Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
nuuna , za skoušku nic nedám, hlavně už aby byl ten termín ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jj, za zkousky nic nedas ;-) Zkus ji napsat nebo rovnou zavolat, je mila :-) No cekani na termin uz zacina byt jak cekani na Godota :-D
Odpovědět
nuuna, souhlas je to děs bez pevného termínu nejde nic
Odpovědět
lakys: Psala jsem to na předešlé stránce - fotila nás Lenka Seničová, stejně jako Biibu a obě jsme byly nadmíru spokojené x-) . Altán je Lenčino oblíbené místo - srdcová záležitost ;-) . Focení s ní si užíval i můj manžel :-) . nuuna: V podstatě je podle mě hudba pod proslov zbytečná, ale zkus se poptat přímo v altánu :-) . Nástup všech svatebčanů trvá maximálně 3-4 minuty. Nevím, odkud budeš nastupovat Ty, ale déle, než 1-1,5 minuty to nebude :-)
Odpovědět
mirca18 , tak jsem kontaltovala paní Seničovou a sand to vyjde termín budu vědět co nejdříve :-) díky za typ
Odpovědět
Profilova fotka
mirca: diky za radu. Urcite se ji poptam, az s nima zacneme jednat. My jsme oba s pritelem hodne hudebne zalozeni, u em uz je to spis skoro profesni deformace nez konicek :-N :-) Tak proto se tim hodne zabyvam, jak to budeme mit
Odpovědět
My máme předzamluvenou (už čekáme na termín jako na smilování) Lenku Seničovou, tak snad to vyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: koukam, ze je nas asi dost, co pocitaj kazdej den :-D Ja se snaz zacnu modlit, nebo zkusim nejakou bilou magii, chi chi :-D
Odpovědět
lakys: kdyby Lenka nevyšla, tak můžeš zkusit její spolupracovnici, Ladu Baladovou, taky fotí v Altánu :-) ta fotila nás a je to strašně moc milá a vtipná paní, opravdu jsme si focení s ní užívali - a to manžel jinak focení nesnáší :-D
Odpovědět
evelynka82, díky kouknu na ni a uvidíme stále si říkám že je ještě čas tak sand to všechno klapne. Koukala jsem do tvého alba a fotečky jsou také hezké. :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak Lada Baladová mi psala, že má plno :-| Ale třeba se ji něco uvolní. Holky a jaké chcete termíny? Ať si nelezeme do zelí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme 14.8.2010. JIny termin je pro nas technicky nemozny :-| Tak se modlim, at nam to nekdo nezabere =-) :-N
Odpovědět
Článek se načítá
ladie, 12.6. 2010 a jsem na tom podobně jako muuna jiný termín asi nebude možný :-S :-S :-S
Odpovědět
Nuuna: no, jedna věc je, ať vám termín někdo nezabere, druhá věc je, že v Altánu oddávají co 2 týdny, tak ať není 14.8.2010 zrovna tím "nesvatebním" týdnem. My chceme 26.6.2010, ale v záloze máme týden předem 19.6.2010, tak jedno z těchto dat musí vyjít!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: fakt? to jsem vubec nevedela... to vis primo z altanu? do haje :-|
Odpovědět
Nuuna: Tohle nám řekla paní na matrice. Pak jsme doma koukali na letošní termíny na stránkách Viničního altánu a fakt - oddávají třeba od čt do so, ale vycházelo to co dva týdny.
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: ja se picnu, ted na to koukamn a fakt ze jo...nam to teda na matrice nerekli vubec, proste se neobtezovali...jestli to nevyjde, jsme v haji...holky, me se chce rvat :-(
Odpovědět
Nuuna: Klid. Máš 50% šanci, že to vyjde. Navíc my ti budeme držet palce a vyjde to 100%! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: kdyz ja v tomhle nemivam stesti ;-( Hlavne nevim co delat do doby nez vypisi terminy, to se nervama asi zblaznim :-S Nevim, co bych delala, kdyby se to takhle poto... Misto nechci menit za zadnou cenu, ale fotografku jsme si skoro vymodlila :-| Jsme tele, kdybych si toho vsimla driv....
