Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim, ze vlaky vubec vnimat nebudu a nastesti jsou u nas vsichni jakz takz mobilni, takze nebude problem ty schody dolu sejit. :-) A proc chcete datum, ktere neni vypsane? Chcete nejake oblibene datum? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že jste to tu pěkně rozjely :-) no s těma babičkama a tchýněma - koukám, že se nemusim nervovat, neboť je to všude stejně. U mě si zase tchýně neustále ťuká na čelo, že jsme blázni, když vše vyřizujeme s takovým předstihem. Nemám sílu na to, abych jí vysvětlovala, že to je normální a jinak to nejde. Ale fakt si připadám jak idiot. No když jsme se zasnoubili, tak nám řekla, že jsme trapný, že už se to dávno nedělá.. No hrůza. její mamince je 89 a také se trochu bojim cesty do altánu... ale neřeším to, ať si poraděj oni, když my jsme trapný. Nicméně dá se půjčit invalidní vozík v nemocnici za pár korun na den, půjčovali jsme ho pro kolegu v práci, když nemohl chodit. Ale já se obávám, že babička se bude cítit trapně, že jede na vozíku... No já taky byla na šatech, (už ve třetím salonu) v sobotu v salonu Venesis na Žižkově a to byla parádička... šaty luxus, ceny přijatelné, personál bez chyby. Vybrala jsem si 5 šatů, z toho 2 jsou favoritky a taky se nějak nedokážu rozhodnout, který ???. Ještě tam půjdu na přezkoušení a nějak to rozlousknu... snad...
Odpovědět
Profilova fotka
laky: No a jak jsi dopadla v Andělském svatebním studiu? Já boty nějak extra zatím neřeším, přijde mi děsivý dát za ně v salonu nebo kdekoliv jinde třeba 2tis.... Stejně nebudou vidět :-| Teď vybíráme restauraci, tak jsem na to taky zvědavá, to je taky makačka. Také jsem byla o víkendu v altánu a musím říct, že je tot am teď takový fakt ponurý, v létě to má úplně jinou jiskru.
Odpovědět
tak já vám je sem na chvilku dám a uvidíme co mi řeknete. ellye : v andělském studiu jsem docela pochidila dobře bála jsem se jak budou nepříjemné, ale měla jsem štěstí paní dokonce vytahla jedny šaty ze sušičky :-) řekla bych že ji to bavilo :-) , ale nekonec jsem si je nevybrala nesedělo mi že byly na zip a některé mě fakt stahovaly a nemohla jsem dýchat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: a kdys tam byla? Jestli jsme se nevidely :-D
Odpovědět
tak jsem je přidala
Odpovědět
Lakys - pěkné šatičky. Ale mnohem víc se mi líbí ty první. U těch druhých mi přijde moc nápadný ten přechod mezi korzetem a sukní.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: rozhodne ty prvni x-) Uplne jsem zatajila dech, kdyz jsme ten obrazek otevrela, naadherne ti sedi!!! :-) Prekrasne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: v salonu nebo v altánu? V salonu v sobotu dopoledne a v Altánu včera odpoledne - asi tak v půl 3
Odpovědět
ladie: ty druhý mají zvlášť korzet a sukni, takže na večer by se přehodil jen spodek :-) a ty druhý nejsou vyžehlené kámoška je měla rok ve skříni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: tak to jsme se asi videly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem také pro první, jsou jak pro princeznu. Tak já jdu založit taky album a dám tam ti sobotní, tak jsem zvědavá, který se vám busou líbit nej... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsou tam... ale jen na chvilku, mám strašně zvědavého přítele :-) Nicméně ty favoritky (č.4) jak mají ten pruh u pupíku, tak to tam nebude, mám pod nima blbou spodničku
Odpovědět
ellye: taky moc hezké ty první ti opravdu sedí :-) dělají moc hezkou linii na těle. Ty třetí se mi zdají že jsou průhledné nebo se pletu ? Ty čtvrté jsou hezky elegantní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me se nejvic libi ty prvni, sedi ti jako by byly site na tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty třetí nejsou průhledné, asi myslíš ty čtvrté, ty lehce průhledné jsou
Odpovědět
Profilova fotka
připadám si divně ve všech, ale vyberu si tedy asi mezi těma prvníma a čtvrtýma?
Odpovědět
jo myslím čtvrté neumím počítat :-) zdá se mi že je tam vidět spodnice v pasu. A jak říká nunna tak ty první ti fakt sedí.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: a dalsi salon uz zkusit nechces? Kvuli tomu pocitu? No musim priznat, ze ja si pripadala taky divne - proste mi prislo, ze ja proste nejsem nevesta, ze to ke me nejak nesedi....ale uz jsme si zvykla :-)
Odpovědět
já už prošla 6 salonů a jsem z toho na větvi. Nej šaty zatím byly v maggie na Vinohradský jsou trochu dražší, ale opravdu čisťounký a nepoškozený a personál fakt milý a ochotný a všechny co jsem měla na sobě mi seděli i pocitově byly moc příjemný.
Odpovědět
Elley: taky jsem pro první šaty!!! x-) U těch 4 mi nesedí ten vrch - připadá mi to, jako bys měla oblečenou jen sukni a nahoře spodní prádlo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ta zahrada asi padne, je tam hluk z dalnice chjo :o/ nuuna: Tak nejak jsem si zamilovala datum 3. 9. 2010, ale asi ho budeme muset zmenit :o/ Takze je porad v merku ten horni pavilon. My tam byli v sobotu, taky tam byl jeste jiny par :o) ellye: Taky jsem uvazovala o voziku, ale pritel rikal, ze babicka je hodne hrda, do neho sednout
Odpovědět
teda holky proč to nemůže být jednoduchý dřív mamky zašly za krejčovou a ona něco vytvořila a nikdo moc neřešil 20 salonů a 150 šatů :-) :-p
Odpovědět
Jojo :-) Já jsem to vyřešila tak, že v ASS byla akce, tak jsem si řekla - stejně ty šaty budu mít na sobě jen jeden den, tak si prostě nějaké vyberu a bylo. Předtím jsem byla jen v jednom salonu a sveho rozhodnutí nelituju.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: aha, tak to jo. Musim priznat, ze my jsme nad datem nijak nedumali, jen jsme chteli leto :-) No a nakonec to vyresila fotografka, co mela volne jedine datum :-D
Odpovědět
ASS mi moc neseděli pač byly všechny na zip a nebyly moc flexibilní ve všech jsem si připadala moc upjaně :-) a to je dobře že sis vybrala alespoň nemáš dilema jak já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už asi nikam jít nechci, budu mít ještě větší zmatek v hlavě. Tak uvidím, ještě to půjdu jednou přezkoušet a buď to rozlousknu a nebo budu muset pátrat dál. Já byla nadšená z těch čtvrtých, tu průsvitnost bychom schovali tak, že bych si pod ně vzala čistě bílý korzet´(jako spodní prádlo). Spodnice tam prosvítá, protože tam být nemá, vsouvá se tam jen kruh do spodní sukně. Ale asi se teda také přikloním k těm prvním, počkám ještě na názor mamky - maminka má vždycky pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to nechci videt, az pujdu zkouset saty, kdyz mam uz problem s mistem pro obrad :o)
Odpovědět
ellye : maminka má vždycky pravdu :-) --- jak kdy a jak v čem nevěřila jsem co všechno na mě nevlíkla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: :-D :-D :-D Jj, ja si zase beru jinou spodnicku, nez ktera se libila mamince. Ta moje se ji naopak nelibila. No holt ne vzdy se tim ridim :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?