Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
nuuna, taky jsem přemýšlela babičky vysadit v úrovni bočního vchodu a s ostatníma jet na horu. Bylo by to pro ně asi nejblíž.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jj, a casu dost. Mozna poslaz babicky na prochazku at se rozhodnou, kudy budou chtit :-D
Odpovědět
nuuna, spíš bude je lepší nechat překvapit pak by se jim už nemuselo chtít
Odpovědět
No, spíš kvůli přejezdům a jejich koordinaci doporučuju, aby všichni parkovali pohromadě ;-) , ale to už si určitě nějak pořešíš :-). My jsme zvolili tuhle obědovou spodní variantu i proto, abychom hned po obřadě nemuseli někam přejíždět a aby o svatebčany bylo v čase našeho focení dobře postaráno ;-). Holky, máte ještě spoustu času na rozmýšlení a organizaci ;-), takže vám to určutě všechno klapne podle vašich představ ;-). Kdyby byly dotazy, klidně se ptejte i přes IP:-).
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: No pohromade budeme parkovat jen s temi, co jsou zvani na obed. Ti co prijdou az na vecerni raut, u tech je mi jedno, kam si to zaparkuji ;-) Stejne jeste pojedou nekam jinam. A my tech aut prave nebudeme mit tolik - pocitam tak tri, maximalne ctyri.
Odpovědět
nuuna , v základu je nás 28 :-) a to jsou jen nejbližší. U kámosů je mi vcelku jedno jak přijedou či zaparkují největší starost mám o ty babičky
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Jo to chapu. My mame babicku "nastesti" jen jednu, takze bude min starosti.
Odpovědět
nuuna, čím míň tím líp. Chtěla jsem jen maličkatou svatbu, ale jen co se to dozvěděla budoucí tchýně všechno bylo špatně :-( ta by nepřežila kdyby synáčka neodvedla k oltáři. Už jsem se viděla na pláži v Karibiku jen s miláčkem..... škoda
Odpovědět
Profilova fotka
¨lakys: to zamrzi :-| U nas se nastesti zatim nikdo nemontuje ani nediriguje. Svatba nebude malinka, ale ani velika, spis jen nejuzsi rodina a par pratel.
Odpovědět
nuuna, já doufám že už se montovat přestala, když mi začala vnucovat za světkyny přítelovu sestru tak to byla asi poslední kapka a to už se neudržel ani přítel. Tak jsme ji to snad vysvětlili. Teď je snad klid a já pomalu začínám plánovat. Jen kdyby už vypsali ty termíny na matrice potřebuji objednala místo na večerní párty.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jj, ja uz taky potrebuju termin, abychom mohli zacit napevno planovat
Odpovědět
nuuna, tak snad je do listopadu vypíší, ale je pravda že mi to říkaly už před měsícem jak na 100 % budou termíny už začátkem října asi nejsme jedinný které čekají
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lakys: tak me rikali koncem rijna :-D Je videt, ze opravdy sami nevedi...o to hur :-( My jsme na datu zavisli, protoze mame zamluvenou fotografku.
Odpovědět
nuuna, já postatě taky kvůli prostorám na mejdan tak snad to vyjde. Nechápu co na tom tak dlouho trvá vždyť si to stejnak nechají zaplatit takže zadarmo to nedělají. No necháme se překvapit a snad se jim to podaří brzy.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nevim, proc to trva... Vlastne ani nevim, co se na tom musi vymejslet nez se vypisi terminy :-) Ale pokud nam nekdo vyfoukne termin, budeme muset vsechno posunout na jinou Prahu, a to by me asi dostalo :-( Tak je otravujeme v jednom kuse :-)
Odpovědět
nuuna, ja stále doufám že mi to vyjde Viniční altán byl kompromis mezi mnou a přítelem jelikož jemu toho moc nesedlo. Byla to docela dřina než jsme všechno projeli a hlavně se domluvili. Už jedno místo nám zrušili tak snad to nebude dvojitá smůla.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se prave shodli oba dva, a ani nemame plan B, tohle je pro nas proste "to ono".... Tim vic se bojim, jestli to vyjde. Klidne si ustelu pred matrikou, abych si zamluvila termin jako prvni :-D
Odpovědět
nuuna :-) my už taky ne altán se líbí oběma. Puvodně jsme chtěli Gorliku , ale tam přestali oddávat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, o tom jsem cetla, ze tam meli nejakou problemovou svatbu ci co... Takova nezodpovednost :-( Kvuli tomu ted spousta lidi nemuze mit svatbu tam kde chteli, je to smutny.
Odpovědět
nuuna, tam hlavně dělala strašný problémy matrika a hlavně oddávali jen ve čtvrtek a o pátku či sobotě nechtěli ani slyše. Pokud někdo chtěl tak si musel sehnat nějakého "sektářekého oddávajícího"
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: fakt??? Proc proboha :-o To je teda desny...
Odpovědět
nuuna, taky jsem tomu nerozuměla a dost mě to odradilo nakonec to zrušili úplně a bylo jasno. Opravdu boj s úředníkama je nepochopitelný.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: cilem uredniku je cloveku co nejvice zkomplikovat a zneprijemnit zivot :-D
Odpovědět
nuuna, nejde nic jiného než souhlasit :-D tak doufám že tady budou rozumější a bude všechno bez problémů. I když ty první příspěvky v téhle sekci mě taky zarazili ale přece jen jsou již několik let staré tak snad už to mají vychytané
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: ty cerstvejsi uz jsou lepsi,tak doufejme
Odpovědět
nuuna, určitě to vyjde a bude vše v pohodě pokud nám z těch příprav nehrábne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, mame jeste mooore casu, tak by nemelo ;-)
Odpovědět
to doufám, ale dle nějých " chytrých " článků už jsem 3 měsíce ve skluzu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: :-D :-D :-D Njn, to je holt tezky, kdyz ty clanky nepocitaji s matrikou :-D
Odpovědět
některé články jsou ba přímo ujetý a jako by neměli s realitou nic společného přítel si dělá ze mě srandu, že když jsme ve skluzu jestli to radši neodložíme :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?