Odpovědět
Nuuna: já tě chápu. Taky mám předzamluvenou fotografku, která mi řekla, že když se jí ozve někdo na náš termín a nahlásí se na 100%, tak ho bere. Navíc nemůžeme zamluvit restauraci na oběd, šaty v půjčovně, místo na večer...! Prostě mě s těmi termíny pěkně serou! Už aby je vypsali!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: presne tak. Nemuzeme zamluvit vubec nic, porad jen cekame a ta nejistota je priserna :-| Ja ji mam zamluvenou na jisto, dokud to nepustim, tak to jinemu neda, jenze jestli termin nevyjde, musim pustit budto fotografku, coz opravdu nechci, nebo musim zmenit misto....a to se mi chce asi jeste min. Misto a fotky, to jsou pro me dve nejdulezitejsi veci
Odpovědět
No, snad se brzy dočkáme.
Odpovědět
tak se nestačím divit o těch termínech to čtu poprvé asi jsem si toho taky nevšimla tak sand to všem vyjde ale na matrice by to mohli říct :-( :-( :-( kort když jsem se jich ptala jak to chodí a tak ....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vsechno je trosku jinak. MLuvili jsme s panem z altanu a i s matrikarkou. Je to tak, ze urcity pocet terminu, ktere vypisou, davaji prednostne na novomestskou radnici, a tak v tech dnech neni mozny vzit se na grebovce. Takze se muzeme jen vsechny modlit, aby ten "nas" termin byl vubec vypsany, a kdyz, aby nebyl pro radnici :-| Ale ze by bylo pravidlem ze to je treba ob vikend, to ne, kazdy rok je to nejak jinak.
Odpovědět
tak budeme doufat a ono to vyjde ;-)
Odpovědět
nuuna: No, aby jste se brali v altánu, není nutné,a by Vás oddávala matrika Prahy 2. My jsme se informovali v altánu a tam nám řekli, že si můžeme vybrat jakýkoli jiný termín, ale musíme mít někoho, kdo nás tam oddá :-) . Což si myslím, že by nebyl tak velký problém a mohli by jste si nechat termín, místo i fotografku ;-) . Letos to třeba bylo tak, že v altánu se oddávalo každý čtvrtek a pátek, ale jenom každou druhou sobotu.
Odpovědět
Profilova fotka
mirca: nam to pan rekl taky, ale kdyz jsme se zeptali na to same pani matrikarky, rekla, ze tak jednoduche to neni.... Podle toho co rikala, muze nas tam oddat nekdo jiny, v den kdy ony budou mit vypsany termin prave treba na tu radnici a na altanu oddavat nebudou - odda nas treba zastupitel nebo tak. Jenze v den, ktery nevypisi jako termin vubec, ani na radnici, ani nikam jinam, to pry mozne neni......
Odpovědět
nuuna: Vím o jedné holce, která měla svatbu v altánu ve středu, kdy rozhodně nebyl vypsaný termín ani na radnici ani v altánu. Dnes si můžeš zvolit libovolný den pro svatbu, stejně tak místo. Záleží na radnici, zda Ti termín a místo obřadu schválí. Také se můžeš radnici vyhnout a nechat se oddat někým jiným. V altánu se dělají i svatby různých církví, třeba by jste si vybrali.
Odpovědět
Profilova fotka
mirca: tak u cirkvi jsme si bohuzel naprosto jista, ze bychom si nevybrali...... :-|
Odpovědět
nuuna: S tím jsme na tom stejně ;-) . Zůstává věřit, že vypíši termín dle vašich požadavků. A nezkoušeli jste na matriku zavolat a rovnou jim říct, že o tento konkrétní termín máte zájem a byli byste rádi, kdyby jej vypsali? Třeba by se u rozhodování k tomuto termínu vyjádřili. Mimochodem, pokud vašem datum vychází na pátek nebo sobotu (jsem líná momentálně hledat), tak je téměř jisté, že to bude vdávácí den ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?