Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
jo, máme.. zítra tam jdeme podruhé, prosím držet palce, pěsti, všechnoo :-) když to vyjde, budu to mít k tobě blíž ;-) jdu jíst :-D
Odpovědět
Ahoj, jsem ještě v práci, ale už odcházím... ;-) ;-) Myslela jsem žehlení/jedení :-D :-D :-D biiby, kde máte svého favorita? Tak zatím, čau zítra:-)
Odpovědět
Biibinko, držím pěsti a přeji hodně štěstí!!! x-) . Období hledání a stěhování prožívám teď se svojí nejlepší kamarádkou - prodává dva byty v Praze a stěhuje se i s rodinou do baráčku. Po dvou měsících hledání, konečně včera podepsala rezervační smlouvu. Objížděla jsem ty baráčky s ní, měla mě jako stavebního odborníka a někteří realitní makléři se při mých dotazech necítili moc ve své kůžu =-) :-N :-D
Odpovědět
holky, nechci zakřiknout, blžší info napíšu až bude něco jisté - pokud tedy bude :-) zítra s námi také jde kamarád - realiťák, takže nemám strach :-) umyla jsem nádobí :-D mirco, to hledala kolegyně dlouho. my hledali dva týdny, tak si říkám, jestli jsme něco neuspěchali.. ale moc se nám líbí :-)
Odpovědět
Šárko, užij si odpoledne a zítra ahoooooooooj. M. :-)
Odpovědět
ahoooooj
Odpovědět
Biibi, hledat domeček je vždycky těžší, hlavně když si vybereš určitou lokalitu a nechceš dlouze rekonstruovat. Přece jenom, těch baráčků je v nabídce daleko méně než bytů. ;-) Pokud se vám líbí, vyhovuje vám cena a lokalita, tak směle do toho ;-) . Hlavně si dejte pozor, aby nebyl byt zatížený nějakou hypotékou, dluhy nebo něčím jiným. A nezpomeňte se přeptat na sousedy a všímat si společné prostory - to hodně vypoví a nájemnících. Zda je tam čisto, nepopsané zdi, funkční zvonky a schránky a podobně. Ale to jistě víte ;-)
Odpovědět
jj, víme, alě děkuju. dům je kompletně po rekonstrukci, což je fajn :-) ty ostatní věci ohledně bytu, smlouvy, peněz, nám ohlídá ten kamarád. má realitku, je členem ARK a věřím mu ;-)
Odpovědět
Takový kamarád je určitě k nezaplacení ;-) . Dům po celkové rekonstrukci je výhodou, to je jasné - přeji, ať vám to vyjde x-)
Odpovědět
děkuju x-) jdu uklízet :-D
Odpovědět
pa ;-)
Odpovědět
Ahoj holky:-) Včera jsem se překonala a 2,5 hodiny jsem žehlila... Bohužel se hromada na vyžehlení o moc nezmenšila :-N ]-( ]-( , zato už další vyžehlené věci nebudu mít kam dávat =-) =-) . Ad byt, my se budeme stěhovat do nového, takže jaké budeme mít sousedy, to teprve uvidíme... :-x :-x , ale snad to bude ok:-). Jen si budeme muset zvyknout, že nebydlíme v centru, ale na okraji - v Uhříněvsi...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky - no, aby byl ten hotýlek někde poblíž, tím myslím, abysme nejeli přes celou Prahu, ale bylo to kousek od altánu.
Odpovědět
Holky, tak nám dneska přišla poslední faktura od Skansky, tak to vypadá, že v nejbližší době půjdeme bydlet (resp. malovat, stěhovat... ;-) ) :-)
Odpovědět
Jéé, Biiby, koukala jsem, že jsi přidala pár foteček s dortíkem a s krmením... Dortík vypadá mňamkózně a vám dvěma to moc sluší:-)
Odpovědět
děkuju x-) přidala. tyto už sice nejsou profi.. jj, dortík byl moc dobrý :-D
Odpovědět
já bych se jen bála, že budu mít od borůvek fialové šaty :-N :-N . Praxe :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) . Šárko, chválím za žehlení a přeji ať se brzo stěhujete ;-) . Biibi, dortík byl krááááásnýýý :-) . foogy - kousek od altánu je několik penziónků, ale bude to minimálně 1000 kč za noc. Nevím, pro kolik osob to chceš, ale já jsem měla rodinu ubytovanou poblíž Pražského povstání.
Odpovědět
Profilova fotka
mirca - no, jde o ubytování nevěsty a ženicha. Ostatní pojedu domů :-D
Odpovědět
foogy - ahaaa, tak to chcete jenom svatební noc, jooooo ;-) ? Když jsem hledala ubytování pro rodinu, zadala jsem do vyhledávače ubytování Praha 10, Praha 2 a podobně a vylezlo mi hooooodně různých hotelů i penzionů, ale u každého mi něco vadilo. Já jsem hlavně potřebovala s kuchyňkou, protože rodina tady byla 6 dní. Nakonec jsme je ubytovala ve Vile Barbora, kousek od Pražského povstání. Luxusní apartmá stálo 500kč za osobu a noc - s balkónem a výhledem an Vyšehrad. Vše nově zařízené včetně postelí, matrací a podobně. Rodina byla moooooc spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mirca - díky moc za podrobnosti, jdu na to taky juknout ;-) Hodná :-)
Odpovědět
foogy: Nemáš dom anáhodou pejska nebo jiné zvířátko ;-) ? Setkala jsem se, že téměř 99% lidí, co má doma nějaké zvířátko, používa pochvali "hodná", aniž by použilo slovní spojení "Jsi hodná." Když mi někdo řekně jenom "Hodná", případám si jako pes =-) :-D . Bohužel, dnes to tak říká hodně lidí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mirca - jé, to se ti moc omlouvám, snad se na mě nezlobíš :-( :-N Mám doma psa :-D ;-) Mirca - jsi moc hodná! Děkuju x-)
Odpovědět
No, my máme doma kocoura, a ten je buď mazlík nebo darebák :-D :-D
Odpovědět
foogy: Jsem si to myslelaaaaa :-D . Jasně, že se nezlobím ;-) . Šárko, mám doma také jednoho mazlíka, právě je v posteli a před třemi týdny jsem mu cosi slíbila, ani nevím co a dostala jsem za to prstýnek a pusu a pak jsme do půlnoci slavili :-D :-D :-D :-D :-D .
Odpovědět
Šárko, jsi ještě v prááááááááci???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mirco - dobrej mazlík, hahaha :-D
Odpovědět
foggy - jojo, právě vylezl a vypadá jak čerstvě vylíhlé kuřátko :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D . Tak takovýho mazlíka mám doma taky:-) Už balím, jedeme na ten víkend k Mikovým rodičům na chalupu... :-S :-S . No, měla bych si náležitě obalit nervy něčím dobrým a hoooodně sladkým :-D :-D :-D . Mějte se:-)
Odpovědět
Jojo, vím, že jedete k rodičům - přeji pevné nervy a v případě krize volej o pomoc a my přiběhneme ;-) . Měj se :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?