Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martja: Co na to říci... u nás to dopadlo podobně a nakonec babi, která nám přispěla 15tis nešla... protože se na to zkrátka necítila... neuděláš nic, tlačit na ni nemůžeš, ona sama se musí rozhodnout. Buď se zúčastní na vozíku a nebo vůbec. Vy jste jí to umožnili, aby ona mohla jít.. Mám spíš pocit, jestli ona nechce být víc a víc přemlouvána, tak tomu bylo u nás. Ale přemlouvali jsme ji jen do určité chvíle, ona pořád že neví a že se necítí. No tak pak nám řekla tchýně, že babi nejde, tak jsme voízík zrušili.. no a jestlipak víš, jak to nakonec dopadlo. 5 min před odjezdem babi začala, že je škoda, že nejede s námi. ufff. Takže tak... Já vím, že je to taková blbá situace, ale babi se musí rozhodout sama.
Odpovědět
ellye: tak je sem na chvilku dej :-) jsem sama zvědavá ještě jsem žádnou neviděla :-) martja: hele babi asi nenuť nám tam zkolabovala babička takže ségra rovnou po obřadu frčela do nemocnice naštěstí to bylo z tepla nic vážného. Takže než aby se něco stalo je lepší aby byla doma v klidu pak ji dáš fotky a ukážeš video. Jen co budu mít chvilku napíšu jsem všechny svoje zážitky :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Jdu vás jen pozdravit. Ve svatební den vyšlo všechno na jedničku s hvězdičkou - vůbec nic se nepokazilo :-) Dneska musíme vrátit šaty, nakoupit a zítra jedeme na pár dní na Sumavu CHTĚLA JSEM MOC POPROSIT VŠECHNY, CO MAJÍ NĚJAKE NAŠE SVATEBNÍ FOTKY, ABY NÁM JE HODILI DO ALBA: www.rajce.idnes.cz e-mail: gapkovi@klikni.cz heslo: svatba DÍKY MOC!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdrvím Ladie, druhou sobotní princeznu, byli jste s ted už manželem nádherní. Ta živá hudba byla dojemná, moc pěkné. Poklábosila jsem tam i s Lenkou Seničovou, určitě budete mít nádherné fotky a už se na ně těším. Užijte si líbánkovou Šumavu. Holky mám z vás radost, jak jste to krásně zvládli. Fakt to byla náherná sobota... Ladie - nějaké fotky jsem udělala, mohu je dát i sem? (do mého alba přípravy) Takže teď je na řadě Nuuna a pak Martja...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkyyy!!! :-) Teda vam to pocasi zatim vsem tak krasne vychazi! x-) My jsme dorazili za pet dvanact, meli sjme stesti ze jsme aspon nejak zaparkovali, uff, takze prvni svatbicku jsme videli zeshora od vily, abychom se na posledni chvili nemotali dole :-N a druhou uz jsme videli v altanu. Holky, vam to tak sluselo!!!! Me uplne behal mraz po zadech, uzasnej zazitek, ja byla uplne namekko, slzy v ocich... x-) Naprosta parada! Pritel taky porad vzpomina, jak to bylo krasny :-) Ode dneska presne za dva mesice jsme tam taky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nuuno, zdravím i skoromanžela. Moc vám to spolu sluší a skoromanžel je fakt sympaťák!!!!! Já nestihla u Lakys toho Royce, to mě mrzí, ale zaslechla jsem tam od "místních" že to byla bomba... tak jsem zvědavá na fotky od Lakys :) Také jsem přijela pozdě, ale obřad Lakys jsme stihla jen tak tak :) Mám i nějaké fotky tebe s přítelem, dám to vše do alba z příprav. Mohu?
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: za me urcite muzes, pokud tam nemam dvojitou bradu a podobne :-N :-D :-D :-D Ja bohuzel taky Royce nestihla, a to jsem se na nej taaak tesila!!!!! Tak aspon ty fotky at jsou coby dup! :-) Diky moc a priteli to urcite vyridim ;-) :-D Jinak on mi pak porad rikal, ze je to jako deja-vu, ze ma pocit ze te od nekud zna ale neprisel na to odkud. Ale ja mela stejny pocit :-D Takze budto mas nekde dvojnici, nebo nevim ;-)
Odpovědět
Ellye: fotky sem určitě dej - já si je pak stáhnu i k nám do počítače, jo??
