Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Taky máme jen potvrzení o zaplacení té tisícovky.
Odpovědět
tak to jsme na tom stejně, docela mě to překvapilo, ale bohužel až doma kdyby jsem si toho všimla hned bych ji donutila dopsat i čas tak snad to tam nezmatlaj a slíbené časy budou platit.
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám pouze potvrzení o zaplacení a trochu mě překvapilo, že nikde není napsáno termín a čas svatby. Vyplňovali jsme ho tam tedy do těch papírů, tak snad to bude OK. Ty občanky budou zneplatňovat nějakým jiným způsobem.. zřejmě to bude jen systémové znehodnocení a né fyzické přestřihnutí. do nějakého programu zadají číslo OP je neplatné z důvodu sňatku. Asi... sami to ještě nevědí, po novém roce by měli dostat instrukce, neboť to bude platit od 1.1.2010
Odpovědět
tak teď jsem lehce znejistěla jelikož si nejsem vědoma, že bych někam termí a hodinu na těch lejstrech vyplňovala :-( , zaměstnavatel po mě vyžaduje potvrzení ( docela nás buzerují ) tak tam stejnak budu muset jít znova :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No co si pamatuju, tak datum na tech papirech urcite bylo, protoze jsem tam vyplnovala i misto obradu, ktere chceme. Mam pocit, ze tam byla i hodina, a byl to samostatny papir, ne ten, kde chteji adresy, matku, otce, atd... Ja si nastesti muzu byt teoreticky jista, ze to snad nepopletou, protoze jsme s pritelem byli uuuplne prvni, kdo si letos zamluvil termin na pristi rok. A kdyz jsme volali do Altanu, jeste ani nevedeli, ze uz jsou terminy stanovene, tak z Altanu volali znovu na matriku aby si to potvrdili... Takze si myslim, ze to musi vsechno sedet. To s tim zamestnavatelem me docela prekvapilo... Priznam se, ze nevim, co budou nebo nebudou chtit po me, mozna nic... Po tobe to chteji uz ted? =-) Ja doufam, ze to zamestnavateli staci zpetne. Prece si snad nikdo nemysli, ze by si clovek vymyslel svatbu...
Odpovědět
Je to v práci tak trochu pakárna jedeme ještě na propustky, které jsou 30 let staré a jelikož mám nárok na volno tak to musím doložit nevím o nikom po kom by to tady v tom blázinci nechtěli. Já si fakt nejsem vědoma že jsem to tam psala 1 papír byla žádost, 2 rodiče a 3 povolení , že to může být v altánu. No těžko říct jelikož když jste to vyplňovali tak jsme ji to daly a ona nás zase vyhnala na chodbu než to zkontrolovala a tak si nejsem jistá co tam vlastně bylo či ne a pak už se s námi moc nebavila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam pocit, ze to bylo prave na tom papiru o tom povoleni, ze to bude v altanu.
Odpovědět
no uvidím posílala jsem jim na matriku e-mail tak snad mi to potvrdí :-) mají času dost.
