Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Holky, tak to můj partner je v tomhle úplný exot. KLidně by si vzal moje přijmení, kdybych chtěla :-D Je mu to fuk. Myslím, že jeho rodiče by asi padli :-D :-D Ale já nechcííí x-) Jó, vlásky, tak ty mám teď fialkové. Mirco, to je jasnačka, ladit to musí komplet :-D Bubuš má ještě 1 měsíc a 7 dní. Teď se vrátila z kafíčka a dnes na noviny nesáhne :-N Možná se přinutím žehlit :-S
Odpovědět
Také jsem dnes byla na kafíčku :-) . Nějak poslední dobou nesahám na nic, co souvisí se svatbou :-N . Biibi, jeden měsíc a sedm dní, tak to je pohodaaaaaaa :-D . Doufejme, že bude hezčeji, než je dnes =-) . Duben byl krásný a květen se na nás mračí =-)
Odpovědět
Takže červen bude zase krásný :-) Mirco, no, říkám si, že pohoda. Nebo bych měla začít nervovat =-)??? Zítra jedu do svatebního obchůdku nakoupit stuhy na autí a mrknout se, co ta mají :-) Mirco, nesáhla jsi na nic, protože mám pocit, že už máme všechno hotové x-) je to parádní pohodička x-)
Odpovědět
Anooo, červen bude krásný :-) . Ne, ne, nebudeme se vůbec nervovat ;-) . Bude to pohodička až do konce 8-) . Musím ještě někde koupit svatební bublifuky, nějak na to pořád zapomínám :-S . No jo, všechno je hotové a teď se máme klídeček. Asi v těch třech dnech volna vše překontroluji a hned příští týden dokoupím, co bude potřeba, ať už se tím nemusím zabývat :-) . Pomalu bych mohla udělat také finální seznam všeho, co budeme péct x-)
Odpovědět
Mirco, já už pak jen stojan na dort, jinak už nic kupovat nebudu. Teda ještě dokoupit ubrousky, předtím jich měli málo. Bublifuky mi přijdou dost drahé, takže budem bez nich. Normální nechci, protože mám strach, že by udělaly fleky na šatech.. :-S Péct budu dva týdny před svatbou asi 5-6 druhů cukroví :-) Stáhla jsem si plno receptů z netu, tak jen vybrat.. Každopádně linecké, čoko-linecké o tebe a išelské je jasné 8-) Teď se mi už dvě noci za sebou zdálo o svatbě a samý nesmysly.. ach jooo. Opravdu se to nějak blíží. Se těším, pak mě vždycky něco vytočí :-D
Odpovědět
Stojan už mám, mě chybí jenom ty bublifuky, alespoň si to myslím. O ničem dalším nevím =-) . Ale teď se mi na to ani nechce myslet, udělám to o víkendu. Už jste se zabývali menu? Dnes jsem to konzultovala s kamarádkou a zasekly jsme se u množství pečiva :-N . Jak mám vědět, kolik chleba se sní???? Stejně mám pocit, že toho bude moc, co s tím pak budeme dělat? Asi zavřu hosty do restaurace a nepustím je domů, dokud všechno nesní :-D . Mně se o svatbe vůbec nezdá =-)
Odpovědět
Buď ráda, že nezdá. Mne se zdálo, že chyběl svědek. Přítel mu to zapomněl říct :-S Naštěstí tam stál vzadu, tak se ho zeptal, on se postavil za něj a obřad mohl pokračovat :-D My jdeme příští týden do restaurace objednat jídlo. Tam si rovnou vše navybíráme a objednáme. Množství pečiva netuším a nechám to na nich. Oni tam musí vědět podle nmožství lidí kolik čeho.. Když zbyde, zabalí ti to a máš jídlo na týden :-D :-D Nebo to rozdáš hostům v krabičkách :-)
Odpovědět
Je, hlavně, že se svědek našel :-) . Jsem dnes kamarádce říkala, že pokud zbyde pečivo, každý dostane na cestu domu dva krajíce chleba k tomu krabičku s výslužkou a bude :-D . Asi zítra pošlu objednávku paní Pištěkové, ať nám spočítá cenu a můžeme zaplatit zálohu. Zase bude něco "splněno". Zítra poslední pracovní den a huráááááá, opět prodloužený víkend. Doufám, že bude hezky a najdeme si čas na ZOO a malého žirafáčka x-)
Odpovědět
Jééé, my také jdeme do ZOO x-) Už jsem takhle šla z jedné svatby z krabičkou dobrot, protože toho tam dost zbylo, takže by to nebylo tak divné ;-) Třeba na to v restauraci budou mít i krabičky :-) A budou to mít hosté ještě doma se snídaní. No, prostě naprostý luxus :-D
Odpovědět
