Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: Tak jsem se konečně dostala ke tvým fotkám, sou úžasné! Moc ti to slušelo, vypadáš na nich krásně. To máš takto světlou kůži přirozeně? Jak ti drželo líčení? Asi bylo od vizážistky, že?
Odpovědět
Marti, jojo, mám úžasnou přirozenou barvu ala smrtka. Aspoň jsem ladila k šatům :-D :-D Líčení mi drželo parádně, ale je to moje práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: musim rict, ze jsi me docela uklidnila, protoze ja taky nemam barvu nic moc, i kdyz uplna snehurka nejsem, a bala jsem se ze budu vypadat nic moc. A ty jsi me presvedcila, ze i "snehurkovska" nevesta muze byt nadherna! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: tak jsem si objednala ty bublifuky, akorat se uz od pondeli nic nedeje... :-| Je to normalni? :-N
Odpovědět
nunna: bublifuky jsou výborný jen se na ně nesmí zapomenout :-) na obřad jsme to zvládli, ale na focení už ne :-). Je dobré je dát někomu zodpovědnému aby to ohlídal, můžu ti garantovat, že ty si nevzpomeneš. Já se kvůli barvě pleti mořila 2 měsíce c solárku . Mám tak trochu alabastrovou pleť a byla jsem bílá jako moje šaty. Jo taky ty co nemají koláčky musím doporučut paní Pemovou od Příbramy, byly výborný domácí k nepoznýání od těch co pekla tchýně a za hubičku. Kilo yšlo 150 Kč. Takže kdyby někdi chtěl kontakt tak vám je ráda dám.
Odpovědět
Nuuna: mě se ozvali do půl hodiny, co jsem je objednala :-| Lakys mápravdu stím, že jefajn dát je někomu na starost - u nás dostali půl a půl do tašky maminky a rozdaly je.
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: to je divny...me prisel jen automaticky email, ale u objednavky mam stale napsano jen, ze ji prijali, ale ze bych si to mohla vyzvednout mi jeste neprislo - jestli to tedy posilaji :-N :-|
Odpovědět
Tak tam brnkni - budeš vědět, na čem jsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: jj, doufam ze mi nereknou, ze uz bublifuky nemaji :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata kolik jste vůbec měli připravených skladeb na obřad? My máme vybranou jednu, ale to určitě nebude stačit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: s tim ti asi poradi pani provozni. My mame zatim kazdy jednu na nastup, a na prstynky a gratulace tri... A jednu mozna jako podklad. Ellye: jsi tu nekdeee? :-) Pred casem jsi tu doporucovala, kde stravit svatebni noc a treba nasledny vikend, ale ja zapomnela, co to bylo :-N
Odpovědět
Tak my měli dvě na nástup hostů, jednu pro mě, jednu na polibek/podpisy/přípitek a tři na gratulace - a to bylo sakra málo! Takž na gratulace si toho nachystejte mnohem víc (radši, aby nezahráli všechno, než aby bylo ticho)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ladie: ja cekam ze na gratulace udelaji smycku :-)
Odpovědět
ahoj holky, prosím vás jak jste upřesňovaly místo konání na oznámení?? :-N Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
denluk: já si s tím taky chvíli lámala hlavu. Ale jelikož jsme zvali jen ty, se kterýma se opravdu vídáme často, tak jsme tam nechali jen "ve Viničním altánu v Praze". Každý pozvaný totiž ví, kde to je. Ale třeba poraděj holky líp. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky máme jen ve Viničním Altánu, oni se lidi stejně zeptaj :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Vím, že tu už bylo řečeno, jak je to s hudbou, ale nějak se mi to nechce hledat .o) Můžete mi (nám) poradit, kolik písniček a jak dlouhé jsou vhodné na celý obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj novomanželky a nevěsty :)) jsem zpět :)))) S vyčištěnou hlavou, usměvavá, zamilovaná, opálená a strašně naštvaná na cestovku.. Celý to nějak pos.... a to jsme s nima vždy byli naprosto spokojení a proto jsme zvolili tuto jistotu na svatební cestu....už jste někdy letecky cestovali do Řecka 12 hodin? Jsme měli jet v klidu autem do Chortvat :) Ještě že jsme zatím bezdětní, nedovedu si to představit s malým prckem. Děs