Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
jj, j ehnusně... Před chvílí nám šla zkouknout prádlo na sušáku na balkoně (lodžii) straka.. Normálně si potom prádle vesele hopsala, některé kousky oklovávala... Když jsem otevřela dveře, tak se vůbec nebála, byla jsem od ní 50 cm a prostě žádná křeč =-) =-) =-). Vyhnal jí až příchod kocoura... Naštěstí neútočil, takže se to obešlo bez zranění (na obou stranách.. :-N)
Odpovědět
Straka??? Teda, byla pěkně drzá =-) :-N ! Kdoví, co Ti bude běhat po prádle příště :-N . Třeba Ti tam budu běhat já, vyvdala jsem ptačí příjmení :-D
Odpovědět
:-D :-D . No ale Tebe bych k nám pozvala a do bytu pustila dveřmi :-D :-D
Odpovědět
Tak to joooo :-D . A hned za dveřmi by na mě určitě čekalo žehlení :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jak jsi to uhodla?? :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem vše dočetla a musím se polepšit a napsat vám :-) K nám taky, prosím, žehlení čeká.. :-D Přijde mi, že tu mám něco na žehlení furt :-p Sotva něco dožehlím, už tu zasw něco čeká, fujky.. Mirco, jsem ráda, že jste si užili divadlo :-) A co jinak, co škola? Já jsem nějaká unbavená, nastydlá jsem taky byla dost, ale už dobrý.. jen bych zase brala prázdniny :-N Moc jsem si neodpočinula, pořád něco kolem bytu.. Sarko, úplně závidím s tím bydlením x-) Samozřejmě v dobrém a moc ti to přeju :-) My jsme na tom taky dobře, hypotéka hotová, vše podepsáno, už i na katastru, takže paráda.. Možná tak za dva týdny už máme klíče :-D No, a pak začnem makat.. Obávám se, že my to do Vánoc nestihnem.. :-p Holky, když budete chtít, písnu do IP a pošlu fotky ;-) Mějte se bááájo, já se zas ukážu :-D A až bude čas, měly bychom se sejít na kafe..? I s fotkama - svatebníma, bytu..
Odpovědět
Ahoj Biiby, to jsem ráda, že se tady ukázala:-). Fotky i kafe beru:-)
Odpovědět
Sarko, tak super :-D
Odpovědět
Ahoj holky, teď odpoledne se u mě začala projevovat rýma - blééééé. Snad ji rychle přeperu :-N . V práci je to docela záhul, dnes jsem učila ještě v rekvalifikačním kurzu, takže teprve v šest jsem vypadla z práce. Jinak celkem v pohodě, pokud neberu v potaz kolegy =-) . Biibi, přeji ať se do Vánoc stihnete přesunout do nového bytečku. Na kafe a prohlížení fotek přijdu ráda. Kromě pondělí, kdy mám rekvailfikace, mám vesměs každé odpoledne volné, takže se můžu přizpůsobit ;-) .
