Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Mirco, tak to je bezvadná zpráva, že tři kila koláčků ti nezaberou ani jeden celý šuplíček. Já mám v mrazáku čtyři a nebyla jsem si jistá,zda se mi tam všechno vejde. Takže super x-) Vůůůbec jsem nemyslela, že by neměla ráda své děti :-) Ani my to nějak nehrotíme, vlastně ani svátky podle jmen neslavíme žádnými veledary. Myslela jsem jenom vzpomenout si, že to udělá radost x-) Také myslím, že pojede slané, ale to já dělat nebudu, to připraví v restauraci ten rautík - mňam mňam mňam :-D
Odpovědět
Ahojky Biibi, dnes jsem připomněla miláčkovi, že je Den matek, tak by mohl napsat nebo zavolat mamince a dostalo se mi odpovědi: Ona mi také nepřeje ke Dni detí! :-D :-D :-D :-D No nic, vzdala jsem to :-D . Dnes jsme měli k obědu kuřecí řízečky a hádej co...ano, brkaši :-) . Moje rodina také neslaví svátky, ale maminka partnera si kupodivu na tom zakládá a vždycky se musíme poctivě dostavit :-) . Nijak mi to nevadí, protože je to aspoň důvod navštívit se :-) . V ZOO jsme nebyli :-S
Odpovědět
Ahojky, ten můj taky ještě nepsal :-D Jéé brkaši, tak to jste si pošmákli :-) Nebyli jste v ZOO? Tak to tu naši žirafku neměl ani kdo pozdravovat :-N Pečeš něco?
Odpovědět
Biibi, v ZOO jsme nebyli, budu muset jít asi někdy sama :-) . Nepeču dnes nic, vařila jsem tři jídla na celý týden. Budu péct až další víkend, do bude stačit :-) . Oběd určitě dopadl výborně a mamince zajisté chutnalo, viď ;-) ?
Odpovědět
Chutnalo. Dělala jsem kuladu a tak se oblizovala, že dostala ještě v lahvičce domů :-D Druhý jídlo zas dostane přítel na zítra do práce. A na mě nic nezbylo :-N Ale jí nic necíííí :-D To určitě bude stačit až příští víkend :-) Já budu péct až poslední víkend v květnu, dřív nebudu mít čas. V sobotu to byl jen takový momentální nápad. Dnes jsem jeden kousek dala ochutnat mamince a moc jí chutnal a líbilo se jí to cukroví i na pohled, tak mám radost. Jen se smála, že to sníme ]-( Ale my to teda rozhodně nesníme =-)
Odpovědět
Jooo, vy to rozhodně nesníte :-D :-D :-D :-D . Je fajn, že jí chutnalo ;-) . My dnes celý den řešíme, jak přijede do Prahy moje rodina - vypadá to, že na etapy :-D . Se z nich picnu, ale nevadí, mám je všechny ráda x-) . Já chci příští víkend ušít alespoň základ šatů, abych měla do konce května časovou rezervu na dokončení. Budu některé dny až do večera u maturit a v červnu na šaty už nechci ani sáhnout :-) . Celá rodina má oblečení už vyřešené, tak jsem ráda :-) . Teď jsem si všimla, že kalendář na zdi máme ještě pořád otočený na duben =-) :-D
Odpovědět
Mirco, to nevadí, že dorazí na etapy. Hlavně, že dorazí :-) Přece jen to mají daleko :-N Od nás taky se budou sjíždět po různu :-D Tak ty už budeš mít šaty x-) to v nich pak můžeš už chodit :-D Kalendář na zdi máme loňský |-| líbí se mi :-D
Odpovědět
Biibi, jasně, nevadí, že na etapy :-) . Stejně nedorazí všichni, jak jsem chtěla, ale nedá se nic dělat. Myslíš, že bych běhala po bytě ve svatebních šatech, jo :-D :-D :-D . Neeee, to nehrozí :-D . Ani na prstýnky se už nekoukáme =-) . Loňský kalendář, tak to je dobrý a já se zatěžuji minulým měsícem :-N . Jeee, zapomněla jsem dnes vypálit skleničky =-)
Odpovědět
Mirco, vypálíš je zítra a budou stejně krásné jako dnes :-) My měli zrovna dnes prstýnky na ruce, asi po 14 dnech.. přítel možná ještě dýl a koukali jsme se v nich na film :-D :-D jen chvilku :-) Všichni nedorazí? To je škoda, ale jistě si to parádně užijete i tak ;-) Mrkni do alba, dala jsem si tam věc, kterou jsem si koupila na krk x-) Jen škoda, že z toho foťáku ty barvy úplně neodpovídají..