Odpovědět
Profilova fotka
TAk se nám dnes poštěstilo a zamluvili jsme si na hostinu Český Statek, tak to hlavní asi už máme vyřízený :o)
Odpovědět
Ahojky tak mám písemně z matriky potvrzený termín i hodinu :-D :-D :-D a naštěstí mi to do práce stačí e-mailem hned o jednu starost méně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevesty, tak se taky hlasim do klubu svateb ve Vinicnim altanu, termin mame v sobotu 10.7.2010 v 12:00...Trosku me znervoznuje, ze mi pani Nebeska rekla, at na matriku prijdeme az behem ledna, casu je pry dost...Do Vinicniho altanu se mame dostavit az v mesic pred svatbou, abychom dojednali detaily. Procitala jsem tu diskuze o nastupu...a ja se nedokazu vzdat predstavy tanecniho nastupu s druzickama, druzbama, zenichem..a nakonec ja...od pulky by me pak vedl tatinek, ktery tancit asi nebude:) Bude to technicky asi narocnejsi na organizaci, ale myslim, ze nemozne to neni ani ve Vinicnim altanu ;-) Kazdopadne jako vetsi problem vidim vyber hudby...aby byla tanecni, vesela a zaroven aby se text hodil ke svatebnimu obradu, aby neco vyjadroval...Pokud by vas neco napadlo, budu rada za jakykoliv tip:)
Odpovědět
Profilova fotka
jinaja: Já jsem na matriku volala a potvrzovat termín budeme až březnu (svatba v září), ale mají nás tam napsané .o). Jen tak pro zajímavost, kde bude hostina? :o)
Odpovědět
Článek se načítá
jinaja: ono se jim asi nechce moc makat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinaja: Vítej mezi námi a zdravím i ostatní kolegyně. Máte to 10.7. jo? To jsme původně měli zvolené taky, ale já mám ten den narozeniny, tak jsme to nakonec pozměnili na 4.6. A nakonec jsme rádi, protože hned den po svatbě chceme odletět na 3 týdny na Lefkádu a popravdě řečeno nás ta dovolená v červnu vyjde na mnohem méně než v červenci :-) No jo, účetní se ve mě nezapře ;-) Ten taneční nástup je parádní, také se mi to děsně líbí.. Ale v tom altánu je to takové stísněnější než v tom kostele... a ta trasa kudy se jako přitancuje je strašně krátká. Ale jinak jako nápad je to fakt super. No jestli to dáte, tak se snad přijdu podívat a budu tiše závidět. u nás jednoznačná muzika U2 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Tak to mame narozeniny jen tri dny od sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: ještě pozor s tou dovčou: já jsem málem neodletěla, protože letenka byla objednána s velkým předstihem a pochopitelně na na jméno za svobodna, ale občanka už byla nová, naštěstí jsem se stihla domů vrátit pro pas na staré jméno :-)
Odpovědět
marmar: Pochybuji, že bude mít ellye den po svatbě, kdy chtějí letět na Lefkádu, občanku na nové jméno ;-) . ellye: Do kterých míst Lefkády se vydáte? To tam budete celé tři týdny =-) ? Uf, nějak moc na tak malý ostrov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na Lefkádu jedeme na výhodní pobřeží. Vracíme se na jedno místo, kde jsme strávili s přítelem nejkrásnější dovolenou. Ano 3 týdny na tak malý ostrov je docela dost, ale určitě se nudit nebudeme. My nikdy nepodnikáme válecí dovolenou. Půjčíme si na celý pobyt motorku a nebo auto a budeme projíždět celý ostrov. Na západním pobřeží jsou nejkrásnějí pláže, hezčí jsem fakt neviděla...., potom pojedeme i na pevninu do Pargy... a ještě lodí na ostrov Ithaka. už se nemůžu dočkat, jsem obrovský milovník Řecka a Lefkáda je taková třešniška na celém Řecku x-) No o tom bych mohla psát román, je to bomba. Joo a poletím na starý pas ;-)
Odpovědět
ellye: Byli jsme s manželem na svatební cestě v Parze a na Lefkádě. Východní pobřeží - asi myslíš Nidri. Také jsme tam zajeli, ale bydlet bych tam nechtěla :-N . Kolem desáté dopoledne měl člověk problém přejít silnici =-) . Na západních plážích jsme byli, jsou opravdu krásné. Jeli jsme tam lodí a byl to opravdu úžasný pohled a skvělé koupání. Na Lefkádu nám stačil týden, projeli jsme ji celou a navštívili pár ostrovů. Líbilo se nám tam, ale vracet se tam v létě už nemusíme. Spíš někdy na jaře nebo na podzim, aby si člověk mohl pěšky projít hory. V Parze jsme také bydleli týden, prošmejdili jsme kus pevniny a také přilehlé ostrovy. Kam se vrátit určitě musíme a nejlépe několikrát, je Madeira x-) . Ale je dobře, že se každému líbí něco jiného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem, doufam, ze jste vsechny prezily Vanoce ve zdravi fyzickem i psychickem :-D
Odpovědět
Přežili :-) A hlavně jsme si dali pauzu od veškerého svatebního plánování. Ale zase budeme muset začít 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, u nas byla tak oddychovka, a nejak se mi ani nechce zase zacinat :-N :-D Ale nejpozdeji za mesic zase zacneme - na svatebnim veletrhu.