běs... ale i tak jsme se snažili to užít na max, trochu nám tam pršelo, klasika, máme na to pech.. ale i tak - bylo tam nádherně, Lefkáda je fakt parádní evropský Karibik a nasazuje laťku úplně nejvýš co se řeckých ostrovů týče :)) Akorát jednání cestovky je naprosto katastrofální, hlavně teď po návratu, když jsme si stěžovali. No nic, znovu svatební cestu absolvovat nejde a teď už se nedá nic dělat. Říkali jsme si, že v září někam ještě zaletíme, ale eni jeden nemáme teď nejmenší chuť dát prachy jakékoliv cestovce.. tak uvidíme, jak se z toho otřepeme. S hudbou nám provozní řekl toto: 2 skladby na nástup ženich+všech svatebčanů (oni nastaví smyčku na tyto 2 písně a ty budou hrát, dokud všichni nebudou v altánu) 1 skladbu nevěsta 2 skaldby na gratulace (a je nastavena smyčka na tyto 2 písně dokud všichni neodgratulujou) U nás bylo cca 80-100 lidí a 2 skladby na nástup ženicha+všech stačily OK. Moje jedna skladba taky OK a pak na ty gratulace jsem byla v tranzu, takže vůbec nevím, kolikrát ty 2 skladby jeli za sebou, vlastně ani nevím, zda nějaká hudba vůbec hrála, ale asi jo ;-) Každopádně popsat CDčko 1+2 nástup ženich, 3 nevěsta, 4+5 (popř. +6+7) gratulace. A bude to OK. nuuna: Líbánkový posvatební víkend jsem strávili v resortu Sv. Kateřina (jsou na netu). Zaplatili jsme si víkend "Romance" 6.500,- a byl v tom luxus pokoj s terasou+výhled na jezírka+postel s bílýma nebesama, růže+dáreček+přání na pokoji, večeře v hodnotě 1.200,-, snídaně hodně bohatý bufet, půlhodinová soukromá ;-) ;-) koupel v lávové vaně (romantika jako blázen), poté hned aromaterapeutická masáž pro oba najednou - nemělo chybu, poté relax s čajem v jedné z relax.místností. Máš tam zdarma celé wellnes centrum - výřivka (celkem malá na tak veliký resort), nějaké páry, sauny atd.. ale toto wellnes již nebylo soukromé, tam mohli všicí, kdo to měli zaplacený. Celé to probíhalo v nádherných sklepních prostorách toho resortu. Všude tam chodíš v bílém župánku a froté pantoflíčkách...Resort je na Vysočině totál v lese, vyvěrá tam v lese pramen sv. Kateřiny, můžeš tam na projížďku na koni. Auto máš cca 2 km daleko na uzamčeném parkovišti v městečku Počátky a tam odtud tě dopraví autem do resortu. Úplně odříznutí od světa, žádná TV.. nic. Bomba, absolutní vypnutí a relax. Jediné mínus - není tam bazén, "jen" 2 jezírka u kterých se dá sedět, popíjet, ale nevykoupeš se tam.. ale to nám nevadilo, zaskočili jsme dovnitř do výřivky. A jak jsou přípravy, holky? Jo na oznamkách jsem měli také jen Viniční altán, každý si to našel na netu a nebo hned po přečtení oznamka se zeptal, kde to je, všichni to našli OK.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen prolitavam. Diky prestehovani se na hlavni barak se v praci sem nedostanu... A vecer uz neni sila :( Ale zacinam byt pekelne nervozni a nervozita zacina prehlusovat teseni... ellye: diky, to zni skvele, pisu si! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jeste jedna prosba - muzete mi prosim do IP hodit nejaky tip kde sehnat v Praze levne kolacky? Na svatbu mam zarizene, ale chci koupit trochu do prace, a nechce se mi objednavku rozdelovat na dva terminy a vozit to az z Kralup... Diky :)
Odpovědět
Nuuna: my jsme měli levné koláčky od učňů, ale ti teď mají prázdniny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám někdo doma kontakt na jednu cukrárnu v Davli, nechala to tam dělat před 2ma lety kámoška a byla spokijená. My měli také učně.. Zkusím najít doma tu Davli a písnu ti to. Už nervozita začíná přehlušovat těšení.. Joo vlastně máš měsíc do svatby přesně.. Tak to jo, to je normál :-) Hlavně hlavu vzhůru!! Vše nějak dopadne, ty budeš celý den v totálním transu a takové ty blbůstky, které teď řešíš a já je taky pochopitleně řešila, tak v ten den D si na ně ani nevzpomeneš, nebude na to čas. neboj, dobře to dopadne. Tak na vás myslím nevěstinky, máte to za pár. Tak se držte!