Odpovědět
Všichni nedorazí, protože s babičkou to nevypadá moc dobře a musí být pořád pod dohledem :-S . Nedá se nic dělat. Odpadli nám 4 lidé, ale s tím se musí počítat. Můj svědek si našel novou slečnu, už jsem se s ní i setkala, je to pohodová holka, tak mu asi řeknu, ať si ji vezme sebou, byť jsou spolu jenom krátce (ale znají se už mooooc dlouho a plánuji se v létě sestěhovat dohromady). Uvidíme, zda bude 28 nebo 32 lidí, na tom už nesejde 8-) . Mně menší počet vyhovuje, alespoň budu mít čas věnovat se každému :-) . Přívěšek na krk je moc hezký ;-) . A koláčky zdobím úplně stejně :-D . Jo jo, vypálím skleničky zítra. Jsou jednoduché, ale hezoučké x-) . Zítra plánuji nakoupit tombolu.
Odpovědět
To mě mrzí, že babičce není dobře. Slečna svědka bude jistě moc ráda, že ji také pozveš ;-) Jo, budeme mít stejné cukrovíčko - hihi :-D Jdu spinkat, dobrou noc, pa :-)
Odpovědět
Skončil Lets dance, tak můžu jít také spinkat :-) . Dobrou noc x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, zdravím po prodlouženém víkendu, byl supeeeer :-D :-D :-D :-) . V pátek a v sobotu jsme byli na kolech, v sobotu jsme ujeli 50 km, v pátek "jen" 26, nicméně zas to bylo výrazně víc z kopce/do kopce. Kdybyste někdy potřebovali tip na chalupu s 15 postelema u Liberce, tak ráda přepošlu tip, doporučuju:-) ;-) . Jediná výtka (nebo přednost =-) :-N) - přímo u chalupy má signál jenom Vodafone, další operátoři jsou v dosahu "až" cca 100 m:-) ;-) Koukala jsem, že jste toho přes víkend stihly docela dost:-) Jen tu zoo ne :-N :-N Mirčo, na skleničky i šatičky jsem mooc zvědavá, tak doufám, že až budou, že se nám pochlubíš ;-) ;-) . Biiby, cukrovíčko vypadá dobře, hned bych si taky dala... Do svatbičky se správně rozleží a bude to mňamka ;-) . Teda ta část, která do svatby vydrží :-D :-D a nevysublimuje :-N :-D .
Odpovědět
Ahoj holky :-) Sarko, nevysublimuje ]-( Budu cukroví střežit vlastním tělem :-D :-D Tak koukám, že sis užila suprovej víkend :-) Jen ty kola, to by mě asi zabilo těch 50 km :-N Dnes večer jdem domlouvat definitivní menu a všechny ostatní podrobnosti do restaurace ;-) Pak dám určitě vědět, jak jsme pochodili, co vybrali za mňamky a taaaak.. :-D
Odpovědět
Ahoj Biiby, nezabilo, dělali jsme si svačinkové i odpočinkové pauzy ;-) :-) Předem díky za info ;-)
Odpovědět
Ahojky holčeny :-) Mirča asi opravuje pííísemky :-. Tak ať ti to jde od ruky a můžeš si s námi zase psááát :-) Mám objednané kytííí :-D Tu svou krásnou fialkovou z alba - aaach, jistě bude super čuper x-) :-D Korsáž pro ženicha, pro svědkyni něco podobného menšího, ale na ručku a maminkám tři růže dlouhé, dozdobené. Pro svou dvě fialkové a smetanovou, pro přítelovu obráceně :-D A byli jsme v restošce a jsem totálně nadšená x-) Budem mít rolku, knedlíčkovou a k druhému kuřecí kapsu :-) Hned jsem si vzpomněla, že Mirca ji má taky - hihi, ale myslím, že se tím zavděčíme nejvíce lidem :-N A na raut máme, pečenou kýtu, říkal 10-12 kilo a nějaké omáčky k tomu, mix sýrů, zeleninovou mísu, mix uzenin a kuřecí miniřízky, k tomu všemu pečivo.. Pán se zdál, že ví, co říká, tak snad to bude fajn :-D
Odpovědět
Ahojky holky, nějak jsem se sem nedostala, ale písemky opravené nemám =-) =-) :-N :-N § Dnes jsem byla na zkoušce účesu a líčení a jsem spokojená. Paní mě nalíčila hezky jemně, ale přesto bylo poznat, že jsem nalíčená :-) . Barvičky sladila do vínova, aby mi to šlo k vlasům a barvě svatby. Vlásky budou rozpuštěné, akorát několik pramínku bude upevněných pomocí sponek a budu v nich mít malinkaté bílé kytičky. Pokud mi budou vlasy překážet, vzadu půjdou hezky smotat (díky tomu, že budou natočené a natužené) a budou držet pohromadě - vypadalo to moc hezky x-) . My už máme jídlo objednané. Původně jsme chtěli také pečenou kýtu (10-12 kg), ale jelikož se na osobu počítá přibližně 450 g, tak u nás by témeř vše vyřešila jenom kýta a miniřízečky, což mi přijde moc chudá nabídka. Tak jsme kýtu vyřadili a objednali jiné nářezové mísy :-) . Já kytičku zarezervovanou nemám, ale jak už jsem psala - den předem půjdu do květinářství a něco koupím :-D
