Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
trochu jsem se odmlčela byla jsem tak trochu nemocná a 4 dny pomalu v kuse spala :-) v neděli jsem taky byla v Diplomatu a krom štrasového náramku jsem nic nepořídila a docela otrávená odcházela. ellye : punčochy mají v fashion aréně obchod calzedonia ( nějak tak se to píše ) je to taková docela šílená hrabárna, ale úplně vzádu mají 3 regály punčoch za slušný prachy. Ve pátek jsem s hrůzou zjistila že už jen 4 měsíce do finále, koukla jsem do seznamu a zjistila, že toho tak půlku ještě nemám. Celý víken jsem dělala na oznámení a zcela zbytečně error PC mi moji práci sežral a ja mohu začít znova a to jsem to průběžně ukládala :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Nunna: taky jsem se snažila vybrat tam botky, ale bez úspěchu, ty co máš v albu, taky jsem je zkoušela, ale mám na nártu takovou divnou jizvu a dřelo mě to na ní, takže nic. No tím jsem zjistila, že budu mít docela problém, sehnat botky, neboť jsem si jich tam zkusila víc a ani jedny mi neseděli. lakys: aha ve fashion areně, já byla v europarku... ;-) To se nedá nic dělat, už mám doma jiný :-| No s tím časem mi ani nemluvte, hlavně to děsně uteče!!! také vidím dle seznamu, že mi toho dost chybí, vůbec nevím, kam dřív skočit, co dřív zařídit... Ale teď se musim zaměřit na ty daně a svatbu trochu vypustit. Ale to se lehce řekne, hlavně potřebuju obléknout miláčka a pak dalších asi tisíc věcí a pak budu v klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: to je pech s tím PC, ale zase napodruhé to zvládneš "levou zadní", už to máš pěkně nacvičený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu zase po delší době :o) My v Diplomatu pořešili prstýnky, tedy jeden kontakt se slevou 15%. Jedny se nám moc líbili a slíbili nám úpravu včetně výměny červeného zlata za modrý. Nicméně ještě jdeme příští týden k Mádrovi a uvidíme. Jinak má být ještě svatební veletrh v Letňanech a jeden v hotelu Troja (vím, že jeden je už teď v březnu, ale ten z hlavy nevím který :o) ) Jinak jsem se chtěla zeptat Vás děvčat, jestli by některé nevadilo, kdybychom se ještě s jednou nevěstou (role - jsme společně ze zářijových nevěst) přišly podívat na váš obřad, abychom věděly co nás čeká a nemine :o)
Odpovědět
Ahojky : tak se mi konečně povedlo úspěšně dokončit oznámení už jen pozvánky ke stolu a jde to do tisku :-) myslím, že bych to mohla do konce týdne zvládnout a příští týden bych mohla už obálkovat :-). Taky se nám konečně ozvali z místa na večerní mejdlo a vypadá to že snad i ta střelnice vyjde :-) Ještě že už se to všechno začíná rýsovat pomalu jsem začínala panykařit.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Hlavně žádnou paniku :-) :-) (ehm také už mě to chytá) No tak to je paráda, že jsi oznamka zmákla a tvůj PC se nakonec umoudřil :)) mě chybí ještě jmenovky na stůl a natisknout menu (to teda teprve musíme sestavit) a také mám toto komplet hotovo. S tou střelnicí to je super, alespoň budte mít toto dořešeno a budeš mít klid na další věci. A kdy budete oznamka rozdávat? Já konečně předvybrala 3 obleky pro miláčka, tak až vyléčí tu jeho smrtelnou rýmu :-) , půjde si je přezkoušet. No a taky jsem jen tak letmo nakoukla do obchůdku s doplňky, abych viděla, co se vůbec prodává... a hned jsem o 1.700,- lehčí :-S :-S Ale nakoupila jsem téměř vše na dekoraci svatebního stolu a "obleček" na svatební noc. Mám trochu problém se svatebníma botama, neboť mám takovou šílenou jizvu na nártu a všechny botky mě na ní nepříjemně tlačí, takže buď žabky a nebo balerýny :-( To musim ještě pořešit. No a těch dalších "blbostí" kolem celé svatby je ještě dost... Martja: Tak jste chytli dobrou slevu na ty prstýnky, aspoň že tak ;-) Jinak já už na žádný veletrh asi nejdu, nemá to pro mě už asi smysl tím ztrácet čas ;-) Pro mě za mě klidně se přijďte na obřad podívat :-) , alespoň se pobavíte, až skočím šipku ala tučňák ze schodů do altánu a pak mě pos... holubice, až je budem vypouštět :-D Bože to bude děs, už aby to bylo za mnou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: jezis, tak ted jsem se vazne rozesmala, nad tvym popisem obradu :-D Jsem si to nejak zive predstavila, a to by byl vazne mazec :-) Holky, konecne mam hotovou bizu, hodila jsem ji do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bižu je NÁDHERNÁ!!!! Jojo tyhle věcičky já můžu :-) Fakt je to pěkný, originální.