Odpovědět
My teď máme v plánu doplňky (boty, bižu...), prstýnky (vybrány) a oznámení (vybráno), takže to bude snad v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my mame zatim jen predstavu, a doufam, ze prstynky vybereme prave na tom veletrhu. No a mozna i oznameni :) Boty bohuzel stale nemam, vsude maji budto osklive nebo moc vysoky podpatek :-| No a na bizu se snad pracuje, to by mi mela jedna pani vyrobit na zakazku, ale uz se dyl neozvala...
Odpovědět
Bižu závidím. Já nemůžu najít nic, co by se mi líbilo a když už najdu náhrdelník, který bych i brala, tak k němu není čelenka. Ach jo. No a boty? To je hrůza!! Zatím nikde nic není a na natu se mi líbí jedny, které stojí +- 1500,- a to se mi za BÍLÉ boty rozhodně dávat nechce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, boty jsem taky nenasla levnejsi nez +- 1500 :-| A jeste ani zadny ktery by byly idealni. Jestli chces, muzu ti do IP hodit odkaz na tu pani, co mi bude delat bizu, at se podivas, jakou praci dela ;-) Neni to nic levneho, ale udela fakt veci na miru.
Odpovědět
Profilova fotka
Aho holky, zdravím vás v novém roce, pro nás všechny v našem svatebním roce ;-) Tak ať nám to všem klapne na jedničku x-) Jj, také se mi nechce znovu začínat s tou honičkou kolem svatby, pěkně jsem přes svátky vypnula. My musíme do konce ledna vybrat tu restauraci a vůbec nevíme, jak se rozhodnout... Tak toho se děsím. Ale už máme prstýnky a oznámení, jupíí. micra 18: Jojo s Nidri máš absolutní pravdu, je to tam nic moc, pláž totéž. Ale přes den nám to nevadí, stejně jsem celý den v luftě. Jedeme do nidri zpátky kvůli tomu večernímu mumraji, ten přístav je v noci kouzelnej. Zalezeme si tam do taverny, dáme si Retsinu a tzaziki a nasáváme tu pohodičku. Škoda, že takové žijící městečno není i na západě.. Parga je bezkonkurenční, tam se moc těším, dala bych tam klidně celou dovču.. tak příště... Tak se držte holky, svatebním přípravám 3x zdar :-)
Odpovědět
To bys byla hodná. Já už jsem prolezla x obchodů s bižuterií (ať už na netu nebo naživo) a nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ellye. Mate ohledne te restaurace alespon uz nejake uzsi vyberove kolecko? Nebo zatim netusite? Byla jsi to ty, kdo hledal neco v Karline nebo v Kobylisych atd pro vic lidi?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem se děsila, že bižu budu mít docela těžký výběr, neboť mé šaty v barvě latté mi nedovolují moc experimentovat s jakýmkoiv doplňkem. Ale nej kámoška si koupila takový kristal ve tvaru srdíčka, tak mi ho půjčí, naušnice mi k tomu dala k ježíšku.. a barevně to krásně sedí (a mám konečně i něco půjčeného). No a teď sehnat latté boty a latté kytku, to bude oříšek. Prstýnky jsme koupili na Vysočině na chalupě, tak jsme spolu prvně.. ehm .. začali... tak to tam má pro nás takovou jako symboliku. Stály 9.000,-, tak nevím, jestli je to moc nebo akorát, ale jsem ráda, že si můžu odškrtnout další hotovou věc ze seznamu. A oznámení jsme dělali sami a stálo nás to 300,- (jen za papír - paráda)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?