Odpovědět
Ahojky, Mirco, tak to je skvělé, že jsi spokojená se zkouškou účesu i líčení x-) Fotečky jsi nedělala?? To bych se ráda mrkla :-) Dnes jsem byla ráno v tom obchůdku a koupila stojan na dort, tak má radost :-)
Odpovědět
Ahojky Biibi, fotečky jsem nedělala, nepotřebuji je. Udělala si je paní vizážistka, to stačí :-) . Dnes jsem konečně zarezervovala bydlení rodičům, sestře a sestřenici. Původně měli všichni bydlet v bytě mé kamarádky, který ona nepotřebuje pro sebe, ale nakonec jsme rozhodli jinak. Jsme ráda, že jsem sehnala hezké bydlení poblíž centra a také na trase metra C :-) . Zrovna teď tvořím šaty - bude na nich výšivka, tak ji teď navrhuji. A ještě jdu dělat zapečené těstoviny, aby měl miláček na zítřek k obědu :-) . Který stojánek máš? Oba?
Odpovědět
Jééé, nemáš fotečky, to je škoda |-| Stojánek mám ten vpravo, ten jsem tam měla vybraný, tak jsem ho popadla a už je doma x-) A po svatbě na něm budu servírovat chlebíčky pro návštěvy :-D :-D :-D Budeš dělat výšivku, super x-) Čím budeš vyšívat - nití, korálky..?
Odpovědět
Biibi, výšivka bude kombinace - částečně klasika, částečně korálky :-) . Doufám, že to stihnu vyšít :-D . Vždycky si musím vybrat nějakou "chuťovku" :-N . Dnes jsme s kamarádkou daly dohromady finální verzi šatů, takže na nich můžu dělat na plné obrátky :-) . Sama jsem zvědavá, jaký bude výsledek =-) . Hlásím, že noviny jsou hotové, akorát je týden před svatbou vytisknu :-) . Stojan bude na chlebíčky suprový 8-) . Už sis zkoušela doma udělat ze všech serepetiček zkušebně "výzdobu"? Já ne, ale asi budu muset. Začátkem června půjdeme do altánu a tam se budu muset domluvit s panem provozním. Blíží se to šíleným tempem, příští týden jsem u maturit =-) . Hlásím, že větší část maturitních projektů je opravená - dnes mi mé hodnocení potvrdili i dva kolegové, abych nemohla být nařčena ze subjektivního názoru. A už máme jednu pětku =-) |-|
Odpovědět
Mirco, také jsem si jednou dělala výšivku z korálků na plesové šaty :-D Byla to tedy fuška :-D tak ať ti to jde pěkně od ruky, jsem na šatičky děsně zvědavá :-) A vůbec na všechno, určitě se musím přijít podívat x-) Gratuluji k novinám, já už své materiály poslala mámě a už mám tři stránky ve finální podobě. Vypadá to naprosto super, vychválila jsem ji náramně, tak se dmula pýchou :-D Myslím, že ji to moc potěšilo a já jsem spokojená. A teď už mám i menu, takže to pojede rychle.. 8-) Pán v restauraci mi dovolil si v pátek večer udělat výzdobu v restauraci sama, tak to nějak sfouknem a budem asi tvořit až na místě bez zkoušek doma. No, to mě mrzí s tou pětkou, ale chápu.. A to znamená nepřipuštění k ústní?
Odpovědět
Biibi, až budou šatičky ušité, pošlu Ti určo fotečku, neboj ;-) . S novinami to máš opravdu zařízeno suprově :-D . Maminka je zajisté šikovná a ty máš po starostech ;-) . Nám udělá pán provozní výzdobu dle domluvy a jelikož bude velice jednoduchá, nemám strach. Akorát si doma zkusím, jak to bude vypadat, ale není co řešit :-D . Ne ne, pětka z praktické maturitní zkoušky neznamená nemožnost jít k ústní. Žáci se dovědí známku z praktické části maturitní zkoušky až v den ústní maturity, vlasně "po všem", protože je to samostatná známka na maturitním vysvědčením. Tudíž, v září si bude muset tuto známku opravit a zbytek maturity se mu uzná. Docela mě to mrzí, ale měla jsem tušení...
