Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Vydržžžž určitě to bude super! :o) Máte všechno už zařízené? Nebo ještě něco připravuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jeste musim vyzvednout saty po cisteni, pritel musi na zkousku zaketu, musime slozit kosicky, vyzvednout balonky a bombu, den predem dopravit dort do restaurace, dokoupit tombolu a nejak pripravit...no jeste se par veci najde :)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: A kam sis dávala čistit šaty? Já se trošku bojím právě s tím, kam je dát, protože na nich mám organzu, která hodně křehká.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Dala jsem je do Kleinodu. Tam maji urcite zkusenosti :) Ja mam zase sukni z taftu ci co to je, snadno se to trha, a mam pocit, ze podle toho jak zkusene je prohlidli atd. to pro ne neni problem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: A to jsi tedy měla vlastní šaty? Jsem si nebyla jistá, zda salony nekoukají divně na vlastní šaty :o) Moc díky za tip :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: nektere salony delaj fory a necisti cizi - jejich blbost. V dnesni dobe mi to prijde na hlavu. V Kleinodu se nad tim ani nepozastavi, delaji to bezne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Tak jak to jde? Ja uz zacinam mit strasidelne sny (zatim tedy tim, ze neco nestiham :o) ). No a o vikendu bude zkouska foceni (tedy i meho liceni) a ve stredu jdeme domlouvat podrobnosti do altanu a tedy i zaplatit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím nevěsty ;-) Tak jak to jde holky.. Nunna má už určitě nervíky na pochodu a motýlci v břiše se pomalu mění na nekontrolovatený roj megamotýlů.. ale vydrž, zvládnete vše, neboj. Musíte to zvládnout!!! Zkrátka ať se děje co se děje svatba v sobotu bude a bude to nádherný den pro vás oba. Vím, že máš fakt asi nervy, kdybych měla svatbu teď znovu, budu je mít taky znovu... Ale snaž se si tenhle čas užívat i přes ty nervy. No jo, to se mi to kecá, když jsme už 2 měsíce vysmátá. užívej, ať máš potom na co vzpomínat. Držím pěsti a myslim na tebe. Btw taky pořád nevím, kde jsem vás mohla potkat,ale míst je fakt mraky. Tak až budete v klidu po svatbě, tak si třeba vzpomenem ;-) Joo a držím pěsti na počasí, snad to klapne!!! A ty Martjo.. už ti taky pomalu začínají motýlci? Určitě jo, ale zatím máš ještě relativně čas.. ale přeci jen už jenom 3 víkendy... Uááá to to letí.... Takže vše nachystat, ať máš v ty poslední dny co nejmíň práce a nervíků. I když nervy budou stejně, jestli jestli si náhosou na něco nezapomněla atd... x-) Ale to k tomu patří.. Držte se holky a všechny úkoly, které vám ještě zbývají, si piště :))) ulehčí vám to hlavu a nebudete muset myslet na blbůstky. Takže psát a odškrtávat každou blbost, i pitomé umytí váziček na dekoraci ;-) kdybyste potřebovali s něčím píchnout, něco někde vyzvednout atd..tak klidně písněte, já už mám vyčištěnou hlavu a klíďo pomůžu. Tak pa nevěsty a užívejte poslední svobodný dny. Myslím na vás a docela i závidím, že ten nejúžasnější den v životě máte ještě před sebou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkyyy, no ja kupodivu nervy nic, vubec mi to nedochazi, ale starosti mi dela pocasi, z toho jsem fakt otravena :-( 8-( Potrebovala bych zmenu pocasi jako jsi mela ty, ellye :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Na sobotu mi to hlásí 22 stupňů a jen přeháňky... tak by to nemuselo být tak strašný :o) Kdybychom se "tu neviděly", tak budu na tebe myslet v sobotu a držet palečky :o) Jinak zatím nervíky taky dobrý, až na to když tu čtu zprávu od Ellye, tak si uvědomuji, jak to letíííííí :o) Je toho ještě pár na dovyřízení, spíš chybí čas než, že by se to nedalo zvládnout. Prostě sednout do auta nebo na MHD a jet na místo a dohodnout všechny podrobnosti. Zítra asi budeme razit do altánu. Taky trochu chybí peníze, protože mám jednoho neplatiče za práci, co jsem udělala, ale mám pomocníka, který mi pomůže je dostat :o)
Odpovědět
Nazdárek všichni, ráda bych se poděllila o zkušenosti s obřadem ve Vinicnim altanu. Jsem ted tak nastvana, ze se potrebuji ventilovat a rici, ze pokud mate v planu vyuzit sluzeb tohoto mista prosim rozmyslete si to. Zvlast pokud svatbu teprve planujete. Krajne NEDOPORUCIJI!!!! :-( Svatbu jsme meli 8.8.2010, cirkevni obrad. Jednani lidi ve vinicnim latanu je krajne nevhodne a hlavne absolutne neprofesionalni. Provozni, ktery s nami resil podrobnosti obradu slibil, ze bude vse jak chceme. Ze je samozrejmosti, ze bude reastaurace pro jejich hosty zavrena, ze je to v cenne pronajmu...atd. Realita byla opakem. Behem obradu nas rusil krik a halekani jejich hostu. Kneze jsem skoro neslysela a to nemluvim o ostatnich svatebcanech, ketri neslyseli vubec. Byla jsem z toho krajne behem obradu rozladena a ani jsem si to nemohla nejak prozit ci uzit. Bylo to trapne a hlavne neprijemne. :-( POkud si chcete usetrit nervy a neprijemnzch chvil vyberte jine misto.