Tak se třeba u žiraf uvidíme :-D . Teda, já chci do ZOO, ale miláček na to už určitě zapomněl, takže mu to budu muset připomenout. Doufám, že nebude mít nějaký jiný program. přemýšleli jsme ještě o Krkonoších, ale jelikož se miláček nevyjádřil, nechala jsem to plavat, pojedeme jindy. My si pro zbytek jídla pojedeme až druhý den. Třeba uděláme ještě nějakou "dohru" na chatě, ale já bych si spíš chtěla užívat celý víkend ve dvou x-) . Uvidíme jaká bude realita ;-) . Teď mám chuť zdobit skleničky =-) :-D . Raději se do toho nepustím, přestala bych vnímat čas a šla bych do pelíšku po půlnoci :-N
Odpovědět
My tam právě budem spát, takže víkend ve dvou bude až ten příští :-) Tak jo, u žiraf nebo u slonů, taky miluju opice, lvi a tygry, želvy... :-D :-D :-D Jéé, tys ještě nenazdobila sklínky? A už si vymyslela, co na ně přijde? :-)
Odpovědět
Jasně, budu se rozhlížet :-D ... Chci je nazdobit o víkendu, ale ještě nejsem rozhodnutá, co přesně na nich bude. Určo naše jména, datum a .... a asi nějaké výstižné motto, ale ještě nevím jaké :-) . Většinou mívám impulsivní nápady, budu věřit, že se dostaví i tentokrát :-) . Dnes ráno jsem byla kouknout do třídy, zda kluci sedí podle nového zasedacího pořádku - seděli :-) . Nikdo si nijak výrazně nestěžuje, ale ještě budu muset udělat jednu změnu. Kupodivu se dnes ani nikdo z vyučujících nestěžoval. Jsem zvědavá, jak dlouho jim to vydrží :-D . Idealista nejsem, ale do konce školního roku to už nějak doklepeme 8-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, zdravím z práce, za chvíli to balím a jdu domů... ;-) Měli jsme dooost hektický týden, dodělávala se nabídka, vše an poslední chvíli, jak jinak... :-N My + asi 10 kamarádů:-) na víkend vyjíždíme do Kryštofova údolí (kousek od Liberce), bereme i kola, tak to snad bude super:-). Bohužel budu muset pročíst nějakých 6 bakalářek, ale i tak doufám, že to bude v pohodě ;-) Holky, přeju hezký víkend a když budu online, tak se "stavím":-). Jo a nebojte se, jste připravené na všechno:-), do svatby máte skoro všechno připravené, takže pohodička ;-) A užijte si mláďátka :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky! Mirco, to oni se kluci báli, že by se ta mladá učitelka mohla zlobit, tak raději seděli podle nového zasedacího pořádku :-D Sarko, tak si moooc užijte víkend. To bude určite fajn ;-) Byla jsem dnes ve svatebním obchůdku a nakupovala. Ha a mám všechno na autí. Stuhy na zrcátka bílé 4 cm na mašle. Cilindr a kalu a fialkovou organzu na ozdobení auty ženicha a bílou nejširší organzu na auto nevěsty. Nakombinuji s tou fialkovou a ještě tam budou sedět ti naši medvědi :-D A koupila jsem si ještě jednu čelenku do vlasů :-)
Odpovědět
Ahoooooj :-) ! Šárko, užij si víkend ;-) . Biibi, ja se na mé kluky zlobím téměř pořád :-D . Tak Biibi nakupovala :-) . Blahopřeji k úlovkům! Dnes jsem si také ještě dokoupila něco na šatičky, vyprala jsem látky, akorát tu nejdůležitější musím vyprat ještě zítra - nevešla by se mi na sušák :-) . Už mám finální verzi šatiček, můžu se pustit do šití. My pojedeme společným autem, tudíž nám odpadá dvojí zdobení 8-) . Postavičky žádné mít nebudeme. Chtěla jsem zítra do ZOO, ale partner jde pomáhat kamarádovi s montováním kuchyňské linky. Necháme to na sobotu nebo neděli :-)
Odpovědět
Ahoj Mirco, jojo nakupovala a hnedlenc cilindr zkusila nazdobit, je to hezké, takové jednoduché x-) Pak udělám zas nové fotečky a hodím do alba :-) No, nás pojede aut moc a budem se dvakrát přesouvat =-) Mirco, tak ty už začneš šít šatičky? A jaká je finální verze?? To mě teda děsně zajímá :-) Myslíš, že kdybych nějaké cukroví upekla tento víkend, že mi to v lednici vydrží?? Jako jestli se to nezkazí.. o to aby to vydrželo před partnerem se budu muset postarat sama =-) :-D Ráda bych využila, že budem celé tři dny v Praze :-)
Odpovědět
