Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys tady to kdyžtak je: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Já budu stejně brát koláčky od nich. Dobře, měli jinou hmotnost, ale už to na stránkách změnili, aby nikdo nic nemohl říct. Stejně je to hezká cena. Např. na e-party cézet stojí kilo koláčků 320,- a je jich cca 110ks/1kg (což je asi 9 g na koláček 8-( ). Hlavně - budeme od učňl brát dort, tak nebudu koláčky objednávat jinde...
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: Pokud jsi s nimi spokojená, tak samozřejmě to vem, mě to jen přijde nefér. Aspoň s lakys to měli nějak vyřešit a pak to opravit.
Odpovědět
Nefér to je a doufám, že to s Lakys dořeší (i když docela pochybuji. Podle mě mají hodně zakázek, tak je jeden nespokojený zákazník nerozhází 8-( ). Když uvádí gramáž/cenu...cokoli, tak by to měli dodržet. Ale už to změnili...
Odpovědět
Ahojky, tak to dopladlo tak že mi opět zavolala paní Nováková bez omluvy řekla že je to prostě tak a jestli se mi to nelíbí tak že ji to je stejnak jedno. A prostě prý ona s ceníkem nemá nic společného takže nevidí důvod proč by jsem to měla mít za těch podmínek. Ředitelka školy mi nenapsala ani jeden řádek na tož omluvu. Takže jsem na ně zanevřela. Včera jsem dostala kontakt na jednu paní co peče koláčky doma tak uvidím co mi řekne loni je měla za 130 kg tak jestli budou o 20 dražší to se dá zvládnout a chuťově jsou také výborné.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: tak teda i kdyby meli slusnou cenu, takovyhle jednani, to bych je poslala nekam...Co si o sobe proboha mysli??? :-o
Odpovědět
tak mě došla odpověď : Vážená paní XXX , Jsem vedoucí učitelka odborného výcviku , ze situace ,která nastala v souvislosti se svatebními koláčky , jsem vyvodila důsledky a požádala paní Novákovou , aby se vám osobně omluvila. Což jak jsem se dozvěděla, učinila telefonicky . Finanční částka vám bude vrácena na váš účet. S pozdravem PhDr.Becková Naděžda – vedoucí učitelka OV. pro vysvětliení s paní Novákovou jsem mluvila, ale zrovna jsem byla na poradě takže jsem s ní nemohla mluvit a požádala jsem ji at mě všechno napíše mejlem a tohle je výsledek. Ani jednou neřekla promiň takže nevím o jaké omluvě píše. Ale už jsem sehnala paní co upeče koláče za 150 Kč KG cca 100 ks a budou domácí paní je bývalá cukrářka a přividělává si k důchodu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: To tak aspoň, že ředitelka se snažila... Jinak je super, žes našla náhradu :o) Mě koláčky bude péct mamka (teď už dělala zkoušku na své 60tiny), má je moc dobré. Já tam spíše chtěla minizákusky :o)
Odpovědět
tak další úspěch. dneska jsem objednala dortík a dokonce se vejdeme do 2000 jak jsem chtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,po dlouhé době se připojuji, ale jen na chvilku, nestíhám nic. Četla jsem celou story kolem koláčků a tchýní a ceny a gramáže atd... No s tou tchýní... je to děs, jak kdyby to byla jejich svatba, máme to doma podobně, ale řeším to s tchýní s nadhledem a úsměvem a rozhodně si nechci dělat zle v rodine kvůli několika kilům koláčků. Ale také mě to štve, ale nemám nejmenší chuť se s ní dohadovat. Jediné, co budu řešit do roztrhání těla, je ten jejich mega pes, kterýho chtějí mít na obřadu i hostině... No a s těma Chabařovicema to je hustý, vůbec mě nenapadlo ten koláček zvážit. Tos dobře udělala lakys ;-) Ale docela mě překvapuje reakce z Chabařovic.. Ale asi s tím nic fakt neuděláš, zřejmě mají zakázek tolik, že jeden člověk, o kterého přijdou, jim nevadí. Ke mně se chovali celkem slušně, ale s tou cenou/gramáž - to je prostě podvod a hotovo. Vůbec nevím, jak se k tomu mám postavit, také od nich budem brát dort a tu restauraci máme 5 minut autem, tak to mi právě vyhovovalo. Ale tenhle jejich přístup mě štve. Tak uvažuji, že to zruším taky..
