Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: na kolacky 3 mesice staci ;-) U toho dortu uz je to horsi no :-D Jj, nas vybranej byl taky drahej az ouvej, a nakonec sjme ho vymenili za medovnik potazenej marcipanem, a vyjde cca 5* levnejc .
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: To chce obehat cukrarny, vetsina ti udela dort i podlo fotky nebo nakresu. Takze spis to chce ochutnat naplne. Vhodny je na to napr. veletrh, pristi vikend je v Holiday Inn, vstup je zdarma.
Odpovědět
mám dva kontaky na výrobu dortu buď jeden cukrář z Hiltnu nebo pak jedna paní kousek od Prahy, ale stále čekám na cenu a hlavně furt se nemůžu rozhodnou co vlastně chci :-) tak to je pak se mnou těžký.
Odpovědět
Profilova fotka
Takže s koláčkama je to takto: Kilo je 50 ks (1 koláček má 20gramů a stojí 2,5 Kč). Jsou větší než desetikoruna i než padesátikoruna (kovová :)). Počítala jsem do košíčku pro kamarády 11 ks, to budem rozdávat večer, až budou lidi odcházet. Budem dělat 40 košíčků, tj. 440 koláčků, + větší výslužky pro rodiny a svědky a sourozence atd... tj. dalších cca 400 koláčků + aby byl nějaký ten koláček i na stole a večer na večírku.. takže to máme celkem 1000 kusů, 1 kus je 20 gramů tj. 1000 kusů = 20 kilo? je to tak? No to je děs, proboha já nechci dělat 20 kilo koláčů... ale zkrátka to tak nějak pro nás vychází a to by stálo 2.500,-. Takhle jsme to přesně počítali s tou pani cukrářkou z Chabařovic. + budeme dělat mini, to nevím kolik (tak 100-200 ks). +dort 3 patra za 1.800,- No měli bychom se takto vejít do 5.000,- komplte sladký servis.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dělají 6 druhů náplní - tvaroh, mák, povidla, ořechy, jablko a meruňka (na koláčku je kousek zavařené meruňky a na ní drobenka - na léto super osvěžující).
Odpovědět
to je fakt super. Zkoušela jsem tam volat a mají jarní prázdniny tak až příští týden. Doufám, že se jim tam ještě někam vlezu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mamka mi zjistuje kvuli minizakuskum jeste cukrarnu u nich. Ale budu jeste volat do SOU Chabparovicka, zda jsou schopni mi to dodat 2.zari :o/
Odpovědět
Jů, tak na učně 2. září bych vůůůůbec nespoléhala
Odpovědět
Profilova fotka
Proto tam musim zavolat, zda to vubec pada v uvahu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no 2.9. nevim nevim... ale mistři a učitelky určitě už ve škole budou a dort by stejně dělali oni... No nevím, jsem docela zvědavá, jestli to půjde. No jinak my byli holky včera zkoušet oblek. Ehm byli jsme na 5ti místech a nic!!! Já z něj zešílim. Máme malý problém s tím, že partner má nekonfekční velikost, je hubenej vysokej, takže potřebuje prodlouženou vel. 50 a to je jaksi výběr mizivý. Takže mě čeká opět maraton po salonech kvůli obleku. Nehledě na to, že je teda ten muj chlap fak vybíravej. (apropó já si vybrala šaty ve třetím salonu :))) a včera jsem si koupila v Humanicu boty k šatům a pak ještě na Míráku šatičky na převlečení, tak alespoň že já jsem byla úšpěšná.
Odpovědět
tak se pochlub svými úlovkami. Oni chlapi jsou všichni stejní nejdřív nám nadávaj že si oblečení zkoušíme dlouho a pak když potřebujou něco oni tak to jim pak trvá a jsou horší jak my. :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tipy na botky sem! :o) Zatim me tohle ceka,pac satky se zacnou 20 teprve sit. Jinak oblek ma pritel 2 roky stary, je pekny, obdobne je na tom s boty. Takze budeme kupovat jen kosili a kravatu :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to se máte, že nemusíte řešit oblek, to je super. Botky byla náhoda z Humanicu v OC Šestka :) Asi z loňské kolekce, měli poslední 3 kousky.. Ale mají jaksi takový uzoučký podpatek, tak to nevím, jak půjdu do toho altánu... no to je fuk, beztak vlastně jedu po břiše až dolu :-D Dám to do albíčka zítra, vůbec nestíhám, daně mě pohltily, to se dalo čekat, teď jde svatba stranou, mám 3 týdny pakárnu před sebou..
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Jak maji vysoky podpatek? Jinak me taky ceka danove priznani (nastesti jen 3 kousky ) - jen se ale do toho pustit :o)
Odpovědět
Já mám podpatky necelých 7cm, což je pro mě tak akorát. Boty jsem objednávala z netu - v kamenných obchodech se mi vůbec nic nelíbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dala do albíčka ty botky a šaty na převlečení. Podpatek je cca 7 cm.. asi jsem to s ním trochu přepískla, chtěla jsem trochu nižší kvůli pohodlí.. ale těmhle botičkám se nedalo odolat.. teda i té ceně se nedalo odolat - 499,-!!!! Paráda. Akorát je ten podpatek takový hodně uzoučký, tak snad to vše ustojím :) Hlavně ty schody, z těch mám hrůzu. Šaty na převlečení jsou ze super materiálu, pohodlnost nadevše.