Ahojky Biibi, je nakouknu a hned mi naskočil příspěvek od Tebe ;-) . Finální verze šatiček je zatím v mé hlavě a také nakreslená ;-) . Měla jsem je v plánu ušít v druhé polovině května, tak se na to musím patřičně připravit :-) . Budou jednoduché bílé (né sněhobílé) s vínově červeným šifónem, který jsem koupila včera. Chlap mi to ještě neodsouhlasil, ale budou jednoduché, tak se mu snad budou líbit :-) . Akorát jdu teď vyprat tu hlavní bílou látku. Ale nejdřív je vystřihnu z bavlny, abych vychytala vše a pak střihnu naostro. Biibi, na Vánoce začínám pést hned na začátku prosince a moji rodiče dojídají cukroví začátekm února - tudíž, směle do toho :-) . Také jsem včera koukala do mrazáku, že se nám tam trošičku uvolnilo místo, tak možná něco upeču a také bych mohla nějaké cukrovíčko do lednice. Ale já mám o týden víc času, takže pohodička. Všechny víkendy až do svatby mám volné, není kam spěchat. Ale na druhou stranu, neztratí se to, tak proč si nekrátit volné chvíle. Akorát nechci kombinovat pečení nebo šití, abych nebyly šaty hned poskvrněny mastným flíčkem od cukroví =-)
Odpovědět
Mirco, to já věděla, že nakoukneš, tak jsem honem napsala ;-) To jsem tedy moc zvědavá na šatičky, až budou hotové :-) Opravdu tě obdivuju, to já bych neuměla udělat ani strih.. :-N Ten šifon bude přes to bílé? A bílý máš satén? Chlapovi je budeš pak ukazovat nebo bude překvápko až na svatební den? Můj ví, že budu mít za krk a že mají vlečku, ale neviděl je a nic víc mu ani neřeknu :-D Ať si pěkně počká, pak doufám, že mu vyrazí dech, jaká budu kočka :-D :-D :-D Tak když mi to vyjde, něco upeču. Spíš večer, teď je vedro.. :-p Příští dva víkendy na to totiž nebudu mít vůůůbec čas, tak si udělám fóra. A přiznám se, že se na to už těším a nechci čekat tři týdny :-N No, uvidíme, jak to dopadne..
Odpovědět
Biibi, partner šaty uvidí, budu je šít doma a neumím si představit, že bych na nich dělala pouze v jeho nepřítomnosti. Akorát mě v nich neuvidí dřív, než 19.6.2009 :-) . Vlastně, je mi to jedno, i kdyby mě v nich viděl :-) . Bílý není satén - je to něco mezi saténem a taftem. Ani nevím, jak se ta látka jmenuje. Lesklý satén jsem nechtěla, nelíbí se mi =-) . Šifon bude přes bílou látku, ale jenom v jedné části, aby trošku oživil bílou barvu :-) . Teď je vedro? To jsem ani nezaznamenala. V bytě máme příjemně a venku jsem ještě nebyl. Dnes mám uklízecí den, abych si pak mohla nadělat nepořádek šitím :-N .
Odpovědět
Mirco, my tu máme vedro :-p Možná je to tím, že vařím oběd :-N Já se vlastně v názvech látek nevyznám.. Organza, vlizelín... to jsem poprvé zaznamenala až tady na těch stránkách :-D Moje šaty taky nejsou saténové, ale řekla bych, že je to mezi saténem a něčím :-D Bohužel nevím, co je taft =-) Ale ty šaty jsou z takového pevného materiálu - hihi. To on přítel myslím nebude ty šaty nějak sám zkoumat mezitím, co je budeš šít. Takže pak asi taky bude čučet, až budeš ještě učesaná, nalíčená x-) Plánuješ vlastně něco do vlásků? Tak hezký uklízení. Já právě oznámila broučkovi, že dnes pečem :-D On je totiž moje síla na míchání těsta :-)
Odpovědět
Biibi, já nevařím, ale k večeru hodím do trouby kuřecí paličky :-) . Mám uklizenou kuchyň a koupelnu, teď jsem namočila svatební látku. Stejně pak budu ještě prát celé šaty, určitě je při šití lehounce ušmudlám a zmuchlám. Musím zkusit, zda vínově červený šifon nepouští barvu - aby pak praní nedopadlo tragicky =-) . Při šití bude miláček šatky okukovat určitě, znám ho :-D . Vůbec nevím, jak nakonec budu mít vlásky - uvidíme po zkoušce :-) . Brouček je jistě rád, že bude míchat těsto :-) . Já si míchám sama, je to za chviličku hotové a už mám v tom mnohaletou praxi, takže pohodička. Právě jsem při úklidu kuchyně přemýšlela, co upeču... Zatím jsem se nerozhodla. A možná dnes vůbec nic, budu se kochat krásně uklizenou kuchyní :-D .
