Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: To ja bych nerada delala krena :-D Uvidime :-) Jj, rikala jsme si, ze v sobotu by delat nemuseli, to by bylo skvely, aspon by byl klid ;-)
Odpovědět
jen se nestyď a klidně se přijď podívat :-) než aby jsi přepadla přes zídku od Gröbeho vily tak přijď. V to doufáme, že nebudou makat. Teď mi kámoš potvrdil, že získal povolenku na vjezd do Havlíčkových sadů :-) jupí hned o pár kroků méně.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: hezkyyyy, tak to se hodi mit sikovneho kamarada!!! ;-)
Odpovědět
to jo a hlavně jeho vysoce postaveného bratrance :-) u policice. Když jsem se ptali v altánu tak to nepřipadalo ani v úvahu a stačili dva telefonáty je to zajištěné tak snad to vyjde ještě tam nejsme a snad nám hlídač bránu otevře.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooj :))))))))))))))))))))))) BOMBA BOMBA BOMBA. Holky, já nemám slov a nevím co dřív napsat, nervy před byly neskutečný, u kadeřnice to začalo, když mi sundala v 7 hod natáčky a za 5 minut jsem měla z nepochopitelných důvodů rovný vlasy. Začal frmol a znovu natáčení a mně se nervozitou klepala brada, ani jsem nemohla mluvit :)) ale pak se vše v dobré obrátilo, stihla učesat i nej kámošku a řidičku. Pak kolona jako blázen z kadeřnictví - přes celou Želivárnu a i Floru. Uffff... ale zvládli jsme to, sice s velikýma nervama, ale :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Až teď jsem dočetla chybějící diskuzi. Vy jakožto nevěsty vůbec nebudete vědět o nějaké stavbě. martí tam byla stavba??? Vůbec o tom nevím. Ten pocit se nedá popsat, motýlci v břiše - to nejsou motýlci - ty jsou týden před svatbou.. V den D to jsou mega motýli. Nunno s tím auten to je super, já bych to teda nechtěla, přehluší to tam atmosféru a hlavně u tý spodní zdi vziknou nádherný fotky a nahoře u vily vziknou taky krásný. Takže my šli normálně pomaličku spodem s fotografkou a fotila nás u tý zdi.. a sraz se všema pod schodama... tam jednou vidíš těch sto lidí, který tam čekají JEN NA TEBE a to tě dostane, každý tě vítá a chválí a usmívá se.... nějaká stavba???? Vůbec nevíš. Schody do altánu se dají ok (i s kotníkem). Akorát na straně toho, kdo tě vede, vylézá mezi schody břečťan, takže ten schodiště trochu zmenší, jsou pak užší. Jinak rýže se může házet všude!! Na nás to nasypali hned u slavobrány :)) A laky, ty se drž drž drž, vím, co máš před sebou. Super, že máš vše hotovo, ale úkoly budou teď v posledním týdnu přibývat, vždy si vzpomeneš na něco, co je ještě potřeba, tak si to hned dopiš a pak odškrtávej. Jinak to mozek nepobere a na hafo věcí zapomene :)) Budu tu s vámi určitě až do svatby a budu vás všechny podporovat. Ale byl to fakt nejkrásnější den v životě. nějaké fotky už fotografka poslala, ale ofiko je budu mít ve středu. A víkendové líbánky (místo odjezdu na Lefkádu) v Resortu sv. Kateřina - to doporučuji každé z vás, zaplatit si víkend Romance a to je teprve odpočinek :)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna - ty máš vlastně na focení Zuzku, viď? Tak to k tý zdi určitě zajdete :) Holky, já vám závidim, že ten den máte před sebou. Martí: moc moc děkuji, že jsi přišla, strašně mě to potěšilo, vehnala jsi mi slzičky do očí, když jsem tě viděla. Jinak to počasí, holky to teda byla "z prdele klika" Nechápu, kde se najednou vzalo to modrý nebe, ale začínám fakt věřit na nadpřirozeno, děda nám to v nebi prostě zařídil. Takže jestli máte nějakou dušičku tam nahoře, zkuste to domluvit s ní.... Těšte se na fotky, jsou boží!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ehm, já jsem hrozně roztěkaná, nahoru autem jede vlastně Lakys :-D :-D Já jsem si právě děsně užívala to, jak jsme šli pěšky, bylo to takové odpočinkové. Konečně v klidu vydechnout, už jsme v Altánu a stíháme a teď v klidu dojít procházkou nahoru, mezi tím potkáš určitě někoho z těch 100 lidí, co tam mají přijít. Bude to bomba holky.
