Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, predstavte si, ze diky stehovani v praci uz sem za vami asi nebudu moct chodit :-( Protoze mi porad nekdo bude cumet pres rameno a vecer, kdyz prijdu domu, nemam uz na PC silu. Navic budu muset byt denne v praci do sesti, takze abych stihla uklidit a neco nakoupit, tak pak rovnou pujdu do postele... Ach jo, nedokazu si predstavit, ze pred svatbou budu silet s nervama v kyblu, a nebudu se s tim moct nikde sverit nebo vypsat...To je silena predstava! ;-( :-S
Odpovědět
nunna: nezoufej vždycky to nějak jde :-) u mě si už taky zvykli že jsem každou chvilku na beremku :-) a některé kolegyně se koukají se mnou :-) Jinak další jobovka teď jsem se neskutečně pohádala s pronajímatelem na večermí mejdlo. Původně nám slíbil že klíče budemem mít už od úterý pak to posunul na středu a dneska mi volal že až v pátek a že v neděli to musí být do 8 vyklizené. Ještě teď se tu klepou skleničky jak jsem řvala. Večer mi bude volat jestli dodrží to co původně bylo dohodnuto.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jeee, to me mrzi, to tedy nastve!!! 8-( ]-( No u nas v praci si nikdo zvykat nebude :-N :-| U nas v praci je totiz naprosto nemyslitelne otevrit jakykoli portal ktery nesouvisi s praci, a pokud se tak stane, velice snadno se to stane zaminkou k tomu, abych letela 8-(
Odpovědět
Lakys: ty jo, tak to naštve!!! Snad nakonec splní dohodu!!!
Odpovědět
nunna: parchanti netolerantní. U nás zablokovávají stránky dle návštěvnost a naštěstí na beremko lezu jen já takže jsem na konci seznamu a zatím mě necháváají být :-) Kašlem na to prostě do 8 nic vyklizené nebude a pokud s tím mají problém ať si uklidí sami. Jen doufám, že dodrží že nám zítra půjčí ty klíče aby jsme tam navozili pití pivko a výzdobu.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jj, u nas jsou bohuzel sami podrazaci a svine :-N Drzim palce, at se ten pronajimatel co nejdriv vzpamatuje!!!
Odpovědět
díky taky doufám, že tu smršť co jsem mu předvedla do telefonu pochopil a bude to tak jak to mělo být.
Odpovědět
tak já to balím :-) snad se tu ještě do svatby objevím :-) kdyby ne i Vám držím palečky ať máte holky všechno jak chcete a hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Kde máte hostinu a večer?
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíš lakys, jen to ne. To je fakt děs. Ale určitě to dobře dopadne, i kdybyste měli klíče až v pátek. Bude sice o stresík navíc, ale ty to ustojíš, musíš. nenech si pokazit náladu takovou věcí. bude to v pohodě, věřím tomu. Tohle jednání mě strašně štve, stejně jako nám tam narvali ty volejbalisty. To víte, že seděli asi 20 metrů od nás a bylo to úplně v pohodě :) Takže nevěstinky naše sobotní držte se. Nunno to je mi moc líto, že končíš na beremku a nebudeš sem chodit. Ale já věřím, že se tu ukážeš a že si mezi večerním příchodem z práce a vařením najdeš minutku, abyses tu ukázala a nechala se od nás také podpořit na ten svůj den. S tou prací je to na prd, tohle u nás nikdo neřeší, tak si toho musím víc asi vážit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj holky, vazte si toho, ze muzete v praci na pocitaci na beremko ;-) :-D U nas se fakt nesmi pomalu ani na soukromy email, proste pruda na entou. Jeste nevim, kdy se budu stehovat, takze zatim pristup mam, ale maximalne do konce mesice.
