Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já mám 15 dní :-) . Také nejsem nijak nervózní a ani nevím, proč bych měla být. Proč se vůbec v souvislosti se svatebním dnem mluví o nervozitě a stresu =-) ? Vždyť jdeme dělat něco úúúplně dobrovolně a z lásky x-) .
Odpovědět
Mé vdané kamarádky byly před svatbou nervózní, měly "návaly" emocí a nálad... Prý je to normální :-N :-N . Ten den (a den před) je obecně organizačně a emočně náročnější, takže radši počítám s tím, že budu plašit =-) a když nebudu, tak to bude příjemné překvapení... ;-)
Odpovědět
Doufám, že se u mě žádné návaly emocí neobjeví :-N . Pro mě to organizačné náročné nebude, jelikož každý ze svatebčanů se dopraví sám a sraz bude až v Havlíčkových sadech. My pojedeme s parterem společně, protože spolu bydlíme. O zbytek lidí se nestarám - jsou dospělí :-D . Jediná organizační záležitost bude odvézt vše do altánu, toť vše. Kadeřnice a kosmetička v jednou přijede k nám domů a tím, že máme obřad až ve tři, bude dostatek času na přípravu :-) . Jasně, u každého je to jinak, ale mě je to tak nějak jedno :-N :-N :-N . Asi jsem divnáááááááá!!!! Jakmile jsem došila šaty, svatební nálada je fuč :-D :-D :-D
Odpovědět
Mirčo, až budeš balit výslužky, budeš si "balit" na svatbu občanku :-D, přijde kadeřnice a kosmetička udělají z Tebe tu "princeznu" ;-) , tak se ta svatební nálada určitě dostaví ;-) ;-) Hodíš si šatečky do alba? a co na ně vlastně říkal partner? ;-) ;-) Resp. co říkal na Tebe? :-N x-)
Odpovědět
Jojo, svatební nálada se dostaví, tomu věřím. Kadeřnici a kosmetičku mám v jednom, takže dopoledne budeme u nás doma jenom tři - já, partner a vizážistka. Pouze ráno dorazí ségra se sestřenkou, aby je vizážistka učesala, ale za dvě hoďky odejdou a už si to budeme s partnerem užívat. Šatičky možná hodím do alba, ale zatím jsou zmuchlané a nevyprané, tak až budou po víkendu v plné parádě, ukážu Ti je :-) . Partnerovi se líbí, možná i proto, že opravdu nejsou klasické svatební, ale spíš společenské. Úplně bíle svatební se nám nelíbily. Zkusila jsem si jich několik, ale pořád tomu něco chybělo. Nakonec padla volba na vínově červené a je to to pravé. Partner mi pomáhal s návrhem, takže jsou i podle jeho představ ;-) . A zdárně mi pomáhal s oblékáním :-) . Tak jo, jdu za miláčkem do pelíšku, dnes mám spánkový deficit =-) . Dobrou noc ;-)
Odpovědět
dobrou ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já se s Vámi na víkend loučím ;-) , za chvíli vyrážím na obřad do Viničního altánu ;-) ;-) (od dvou se tam vdává drahoušova kamarádka; z akce podám zprávu:-), večer to mají v Chodovský tvrzi a tam zas půjde zapařit drahouš... :-x ). No a pak jdu domů balit, s kolegyní a jejíma známýma jedeme na vodu na Ohři... Předpověď počasí mě věru nepotěšila... ]-( ]-( ]-( Celý zítřek i neděli má chc... 8-( :-( :-( A ještě navíc má být kosa... No snad to nějak přežijeme... :-p :-p Ntb nechám v práci, takže online budu až v pondělí ;-) ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, hihi, to je ale legrana Sarko. Byla jsem dnes od jedné na svatbě v altánu. Ta červená nevěsta je moje spolužačka z gymplu, seděly jsme spolu v lavici. Možná jsi jí viděla, když jste šli na obřad od dvou :-D Měli to moc hezké, paní mluvila pěkně, celé to trvalo asi deset minut. Jediné co mi vadilo, byla tichá hudba, tak jim pak řeknu, ať mi to trochu osolej :-D Miru, to je bájo, že už máš hotové šatky. Jsem na ně moc zvědavá, určitě ukaž, budu ráda x-) Co se týče nervozity, já myslím, že asi budu. Jsem hodně emotivní a prožívám všechny svatby svých blízkých. Je to krásná událost, obrovský závazek z lásky. A já obulím kdeco :-D :-D Ale moc se na to těším, nebudu určitě nervózní kvůli organizačním věcem. Spíš tak prostě emoce vyjdou ven.
