném místě na focení se schody) a pak cestou zpět nahoru u dvou stromů a pak u toho vstupního objektu se sloupy (jsou tam garáže, ale na fotce moc vidět nejsou). Já ty fotky ještě všechny nemám, ale ellye ta místa, kde se fotila u fotek popsala. U nás tam téměř nefoukalo, ale nevím, jak to tam je, když fouká.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja mam tenhle tyden zatim volny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já bych mohla ve čtvrtek :) My ochutnávali vína z vinařství Čevela a bylo to moc fajn, takový poklidný decentní večer. Mně se to moc líbilo a vína byla senzační, domu jsme vezli 5 lahvinek (tramvají :-) ) Ale napadá mě, že zítra je tam ochutnávka, tak bysme mohli na ní společně zajít.. Ale martja vlasně asi ve středu nemůže... rouy: my parkovali u Lidlu a úplně v pohodě, poklidnou chůzí nahoru. Cestou potkáš hafo lidí, co jsou na tvou svatbu, tak je to takové příjemné ;-) , bez karet se dá ještě parkovat v ul. u vršovického nádraží, v červnu v pátek v poledne tam bylo také volno. Fotili jsme se dole u tý zdi, pak v altánu, ve vinici a u té vily nahoře nad altánem (tam u těch sloupů vzniknou moc hezké fotky). Ale když si vezmeš fotografa, který to tam trochu zná, tak bude vědět, kde vás fotit. Jinak je to přesně, jak psala martja, termín rezervovat hned jak ho vypíšou a pak zajít na matriku. Schůzka v altánu je měsíc před svatbou. když budeš rezervovat termín, tak paní ti všechno poví, co kdy kde:-) Vítr bych asi neřešila, v den D ti to bude úplně jedno, věř tomu. Počasí neovlivníš. Ale určitě bude krásně :)) Nám to letos vyšlo všem, co jsme se tu scházeli na diskuzi, že jo holky :))
Odpovědět
Holky děkuju moc za informace. Byli jsme se podívat v altánu s přítelem a moc se nám tam líbí. Jen že právě budeme mít fotografa kamaráda kterej to tam nezná. Task se tam asi budu muset jít někdy na procházku abych tam ty Vaše místa okoukla, protože vůbec nevím kde jsou :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
roy: Nas taky fotila kamaradka, takze jsme 3 tydny pred svatbou meli zkousku foceni a hodne to pomohlo :o) Ellye: Tak ted nevim, zda mam dnes do altanu jit :o) Nam nesel net, tak jsem se nemohla ozvat drive :o/
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky :-) My se chystáme na červen 2011, máte některá zkušenosti i s hostinou přímo u nich? Jinak fotky vypadají moc hezky. Byly jste všechny opravdu krásné.
Odpovědět
Ahoj holky, taky se přidávám do diskuse a asi tak nějak doufám v cenné rady:) Svatbu budeme mít v září 2011 (času dost zatím..) ale i tak - viniční altán i matriku máme zarezervované, na pátek 9.9., 14hod... Vzhledem k tomu, že bydlíme nedaleko, jsme v Grébovce několikrát denně, můžu potvrdit že je to fakt krásný místo a já už jen doufám, že vyjde počasí a fotky budou tip ťop - na to už jsem si pro jistotu zabookovala fotografa Wagenknechta:) Přesně jak píše jitule.svobodova - všechny fotky jsou krásný, moc vám to všem slušelo :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
To jsem tu jediná, kdo má letos svatbu ve Viničním altánku?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_alex My tam máme svatbu i hostinu až v září, takže doufám, že se tu ta diskuze do té doby trochu pohne, abych věděla, co nás tam čeká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my máme v altánu svatbu 10.6. doufám že to tam všechno klapne
Odpovědět
Holky a zažila jste tam některá z vás svatbu v deštivém a podobně ošklivém počasí? Nedokážu si moc předsatvit tu cestu k altánu :-D
Odpovědět
ahoj holky, kolik se platí za svatbu v altánu? A chci se zeptat, když se tam hudba pouští z cd přehrávače, jakej je tam zvuk? Nerada bych aby při příchodu nebylo nic slyšet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@preclyk V altánku se platí 3000,- za pronájem a další 1000,- na matrice, pokud nejste z Prahy 2;-) A ta hudba z přehrávače je slyšet úplně v pohodě...;-)
Odpovědět
@jana_alex a dá se tam třeba zajít v týdnu jen tak to omrknout? neni tam zavřeno?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme termín 12.8.2011 ;-) a zajít se tam dá úplně v pohodě, vše je otevřené...
Odpovědět
Profilova fotka
@preclyk Úplně v pohodě se tam můžeš jít podívat, je to volně přístupný. Je tam i restaurace, tak můžete chvíli posedět, a ta naštěstí býva v době svateb zavřená;-)
Odpovědět
@jana_alex super, děkuju moc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@preclyk Za málo:-) Kdyby tě ještě něco zajímalo, klidně se ptej;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj dámy, spoustu věcí jsem se už dozvěděla, ale máte některá zkušenosti s hostinou tam po obřadu? Případně jak vaří, jak moc jsou drazí atp.-)
Odpovědět
Profilova fotka
@serafin Ahoj, my jsme tam měli po obřadě hostinu a večer i raut, kde jsme opékali sele a vše bylo super. V altánu se ale nevaří, dělají to tam cateringově a bud si vybereš něco z jejich nabídky a nebo si můžeš i vymyslet něco jiného. My jsme měli něco z jejich nabídky a hlavní jídlo jsme si vymysleli a nebyl v tom žádný problém. Ceny jsou taky v pohodě. Vše probíhalo bez problémů a moc dobře se o nás starali ceký večer. Kdyžtak klidně dám podrobnější info...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@aneleh81 Rad bych se zeptal kolik Vas bylo? My take premyslime o Vinicnim Altanu vcetne vecerniho rautu, ale trochu se bojim, ze nas bude moc. Dekuji. P.S. Docela by me zajimalo jestli jsem opravdu prvni temer-zenich co sem pise... :-D
Odpovědět
Ahoj, také máme zamluvený Altán ... ale nějak se obávám toho parkování. Myslíte tedy že v pohodě ??
Odpovědět
@maryloucz ahojky, my to tam máme zamluvené v červnu a bylo nám řečeno že auta mohou zaparkovat někde dole na parkovišti u Lidlu a nahoru dojít. Já jsem se domlouvala s tatkou že tam prostě na jaře zajedem a projdem si to tam abysme věděli práve kam s autama.-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?