Odpovědět
Profilova fotka
zehlicka: Zvlastni, ja tam zazila vice svateb, a restaurace byla vzdy zavrena. Je v provozu pouze pro posledni oddany par, pokud tam chteji mit hostinu. Je to bezny postup. Docela by me zajimalo jmeno pana provozniho, kdyz uz o nem mluvis, protoze vzhledem k jedinemu prispevku tady clovek muze pochybovat. Ja mam zatim pozitivni zkusenosti. Jinak z nazvu "restaurace" mam dojem, ze spis mluvis o Vinicnim pavilonu, a ne altanu? Altan ma pokud vim pouze kavarnu, ne restauraci....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Btw koukam ze na 8.8. vubec nebyl vypsan termin, muze to byt i tim. Altan je bezne uzavreny ve dnech kdy je vypsany termin pro svatby. A to tady asi mame vsechny, takze se nemame ceho bat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě církevní obřad si můžeš v altánu domluvit na jakýkoliv jiný den, než v termínech pro civilní sňatek, protože u církevního nemusí asi být z matriky. my chtěli civilní obřad v jiný den, než vyhlásil altán a nepodařilo se to vyřídit a právě nám říkali, že to bychom museli mít církevní obřad. Ale docela mě překvapuje, že byla otevřená ta vinárna pod altánem, že vám ji zkrátka na tu chvíli nezavřeli nebo alespoň nenahnali zákazníky na půl hodiny dovnitř..... to se tam fakt běžně neděje. u naší svatby to bylo zavřené a před altánem byla cedule něco jako - z důvodu svatby uzavřeno.
Odpovědět
Profilova fotka
nehledě na to, že když jste přicházeli spodní terasou do altánu, tak jste tam neměli asi moc prostoru, když tam byli lidi.. to je fakt zvláštní
Odpovědět
Ahoj holky :-) Vím že otázka bude znít zvláštně ale byla bych moc ráda o nějaké informace a každé budu vděčná. Tato diskuse je tak dlouhá že bych jí četla do svatby. Chtěla bych udělat obřad ve viničním altánu - na co si mám dát pozor? Popřípadě nejaké užitečné info co a jak? Co na obřad je potřeba zařídit? Děkuji moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Rouy, chápu tě ;-) Také by se mi nechtělo číst 160 stránek a hledat... nevím, jaké konkrétně info bys potřebovala, ale altán je nádherné romantické místo, zastřešené pro cca 100 lidí. Terén je pro méně pohyblivé členy svatby spíše nevhodný (schody). Co se naší svatby týče, tak nebylo potřeba dávat pozor na nic, v altánu zařídili naprosto vše, dali jsme jim akorát 3000 kč a CD s hudbou na obřad a to bylo vše. V altánu musíte být 15 min před obřadem a nejdéle za hodinu být pryč, protože je další svatba (pokud nemáte poslední svatbu ten daný den). V první řadě je potřeba zarezervovat den a čas obřadu (na stránkách altánu v sekci svatby je kontakt, kde se to zařizuje a termíny pro letošní rok), pak musíš termín rezervovat ještě na matrice Praha 2 (telefon je též na stránkách altánu) a dojít tam osobně zaplatit poplatek matrice Kč 1000,-. A to je vše. Parkovací karty bych asi nezařizovala, parking dole u Lidlu nebo benzínky je OK. V pátek v červnu jsme tam zaparkovali bez problému. A to je asi vše... Cca měsíc před obřadem akorát dojdeš do altánu (před tím si domluvíš tel. schůzku s provozním, který bude mít ve váš den D směnu), on ti na schůzce řekne podrobnosti k obřadu, parkování, vybereš si víno, kterým chcete připít při obřadě a zaplatíte poplatek 3.000,- za obřad.. a to je vše. A pak ti zbývá už jen asi 1100 věcí, které je potřeba zařídit mimo altán ;-) Koukala jsem, že máte termín vybrán na příští rok na květen - termíny na příští rok budou vypsány na stránkyách altánu někdy v průběhu října (tedy takto to bylo loni). Koncem srpna si zavolej na kontakt, který je uveden na stránkách a pní ti řekne, kdy cca budou termíny vypsány.