Odpovědět
Ahoj Miru, doufám, že rýmu zdoláš raz dva:-). No a co se týká času, já mám spíš volné večery, v šest ještě bývám v práci :-N :-N
Odpovědět
Šárko, bojuji :-) ! Klíďo i večer ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak se máte? My se máme pořád skvěle :-) . Akorát dnes jsme si koupili novou židli k počítačovému stolu, jelikož jsme žádnou neměli a pořád jsme přesouvali jídelní. Chtěli jsme si novou pořídit už před rokem, ale pořád na to nějak nedošlo :-N . Poctivě nakupuji vánoční dárky, určitě už třetinu mám, což jsme docela ráda. Rozhodla jsme se, že letos ještě rodičům k Vánocům přidáme nějaké multivitamíny nebo minerály pro výživu kloubů, tak jsem brouzdala internetem a srovnávala ceny. Mně se hodně třepily nehty, myslela jsem, že to mám od toho, jak se pořád rochním ve vodě, když vařím, peru, peču, myju nádobí a podobně. Před měsícem jsem začala brát CEM M Zdraví ženy a už po čtrnácti dnech jsem měla nehty krásně pevné x-) . Určitě CEM M pořídím i mamince, jelikož má také tento problém. Holky, co bydlení? Šárka zabydluje, Biibinka bourá :-D . Mě už zase svědí ruce, nejraději bych malovala, ale loni jsme slíbila manželovi, že letos určitě malovat nebudeme, tak ještě musím 3 měsíce vydržet :-N . Mimochodem, rýma se u mě nestačila ani pořádně rozvinout. Tři dny jsem si večer pro jistotu stříkla do nosu Olynth, abych se nemusela v noci budit kvůli ucpanému nosu, ale jinak pohoda. První den jsem smrkala asi 10x a pak dva dny asi 5x. Toť vše. Mám sice nakřáplý hlas, ale nic mě nebolí, takže pohodička. Možná je to také tím CEM M - mám asi dostatek vitamínů proti rýmě 8-) . Panečku, to je romááááán!!! Končím a těším se, až sem něco napíšete vy ;-) . Mimochodem, před rokem jsme ještě vůbec neměli stanovené datum svatby a za chvíli to už budou čtyři měsíce, co jsme manželé =-) x-) . Pa pa, mladomanželky. P.S.: Manžel si dnes vzpomněl na svatební dortík, že by si dal. Tak jsem dnes všechno nakoupila a zítra budu péct. Dnes jsme ještě dělala puding, také na přání manžela. A teď mi došlo, že měl dnes asi nějaký pohádkový den, jelikož měl ohledně jídla přání tři. Dortík, puding a na zítřek k obědu řízky a bramborovou kaši. Letos má nějaké brkašové období :-D . Řízky už mám udělané, brkaši dodělám zítra a budu pohádkovou vílou, jelikož manželovi tím splním 3 přání :-) . Pa.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak si Miru představ, že mě dneska v metru oslovila taková sympatická holčina, já na ni koukala jak zjara a ona naše biiba:-). Narozdíl ode mě, ona mě v metru poznala podle fotek... :-N :-N . Já jsem byla dneska úplně mimo: ráno manžel vstával v půl páté ]-( ]-( , musel něco dodělat do práce a včera se mu do toho nechtělo :-N :-N , lehce po páté mi ještě volal, že doma zapomněl klíče, tak ať je najdu a hodím je z okna... Kolem šesté mě pro změnu vzbudil kocour, dal si běh přes postel (chytil"loveckou náladu" 8-( 8-( ). Ráno mi ještě z Uhříněvsi ujel autobus a tak jsem čekala půl hodiny v dešti na další, v práci jsem byla až v deset... =-) ... Pak ať se mi někdo diví, že jsem ráno přejetá jak parním válcem :-D :-D :-D Jinak dneska k nám původně měla přijít návštěva (zahrát si Osadníky), takže jsem včera večer taky pekla koláč :-N . Návštěva se sice dneska omluvila, nicméně tenhle model jí i manžel, takže ho snad nebudu muset sníst sama :-D :-D . V pátek jsme jeli do Mikulova do sklípku, poslední antibiotika jsem zapíjela v půl dvanácté večer vínem... :-N . Ale musím říct, že jak jsem byla dlouho nemocná a ještě jsem brala ty atb., tak jsem byla poměrně brzo "jetá" a to jsem toho moc nepila, nakonec jsem skončila u burčáku :-N . Mirek byl na tom podobně i bez