Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: a kdo ti to tisknul?
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Tak když je to bez problémů, tak je to paráda, a jaká budete mít?
Odpovědět
nechavala jsem to tisknout na fotosvatebka, ale asi to byla chybně stroje zbytek je fakt v pohodě a když to přetisknou za jejich náklady je mi to fuk jestli je budu mít komplet až za 3 dny. Času je ještě dost. manzelinka. oznamko máme složené v jednu velkou koláž z fotek je to dost ulítlé :-) rozměr 14 x 14
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: To musí být zajímavé, ale je to dost svéráz :-D Ale proč ne.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: ukazes nam fotku oznameni? Zni to originalne a neokoukane ;-)
Odpovědět
možná na chvilku jo :-) ale až po víkendu za chvíli frčím na hory :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: ach jo, to mě mrzí, že máš pakárnu s kartičkama... nedřív ti vyplivne PC a teď tohle. No nemáš ty štěstí... ale zaplať pánbůh, že to předělají na své náklady a nemusíš to dál řešit, snad se jim to na druhý pokus povede. A jak píšeš, času je dost. Ta koláž z těch fotek musí vypadat výborně. Hrozně se mi líbí tyhle neklasický věci. Jinak holky, nechali jsme si na dnešek udělat 2 kg koláčků (za 250,-/2kg), neboť jedu na víkend domu na vesnici a dáme si s makou a ségrou ke kávičce... a asi zajdu za tím tátou...Pokud si to cestou domu ještě nerozmyslím. A vybíráme teď cukrárnu, tak to máme jako takovu větší ochutnávku :-) Holky můžu říct, že lepší jsem nejedla (ať žije dieta,kterou se snažim držet :-x x-) ). Zkoušela jsem je pect sama minulý týden, jako docela se mi povedli, ale tohle je fakt mňamka. Jsou z učiliště Chabařovická P-8, četla jsem tu na to i docela dobré reference. Rovnou jsme tam vybrali dort - nádherný 3 patrový v barvě latté :-) :-) :-) a stojí 1.800,-!!!! Tak pokud o chabařovicích uvažujete, tak si udělejte reservé co nejdřív, neboť prý na červen moc práce nenabírají, neboť mají praktické zkoušky a nestíhají.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Apropó krásné mašličky jsi vyrobila :) Šikula. Já je nakonec koupila na veltrhu, stála jedna 4,- a přítel nechtěl, abych se s tim vázala, když už jsem udělala oznamka. To je sice hodnej, ale že by mi s tím pomohl, to né. Nestíhám, ty daně mě teď úplně pohltily, za 3 týdny musím mít hotovo. Už mám nakoupenou i komplet dekoraci. V úterý jdem zkoušet oblek, to bude porod. Mám nějakýho vybíravýho chalpa :-x Tak si užij hory, závidim, já na lyže letos nemůže, v lednu jsem si udělala koleno a kdybych si to znovu utrhla, tak bych musela na operaci a to se mi před tou svatbou moc nechce.. ještě v altánu z těch schodů kulhat, to nééé.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi nakonec udelali kompromis ( hlavne kvuli cene) a budeme mit tripatrovy medovnik potazeny marcipanem... Puvodne jsme chteli takovy ten dort s trubickami cokolady kolem dokola... Ale prisel by tak 4x draz :-N No a uciliste u nas bohuzel neprichazi v uvahu, v srpnu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Maji moznost odvozu? nuuna: Za kolik a od koho ho mate?
