Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Mirco, našla jsem tě :-p
Odpovědět
Biibi, BAF!!!
Odpovědět
Já sem nakouknu po dloooohé době a hle, našlla jsem tu zrádkyni jednu :-D :-D :-D
Odpovědět
Nejsem zrádkyně, pouze jsem holkám poradila :-) . Jinak jsem mnooooooohem častěji v jiné diskuzi ohledně Viničního altánu ;-)
Odpovědět
Já vím :-)
Odpovědět
Ahojky holky náhodou nevíte jestli se může v altánu házet rýže ?
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: To nevim, zkus jim napsat email ;-) Vim, ze treba ve Vrtbovske zahrade se to nesmi, tak nevim, jak tady....Prinejhorsim to jisti bublifuky nebo neco jiheho :-D
Odpovědět
Ahoj, my rýži neměli, protože jsme na ní zapomněli.. Ale jinak jsem viděla na fotkách jiných holek, že rýži házeli. Ovšem ne přímo v altánu, ale až venku za tou slavobránou :-)
Odpovědět
biiba : díky snad to tak bude.
Odpovědět
Měla by jít házet až za slavobránou. Jinak si neumím představit, jak by rozházenou rýži v altánu stihli uklidit před další svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, rýže se házet může - za slavobránou. Zjišťovala jsem to. Holky já byla v sobotu přezkoušet ještě ty šaty, vzala jsem s sebou mamku se ségrou a ještě nej kamarádku. Nakonec to dopadlo úplně jinak! Jen tak ze zvědavosti jsem si tam ještě jedny chtěla zkusit a když jsem je vzala na sebe, tak bylo hned rozhodnuto. Pohodlný, vzdušný, lehoučký, super mi sedí, nic mě tam neškrábe... a hlavně jsou jiný než "klasický šaty". jsem z nich nadšená a paní v půjčovně měla i pravdu v tom, že se zkrátka do altánu tyhle šaty hodí víc než ty co jsem měla vybrané původně. Tak jsem je dala do galerie, snad se vám budou líbit :-) Akorát musim kvůli nim překopat barevné kombinace svatby (původní plán bílo-zelená) a teď bude muset být něco úplně jiného... Jsem happy, že mám toto pořešeno. Teď ještě ten pas bláznivej.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: saty jsou perfektni, nadherne ti sedi! :-) Tak to gratuluju k dokonalemu vyberu ;-) V jakem salonu jsi je vybrala?
Odpovědět
Článek se načítá
ellye : šatky jsou moc hezké já už se taky konečně rozhodla a nakonec to bylo jednoduché jelikož když jsem byla znova zkoušet šatičky objevila jsem na nich velkou zelenou skrvrnu od fixy a těžko říct jestli by se vyprala akupovat šaty se skvrnou za docela dost peněz opravdu nebudu takže mám ty druhé šlehačkové :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Nádherné šaty a moc ti sluší :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vám díky za pochvalu šatů, fakt se v nich cítim skvěle, a mám z nich děsnou radost!! A nesmim do nich zhubnout, super :))))) akorát ty doplňky k tomu sehnat v té barvě a kytku...... ale při dnešních možnostech snad něco vyberu, ale s tím začnu až po Vánocích.. Jinak ty šaty jsem si půjčila ve svatebním salonu Venesis na Žižkově, mají www. A musím tedy říci, že jsem u nich byla naprosto spokojená. Byla tam tedy jedna slečna, která byla nová, takže ještě nebyla tak zručná (ale hodně se snažila a to se cení), ale zbytek personálu naprostý profíci, milý holčiny a nedělá jim problém skákat tam kolem nerozhodných nevěst i přes 2 hodiny. Zkusíš si tam i bižuterii, korunky, závoje atd... aniž by ses musela o to doprošovat. Šatičky voňavé, čisté, mají novou kolekci. Mohu vřele doporučit. Šaty mě tam nakonec vyšly na 7.500,- + 150,- za tu skvělou minikabelku. lakys: ztácím se ve tvých šatech, jaké tedy nakonec máš? Ty jak máš v galerii ty růžové ale v bílé barvě?