Odpovědět
Souhlasím bižu je opravdu moc roztomilá. Škoda že já ji mít nebudu mám dost zdobené šaty takže by se to dost tlouklo musím si vystačit s naušnicemi a náramkem .-). Dneska jsem konečně zaplatila zálohu na střelnici takže už je na 100 % zajištěná :-) tak hlavně aby nepršelo a my tam nemuseli běhat v holinkách. Jinak tučnáčí tanec taky ve snu nacvičuji :-) jen s tím rozdílem, že se mi hlava vždy zarazí až o kolena oddávajícího :-)
Odpovědět
ellye: oznamka budeme dávat tak dva měsíce předem stejnak to všichni vědí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky diky moc :-) Ja se hlavne nemuzu dockat, az to vyzkousim v realu, takhle zatim muzu jen okukovat obrazky... :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Neboj, až k nohám oddávajícího nedojedeš :-) , mezi schodama a altánem je tak 10 cm vysoký práh, takže se zarazíš o něj v té nejvyšší možné rychlosti.. ale kdybys do toho tučňáka vložila těsně před tím prahem vkusný kotoul vpřed, tak by to mohlo klapnout :-D Tý brďo, začínám se na to těšit čím dál víc. No už se těším na to, jak se budem všechny celý jaro náhodně potkávat při tréninku na schodech altánu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ellye: jj, ja uz tam tusim nekoho z naseho tematu v zime potkala, ale jeste kdybych si vzpomnela, kdo to byl... :-D Na miste jsme se samozrejme nepoznaly, ale tady zjistily, ze jsme to byly my :-D Ja chci hlavne okouknout nejakou sobotu, kdy se v altanu oddava, a nahore v tom pavilonu taky, jak to tam vypada s parkovanim v praxi....Kdyz jsou dve svatby, jestli neni problem zaparkovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Čoveče já to parkování nějak zatím neřeším... to bych asi měla, co? Dám to na starost miláčkovi, ať se taky snaží.. Ale je to dobrý nápad okouknout to na nějaký svatbě před náma, to asi taky podniknu. No v létě jsme se takhle přimotali do svatby na Červené Lhotě (původně jsme chtěli mít svatbu tam), tak jako že to okounem... No ještě že jsme to udělali, Lhota je nádherná, ale ten mazec tam kolem toho,miniaturní prostor a tisíce turistů+svatba. Paráda, tak tam svatbu NIKDY.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: jj, to je taky, co bych nevystala - mit kolem sebe hromady cizich turistu, co si na tebe ukazuji a vsichni ziraji :-N No my mame dva listky na modrou zonu, ktera tam je, plati to dve hodiny - tak doufam, ze na te modre zone nebude plno :-N Ja tam byla v lete nekolikrat, vetsinou bylo prazdno, protoze lide na vikend odjizdi, ale radsi to chci jeste zkontrolovat v dobe, kdy tam budou zrovna svatby...
Odpovědět
tak to ja asi už neokoukni protože první sobota kdy se tam bude oddávat je ta moje .-), ale když jsme tam byli v létě tak to v sobotu bylo v pohodě a doufám, že nazdobená svatební auta snad neodtáhnou. V nejhorším se dá zaparkovat na druhé straně silnice v Nuslích :-) tam je to bez modrých zón. Hold by nás museli vysadit dole a pak to doběhnout:-) stejnak než vyšichni vylezou nahoru tak mají zaparkováno.
Odpovědět
Profilova fotka
no my to máme v pátek, to bude asi horší, ta sobota by mohla být OK. Já akorát pořád nevím, jestli parkovat nahoře a nebo dole u toho vršovickýho nádraží. U toho nádraží jsme parkovali pokaždý, když jsme tam byli, zona tam není.. ale zase je to docela kousek cesty do altánu do kopce.. ale na druhou stranu procházka parkem ve stínu.. a když nebude pršet... Babičky odvezem určitě nahoru a ostatní ať se pěkně projdou asi zespoda. Mně se totiž strašně líbí ten pohled na altán, když odspoda přicházíš.. zezhora to není tak hezky vidět... Tak s tímhle právě pořád nevím, jak to vymyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
My prave chcem jit ze shora, kdyz uz mame ty listky na modrou zonu. Chtela bych ji z vrchu, bude to asi pohodlnejsi. Snad ostatni zaparkuji dole, aby bylo misto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dole určitě místo pro ostatní bude a určitě máš pravdu v tom, že zeshora je to pohodlnější. Já bych možná i chtěla zkusit to, aby mě před tím miláček neviděl, ale to nevím, jestli bude reálné. Joo tchýně o víkendu navrhla, že by ten jejich pes mohl nést na obojku prstýnky :-D :-D :-D Se zbláznila nééé?