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ellye: To mě mrzí s tou cestouvkou. Jaktože byl takový problém? Bylo to kvůli stávce? Byli jste nespokojení i kvůli ubytování? Já ještě nemám dozařízené to ubytování.. začíná se to blížit... šmarjá .o) No zatím nejsem nějak nervozní, jen si říkám, že to šíleně letí a brzo to tu bude :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: neboj, casu jeste dost ;-) Ja uz ted nejak prestavam byt nervozni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím nevěsty :)) Pořád na vás myslím, že máte před sebou ten krásný den, na který budete potom s úsměvem vzpomínat... Nuuna už to má fakt za pár... Martja má ještě pár týdnů ... ale i to uteče jak voda. Vždyť víte, jak vždycky utekly dětem prázniny a bylo hned září.. tak letos to budete mít podobně. Myslím na vás a tak trošku závidím... bééé hodně závidím.. já bych taky chtěla mít zase SVŮJ DEN. Ale teď jsou na řadě jiní.. Joo nunno to jsem měla podobně, byla jsem nervózní tak 2 měsíce před... potom 3 týdny před svatbou se to zklidnilo... a pak začali přesně ty motýlci v břiše.. no apak už se to nedá ani popsat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem :-) Vcera jsem mela zkousku liceni a ucesu a mam z toho super pocit :-) Uces jeste upravime na stranu , bude asymetricky... Taky jsem sehnala populnocky, a za pak kacek :-D Uz se nam to blizi... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , chci se zeptat, kdy jste si rezervovaly termín na matrice Prahy 2, protože jak jsem koukala tak termíny na stránkách Viničního altánu nemají a prý je tam dávají až tak v říjnu :-| . My plánujeme svatbu na červenec 2011 a někde jsem zaslechla, že v altánu oddávají jen jednu sobotu v měsíci a pak v pátky, tak si myslím že se pak o termíny strhne mela až je zveřejní :-) :-) . Nerezervovala jste si to nějaká dřív, třeba jen přes matriku aniž by byly uvedené termíny?? Já si právě nemůžu dohodnout ani fotografa ani nic, protože nevím jak to bude :-( . Moc děkuji za rady ;-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
Termin nemuzes zamluvit, dokud nejsou terminy vyhlasene, to da rozum ;-) To by si to kazdy zamlouval, a steje by to bylo na nic, kdyz nakonec dany termin treba vubec nevyhlasi... Nezbyva nez cekat nebo zamluvit a doufat, ze to vyjde. My meli zamluvenou fotografku davno pred vyhlasenim, a meli jsme stesti - vyhlasili zrovna tu sobotu, co sjme potrebovali. Volali sjme tam dvakrat do tydne, jestli uz terminy maji... A nakonec jsme byli uplne prvni, kdo si termin zamluvil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdraví vás stále usměvavá novomanželka :-D Nuuna - bomba účes, fakt super. líčení ti moc sluší, ale ten účes je fakt nádhernej.. a popůlnočky jsou famózní, normálně v nich vypadáš jak víla. Tak držim pěstia často na tebe myslím, protože se ti to fakt kvapem blíží. ještě si pamatuju, jak jsme se viděli v altánu a měli jste jseště 2 měsíce a 2 dny.. a nejednou máš před sebou poslední svobodný víkend. Tak si ho patřičně užij a přeji žádné nervíky v předsvatebním shonu. Moc ráda bych v sobotu přišla, tak uvidíme, jak to klapne. manžel má v neděli po tvé svatbě 35 narozky, tak nevím, jestli někam na víkend nevyrazíme. Uvidíme, dám ti určitě vědět. Petra033 - přesně jak píše Nuuna, termíny až v říjnu a budou zřejmě vypsány podobným způsobem, jako letos - tzn. néé každý víkend. Matrika P2 má několik oddávacích míst a musí oběhnout všechny. Také jsme tam volali 2x týdně, kdy už je vypíšou a myslím, že to bylo vypsáno kolem posledního října. Ale termín jsme chytli v pohodě, dokonce jsme ho jednou i měnili a problém nebyl - termínů bylo dost i 14 dní po vypsání. Tak se držte holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Ahojky! :-) Jj, utika to jako voda, a ja uz nervama nespim :-N Ale obcas kdyz to opadne, tak se moc tesim a je to strasne fajn. Kdyby to vyslo, moc radi te uvidime! ;-) :-) Btw porad jeste jsme neprisli na to, odkud te zname :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?