Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mirunko také přeji nádhernou dovolenou.
Odpovědět
Mirunko, já taky... i když "s křížkem po funuse"... :-N :-N
Odpovědět
Biiby: Co byteček? ;-) ;-)
Odpovědět
sarko, stále hledáme, hledáme..
Odpovědět
Ahojky holky, dneska večer proběhne první seznámení našich rodičů,tak držte palce, ať to dopadne dobře :-D Btw nevíte, jak je to s těmi bublifuky? Někde píšou, že normální bublifuky by dělaly fleky na šatech, a proto je potřeba koupit ty "svatební"... Co myslíte, je to pravda nebo jen prodejní podfuk? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evelynka, já mám doma bublifukový maniaky, a nikdy jsme si nevšimla, že by normální bublifuk dělal fleky. ale neodpřísáhnu ti to. tyjo, seznámení tři neděle před svatbou =-) Ale lepší než až na obřadě. Neboj, to bude v klidu! já se taky bála, oni jsou tak jiný, a nakonec spolu vycházej celkem dobře, i když já se se skorotchyní fakt nemusím...
Odpovědět
evelynko, dopadne to určitě dobře, hlavně zachovat pohodu :-) :-) ad bublifuky: koupila jsem ty svatební, nechtělo se mi riskovat.. :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
evelynka, tak co vaši a jejich?! snad v pohodě, dej vědět!
Odpovědět
Ahojky, tak včerejší setkání rodičů vyšlo na 1 :-) i přítelova maminka při odchodu (to už byli naši pryč) říkala, že se jí to líbilo, že jsou evidentně naladění na stejnou vlnu :-D a moje mamka taky psala, že se jí to líbilo :-) Tátové, jako obvykle, mlčí, takže dobrý :-D Probralo se všechno možné, přes kočky (mají obě rodiny i my), mládí, dovolené, až po naší svatbu :-D A moje mamka přinesla na ochutnání vzorky koláčků, které pekla, úplně mňaaaaam :-D
Odpovědět
evelynka: tak to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, moc ráda bych se vdávala ve Viničním altánu, máme vybrané datum 7. 7. 2010, ale vychází to na středu po 2 státních svátcích. Nevíte náhodou jestli oni tam vůbec ve středu oddávají? Nebo jsem si vymyslela něco úplně nereálného? Díky předem...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, oddávají tam ve čtvrtek, pátek, sobotu. ale asi hlavně kvůli tomu, že to tak dělá matrika, zkus si nejdřív zavolat na matriku pro prahu 2
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
evelynka, tak to j super, gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já právě vím, to jsem si zjistila na internetu a trochu jsem znejistěla. Třeba ale za příplatek udělají výjimku...Nevím právě jestli některá z vás nevíte o těchto možnostech...na matriku mám v plánu určitě zajít, snad budou ty úřednice vstřícné:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Můžete mi podle Vašich zkušeností prosím říct, kdy je tak dobré na matriku jít ohledně termínu na červenec 2010? Aby tam teď na mě nekoukali jak na blázna:-))) Rok dopředu...Zajímá mě jestli by udělali vyjímku a oddali nás v jiný než oficiální oddávací den...
Odpovědět
Profilova fotka
no těžko říct... ale je pravda, že leckde oddávaj i v jiný dny, když je to nějaký zajímavý datum - třeba 9.9.2009 a tak. zkus tam zavolat, já tam s nima jednala několikrát, nejsou to žádný čarodějnice, ale celkem milý ženský.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kamba, my jsme na matrice byli v lednu,ale termín jsem zamlouvala už v září. Termín si musíš zamluvit jak na matrice tak v altánu,protože kdyby se stalo,že by si zamluvila termín v altánu a někdo jiný na matrice tak na obřad má nárok ten kdo to zamluvil nejdřív na matrice :-. . Zkus na matriku zavolat a na všechno se jich zeptej ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Zkusím, díky za rady, dám pak vědět jak jsem dopadla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to dej, ale myslím, že bez šance nejsi, třeba zrovna toho 9. září tam oddávaj, takže by to mohlo vyjít
Odpovědět
kamba: kdyby to neklaplo, tak by mělo stačit najít si někoho, kdo je ochotný a oprávněný ;-) Vás oddat a pak si případně ten termín dohodnout v Altánu... Myslím, že ten příplatek bude stejný, protože se stejně nebudete brát na oficiálním oddacím místě příslušné radnice...
Odpovědět
Profilova fotka
tak budeme muset vybrat jiné datum...Středa nepřichází v úvahu, protože je to úřední den:-( To jsem z toho celá smutná...
Odpovědět
9.9.2009 je taky středa a oddává se... Myslím, že se tá ošetřit buď nezávislým farářem (nejsem si jistá přesně pojmem) nebo si dohodnout nějakého zastupitele... No a pak termín v altánu... Neříkám, že vybrat si jiný termín, není jednodušší.. :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Paní na matrice byla i po telefonu dost rezolutní. Prostě nepřipadá v úvahu. Asi si myslím, že vymyslíme nějaké hezké náhradní datum. Termíny na příští rok budou přidělovat až od půlky září, tak máme dost času:-))))
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě jednou děkuju všem za rady a tipy, užijte si Vaše svatby, Altán je skvělá volba, zamilovala jsem se do toho místa hned! Já se budu celý dlouhý rok inspirovat a snad to nakonec taky všechno klapne podle našich představ. Pořád se chlácholím tím, že je to za tak dlouho, i když si zároveň uvědomuju, že rok hrozně rychle uteče:-))
Odpovědět
Kamba: času máš vážně hooooooooooooooodně ;-) ;-) Zatím ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po víkendu ;-) ;-) . Tak jsme konečně ochutnali vzorek našich svatebních koláčků a jsou mňam mňam x-) x-) :-). Večer jsem je jenom vyndala z mražáku na talíř a ráno jsme zobali a byly fakt super, vláčné, jako čerstvé ;-) No z Tp jsem si dovezla pracnové formičky (ořech), drahouš má pracny rád, takže je na svatbu upeču:-), + nějaké další druhy, ale už to nebudu přehánět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koláčky, ňam. já zas ochutnala zkušební svatební dort, táta měl narozeniny, tak mu ho máti ve zmenšený verzi udělala, byl dokonalej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to máte fajn my koláčky ještě pořád řešíme. Jinak včera jsem vyrazila s rodičema vybrat nějaké oblečení mámě na svatbu. Jelikož je korpulentnější (má velikost 50-52 při výšce 160cm) tak jsem věděla,že to bude k ničemu,ale i tak jsem vyrazila. Nic jsme nekoupili a já jsem cestou stačila nabourat auto :-( .Doufám, že oprava nebude moc drahá.Teď před svatbou je to opravdu nevhodná situace. Zatím to vypadá tak na 5-8 tisíc což je hrůza tak uvidím, zítra jedu do servisu. Hned mi doma bylo vyčteno kolik za ty peníze mohlo být např. jídla a pití na hostině.
Odpovědět
kaculka: to s tím autem je blbý, nicméně se to prostě stane, neuděláš nic, schválně to člověk nedělá, že.. :-| :-| :-| . V celým životě "vyhodíš z okna" výrazně víc, prostě to je život... Navíc to mohlo dopadnout i hůř... A vy jste v poho?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?