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: chudak pes :-N No, ja taky chtela, aby me nevidel, ale ono to tam ani moc nejde :-|
Odpovědět
Ellye : tchyně asi neví co roupama. info k parkování budeme všem pást na horu i dolu ať si zaparkují kde chtějí a já půjdu ze spoda právě kvůli tomu krásnému pohledu na altán. Dědovi jsme sehnali vozík takže ho nějak dotlačíme jen schody mude muset zvládnout sám. A taky se dole o víkendu neplatí parkovné na hoře je taky jeden plácek ale ten mi příde docela malinkatej aby jsme se tam vešli.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Je diky za schvaleni :o) Uz se tesim! :o) Jinak my pujdeme zezhora, me se hur chodi a pritelovo babicce taky. Takze budeme zajistovat karty do modre zony. Az kdyz se budeme fotit, tak asi pujdeme dolu pod altan.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky zajistíme babičce asi vozík, ale obávám se, že na něm nebude chtít jet, aby nevypadala moc staře. Ale to má smůlu, sama nedojde nikam a když nebude chtít vozík tak holt nepůjde vůbec. Už mě nebaví to s ní dokola řešit a přemlouvat jí, pořád nám říká, že je hnusná stará a že nepůjde, aby nedělala ostudu... a že stejně do tý doby umře. To je děs. Docela se toho fakt bojím, že se to stane. Je jí 88.. To vůbec nevím, jak by to pak dál celý probíhalo. No nad tím radši nepřemýšlet. Martja: Nemáš zač :) joo koukala jsem na oznamka, moooc pěkně jste to vymysleli :) Ten modrý obal je super.
Odpovědět
ellye: děda je v celku rád že ho bude mít půjčený protože je po výměně koleního kloubu a fakt v jeho 80 letech sotva dojde před barák. Doufám, že mebude dělat frajera. Taky máme variantu, že by na obřad nešel a pak by přijel jen na oběd kdy by ho taxi přivezl od dveří až k restauraci. Než aby jsem se pak strachovala, že je někde placatej na schodech. Teda když nad tím přemýšlí já nechci být stará a nemohoucí ani si nedokážu představit, že bych nemohla chodit.
Odpovědět
Profilova fotka
Kde budete holky pujcovat vozik? Taky se ale obavam,ze babicka bude prilis hrda a nebude na nej chtit a radsi se bude hodinu sourat k obradu. Je ji 86. ellye: Dekuji, stravila jsem nekolik hodim nad vymyslenim a vubec hodiny nad jeho zpracovanim, ale vysledek stoji za to :o) Moc me bavi si vytvaret vlastni vyzdobu, oznamko, vyvazky (tam jeste cekam na materialy)... si to tak pekne uzivam :o)
Odpovědět
martja: nám bude půjčovat vozík přítel od sestry. Jeho maminka ho občas potřebuje takže je to v pohodě, myslím, že snad jde za nějaký poplatek půjčit v nemocnici, ale to nevím jistě. Taky si užívám ruční práce. Teď zrovna vyšívám krajku na sukni na převlečení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten vozík jsme půjčovali u nás v práci pro kolegu, když byl po operaci. Kolegyně to zařizovala někde na Chodově, je tam prý nějaké centrum pro tělesně postižené a bez problému to tam půjčí. Zjistím to a dám vědět. Ale 100% vím, že částka, kterou za to chtěli byla víceméně směšná, asi 20,- na den.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem to našla, není to na Chodově, ale na P-6. Stojí to fakt 20,- na den. Koukněte na http://www.czppraha.cz/page.php?name=... , tam je info + kontakty+ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: ty jo, to je fakt super cena... Vim, ze se da urcite pujcit i v nemocnici, ale netusim, kolik si uctuji tam... :-| Jinak babicka pritele bude ted slavit 82, a je vlastne jedina, u ktere premyslim, zda to zvladne v pohode. Ale vzhledem k tomu, ze bydli asi ve ctvrtem patre bez vytahu, rekla bych, ze to snad da :-)
Odpovědět
Ahojky. tak dneska jsem konečně objednala tisk oznamka :-) hurá do 14 ti dnů by měly být.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?