Odpovědět
Lakys, tak co - jsi nervozní?? :-D Já zatím vůůůbec, tak doufám, že mi to vydrží... A dneska naposledy v práci a mám volno i příští týden! Jupí!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky ja vam tak zavidim :o) Ja uz bych taky chtela mit brzo nas den. Ale je fakt, ze dost veci jeste chybi :o)
Odpovědět
Neboj, dočkáš se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja ani moc nezavidim :-) Desi me totiz uz i ted predstava, ze uz to bude za nami... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem nervózní za vás x-) Psát vám - užijte si volno - to je blbost. Takže hlavně NO STRESS, nahodit úsměv a vše se lépe zvládne. Šaty máte, prstýnky také, občanky a svědky jakbysmet... a to ostatní už přeci musí nějak klapnout!!! Jinak pocit po svatbě je zatím senzační, jsem nějak víc zamilovaná či co... a cítím to oboustranně.. ale vím, že to zase poleví
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem taky zvědavá, jak to po svatbě budeme mít. Hlavně se těším, až budeme pár dní opravdu jen a jen spolu a z postele jen tak nevylezeme a žádný nervy... Hmmm to bude paráda a třeba se nám podaří zadělat na miminku :o)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už mi na skříni visí šatičky x-) x-) Ještě jsme konečně sehnali podnos pod dort. Zítra vyzvednout a převézt dort a koláčky, nakoupit něco na snídani a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to to leti, to je sileny :-) Tak se hlavne dobre vyspete a neponocujte, zadny stresy, at jste svezi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak uz zitra! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc moc na vás myslím a představuji si sama sebe, jak mi před týdnem bylo. užijte si to!!!!! A snad to zítra stihnu do altánu. holky přeji Vám, aby to byl pro vás obě ten nejkrásnější den v životě, stejně jako pro mě. Hlavně se nestresujte, ať nemáte zbytečně vrásky. Počásko máte víceméně jasné, tak snad nebude extrémní horko. A na schodech k oltáři hlavu vzhůru a úsměv!!! Tak se držte tfuj tfuj tfuj!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ladie: tebe fotí taky Lenka, že jo. Mluvila jsem s ní o sobotním focení v jednu v altánu. Tak si focení s ní užij, je to zážitek a koukej se u focení pořádně odvázat ;-)
Odpovědět
Jojo,Lenka :-) Tak jsme zařídili poslední věci ohledně svatby. Jsem z toho lítání v tom vedru úplně hotová.
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: tak ted nohy nahoru a do ruky kybl piti! 8-)
Odpovědět
Nuuna - kéž by :-) Ještě mě čeká udělat myrty, pohoštění na ráno, sbalit tašku s věcmi na převlečení a ráno, košík s věcmi na focení, udělat si nehty...
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, a nemuzes ty ukoly rozdelit do rodiny nebo mezi kamaradky? ;-) treba to pohosteni a myrty by mohl udelat nekdo jiny :-D
Odpovědět
To už zvládnu ;-) Nic jiného mi nezbývá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, o víkendu jsme byli u přítelovo babičky a začala se cukat, že nechce na invalidní vozík :o/ Přesně toho, čeho jsme se báli. Problém je, že sotva jde po vlastním bytě, než aby došla na místo :o( Snad jí někdo přesvědčí, že když na něm je, že si nebudou (dle ní) myslet, podívejte stará bába ani neumí chodit... no asi si to dovedete představit :o/ Nevím, co s tím. Přitom se rozhodla, že nám finančně pomůže se svatbou. Jako jediná z jeho rodiny a přispěje nám 10ti tisíci. Chjo mě to hrozně mrzí...
Odpovědět
AHOJKY PŘEŽILA JSEM :-) sice jsem vyřízená ještě teď ale užila jsem si to nejvíc jak to šlo !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lakys :))) Vítej vdaná paní :)))) A 3x jupíí jupííí jupííí že si to zvládla a i schody byly za jedna :)))) určitě máš pořád ten svůj úsměv a nedokážeš ho dostat pryč z obličeje. V sobotu jsi byla opravdu nádherná!!!! Fakt princezna. Měli jste opradu nádherný obřad a stejnou oddávající jako my - i řeč byla stejná, tak jsem si to vychutnávala a zavzpomínala se slzičkama na naši svatbu. Fakt to byla nádhera. Počkala jsem tam i na svatbu Ladie, ta měla živou hudbu a musím tedy konstatovat, že to byla taky nádhera. Počasí vám vyšlo také na jedničku... no zkrátka nádherná sobota. Lakys, mohu sem dát nějakou fotku (mám asi jen 4 a takové úplně nepovedené, něchtěla jsem tam běhat s foťákem), holky určitě hoří zvědavostí, jaká jsi byla krásná..... Pořád ses krásně usmívala. Ladie taky... Holky to vám byla nádhera!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?