Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: My se tam určitě půjdeme podívat :o) Svatbu nakonec budeme mít asi začátkem září a to je zatím volné :o)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Já mám taky trochu problém s chůzí a jsem dost při těle, tak snad to půjde :o) Odkud bys doporučovala vstup nebo si to jít obhlídnout?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jestli muzu poradit, ja tam chodim nejradsi z vrchu z ulice Rybalkova, je to z kopecka dolu hezky prochazka :-) Me se teda urcite libi vic nez kdyz jde clovek ze spodu od Vrsovickyho nadrazi :-N
Odpovědět
Ahojky , tak já jsem tam šla už třemi způsoby: z Rybálkovy ulice, pohodička v klidu a z kopečku. Z boku z Perucký - pro odvažné bez podpadků a ze spoda od Lídlu. Asi nakonec všichni vystoupi na začátku Perucký a po rovince dojdou pod altán a ten kousek se už nějak zvládne :-) Strach mám s píš z nástupu, jeliko půjdu sama a mám podpadky tak se bojím abych do altánu nevjela po puse jak tučňák do moře po ledu :-). Docela začínám přemýšlet že by mí vyšvihnutí kamarádi mohli stát třeba ob schod a tak trochu si mě podávat a tím mi pomoct dolu kde by na mě čakala mamka a ta by mě dovedla k budoucímu manžílkovi ( bohužel po schodech se mnou jít nemůže má dost nemocné klouby ) musít to ještě promyslet : :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: taky mam des z toho, ze se ze schodu skutalim :-| Sice me asi povede tata, ale uz ma sve roky, takze o nejakem "chytani" nemuze byt rec
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme prave vyridili matriku :-D
Odpovědět
Nuuna: my jsme se byli "upsat" 16.listopadu :-) Budeš se jmenovat po manželovi?
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: jj, uz to tak vypada :-)
Odpovědět
:-) Já si nechávám i svoje, takže budu mít manželovo příjmení v mužském tvaru a pak svoje současné. Přesně, jak jsem chtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mi to taky libi, ale ja bych tim padem mela straaaasne dlouhe jmeno, uz ted se vubec nevejdu do kolonek :-N
Odpovědět
Tak to jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna, ladie: Kdy bude svatba? :o)
Odpovědět
Článek se načítá
My ji budeme mít 12.6.2010
Odpovědět
Profilova fotka
martja: u nas 14.8.2010 :-)
Odpovědět
ahojky holky tak koukám že jste nějak akční :-) my se na matriku se chystáme až v prosinci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: no ja si prave rikala, ze konec roku uz utece, a nechtela jsem to nechavat na posledni chvili, aby tam nebyl naval ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pri dohadovani terminu je uz potreba rodny list ?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ne, termin si muzes zamluvit po telefonu, a s rodnymi listy tam potom dojdes. Nam rekli, ze mame RL donest do konce roku.