Odpovědět
Na fotečku těším :-) No já musím všechno, co chci v novinách, naťukat, sepsat atd.. Máma jen to dá do těch sloupců, přidala k tomu vtipný komentář a nějaké obrázky. A hlavně vím, že ji takové věco děsně baví, zkrátka to má po večerech jako legrandu :-D Každopádně zařízené to mám skvěle, ale já bych to tak jako ona nezvládla :-N Dokoupila jsem si dnes ještě deset výslužkových krabiček, spočetla jsem to a zjistila, že jich mám doma málo.. Tak jsem měla dnwes honičky, do práce, nakoupit všechny ty věci a zas do práce, stihla jsem to jen tak tak.. |-|
Odpovědět
Fotečka bude až začátkem června, to už by mohly být hotové i s výšivkou. A maminka se nesmí dovědět, že si je šiju sama :-N . Stěží překousla, že si budu dělat sama dort :-D . Já už se na pečení dortu těším jako malé dítě - nejraději bych ho upekla už o víkendu :-D :-D :-D :-D . Ne ne, budu šít. Teď dělám ty zapečené těstoviny a hraju si s předlohou na výšivku. Jo, je super, že to maminku baví a neobtěžuje ji to. Určo budeš mít moc hezké noviny ;-) . My máme takové obyč, ale sloupky jsem zachovala - to se mi líbí. Akorát jsem si s tím musela hrát :-) . Myslím, že my máme dostatek výslužkových krabiček, ale asi budu muset koupit ještě nějaké na dortíky a zákusky, abychom to měli jak přepravit. Mám jich 9, ale to určitě nebude stačit. No nic, na to je času dost, stačí začátkem června. Já teď postupně nakupuji tombolu. Zítra začnu balit :-)
Odpovědět
To se jistě stejně nakonec mamince pochlubíš, že sis je šila, až bude koukat, jaké máš krásné šaty, ne? Úplně chápu, že se na to pečení těšíš :-D Také se těším, a proto jsem o víkendu dělala alespoň ten jeden druh cukrovíčka :-D Já dnes s výslužkovými koupila také deset dortovek ;-) A teď jsem naštvaná a pěňím, zas nějaké komplikace ohledně přítelovy rodiny a svatby.. grrrr.. ]-(
Odpovědět
Biib, ne ne , maminka se o vlastnoručně ušiitých šatech nedoví ;-) . Řeknu jí, že jsou dle mého návrhu, ale víc ne. Já měla také 10 dortovek, ale jednu jsem už věnovala mamince přítele s dortíkem. Je, ten Ti vlastně můžu poslat na mailika :-) . A jeje, komplikace =-) . Snad se brzo vyřeší. My už máme jasno a snad nepřijdou žádné komplikace :-)
Odpovědět
Tý jo, tak to já bych asi nevydržela sde nepochlubit :-N Fotku určitě pošli, moc ráda se pokochám.. Přítel se do toho vlžil, jasně řekl naše stanovisko, tak uvidíme, co z toho.. Ale už me to dere, od nás jsou všichni potěšeni, nikdo po ničem nepátrá a těší se, tak nechápu, proč to tak nemůže být všude.. musela jsem si alespoň postěžovat mámě po skypu, hihi, jsem děsná :-D
Odpovědět
Děkuji za pochválení dortíku ;-) , Je dobře, že sis postěžovala mamince - aspoň se ti malinko ulevilo :-) . Jsem normálně ráda, že do svatby se snad s žádnou částí rodiny neuvidíme, takže nikdo nebude prudit :-N . Jo jo, rodinu si nevybereme a lidi se rádi šťourají v tom, v čem nemusí =-)
Odpovědět
Ahoj holky:-) Mirčo, no já bych se taky asi nevydržela nepochlubit =-) :-N :-N . Obzvláště, kdyby mi to v nich moc moc slušelo ;-) ;-) Biiby, doufám, že rodinné záležitosti se vyřeší uspokojivě ;-) .... Holky, musím se pochlubit, dneska jsem si tady z bazárku objednala sv. bublifuky ;-) ;-) . Drahoušovi to snad ani říkat nebudu, prohlásil by, že je to blbost... Takže je uvidí, až budou doma :-N ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?