Odpovědět
Ahoj holky, to je hezké, že jste byly na svatebě takhle po sobě :-D . Včera sjem se sem nějak nedostala, pekla jsem večer třešňové kapsičky a ještě jsem měla nějakou práci :-) . Biibi, já se také dojímám při romantických scénách ve filmu, ale svatby mě nedojímají ani naživo. Nějak to se mnou nic nedělá :-D . Svatba je hezká událost, to máš pravdu, ale tu svou vlastní jsem ještě nazažila, tudíž vůbec nevím, co to se mnou udělá. Ale já mám vždy nějaké opožděné projevy emocí, takže buď mi to docvakne až druhý den nebo třeba za měsíc :-N . Ovšem, to neznamená, že nebudu šťastná x-) . Biibinka už má jenom poslední týden jako svobodná slečna ;-) .
Odpovědět
Ahojky Mirco :-) Joo, to mě to možná také dojde až další den :-D Také jsem svou svatbu nezažila :-N A je fakt, že často holky říkají, že je svatby dostávají k láči, ale vlastní ne. Že je člověk tak mimo, ža ani nevnímá :-D :-D Jéé, já se těším, to bude legranda :-D Poslední svobodná sobota, neděle, pondělí.. stejně mi to připadá takové zvláštní. :-N Tak těším na šatičky, jestli je teda stihneš nažehlit, jak jsi chtěla x-) Dnes budu celý den doma, tak budu nakukovat ;-)
Odpovědět
Biibi, no jo poslední svobodná sobota, neděle, pondělí,.... ;-) Šatičky budu nejdřív po víkendu, jelikož teď peru povlečení, potahy ze sedačky a podobně, takže šatičky vyperu asi až zítra :-) . Ve středu mi už přijedou rodiče, tak děláme úklid :-) . Dnes se žení kolega z práce, tak jsem zvědaví, co bude říkat na počasí a zda to udělali na vodě, tak jak chtěli =-) . Mně ani nepřijde, že se něco změní :-N . Přiblížilo se to šíleným tempem! Partner jde dnes na rozlučku se svobodou, ale nemá to jako pánskou jízdu - má tam kamarády i kamarádky. Možná s ním půjdu na chvilku, ale moc se mi nechce. Já žádnou rozlučku pořádat nebudu, takže tahle dnešní je naše taková společná. Jenomže, já tvrdím, že se se svobodou loučit nechci. Miluji svobodu :-D
Odpovědět
Mirco, ahojky, jsem ráda, že ses dnes ukázala ;-) Právě jsem dopekla ještě jeden druh lineckého :-D a už nebudu péct nic ;-) :-) Jéé na svatba na vodě, tak to pak určitě napiš, to jsem zvědavá :-) To se na rodiče jistě těšís, co? Tak snad se alespoň na chvilku ukážeš i tak :-) Obzvlášť v pátek budu možná šílet :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Biibi, no, já se budu snažit kolegovi 14 dní vyhýbat - on je hrozně upovídaný a člověk má pak hlavu jako pátrací balón. Chvilku se poslouchá dobře, ale pak už je to děs-běs! Má potřebu stokrát ukázat ty samé fotky, vyprávět stejné historky a vyžaduje, abys dělala óóóch a áááách a chválila ho. No, a na to já nejsem :-D :-D :-D . Informace zjistím přes dalšího kolegu :-N . Na rodiče se těším, ale neměj strach, ukážu se tu a budu Tě na dálku podporovat ;-) . Určitě šílet nebudeš, vždyť máš všechno připravené, tak žádný stres a šílení ;-)
Odpovědět
Mirco, to je sranda :-D Tak to jistě kolega bude chtít vyprávět o své svatbě všem, tomu asi neunikneš :-D :-D Ale třeba řekne nějaký zajímavý postřeh ;-) Já..šílet? Ani náhodou, já už všechno máááám a brzo se vdááám :-D :-D Zítra proběhne u kamarádky barvení vlasů, obočí a řas, abych byla krásná nevěsta x-) A ještě musím udělat dekorace na auta, nakoupeno mám, jen to musím z toho vyrobit, ale to už bude chvilenka :-) A ve čtvrtek jsem se konečně dostala na solárko. Půjdu ještě v pondělí a ve středu, možná v pátek, tak nádech snad mít budu :-) Ty ještě chodíš?