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: nevím, jestli už to není "z křížkem po funuse", ale úplnou náhodou jsem narazila na ty termíny svateb v tom Pavilonu, je to tady http://www.praha2.cz/default.aspx?id=...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem nám zamluvila končeně termín 3.9. Paní Marková, se kterou jsem mluvila, je strašně příjemná :o)) Mě tak krásně naladila. Jéje já se tak těším! :o)
Odpovědět
Ahojky, tak jsme konečně byli na matrice některé lidi fakt nechápu. Přítel chodí o berlích a ty opravdu příjemné paní nás třikrát vyhnaly na chodbu do čekárny vždy s jiným formulářem, kdyby jiní to nevyplňovali u nich u stolu neřeknu ani slovo, ale tohle mi přišlo opravdu jak naschvál ( čekárna byla pro změnu napěchovaná lidmi a nikoho ani nenapadlo, aby přítele pustili sednou, ale co se rozčiluji po operaci kolene přece musí něco vydržet ) . Hlaně že vyberou peníze, ale informace ti už neřeknou jen nás odkázali na jejich www stránky. Naštěstí už tam znova nemusíme jen si říkám jestli takhle budou příjemné o obřadu tak je asi trefím ! Doufám, že na Vás byly dámy příjemnější. ellye: šatičky jsem nakonec vybrala ty s tou šlehačkovou sukní takže ty růžové, ale bílé :-). Jen nevím zda si mám pořídit závoj, aby to už nebylo moc.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Tak to nechapu, my kdyz tam byli, tak byla cekarna uuplne prazdna, a vsechny formulare nam dali najednou, takze nas "vyhodili" na chodbu jen jednou. ale chapu, ze nas poslali ven, a nenechali psat uvnitr, protoze za tu dobu, co jsme to venku vyplnovali stihli vevnitr "obslouzit" nekolik dalsich lidi.
Odpovědět
nunna: nevim co se dělo, ale byla tam kupa větnamců a pani byla teda pěkně zmatená asi neměla svůj den a teda dost mě to vytočilo.
Odpovědět
Nás taky poslala vyplnit papíry na chodbu a za celou dobu k ní do kanceláře nevešla ani noha :-| A byla teda fakt "příjemná". Přišli jsme k ní do kanceláře, sedli si, začali se bavit, ona nám ukazovala co a kde vyplnit... a pak prohlásila "no, hezky jste se tady usadili a teď si běžte ty papíry vyplnit ven". Fakt na ránu kr.va jedna! ]-( Ale řekla jsem si, že mi takový člověk za rozčilování nestojí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: ty šatičky jsou jak pro pravou princeznu :-) Nádhera. Tak jsem zvědavá, jak budou vypadat v té bílé... S tím závojem nevím, aby to fakt už nebylo hodně, to by člověk musel vidět, jak to vypadá. Já jdu tedy také bez závoje, nějak se v něm necítím.. Ale zase závoj vypadá na fotkách moc pěkně... Na matrice jsme byli včera v půl 5, nikde ani noha, také jsme byli "vyhnáni" na chodbu, ale paní matrikářka byla jinak celkem příjemná. Ptala jsem se na tu občanku, jestli bych na ní ještě mohla vycestovat, tak mi říkala, že od nového roku se občanky nebudou stříhat, ale budou se jinak zneplatňovat. ale jak zneplatňovat, to zatím nikdo na úřadu neví...
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: to je dobry, ze to jeste nevymysleli, co bude misto strihani... :-D Ja si zavoj nakonec koupila, uplne jendoduchy, dvouvrstvy z tylu, bez zdobeni.
Odpovědět
ještě že na tu matriku znova nemusím :-) Mě by nevadilo, že nás vyhnali ven ale to že nás pak ještě 2 x poslala ven a přítel si neměl ani kam sednout přeci jen po plastice vazů v koleni moc velkou zátěž nevydrží. Jinak jsem chtěla vědět nějaké podrobnosti o obřadu a nějak jsem neuspěla hlavně že nám dala lístek že se tam nesmí vjet autem. závoj jsem jsem s vyhlídla jednoduchý hladký bez jakých koliv kamínků a kytiček, ale nedokážu odhadnout jak bude ladit k šatům nějak to budu muset vykoumat :-) záclona to jistí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to nastesti mela jisty, jak bude vypadat, koupila jsme ho od pani, od ktere mam i saty, a zkousela jsem si ho primo k satum :-) Koupila jsem ho teda se zpozdenim, ale to uz je fuk. Jj, na matrice se s tim moc neparou, vic infa daji cloveku asi primo na Altanu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě paní Marková odpověděla po telefonu a byla opravdu milá, tak doufám, že tam bude až půjdeme vyplňovat papíry :o)) Jak je to s info na Altánu, hlásíte se tam také? Mluvili jste s nimi ještě teď někdy?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Ja si s nimi akorat psala par emailu, komunikace mi prisla bez problemu. Pritel s nimi mluvil i po telefonu, kdyz zamlouval termin, a taky snad ok.
Odpovědět
martja_sgcz: souhlasím s nunnou s altánem to bylo v pohodě. S některýma otázkami mě odkázala na matriku a matrika zase na altán :-) trošku kocourkov. Nejdřív musíš zarezervovat termín na matrice a pak ještě na altán ( stačí telefonicky ) paní mi příkala, že stačí pak cca 1 měsíc před obřadem se tam zastavit a zaplatit poplatek + se dohoudnou podrobnosti :-)
Odpovědět
Jé ještě jsem se zapoměla zeptat: dali Vám na matrice potvrzení o datu a hodině obřadu ???
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: no...schvalne jsme se koukla na potvrzeni za platbu spravniho poplatku, a mam tam pouze datum, cas ne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?