Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu, také se toho děsím, ale snad bude trochu soudná...
Odpovědět
já už se jen směji :-) jinak by mě asi hráblo
Odpovědět
Profilova fotka
Spravny pristup! :-D
Odpovědět
jinak ani nejde jen kdyby sem se dokázala rozhodnou jaké ty šaty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No nějak to dopadne, ale docela se těším, až to bude rozhodnuto a zaplaceno. Teď teda máme pakárnu s výběrem restaurace, ve dvouch favoritkách (Čertousy a Léta Páně) mají na náš termín bohužel plno... Takže musíme najít něco jiného.. do toho Vánoce, od ledna do března mě zahltí daně... to nemůžu všechno stíhat
Odpovědět
ellye: neboj nějak se to vždycky zvládne. Já si zase říkám hlavně aby toho vánočního cukroví nebylo moc co pak stěma bůčkama :-) navíc dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě asi taky hrábne, prej zkusíme babičku nějak přesunout. Takže viniční altán je zase ve hře :o)
Odpovědět
martja_sgcz : to taky aby jsi měla nervíky z oceli :-) jednou tak a po druhé jinak :-) vítej na horské dráze svatebních příprav.
Odpovědět
Holky, když vás tak čtu, jsem ráda, že rodina bydlí buď 350 nebo 100 km daleko a nikdo mi do ničeho nekecá :-D 8-)
Odpovědět
ladie : tak to ti gratuluji , je sice hezké mít velkou rodinu, ale jak na co. S přítelem už pomalu o svatbě nic neříkáme protože vždycky se najde někdo kdo bude mít připomínky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak ji vemte do voziku a dovezte ji jako prvni/posledni, aby ji nikdo nevidel. Stejnak to pujde jen ke schodum, a pak uz pujde sama, tak to nikdo neuvidi ;-)
Odpovědět
nuuna: ty už jsi byla na matrice . Prosím kolim jsi tam platila 1000 nebo 2000 ? V neděli jsem na ty schody koukala a musím říct že nic moc kdyby byly alespoň pevné, ale přišly mi před rozpadnutím přímo do altánu jsou už lepší. Nevíte zda by se daly tyhle první nějak obejít v neděli jsem neměla moc času to tam projít celé ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lakys: Jen 1000, a pak se plati tusim 3000 primo na altanu, tam jim to staci nevim jak dlouho predtim, podle data svatby, myslim, ze mesic predem staci. Schodum se nevyhnes. Ale ty shora mi prijdou lepsi nez ty zespoda.
Odpovědět
Taky jsme na martice platili 1000,- a v altánu chtějí peníze měsíc předem.
Odpovědět
Profilova fotka
Jen skoda, ze jsem se na matrice nezeptala, co vsechno je potreba vyresit tesne pred obradem s nama... Protoze ja chtela aby me pritel videl az pri prichodu...a ne jeste predtim neco resit :-|
Odpovědět
nuuno, skontrolují si občanky vás všech (včetně svědků) a zapíši čísla OP (myslím, že jenom svědků).
Odpovědět
Profilova fotka
mirca: A myslis, ze by slo, ze by moji obcanku donesla svedkyne, a ja se mohla "dostavit" az na samotny obrad...? :-N
Odpovědět
díky za info razím tam příští týden tak abych pak neměla málo :-) nunna: obávám se že úřednice budou trvat na předepasném postupu :-( nejdřív doklady a pak teprve ano
Odpovědět
nuuno, zkus se před tím informovat, kterou matrikářku budete mít u obřadu. Třeba by to šlo vyřešit, že bys za ní zašla v týdnu před svatbou, aby si tě zapamatovala a nemusela jsi se osobně dostavit k formalitám. Za optání nic nedáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuno: No mě přijdou matrikářky (aspoň paní Marková) velmi příjemné, určitě to nějak půjde :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak vůbec máte holky termíny? :o)
Odpovědět
Najeď si myškou na fotku nebo ikonu kterékoli holky a uvidíš termín svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mirca18: Díky za tip :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to ja bych se k formalitam samozrejme dostavila, jen aspon treba zvlast bez pritele, ze bych tma probehla prvni a pak se schovala, nebo tak....nevim no. Nechci tam proste stat s nim spolecne a resit formality, to mi nejak kazi tu romantiku a atmosferu prekvapeni :-| Zkusim se zeptat, jak to chodi a jestli s timhle maji nejakou zkusenost, ze by to nekdo chtel...
Odpovědět
Profilova fotka
My se také na matriku teprve chystáme. Holky, nevíte náhodou, co mi matrika v den svatby udělá s občankou - někde jsem zažila, že přímo při obřadu ustřihli roh OP (nebo to dělali po obřadu). My totiž hned druhý den odlétáme do Řecka a mě v květnu propadne pas a nechci si dělat zbytečně nový, protože v EU ho nepotřebuji. a už se vidím v Řecku na letišti s ustřiženou občankou.. Dnes mi přišla kalkulace na hostinu (20 lidí) a večírek (60 lidí) z restaurace Na tý louce zelený.. a musím říct, že ceny jsou neuvěřitelně lidové, BOMBA. A hospůdka hezky v lesíčku :)))
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: asi te zklamu, ale roh OP ti ustrihnout musi, dela se to pokazde... Ale i tady na BRMS jsou diskuze ohledne dokladu a svatebnich cest, tam urcite najdes, co delat. Ja bych si teda radsi nechala udelat novy pas, ja s nim jezdim po EU i tak, pro jistotu, ze by nekde delali ramena, ze ho chteji.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si to mylela, že to ustřihnou... ty diskuze už jsem četla. Pas jsem si právě dělat nechtěla (ještě k tomu na holčičí jméno), neboť jsou to vyhozené peníze, jezdím po EU na OP bez problému... No ale to se nedá nic dělat..
Odpovědět
Profilova fotka
Njn, jenze v tu chvili jako kdybys OP nemela... Skoda, ze ti ten pas ted konci a nestihnes to jeste na nej.
Odpovědět
Profilova fotka
jj co se dá dělat, s ustřižnou OP se moc daleko nedostanu :-.
Odpovědět
ellye, můžu tě uklidnit, že v Řecku na letišti nebudeš mít s ustřiženou občankou vůůůůbec žádný problém... Tam se ani nedostaneš :-) . Jedině, že by paní na letišti v ČR byla úúúplně slepá :-N . nuuno, několik holek z altánu to tak mělo - přišly dřív a schované čekaly na obřad. Je to někde v této diskuzi. Záleží na lidech a vstřícnosti personálu. Pokud budou restauraci připravovat pro nějakou hostinu, může se stát, že ti nevyjdou vstříc. Ono, moc místa tam není, kam se schovat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?