Odpovědět
ahojky ellye vítej na chvíli mezi námi :-) ještě že už ty koláčky mám za sebou. Nakonec je upečeme teda tchýně já už se do toho moc nezapojuji :-) asi by mě z toho hráblo. a pak 6 kg mám objednáno na den před svatbou na výslužky pro ty co do svatby neuvidíme. Sehnala jsem jenu paní co peče doma a koláčky jsou také už prověřený nešizený a váborný. Sice je to za Prahou, ale ta půlhodinka cesty mě už nijak nezatíží. Koláčky budou domácí a za 150 Kč kg :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys od koho mas dortik? A maji pls odvoz?
Odpovědět
Článek se načítá
dortík bude z interkontinentalu přes jednu známou nevím jestli to normálně dělají a odvoz si zajišťujeme sami.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi to dobře vyřešila s tou tchýní, jen ať si jich sama upeče kolik chce. Já teď v podstatě neřeším vůbec nic, nějak mě to teď nebere. Ale kdy zařídím zbytek věcí, to je ve hvězdách. Ale joo vlastně, včera jsem mluvila s květinářkou, schůzku máme až v půlce dubna, dřív to nestíhám. Ale tvářila se, že rozumí mé představě a že už se jí v hlavě rodí nějaké nápady, tak jsem zvědavá. Jen se obávám, že její představa se nebude shodovat s mojí. no uvidíme. Jinak stále nemám oblečeného ženicha a nechává mě to úplně chladnou, rezignuju. Nemám nejmenší chuť prolejzat net a obvolávat mu x salonů, zda mají nějaký oblek v prodloužené vel 50.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: tak nejak mam posledni dobou stejne pocity :-| Nic se mi nechce, nic me nebere... Ale je pravda, ze mam dva mesice navic - ale kdo vi, treba na tom za dva mesice budu uplne stejne :-N Mame ted navic trochu financni komplikace, tak jsem z toho byla takova mirne otravena, protoze uz nemam ten klid na planovani, nemuzu se uvolnit a uzivat si to, protoze najednou nemame tu financni rezervu navic, co jsme meli, a musim premyslet o kazde korune trikrat... To me nebavi 8-( No az bude hezci pocasi, vyjedeme aspon do Plzne na prstynky, jenze to zas budeme platit benzin a jeste 1200 za dalnicni znamku, tak se nejak ani nedokazu moc tesit :-S A pritel bude mit narozky...Ach jo, kdyz se to sejde, clovek aby vyhral v loterii :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My to mame ted taky komplikovanejsi. Platime hypoteku a zniceho nic nam po 3 letech odchazi spolubydlici a my s temi penezi pocitali :o( Kez by vydrzel aspon do svatby, takhle prijdeme o 20 tis z rozpoctu a to uz ted dost koukame na kazdou kacku. Narozeniny bude mit neter a mamka 60tiny, tchyne a svagrova narozky a v tesne pred svatbou tchan a pritel :o/ Me z toho vomejou.