Odpovědět
Botičky jsou hezké, ale já bych je nebrala z jednoho důvodu: budu mít punčochy, takže jedině uzavřená špička. Ale na léto arádní! A 7 cm není moc - to zvládneš ;-) Já mám taky cca 7 cm. Šatičky jsou super!!! Odkud je máš??
Odpovědět
ahojky, já mám podpatek taky 7 cm a zase tak hrozný mě to nepříjde :-) mám doma i horší, ale v těch už dávno nechodím :-) stejnak tučńákův let je jistý :-) tak aspoň botky musíme mít vkusné aby se bylo na co dívat :-D ellye: šatičky jsou roztomilé :-) mě už na sukni na převlečení chybí jen spodní lem a pásek :-) počítám tak týden než to dodělám a mám hotovo :-)
Odpovědět
Já se na šaty na převlečení asi vykašlu. Chci vydržet ve svatebních a kdyby mi moc vadily, vezmu si sebou nějaké, co mám doma - asi růžovo-malinové (svatba bude do růžova). Bílé šaty bych pak neunosila, jsem jako smrtka i bez bílého oblečení :-D
Odpovědět
Já oblečení na večer řeším páč mejdlo bude uprostřed lesa :-) na parkurové střelnici a tam bych s dlouhou vlečkou moc nepochodila a hlavně by jsem šaty asi dodělala. Sice jsem je kupovala, ale proč bych je měla zdevastovat. Šaty mají zvlášt korzet a sukni takže přehodím jen spodek za kratší a bude hned vyřešeno. Krátkou sukni mám už skoro ušitou a už se nemůžu dočkat až jsi s korzetem vyzkouším.
Odpovědět
Lakys: tak to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Původně jsem chtěla uzavřenou špičkou... ale mám blbou jizbu z boku na nártu, takovu vystouplou a všechny střevíčky mi na ní nepříjemné tlačí. Tyhle jsou v přední části látkový, což mi na nožku nevadí. Špička ve spojení se silonkama, taky mě to děsí... ale už při výběru silonek mě na to pani upozornila a vyloženě mi vnutila silonky, který nemaji tu špičku zvýrazněnou,zesilněnou, není tam ani šev. Takže to nebude snad tak strašný. Akorát ten podpatek, jsem teda na podpatky zvyklá, ale taková úzká jehlička... no nevím... Nepamatuju si, jak jsou ty schody do altánu - zda mají rovný povrch jako z dlažby a nebo hrbolatý z kamenů.. To musim jí okouknout a natrénovat v těch střevíčkách. holky to bude prča jestli se tam sejdem :) Šaty jsem koupila u tram. zastávky Štěpánská (jela jsem 22kou), jsou tam takové malé obchůdky podél té hlavní, tak mě tam praštili do očí, byly poslední za výlohou a za 500,-, tak to jsem je tam přeci nemohla nechat. Taky jsem to nechtěla řešit a vzít si na převlečení něco z domova, ale nemohla jsem si nechat ujít tu příležitost, že si můžu koupit šatičky a nemusím doma vysvětlovat, proč mám zase další šaty do šatníku :-)
Odpovědět
Whow za 500,- To je paráda!
Odpovědět
pěkné šatky a za skvělou cenu to bych je tam tak nenechala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Byly zlevněný o 50%, krajaka je smíchaná s nějakým pružným elastenem, tudíž jsou fakt pohodlný. A v létě je určitě unosím ;-) akorát to moje bříško bych potřebovala odříznout :-D musim přestat tak baštit :) akorát se k tomu nedokážu dokopat...
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: satky jsou super a boticky bozi, takove bych taky chtela, ale muzu mit podpatek max 4 cm :o/
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za pochvalu šatiček, mám z nich fakt radost.. Botky jsou fakt super, akorát se mi na tom jehličkovým podpadku trošku klepou nohy, tak musim trénovat, abych nechodila jak blbka.. Ale osobně si myslím, že jarní/letní kolekce se naplno objeví na pultech koncem března-začátkem dubna, tak snad nějaké botičky také pořešíte... Já teda potřebuji ještě na přezutí, ale to snad něco pořeším.
Odpovědět
Ahojky :-) při pondělku. Tak jsem akorát mluvila s paní z Chabařovic a ve středu budeme mít připravené koláče na ochutnání tak jsem na to zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem taky zvědavá, jestli vám budou chutnat. U nás nic nového, jsem KO kvůli daním, mám toho nějak moc a vše pochopitelně na poslední chvíli. Ale docela ráda bych už měla oblečenýho ženicha, z toho mám trochu nervíky..
Odpovědět
ellye : tak to přežij ve zdraví už jen do konce měsíce :-) Já sice oblečenýho ženich mám, ale něja se zakulacuje tak doufám, že mu oblek v červnu bude jinak bude deně běhat v neoprenu okolo baráku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?