Odpovědět
tak to je fajn , moc moc gratuluji a sama se nemůžu dočkat. Mi máme domluveno, že nám pustí autí dolu ke schodům a tam na mě budou čekat ostatní o nic nepříjdu :-) a tím že přijedu Roycem tak o to vím bude atmoška :-) pak už půjdu pěšky s ostatníma. Na focení pak máme cca 2 hodiny takže určitě prolezeme všechna místa co chci. Jen co budeš mít fotky tak se pochlub :-) už se těším. Jinak ať ti všechno je tak jak má být a hlavně moře štěstí a zdraví.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: jj, pocasi vam nekdo moc pekne zaridil!!! ;-) Je super, ze vam vsehcno nakonec vyslo a uzili jste si to :-) My taky pujdeme pesky, jen zeshora. Ale svatebcanum se ukazu opravdu az pri nastupu, predtim je nazenu dovnitr do kavarny a probehnu nahoru. Tak snad budou chvalit i po svatbe :-D Ale s pritelem uz jsme se dohodli, ze se poprve uvidime tu posledni chvilku pred obradem, a ne az pri nastupu - ja bych si ani poradne neuzila to, jak se mu budu libit, protoze bych uz vnimala jen ten obrad :-D Hlavne budu tak nervozni, ze budu potrebovat chvili drzet za ruku... :-N
Odpovědět
Nuuna: my to měli taky naplánované, že mě všichni uvidí až při nástupu. Ale nakonec jsme to změnili, že skoromanžel mě uvidí doma, kdy mi předá kytičku a pak tam budu se všemi před obřadem - chci si to užít a ne být schovaná někde vzadu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: jj, u me je to podobny ;-) Sice me neuvidi vsichni, ale on urcite. Pak uz bude obrad, a to clovek uz totalne nevnima :-D
Odpovědět
Článek se načítá
souhlas nikde se neschovávat a pěkně si to užívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Bylo to uzasne! :o) a tys byla nadherna nevesta. Tech par fotek, co jsem vybrala mam u sebe v albu. Jak vam dlouho trvalo foceni? Kamaradka, co mela pred rokem svatbu, me taky upozornovala, ze si obrad vubec nepamatuje :o)) Jak to vubec dopadlo v restauraci? lakys: Ja sla ze zhora a pan to tam zamkl. Je fajn,ze mas konexe. My ne, takze ja i 87 leta babicka musime pesky. Pro babicku ale snad sezeneme vozik (i kdyz ten jeden sesup nevim, nevim) a ja to projdu v nahradnich botkach, to se mi snad bude cupitat dobre - pokud se neuvarim :o)) Jeste ze pod altanem a v altanu je stim :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Také mě viděl ženich doma, schovávačka v altánu je úplně škoda,jsem ráda, že mě ženich viděl už před tím a pak jsme si to mohli vychutnat. Vychutnat si to, jak dole pod altánem potkáš všechny ty lidi, který se usmívají atd... to je pro mě jeden z nezapomenutelných zážitků :)Teď zpětně když na to koukám, tak schovávačka by byly zbytečný nervy navíc a jsem ráda, že jsem to udělali tak, jak jsme to udělali. joo Lakys se nám poveze Roycem, tak to je jiná x-) x-) x-) , to mi nějak uniklo. jsem fakt plna dojmů a nevnímám okolí, dnes v práci vůbec nevim, proč jsem tu. Fotografka mi poslala náhled nějakých fotek, jsou boží. Můžu je dát do galerky, ale je jich jen pár-nejsou tam nějaké fotky/pózy, na které čekám... Ale vím, že na ně čekáte.... Tak vám asi udělám radost a nějakou tam vložím... Laky a Ladie, holky držte se, myslím na vás kudy chodím a užívejte, vím, že to jde dost těžko a slovo svatba je absolutní No.1 a nervíky a motýlci v břiše začínají. Vše ostatní jde kolem vás... Ale pak najednou konec a spousta dojmů. Takže každou minutu užívejte a všechno si pište. Držim pěsti na počasí, to je krásná třešnička na dortu. Tak snad...... Joo a ještě taková drobnost, pustili nás na focení do vinice (organizačně jsou v altánu skvělí!!!). Fotky z vinice jsou krásný. Akorát jsem měla koupený hrozen vína na focení do vinice a zpomněla jsem ho doma - vzniknou z toho krásné fotky, jak jeden druhého krmíte.m Dejte to někomu za úkol - mamce nebo nějaké kámošce - ať horzen donese. my ho buhužel nechali v lednici :( Ale to je teď fuk a hlavně to byla jediná věc, kterou jsme zapomněli. Jediná, která nebyla napsaná na tom mým šíleným papíře!