Odpovědět
koukám, že jsme na tom skoro všechny stejně. Hypotéka, nároční příbuzní, svatba :-( . Kde se dá tak šetřím, ale moc dobře to nejde, ale naštěstí se mi povedlo z rozpočtu už stáhnout 15000 :-) takže ze 150000 už jsem jen na 135000 a doufám, že se to ještě někde povede trochu utáhnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Kovářova kobyla chodí bosa - já účetní vůbec nevím, jak na tom jsme s prachama, jen doufám, že OK... ;-) Ono to nějak dopadne. narozeniny a svátky atd... to jsem letos odepsala celorodinně, takže mám klid alespoň s tímto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: No my asi skončíme na 125 tisících, ale chtěla bych to stáhnout, ale nevím už kde :o(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to jste jeste dobry, my mame rozpocet asi 70.000 a do toho jsme ted prisli o 20... :-N Coz je skoro tretina vseho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Nám právě chybí tak 30 tisíc, tedy s těmi 20ti o které jsme teď přišli.
Odpovědět
ráda bych se dostala tak na 100 000 Kč, ale obávám se že se to nepovede. Tak jen musím doufat, že budou nějaké penízky místo svatebních darů alespoň na dovču.
Odpovědět
Profilova fotka
Já počítám taky tak 100 a tak trochu počítám s tím, že tchýně s tchánem se vytasí s nějakým příspěvkem, neboť nás požádali, zda bychom mohli pozvat na hostinu 4 další jejich lidi. A pak se mě tchýně ptala, zda už jsme platili zálohu na hostinu, a až jí budem platit, tak ať jí to řeknem. Takže doufám..... no uvidíme. Jinak s penězma jako svatební dar počítám také, všem to avizujeme a všichni zatím souhlasí.. takže také uvidíme... Nějak to dopadne, také řeším, kde něco přišetřit, ale spíš pořád kupuju nějaký kraviny :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
My taky všude hlásíme, kde to vůbec jde, že chceme jen a jen penízky .o) Snad to vyjde. Jinak my máme konečně zaplacenou matriku a kontaktovala jsem dopravce a dali nám docela zajímavou cenu. Za 2 hod odpoledně a 8 hodin v noci (kde je v ceně 150 km) budeme platit za 8mi místné vozidlo 4000,-. Budeme doplácet ještě něco za km, protože to asi bude více km, než 150, ale to už nebude zas taková pálka.
Odpovědět
Tak jsme se v sobotu byli projít k altánu a objevili jsme tam vyšlapanou cestičku (z "vrchního" parku - jak je ulice Rybalkova, kolem vily a vyjde se přímo nad schody ze kterých se schází k altánu). Takže můžu v klidu přijít, aniž by mě někdo viděl předem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: tak tuhle cesticku znam. Ale musim rict, ze tamtudy urcite nepujdu, v podpatcich bych si tam akorat znicila boty, nebo si vymkla kotnik, nehlede na to, ze bych tam na tech kerich urcite nechala pulku svych satu... :-N :-D
Odpovědět
No právě jak jsem tam šla v sobotu, tak keře byly daleko od cestičky - nevím, jestli to přes zimu chcíplo nebo to ostříhali :-D A já to max. vyřeším tak, že cestičku přeběhnu v žabkách a nahoře se rychle přezuji (i když myslím, že v podpatcích to bude naprosto v pohodě...) Ještě to půjdeme vyzkoušet, ale pořád mi to přijde mnohem lepší varianta, než šplhat po schodech mezi hosty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: nu ja tam sla uz vickrat, a bojim se toho, ze staci, aby bylo vlhko a nabiju si kokos :-D Navic mam hodne sirokou tylovou sukni, takze nepripada v uvahu :-N Jsem si z pritele delala legraci, ze si vezmu bile holinky, abych prosla :-D Vsak nemusis lezt mezi hosty, ja hosty zazenu do kavarny, projdu nevidena po schodech nahoru, a hoste pujdou az po me ;-)
Odpovědět
To jo, pokud by pršelo, tak to nepřipadá v úvahu, ale jinak to risknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me se po te ceste taky dobre neslo, jsou tam mista, kde je to prudsi, takze i v normalnich botech a obleceni jsem tam lezla skoro po ctyrech :o) No jeste to pujdeme prozkoumat :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?