těch atb :-N =-) =-) . V sobotu jsme se měli stavit v Brně na okruhu (manželův kamarád tam měl mít závody), nicméně když jsme tam dojeli, tak je pořadatelé pro mlhu zrušili, takže jsme neviděli nic :-(. V sobotu večer jsme (po drobných nákupech v Kice :-N ) dorazili domů, úplně vyřízení... Tak zatím ;-) . Už se těším na to kafe ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, jj, Sarko, to byla ráno fakt sranda :-D Já tě poznala hned, jen jsem se odhodlávala, prohlížela si tě, zda se nepletu a ejhle nespletla jsem se.. :-D :-D JInak mě teď trápí kašel, Sarka ráno viděla, a sedí mi až na pruduškách :-S Ten kašel, nééé Sarka :-D :-D a o víkendu dobrý, neb jsem měla hlasový klid a teď už zas kašlu, ach jo. Mirco, ahojky, teda ty jsi fakt pořád tak akční :-) A pamatuješ, jak jsme se bavily o kaši a já říkala, že ji můj, tehdy ještě přítel, miluje ;-) tys na to napsala, že už jste ji snad rok neměli a od té doby ejhle :-D samá kaše :-D :-D JInak my ještě neboráme, ještě nemáme klíče, ale už brzy.. už brzy :-) A malovat určitě budem, takže klíďo píďo se můžeš přijít realizovat ;-) A myslím to opravdu váže :-) Na kafe taky těším, tento týden nemůžu.. takže příští? Můžu nabídnout pondělí, tak se vyjádřete ;-) :-) caoooo :-D
Odpovědět
Ahoj holky!!! Teda, taková náhoda ráno v metru :-) :-) :-) :-) !!! A to já jezdím určitě stejným metrem jako Biiba a nepotkaly jsme se ještě ani jednou =-) :-D . Biibi, pokaždé, když chce manžel brkaši, vzpomenu si na Tebe. Poslední měsíce má na brkaši chuť nějak často :-D :-D . No nic, ráda mu ji udělám :-) . K snídani jsme měli svatební dortík - mňamky, tak jsem si pochutnávala, že jsem musela jet o autobus později :-D :-D :-D :-D . S malováním se klidně přijdu realizovat, a také to myslím vážně ;-) . Je, na kafíčko se také těším. Každé pondělí učím v rekvalifikačním kurzu, takže bych mohla až po šesté hodině večer, dřív bych to určitě nestihla. Také by ještě záleželo na tom, kam bych se musela dopravit. Jinak můžu kterýkoli jiný den. Šárko, měla jsi suprové ráno, jak tak čtu :-N . U nás zvonil budík před půl sedmou, s láskou jsem manželovi ukrojila dortík, připravila jídlo na celý den a ještě jsem se zachumlala na hodinku do postele, protože dnes jsem začínala až po půl jedenácté. O víkendu jdu na kurz kreslení pravou hemisférou, tak doufám, že se mi to bude líbit. Ještě bych chtěla zkusit kurz keramiky, ale kde brát čas =-) . Vlastně, mě baví tolik věcí......a já nevím, co zkusit dřív :-D . Prosíííííím, zařiďte někdo, ať má den alespoň 30 hodin =-) =-) =-) =-) =-) x-) x-) x-) x-) x-) . Pa paaaaaa. M.
Odpovědět
Ahojky Miru, no, fakt sranda takhle po ránu :-D A pak že Praha je veliká :-D :-D Jéé, já myslela, že ten kurz máš v úterý právě. Ale Sarka stejně psala, že může až po sedmý.. Holky, domluvíme se přes IP, ju ;-) Jéé 30 hodin.. já jsem vždycky večer tak utahaná, že bych to asi nezvládla |-| Jsem děsná :-N Jinak jsem zvědavá, co budeš psát o tom kurzu, to jsem nikdy neskyšela... Doufám, že jsi měla dnes opět tak krásné ráno a přeju i krásný den. papa
Odpovědět
Nuuno, včera jsme volali na matriku Prahy 2 a řekli nám, že termíny budou v listopadu. Taky chceme svatbu ve Viničním altánu, ale v druhé polovině června :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: az v listopadu? No to je skvely, ach jooooo...ja uz chci mit jistotu. My tam piseme furt, a pokazdy je odpoved, ze nevedi....Kazdemu rikaji asi neco jineho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy co uz jste se v altanu vdavaly, jak jste to meli s hudbou? Pisou, ze prehravac maji oni... Hudbu vam poustel nekdo znamy, nebo nekdo z altanu? Ja bych to radsi sverila nekomu od nas....