Odpovědět
JJ děkuju moc za pomoc termín jsme do dneška měli pátek 13. května. Ale dnes je pátek 13 a umřel mi dědeček takže bůh ví jak vše bude :-( ale děkuji ti moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ouuuu tak to mě moc mrzí.. životj je někdy fakt pes... ;-( Tak to dobře zvládněte.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dostali jsme prvni ochutnavku fotek, jsem nadsena, a mrzi me, ze takhle nemuzu vypadat i v realu! :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: vždyť tak vypadáš! .o))) Další krásná fotka (včera jsem viděla předchozí) .o) Hoď jich prosím víc, krásně se na vás kouká :o)))))
Odpovědět
Profilova fotka
martja: prave ze nevypadam :-N :-D :-p Dalsi fotky zatim nemam, tohle je jen ochutnavka od Zuzky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: vidím i profilovou fotku :o) A i ty amatérské ukazují, že jsi to ty 8-) Až budou další fotečky, tak dej vědět .o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale profilovka je ze zkousky liceni, takze tak taky normalne nevypadam :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Smarja zenska! :o) Proc si vzdy najdes vymluvu? :o) Jsi urcite i v "civilu" takhle krasna :o)
Odpovědět
Zehlicka, uprime te lituji, divne se mi to nezda ani trochu a az prilis dobre mi to pripomina nase svatebni pripravy. my jsme meli neuveritelnou kliku, ze jsem se prave v teto diskuzi potkala s nevestou, ktera mela mit v Altanu obrad ve stejny den jako my a prekvapive i hostinu s grilovanim taktez v Altanum, jako my. jak to bylo mozne? provozni nam obema slibovala to same na ten samy den a na nase prekvapene dotazy, pote co jsme zjistili casouvou i mistni kolizi, nam i nadale nepokryte lhala a tvrdila neco o dvou restauracich uprostred vinice, pak oddeleni obou skupin svatebcanu paravanem atd. (kdo neveri, at si precte prispevky michvone ze sprna minuleho roku v teto diskuzi). po neustalem lhani a oddalovani schuzky primo na miste, aby nam tedy ukazala, jak ze si to predstavuji, jsme oba pary svatbu v Altanu odrekly a aspon za nas mohu rici, ze toho ani v nejmensim nelitujeme a ze jsme si misto toho nasli misto mnohem krasnejsi a prijemnejsi (alespon pro nas, to je samozrejme vec pohledu kazdeho) jen o par kroku vedle - Pavilon. Vsem nevestam, kterym se svatba v Altanu vydarila, gratuluji a preji jim, aby i jejich manzelstvi bylo tak vydarene a stastne. Vsem budoucim nevestam, ktere nad Altanem uvazuji radim, dejte velky pozor na jednani s Altanem! a nuuna - ze by si zehlicka pletla Altan s Pavilonem? myslim, ze kazda nevesta moc dobre vi, kde se vdavala. i fotky v jejim albu to dokazuji. navic vinicni altan ma na svych strankach napis vinny restaurant a v Pavilonu je pouze kavarna nikoliv restaurace
Odpovědět
a zajimavy prispevek je i v diskuzu nespolehlive firmy - varovani od maartinky1 z 11.srpna...
Odpovědět
btw. zehlicka taky pise, ze to byl cirkevni obrad - cituji stranky vinicniho altanu: "mimo uvedene terminy lze usporadat cirkevni obrad" ...
Odpovědět
Profilova fotka
muphi: ja sama psala, ze cirkevni obrad to dost vysvetluje, protoze to neni zrejme uzavrene stejne jako v dobe klasickych obradu matriky Prahy 2. Korektni to samozrejme neni, pokud jim naslibovali neco jineho. Ja pri klasickem obradu nemela zadny problem a byli jsme moc spokojeni :-) Nejednali jsme s pani provozni, ale s panem provoznim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja a nuuna: Mohu potvrdit, že Nunna vypadá ve skutečnosti opravdu téměř stejně, jak na profilovce a na svatebních fotkách x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?