Odpovědět
Profilova fotka
Btw neco pro zpestreni. Pritel vcera mluvil se svoji babickou, a co z ni vypadlo, to jsme koukala. na svatbu se sice tesi atd. ale tohle byl gol. Ze pry byla na Grebovce a moc nadsena z toho nebyla...prej tam je krkolomna cesta a kdyz bude prset a kdesi cosi...a prej proc to mame tam kdyz je tolik obradnich sini...No comment. Pritel prohlasil, ze musi proste zkazit kazdou radost a ze ho s tim pristupem sere. Me to nakonec ale spis prislo spis smichu. Pry ze to neresi kvuli sobe ale kvuli ostatnim...ale nedoslo kvuli jakym ostatnim, kdyz ona tam bude nejstarsi, a ze by se do altanu nekdo nevyskrabal je blbost Nemluve o tom, ze i kdyby prselo, v altanu nezmokneme, leda po ceste do nej, a to uz vyjde nastejno, jako kdyz clovek prechazi z auta do obradni sine.Navic na co existuji destniky? V obradnich sinich se vetsinou taky chodi do schodu Takze vlastne totalne na hlavu starosti. A asi nemusim rikat, ze v obradni sini se vdavat fakt nechci, takovy ty komunisticky vzhlizejici sine me fakt neuchvacujou! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jop to ja taky nechci :o) Ale je pravda,ze pritelovo babicka spatne chodi a doted me nenapadlo,ze to bude problem :o/ Asi bysme meli sehnat vozik . Jen me nenapada,kde se da jen pujcit. Asi by to slo v nemocnici, ale my ji nedostanem ani k doktorovi :o/
Odpovědět
nunna : jé tak to bylo i u nás jen ne s babičkou, ale s tchýní :-) Bohužel její generace má zafixováno svatba = místní úřad kotěhůlky :-). Hlavní je že se místo líbí Vám. martja: neboj se toho projdi si to tam sama a uvidíš, že to tak hrozný není. A hlavně vždycky se na svatbě najde někdo kdo babičce pomůže přítel tam došel i s berlemi 14 dní po plastice vazů v koleni a to na tu nohu nemohl ani došlápnout. V altánu jsou židle tam si pak může pěkně odpočinout.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejde,ze by nedosla, ale ma nemocne koleno a v 86 letech s tim nikdo nechce nic delat. Takze ona dojde, ale bude ji to trvat hodinu tam a hodinu spatky, jak pomalu chodi. Coz by byla strasne zdrchana :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se byli dneska podívat v Havlíčkových sadech a trochu to tam okoukli. Bohužel nejsem moc nadšená a přítel je taky trochu v rozpacích. Výhled z altánu je dost úděsný (dva tovární bíločervené komíny a železnice), za tu chvíli, co jsme tam byli projel třikrát vlak (a to jsme to tam rychle prošli). A bohužel to čeho jsem se bála, je cesta. Pro lidi, co nemají problém chodit, to problém není. Dá se. I s chodů není příliš moc. Ale přítelovo babička to prostě nezvládne, to bychom jí úplně odrovnali :o((( Nicméně nás zaujal pavilon Grébovka, který je krásně přístupný, kousíček od vchodu do zahrad a asi jen 8 schodů .o) Vypadá to tam pěkně (ten parčík to tam obklopuje a domy na Vinohradech, což vypadá krásně). Takže to bude naše náhradní varianta, i když bychom chtěli sehnat ještě něco jiného, z čeho budeme trošku víc paf .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ono v zime je vyhled podstatne jiny, nez v lete, kdy nejsou hole stromy ;-) Neda se to vubec srovnat, a je fakt, ze v zime to tam neni nic moc. Ale v lete je to parada. My se byli podivat v nedeli :-D
Odpovědět
martja_sgcz : Ahojky, musíl souhlasit s muunou v zimě je to fakt dost ponurý v létě je to všechno zelené veselé :-) a na panorama stejnak budeš koukat jen pár minut a moc to vnímat nebudeš. Holky mám problém v sobotu jsem byla na šatech a mám vybrané dvoje a teď se nemůžu rozhodnou :-( myslím že to bude pěkný boj.
Odpovědět
Lakys: a nemáš šaty někde na fotce? Že bychom ti je zkritizovali? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jj, jestli jsou fotecky, sem s nimi! ;-) Ja zase zjistila, ze misto bot s 9cm podpatkem, ktere jsem uz mela tak nejak vybrane, budu muset mit maximalne jen 4cm podpatek... Jenze boty s tak nizkym podpatkem se mi vetsinou vubec nelibi ]-( Ale alespon to bude pohodlnejsi a vydrzim v tom cely den :-)
Odpovědět
Mě jenom štve, že plesová sezona za dveřmi a boty pořád nikde!! Už bych si ráda nějaké koupila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: presne tak...vsude maji jen cerny nebo hnedy boty, svetly zadny ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Me dost vadily i ty vlaky a hlavne musime myslet na babicku, ta by tam musela jit dve hodiny predem. Jinak jsem volala na urad a zari 2010 na ty dny, kdy nejsou vypsany budou vedet az breznu :o/ i co se tyce pavilonu :o( Takze hledame jine misto chjo. Asi skoncime v dendrologicke zahrade v Pruhonicich.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?