Odpovědět
Nuuno, ladie - já tam volala v pondělí :-D a řekli mi to samé už mi to říkají dva měsíce a jsou vysmátý :-D tak jsem zvědavá kdy je vypíšou já mám představu 12.6. tak snad to klapne.
Odpovědět
Ahoj, tak hudbu pouštěl někdo z místních přesně tak, jak bylo uvedeno na papírku, který k hudbě přiložíš... My tedy měli: nástup ženicha a svatebčanů, nástup družičky a nevěsta, prstýnková (po ano ano :-D ) a gratulace... Hudbu pod proslov nedoporučují, vzadu je pak hůř slyšet (je to pravda, byla jsem se podívat na svatbu jednich našich kamarádů). CD přinesete sebou až na obřad, formát audio (říkali, že mp3 jim nepřehrává). Oni si to CD i předem zkusí (v době, kdy se vyřizují formality a nahoře v altánu ještě nikdo není), aby hudba hrála stejně nahlas - my měli prstýnkovou trochu hlasitější než zbytek a pustili to naprosto perfektně...) ;-)
Odpovědět
sarkajak, ahojky nevíš náhodou o nějaké pěkné restauraci v nejbližším okolí ? pod altánem se mi to nelíbí a nechci se staříčka přejíždět sem a tam přes celou Prahu
Odpovědět
My měli oběd + drobný odpo raut pro rodinu v Prak restaurant&cafe hned pod altánem (stejně se většinou chodí zespod - parkuje se u pumpy, takže k autům to bylo tak 3-5 min. pěšky). Mohu doporučit... ;-). Jídlo výborné, i cenově to bylo přijatelné, obsluha milá. Večerní akci i pro kamarády jsme pak měli na P8 Na Korábě a taky jsme byli spokojení ;-).
Odpovědět
sarkajak , díky za radu kouknu na to. Koukala jem kudy to bude na obřad nejlepší ( ze spodu či ze zhora ) mám trochu méně pobyblivé babičky a se bojím aby se tam vylezli. Přece jen když jsem se tam byla podívat tak to neodhadnu když se mi chodí dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my asi pujdeme zeshora - z Rybalkovy ulice. Musi se priznat, ze si nedovadu predstavit, jak se splham po tech krivych schodech v podpatcich a satech, tak radsi pujdeme hezky pohodlne zeshora :-)
Odpovědět
nuuna: tam je ale problém se zónama (P2). Měli jsme víc aut... Jinak většina prý chodí zespoda, navíc standardně se ty schody obcházejí z levé strany (při pohledu nahoru). My po nich šli, protože jsme přijeli pozdě a bylo to ok ;-) ;-) . Horší cesta je asi dolů :-D :-D . Schválně si to někdy zkuste v klidu projít (teda až bude aspoň trochu lepší počasí :-N :-N ). Zvládla to i moje 92-letá babi :-D :-D
Odpovědět
nuuna, tak jsem o tom přemýšlela že bude jednodušší se skulit ze shora jen nevím jak tam ta cesta bude schůdná když jsme se tam byli podívat šli jsme spodem . Nejlepší by bylo kdyby alspoň 1 auto pustili dolu ke schodům, ale obávám se že to nepůjde.
Odpovědět
lakys: auta tam nepustí...
Odpovědět
sarkajak, bohužel už jsem byla seznámena je to škoda protože by to opravdu moc některým pomohlo. Stačilo by jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: My uz tam byli nespocetnekrat ;-) Sice je tam zona, ale to neni zadny problem. V lete na vikendy spousta lidi odjizdi, takze mista je tam fuuuura a na urade si koupim za 120 korun listek na modrou zonu na dve hodiny a je to. Odkud pujdou dalsi vzdalenejsi svatebcane je mi nejak fuk, ale ja budu parkovat nahore :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?