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: hmm ten srpen mě vůbec nenapadl, že jsou prázdniny.... Ty dorty s trubička jsou teda taky kouzelný, ale koukali jsme na něj v cukrárně za 6000,-, to je hrůza! Tolik nás nebude stát na tom učňáku komplet sladký servis (1000 koláčků, 250 minidortíků, svatební dort - komplet do 5ti tis) martja: odvoz vůbec netušim, ale pochybuji... zkus se tam zeptat, tel. 233 551 626
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Diky za kontakt :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Ellye: taky asi budeme mít dort+koláčky ze SOU Chab. Jsme domluveni na zkoušku koláčků na konec března a hned máme přinést obrázek dortu, jaký chceme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: je to pí Nováková, nemáš vůbec zač ladie: koláčky fakt nemají chybu, holky se tu v práci na ně sesypaly jak vosy na med, domu jich nevezu ani polovinu. A to jich byla plná bednička. Dorty mě tam dost překvapily, jsou fakt pěkný. Akorát jediný negativum, nedělají patrové dorty s ovocem, tak abys s tím počítala. jako oni ti ho udělají, ale moc se jim do toho nechce, to ovoce prý děsně teče. Tak nevím.. my chtěli pochopitelně s ovocem, ale holt to mít nebudem to neřešim, na dortu ta svatba nestojí :)
Odpovědět
Já se přiznám, že dort je mi celkem ukradený. Sladké skoro nejím :-D Přítel původně chtěl ovocný, ale už jsme slyšeli, že to neradi dělají, tak bude klasika 8-) No, uvidíme koncem toho března
Odpovědět
Profilova fotka
No my budeme brat primo original Medovnik, tzn od Cake factory. Tripatrovy bez zdobeni vyjde na 1.000,-, tak si k tomu asi pripocitaji ten marcipan, ten nevim, kolik bude stat...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:Tak zakladni cena je krasna :o) Az budes vedet ostatni, budu rada za info :o) ellye,ladie: Jak tedy budete prevazet ten dortik? Muzu se jeste zeptat na ty minizakusky?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jj, prave ze cena je bezkonkurencni, a medovnik mame vsichni radi, jen to musime potahnout tim marcipanem, at to aspon trochu pripomina svatebni dort :-) Zbytek uz dozdobi floristka zivyma kytkama... Az budu vedet cenu, urcite dam vedet.
Odpovědět
Převážet se bude asi blbě, protože dort dávají jen do krabice. Ale počítám, že s tím pojedeme do restaurace den předem a nějak se to zvládne. S minizákusky neporadím. Ty budeme mít na raut z Erhartovy cukrárny - mňááám!
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: To budete potahovat sami? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ale ne, to bychom si netroufli. :-) Potahnou nam to primo vyrobci, ale zbytek se dozdobi jen zivymi kvetinami, takze to nechame potahnout bez dalsich ozdob.
Odpovědět
Profilova fotka
No my ho budem převážet sami a předpokládám, že také den před svatbou. měla jsem z toho docela hrůzu, jak to převezem, ale ta Chabařovická je 5 min autem od té restaurace, takže to snad zvládnem. Ty minizákusky v Chabařovicích taky dělaji, úplně si nejsem jistá cenou, ale když jsme tam v pátek vyzvedávali ty koláče, tak nám paní ukazovala hotový minizákusky v takový krabičce (bylo jich tam asi 50) a ta krabice stála 250,-. A vypadali náhedně!! Takže je tam necháme udělat také.
Odpovědět
My to máme z Chabařovic taky naštěstí kousek do restaurace, tak převezení snad nebude problém :-)
Odpovědět
Ahojky holky má to učiliště nějaké www stránky ? nebo nějaký kontakt ?
Odpovědět
už jsem to našla, holky kolik budete asi tak mít kg těch koláčků ???
Odpovědět
Koláčky vůbec netuším. Ani nevím kolik cca kusů je do kila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam pocit, ze se uvadi, ze je to cca 100 kolacku na kilo.... Ale zalezi, jak je delaji velike. Ja taky netusim, kolik jich budeme brat...Ale asi podle poctu hostu - do rodiny nebo na osobu tak 15 kolacku, max. 20, podle toho, kolik se jich vejde do kosicku :-D
Odpovědět
tak to bude ještě zajímavý :-) ani pořádně ještě nevím kolik lidí příjde :-) teda nejradši bych už to měla za sebou nějak mě to unavuje a ještě zdaleka to není všechno zařízené a tip ťop .
Odpovědět
Profilova fotka
Vsak je jeste casu dost ;-)
Odpovědět
mám 3 měsíce :-) teď vybírám dort a vůbec netuším jakej a kde :-( buď se mi nelíbí nebo je drahej jako pra..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?