Odpovědět
Biibi, vždyť říkám, že šílet nebudeš ;-) . Jojo, kolega bude chtít vyprávět, ale budu se snažit zdrhat. Tento týden budu v práci jenom 4 dny a příští týden jenom v pondělí a úterý, tak snad se mi to povede :-) . Ano, na solárko ještě chodím, musím postupovat pomalounku, abych se nespálila. Hnědá nikdy nebudu, ale už mám zdravou barvu :-) . Zítra jdu zase. Já nebudu na auto dělat žádné dekorace. Zatím ani nevím, jakým autem pojedeme :-D . Parter vyjádřil přání jet MHD - co bych pro něj neudělala. Pokud nebude pršet, tak asi opravdu pojedeme MHD, jinak taxíkem :-) . Máme svatbu bez aut, všichni přijedou MHD, tak nebudeme trhat partu :-D . V pátek jsem si zamluvila v květinářství frézie x-)
Odpovědět
Mirco, dobré ránko, dnes jsem se krásně vyspala. Včera jsem se pořád budila, tak dnes to stálo za to :-D Já vím, že nebudete mít ježdění, tak máš o starost méně. My se budem přesouvat v autech dvakrát, tak bych je chtěla mít hezká :-) Myslím, že v MHD to bude sranda, všichni budou koukat a hledat skrytou kameru :-D To si užijete ;-) :-) Hlásím napečené koláčky. Maminka s kamarádkou to včera dělaly celý den až do noci. Já si naporoučela :-N Dostala jsem strach, aby toho nebylo málo.. no, a teď jsou toho dvě přepravky :-D :-D tvarohové, makové, povidlové, jablečné a ořechové :-) Prý jsou výborné, tak když zbyde, budem si pochutnávat i po svatbě. Ale nesem oba krabici i do práce, tak uvidíme :-) Teď jedu ke kamarádce na zkrášlovací a barvící den a taky drbací jistě :-N :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Biibi, šla jsem spát ve čtyři a v osm jsem vstávala - nic moc =-) . Ale nevadí. Za chvilku pojedu do altánu, domluvit se na všem s panem provozním. U nás bude pečení tento a příští týden, maminka bude pomáhat - už tu mám pro ní nějaké cukroví na naplnění, aby se celé dny nenudila :-D . Užij si zkrášlovací a drbací den :-)
Odpovědět
Ahoj Mirco, asi v osum jsem dorazila dom a ještě jsem stihla nadělat mašle na auta. A dala jsem si do alba fotky koláčků, co maminka poslala :-D :-D Jakpak jsi ty strávila den? A jaké frézie jsi objednala, červené? A ještě s něčím?
Odpovědět
Ahojky Biibi, koláčky vypadají hezky ;-) . Akorát bych je asi dala buď na pečící papír, alobal nebo fólii. Vypadá to, že jsou na papírových utěrkách - ty hodně sají tuk a koláčky tvrdnou. Ale to je jenom na okraj. A ještě bych celou přepravku dala do nějakého igelitového pytle, abys je neměla tvrdé :-) . Měla jsem pohodový den - dopoledne jsem byla v altánu a odpoledne v solárku. Mezi tím jsem si ušila spodnici pod šaty, prala jsem a žehlila. Akorát šatky jsem nestihla vyprat :-S . Zítra už budu museeeeet!!! Frézie budou bíle a nic jiného jsem k tomu neobjednala. Zatím přemýšlím a cokoli lze přikoupit. Akorát frézie jsem chtěla mít jisté, abych uvázala kytičku pro sebe i pro maminky.