Odpovědět
holky já se tak těším až budou fotky fotograf si dává na čas :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: a neposle vam alespon nejakou ochutnavku? ;-)
Odpovědět
zatím nic stále čekám jsem naptnutá jak špagát už jsem mu psala mejla tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: tak to pak dej hned vedet, ja jsem taky napnuta! :-) ladie: muzu se zeptat, kde jsi kupovala bublifuky? Pritel je puvodne nechtel, ale po sobote se mu moc libi :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nuuna: Ani jsem to nechtěla psát, neboť jsem si myslela, že je to jen takový můj pocit a mám tu hlavu ze svatby pořád vymetenou. Ale také jste mi byli povědomí, ale odkud - nemám ponětí... Fotečky zmenšuji a do 5ti min jsou v mém novém albu příprav :)
Odpovědět
Nuuna: kupovala jsem je ve svatebním obchůdku na Pražského povstání (svatebni-doplnky cézet). Pořád je mají v akci za 17,- Objednala jsem přes net, osobně vyzvedla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: jeee, no tak to je vtipny :-) :-D Tak to ted budu mit v hlave asi poradnyho brouka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: jee, tak to je super, to je kousek od nasich. Diky za tip, jdu na to mrknout! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuno je to fakt zvláštní, to bychom museli probrat, kde jsme se mohli potkat, těch míst je spousta... Na vodě, něco kolem práce, škola, volejbal, Řecko, bývalá práce, x různých akcí několikadenních atd... Nicméně fotky jsou v albu :)))
Odpovědět
ellye: díky za fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač joo bublifuky jsou supeeer, ale nesmíte na ně zapomenout a najít je až když začíná večírek :))) Dětičky udělaly na večírku 3 bubliny a jeli akorát domu. Pak tedy bublifuky posloužili k zábavě na večírku, resp. sázka ala vypít obsah bublifuku. Předpokládám, že pak kluci "čůrali bubliny"
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: chi chi, predstava chlapcu po poziti bublifuku je opravdu vtipna :-D Jj, mist je hodne, kde jsme se mohli potkat... Taky me napada skola, prace, bydliste...netusim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky jsou super :-) Pritel vzkazuje ze diky ;-) Jinak holky, vite jak se jmenovala ta pani matrikarka, ktera vas oddavala? Nebyla to pani Nebeska? Dik :-)
Odpovědět
jo jo paní Nebeská je to na náhradním dokladu občanky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ona babicka neni mou babickou, ale pritelovo. Nevim, jak by pritel zvladl, ze bych mu nadhodila variantu, ze prijede az na hostinu :o/ Ona je fakt uzasna a treba o ni vim, ze me ma rada. Je mi to lito, ale zatim to nevzdavam. Bych klidne objednala vozik i pro sebe, aby v tom nebyla sama - jestli to pomuze. Chjo. Jinak my nedorazili, protoze jsme byli u ni na navsteve. Jinak se jdu rozptylit a jdu mrknout na fotecky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze admini to album asi cele smazali 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna jsem chtela napsat, ze je nemuzu najit...
Odpovědět
Prvních pár profi fotek - album Lenka Seničová gapkovi.rajce.idnes.cz
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: fotky jsou nadhernyyyyyyyyy!!! x-) Jezis, vam to tak slusi, nadherna nevesta a zenich sympatak, tomu rikam super dvojka :-) Krasny fotky, tesim se na dalsi! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo albíčko bylo odstraněno, ale Ladie to má celé na rajčeti. Jinak teda Ladie zkoukla jsem fotky od Lenky, ona je prostě skvělá!! Máte nádhernou vzpomínku!! Na fotkách vám to děsně sluší, jste fakt nádherní.
Odpovědět
Profilova fotka
Naprosto souhlasim s ellye ;-)
Odpovědět
ladie: opravdu krásné fotky, bohužel já ještě žádné nemám fotograf je nějak moc a moc vytížený takže stále čekám a čekám a jsem jako na trní a doufám že taky dopadnou na jedničku :-) Teda já se stále nemohu zpamatovat v práci toho mám až nad hlavu do toho jsem dneska byla celý den na školení a nějak se nemůžu dostat do normálu, ale to je asi normální mám v hlavě spoustu krásných zážitků z opravdu úžasného a báječně prožitého dne. Pařili jsme až do prvních raních slunečních paprsků takže jsem to měla takouvou 24 hodinovou šichtu, ale stálo to za to. Máme báječné kamarády a připravili pro nás nejdeno překvapení. Když nám předávali dyry byla to sranda a museli jsme si je zasloužit. Jsko orichinální dar jsme dostali pantamové zahradní kolečko pomalovsné postavičkama a zamilovanými nápisy a v betoně byly schované lahvičky s překvapením. Byla docela psina se k nim dostat jen pomocí plastového kladívka, ale nakonec se povedlo a dry byly vyproštěny :-). Taky jsme dostaly nádhernou vyřezávanou kolébku takže se těším až ji budeme moci využít :-)a doufám že brzy.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?