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: jeee, sup sem s fotkama, jsem jako na trni! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Foteckyyy! :o) Se tesim! S tim vinem, je to krasny tip! Diky to bude pekny! :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Fotky v albu jsem viděla hned ráno ;-) a v podstatě to byly první fotky, který jsem zkoukla. Ani jsem se před odchodem z domova nestihla na sebe juknout do zrcadla. Fotky super, díky moc ;-) Focení před obřadem dole u tý zdi (protože dle fotografky, to je nevěsta nejkrásněší, nemá slíbaný make-up a je "čerstvá") od 11hod do půl 12. Potom pomalý přesun od schodů nahoru tím obloukem. Po obřadu tak hodina-hodina půl. Já byla hodně akční a chtěla jsem pořád něco fotit :)) Z altánu jsme odjížděli s ženichem ve 13:50. A kdyby na nás nemuselo čekat x lidí u aut, fotila bych ještě teď :)
Odpovědět
Profilova fotka
S tím vínem je póze jako že ty držíš hozen manželovi "nad hlavou" a on se snaží ukousnout tu spodní poslední kuličku - a nebo naopak on to drží nevěstě. my takové nemáme, škoda. Tak jdu vložit fotky. a ve středu budou další...
Odpovědět
Profilova fotka
Ellye, fotky jsou dokonalyyyyyyyyy x-) Perfektni je ta s tou vodkou, a taky c.13 jak si v pozadi nekdo utira kapesnickem oci x-) Jeee, ja jsem uplne dojata, fakt :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Hmmm pred svatbou? Jop to se mi take hodi, pac nemam profika na foceni, ale kamaradku, co bozky foti :o) Samy si chceme vse projit a udelat zkusebni fotky jeste pred svatbou :o) S tim vinem, abych krmila zenicha. Bych musela byt nekde na zabralli, jak jsem prtava :o) Krasne tipy, jeste jednou diky, jdu si to dle tve rady napsat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
fotky v albu :)
Odpovědět
Profilova fotka
ehm akorát to poutko na šatech u líbací fotky na obřadu... kamarádka říkala, že si toho všimla, ale bylo jí blbé mi to říct.. ach jo ty ženský :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tam brečí moje bývalá potencionální tchýně (jsme přátelé), a chomout drží v bílé košili můj bývalý přítel - trochu fópa u focení, fotografka ho vygbrala na držení chomoutu a já neměla sílu protestovat, že se to jako nehodí...
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: :-D :-D :-D
Odpovědět
Jojo, taky nám slíbili, že nás na focení pustí do vinice :-) Na seznamu na focení máme hroznové víno, šampaňské+skleničky a bublifuky. Jinak mi se budeme fotit až po. Holky a kudy "shora" je to zavřené???? Já jsem měla v plánu zaparkovat kolem Rybalkové a jít klasicky parkem a pak vyjít z boku u altánu kolem té jejich prosklené "nudloidní restaurace". Abychom nemuseli šlapat ty šílené schody, které vedou ze spodního parku do altánu. Tahle cesta je OK, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: ja chtela jit stejnou cestou.
Odpovědět
Profilova fotka
letím dom z práce vstřebávat posvatební shon.. Jsem docela nakonec ráda, že letíme až příští středu.papa
Odpovědět
Nuuna: podle mě je to nejschůdnější cesta. Nevím, kdejsem viděla, že "shora je to zavřené". Že by Martja??No, doufám,že je to jen informační šum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to taky zahledla, ale snad to bude otevrene... To je prece na hlavu, aby se do parku dalo jen zespodu :-| Taky se mi nechce slapat do tech schodu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?