Odpovědět
Mirco, já koláčky ještě neviděla, tu fotku posílala máma jako ukázku. Do přepravek je dávaly jen během pečení, kvůli místu. Teď už jsou rozdělené podle náplní do igelitových pytlů a spinkají už od včera v mrazáku ;-) :-D Tak to jsi toho také dnes plno stihla :-) Těším na šatky :-) Jééé ty máš i spodnici, to je super x-) Budeš si kytičky vázat sama?
Odpovědět
Tak to jo, když spinkají v mrazáčku, tak se omlouvám za své nevyžádané rady :-) . Jo, spodnice bude, jelikož jak jsou jenom z jedné vrstvy, nevypadaly by moc hezky. Ale jsou krásně lehoučké :-) . Kytičku si uvážu sama. Kdybych si náhodou nevěděla rady, mám dvě zastávky od nás holčinu, která je květinářka a jde nám i na svatbu, tak by mi pomohla. Ale zatím si troufám :-D . Stihla jsem plno věcí, ale hromadu ještě musím udělat, než rodiče přijedou. Musím ještě doklidit, vyprat záclonu (miláček se zakuckal při lízání nanuku, tak máme čokoládu na zácloně) a vyklidit nějaký úložný prostor, aby si tam maminka mohla dát věci =-) . A o spoustě věcí se nebudu rozepistovat! A teď mi ještě napdalo, že musím ušít i taštičku (kabelčičku) k šatičkám. Biibi, jak budete řešit dýško pro obsluhu v restauraci? Kolik jim plánujete nechat? Vůůůůůbůec nemám představu =-)
Odpovědět
Ahoj Mirco, o tom jsem teda vůbec nepřemýšela o dýšku =-) Asi podle toho kolik budem platit, tak nějak to dorovnáme do celý tisícovky nebo tak něco.. fakt nevím, porádím se s mužem. Pak dám vědět ;-) hihi čokoláda na zácloně :-D Nás také tento týden čeká hromada věcí, ani nevím, zda to stihnem..mám volno až od čtvrtka a tyto tři dny mám do večera práci a školu a dnes ještě večer nějaká akce od práce.. Budu si muset napsat přesně co a kdy, jinak na něco zapomenu :-N Měj hezký den, papa x-)
Odpovědět
Ahojky Biibi, hm, já o dýšku přemýšlím už docela dlouho, ale vůbec nemám představu =-) . Ráda si nechám poradit :-) . Teď máme čokoládu na zácloně, ale vloni jsme měli gulášovou polévku na zdi!!!! U nás je veselo :-D . Jo, já mám také rozepsáno co který den, ale nějak jsem se v tom ztratila :-N . Budu to muset přepracovat a aktualizovat :-) . No jo, máš poslední týden jako svobodná slečna, tak si to užij. Jako vdaná paní budeš mít určitě víc klidu :-D
Odpovědět
Ahoj Mirco, mám dovolenou. Začalo mě pobolívat v krku, tak se léčím doma coldrexem. A u toho tisknu svatební noviny :-) Měli jste bitku s polévkou, jo? hihi, koukám, že zeď to prohrála =-) :-D Dnes ti přijedou rodiče, těšíš se, co? Asi si vezmu i do postýlky krabičky a budu skládat a udělám ty dekorace na auta :-) Sarko, ztratila ses?
