Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Ahoj holkyyyyy!!! A jeje, Šárka má absenci =-) ! Prošvihnout šatičky, to je teda věc =-) :-N . Jsi tady? Jasně, že Ti je ukážu, vždyť jsem to slíbila ;-) . Já nějak nestíhám - teď jsem pekla ovocné taštičky a večer mě čeká koncert s maminkou - uáááááááá musím se obětovat kůvli Kájovi Gottovi :-N
Odpovědět
Jsem tu:-)
Odpovědět
Tak rychle koukej ;-)
Odpovědět
Ty brďo x-) x-) , seš šikulka |-| :-o Vypadají mooc hezky, ta výšivka je taky super :-)
Odpovědět
Jéé, děkuji x-) . Tentokrát vám na víkend vyjde určitě lepší počasí :-)
Odpovědět
Ještě jednou jsem koukla na tu výšivku, v mém případě by tohle byla akce na dýl... :-D :-D :-D Ukážeš nám je i zezadu? ;-)
Odpovědět
Šárko, ze zadu je vyfocené nemám, ale jsou celé vínové červené, pouze bílá šněrovačka. Foto můžu dodat příští týden, jelikož táta mi vzal kabel od foťáku do počítače. Máme čtečku karet, ale neumí číst paměťové karty od Olympusu :-| . Výšivka mi trvala asi dva dny. Byla to rychlovka :-N .
Odpovědět
No a za necelých 14 dní je uvidíme na svatebních fotkách ;-) x-) .. O té rychlosti jsem tak nějak mluvila... :-D :-D :-D. Přemýšlím, jakou bych to měla pronásobit konstantou :-D :-D
Odpovědět
Už za týden budou připravené k akci ;-) . Určitě bys výšivku zvládla také, chce to jenom trošku cviku ;-) . Jsi třeba šikovnější na jiné věci :-)
Odpovědět
:-) :-D
Odpovědět
Teda, Šárko, nechápu proč ten obrovský smííííích =-) :-. :-) :-D
Odpovědět
Vzpomněla jsem si na sebe na bruslích... :-D :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, už půjdu konečně z práce domů, dneska jsem to měla nějaký dlouhý... :-p Hezký večer ;-)
Odpovědět
biiba: tak jak jsi na tom? :-) Nervozní? Natěšená? :-)
Odpovědět
Biibinkoooooo, holčičko, jak je? Myslím na Tebe x-) . Mám za sebou odbéry u lékaře, uvidím, jak dopadnou výsledky. Zítra budete mít určitě kráááááásny den!!!!
Odpovědět
Biiby, pevné nervíky ;-) a hodně štěstíčka :-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, v sedum jsme vyjeli, teď jsme se vrátili, máme najeto přes 100km. Teď jsem nadělat výslužky, včera jsme ještě byli v Čelákovicích pro koláčky. Ješte připravit občerstvení na zítra a nachystat byt na příval lidí. Šaty už mám doma. Předpověď na zítra vypadá slibně, to mi dělá radost. Jdu makat, večer se určitě ukážu a písnu dojmy. Teď nemám ani čas na nic myslet, je toho moc.
Odpovědět
Přijde nás Biibi vůbec navštívit =-) . Asi přípravy finišují, tak ať to hezky odsejpá 8-)
Odpovědět
sem tu, psaly jsme zrovna zaráz :-D
Odpovědět
Jééé, to jsou teda přípravy :-) . Určitě vše zvládneš a zítřek bude kouzelný ;-) . Nezapomeň ponožtičky :-N
Odpovědět
Tak Biibinka je asi v jednom kole nebo už sladce spinká :-) . My jsme s maminkou dnes dodělaly veškeré cukroví a od zítřka se vrhneme na zákusky. Jo, a zapomněla jsem vám říct, holky, že včera jsem dostali první přáníčko k svatbě x-) . Biibinko, přiblížilo se to hodně rychle, ale věřím, že láska a vzpomínky na úžasné okamžiky vám zůstanou na celý život ;-) . Hodně štěstí, holčičko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Biibi:Chci ti jen moooc popřát,aby se vám Váš zítřejší den "D" vydařil jak nejlíp to půjde ;-) :-N a přeju hodně štěstíčka :-N :-N :-N Určitě bude krásně,neboooj ;-) x-) x-) Mirco:Ty se máš,já žádný přáníčko ještě nedostala :-( :-D :-D si počkám do svatby,to bude várka :-p :-D :-D Tak cukroví už hotovo?já tě obdivuju,to moje by se nedalo pozřít :-D :-D
Odpovědět
Ahojda, moooc děkuju za hezká slova :-) :-) :-) Potěší to hodně! Sedím tu s morkýmy vlasy a nechce se mi spát. Jsem s maminkou a kamarádkou. Přitom jsem šíleně unavená, vůbec mi nedochází, co se bude dít. Když pomyslím, kolik lidí přijde kvůli nám, připadá mi to jako něco neskutečného. Jak kdyby se mi to celé jen zdálo :-D Nezdá se mi to, že ne? =-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky, musím říct, 6e Biibinka byla mooooooc hezoučká aněžná nevěsta x-) . Slušelo jim to oběma :-) .
Odpovědět
Všechno vidím :-D Děkuju Mirco, udělala jsi mi obrovskou radost x-) Našli jsme i přáníčko mezi přáníčky. Teď jsme šíleně unavení, ale šťastní :-)
Odpovědět
Biibinko, slíbila jsem Ti to a sliby se mají plnit ;-) . My pečemeeeeeee :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) . Nějak nám to tu nefungovalo =-) . Akorát jsme s maminkou dopekly korpusy na dortík - máme všechna tři patra :-) . Zítra budeme plnit, ale až večer, protože jsem dlouho v práci kvůli zkouškám :-S . Ale od středy mám volnoooooo :-) . Konečně jsem dnes koupila barvy do tiskárny a vytiskla téměř celé noviny, chybí pouze stránka se zasedacím pořádkem. Sestřenka jde zítra na operaci s rukou, tak uvidíme, zda přijde nebo ne. Tu stránku dotisknu ve čtvrtek, to už bude chvilka. Už se těším na příští týden až bude po všem :-)
Odpovědět
Jéé, dneska už stránky fungují :-). Biibinko, jsem ráda, že sis svatbu užila a že jste šťastní ;-) ;-) :-) . Mirunko, Vám už se to taky hoodně blíží, s maminkou jste šikulky :-) Noviny, hm.... =-) =-) :-x
Odpovědět
Mám novinku, včera jsme si koupili letenky do Bangkoku, poletíme v prosinci na 20 dní cetovat :-) :-) :-) . Na letence mám Mrs. a nové příjmení, vypadá to nezvykle... :-D :-D :-p
Odpovědět
Ahoj holky, jsem pořád strašně utahaná - uf... :-D :-D Ale manželství je naprostá paráda, máte se na co těšit ;-) :-D Sarko, jaká byla voda? A gratuluju ke koupi dovči, bude to jistě super paráááda ;-) Miru, tak jak se těšíš :-) ? Koukám, že napečeno máš, je moc fajn, že ti maminka pomohla a nemusela jsi na to být sama :-) Tak držím palce, ať přípravy a nadále fungují a klapou jak mají, abyste si to užili tak krásně jako my x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?