Odpovědět
Ahoj holky, včera jsem totálně nestíhala, tak se omlouvám za prodlevu ;-) :-N . Tak nejdřív ke svatbě: Biiby ano, nevěstu v červeném jsem viděla, akorát scházela ze schodů od altánu :-) . To jsme se tam možná taky viděly a jen o tom nevěděly :-| =-) =-) . K samotnému obřadu: Ač ta kamarádka vlastní svatební agenturu a "dodává" na svatby i svatební koordinátorky, tak jsme nikdo tak nějak nevěděli, ani odkud nevěsta půjde, kde vlastně máme čekat... Vlastní obřad nebylo téměř slyšet :-| ]-( , akorát tam jel nějaký sekací traktůrek a v pozadí ještě vlak :-| :-| . .. Na nástup ženicha a na nástup nevěsty stačí připravit hudbu celkem krátkou, na gratulace dlooouhou ;-) ;-) . Časově: Na společné focení jsme sešli na louku pod altán (tam co vy, Biiby:-)), na novomanžele jsme tam čekali cca do tří... (a pak se šli fotit ještě sami dál...). No a já razila domů balit... Z večerní akce poreferovat nemůžu, z přítele jsem nic moc nevyrazila... ]-( ]-( Víkend: Voda byla dost drsná, venku tak 11 st., teplota vody tak 11 st., s kolegyní jsme se udělaly, takže kosa, jedna mírná otrava alkoholem, nějaké ztráty na majetku... No, doufám, že tento týden (jedeme o5 na vodu, ale s přítelem a jiný úsek Ohře) bude pohodovější... =-) =-)
Odpovědět
Biiby, doufám, že se organizmus "pochlapí" a ty budeš na svatbu zdravá jako rybička ;-) :-N Mirčo, máte doma veselo:-). To my jsme měli na zdi fleky od vína, máme jedny kamarády (pár), a ti nám pravidelně rozbijí jednu vinnou skleničku no a občas to odnese i okolí... :-D :-D Dýžko bych řešila asi také tak, že bych zaokrouhlila na celé tisíce popř. na pětistovku (tedy dýžko min. 500) - teda záleží na útratě... Z útraty nad 10 000 mi to přijde adekvátní...
Odpovědět
Čauky ;-) Sarko, tak to máš dobrý zážitky z vody :-D :-D Taky jsem párkrát byla a bylo to super, jednou nám to též skoro celý týden propršelo :-N Holky, už nám přišly tři blahopřání ke svatbě. To je tak hezký, úplně si to užívám, na to sem se hrozně těšila x-)
Odpovědět
Ahoj holky, včera večer jsem konečně vyprala šaty a teď jsem si všimla, že z některých částí neslezla růžová křída, tak jsem některá místa ještě musela otřít hadříkem namočeným v arielu a pokud už to bude ok, ještě jednou je přemáchnu a bude to. Nejpozději zítra vyfotím a ukážu vám je :-) . Biibi, rodiče přijedou zítra ráno, maminka už má cestovní horečku a já se těším x-) . Na svatbu budeš určitě fit, teď lítá ve vzduchu nějaká viróza, tak je lepší vyležet to. Užíváš si poslední dny jako slečna? Gulášovku už na zdi nemáme, přemalovali jsme. Teď jdu vyprat nanukovou záclonu, nějak jsem se k tomu nedostala :-S . Biibi, víš, co jsem zjistila? Naše fotografka Lenka bydlí kousíček od nás - 1 stanici autobusem :-) . Dnes s ní mám srazík :-) . Šárko, zážitky super, teď bude určitě lépe. My na vodu nejezdíme, partnera bych na vodu musela dostat heverem! =-) . Ještě hlásím, že jsem si k bílým fréziím objednala vínově červené alstromey (aspoň myslím, že se to tak píše). Těch bude v kytičce jenom pár - pro oživení :-) . Jdu utřít prách a vyluxovat.
Odpovědět
Jééé, blahopřání... x-) , my nemáme ještě ani oznámení... 8-( ]-( . Drahouš se dneska pochlapil a začal řešit dovolrnou/svatební cestu... No a vypadá to, že v prosinci poletíme do Thajska/Vietnamu :-N x-) x-) . Na tři týdny.... Těsně po svatbě tedy asi nepojedeme nikam:-(, já mám dovolené dost, ale Mirek jede ještě na ten dětský tábor, takže to už nevyjde... No snad si uděláme aspoň nějaký víkend tady v Čechách... Mirunko, co jsou alstromey?? Když tak zkusím google ;-) ;-) Na šatičky se moc těším:-)
Odpovědět
Mirco, my nemáme s Leničkou předem sraz. Včera mi psala mejl, sejdeme se v sobotu před altánem. Tak ona bydlí tam co ty, to je legranda.. a já měla pocit, z toho, co říkala, že bydlí někde u altánu - hihi :-N Teda máš s těmi šaty ala práce.. A my už se na ně tolik těšíme x-) Také neznám ty kytičky.. jsem v tomhle takový nepopsaný list, musím se podívat na net :-D Sarko, však oznámení mít budete :-) U nás by to bylo celkem divné, když se za čtyři dny berem - hihi. My tké nevíme, kam pojedem na dovču - svatební cestu, ale někam jo :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?