Odpovědět
Mirco, teda ty jsi dnes akční hned od rána. To my právě dojedli a asi si půjdem lehnout :-N Myslela jsem, jestli sis pořídila nějakou čelenku, kytičky, sponečky.. nebo jestli má tohle všechno tvoje kadeřnice, tak alespoň vazkoušíš a uvidíš. Já si právě včera koupila ještě takovou čelenku jednoduchou, tak uvidím. Korunku jsem plánovala v době, kdy jsem nechtěla závoj, tak teď nevím, zda závoj i korunka už by nebylo moc. Tak ji možná nahradím tou čelenkou.. Také uvidím na zkoušce :-) Jo, on míchá :-D Neříkám, že je to jeho nejmilejší činnost, ale nevadí mu to :-) Taky bych potřebovala někoho, kdo by mi teď přišel krásně ukidit kuchyň :-D :-D
Odpovědět
Biibi, lehnout :-D . Mylsela jsem, že půjdete na procházku :-) Nemám do vlasů nic koupeného a ani nevím, zda to má moje kadeřnice. Uvidíme, prodaím se s ní a pak případně něco koupím. Času dost :-) . Korunku jsem nikdy nechtěla, přijde mi to jako pří volbě Miss :-N , ale nevadí mi vkus jiných lidí. Kuchyň uklízet nejdu, stačila mi naše :-) . Jdu vyždímat svatební látku a pak luxovat. Také bych si mohla udělat něco k jídlu :-) . Přeji vám příjemné lenošení ;-)
Odpovědět
:-D :-D vždycky jsem toužila být miss :-D joo, na procházku dnes asi dojde, ale do obchodu a zpátky :-N Luxování nesnáším, tak ať ti to ubíhá ;-) u nás doma to naštěstí já nedělám :-N
Odpovědět
Také budu muset jít na procházku do obchodu :-D . Svatební látka je vypraná, je krásně lehoučka, i když je pevná :-) . Šifon samozřejmě pouští barvu, dala jsem ho do octové lázně, veřím, že to pomůže. Na jedné svatební skleničce už mám napsána naše jména. Chce to docela pevnou ruku, psát na skelničky štětcem :-) . Luxování mi vůbec nevadí. Většinou luxujeme společně - já luxuji a miláček mi odsouvá židle, taburetky, lego,.... Dnes to zvládnu sama, jen to bude trvat o chvilku déle :-)
Odpovědět
Mirco, to já bych teda měla strach to vyprat dohromady =-) Jsem v tomhle děsná, i při praní děsně třídím :-D Tak hlavně pevnou ruku při popisku skleniček ;-) Jde to kdyžtak něčím smazat? A já jdu na ten nááákup :-D
Odpovědět
Biibi, nejdřív jsem vyprala bílou a až pak vínovovu látku ;-) . Vínová už pouští jenom minimálně, tak ještě zopakuji octovu lázeň. Teprve, když bude čisťounká voda, budu spokojená :-) .Také jsem při běžném praní velice opatrná :-D . Z dálky není vidět roztřesené písmo :-N . Dá se to normálně smýt vodou, dokud to nezaschne. Pak by se to muselo seškrábat. Už mám vyluxováno a také půjdu na nákup, ale nějak se mi ještě nechce :-)
Odpovědět
hmmm, mně taky ne :-S ještě jsem stále neodešla :-N
Odpovědět
Biibi, zapomněla jsem ti napsat veselé historky z luxování :-N . Vesele si luxuji, už jsem v poslední místosti - ložnici, když najednou slyším šílený rachot v trubici - něco jsem vcucla! Vyndám pytel na bordel, hledám, hledám - najdu bonbon BOMPAR!!!! Kde se vzal, nechápu =-) ! No nic, luxuji dál v ložnici, zajedu pod postel miláčka a opět to v trubici chrastí =-) . V duchu nadávám, co že to má pod postelí za bordel a pak kouknu a vidím PUZZLE!!! Obrázek, který jsme složili, chceme ho slepit, ale jaksi nevyšel čas, tak jsme ho zasunuli pod postel!!!! Myslela jsem si, že mě klepne!!!!!!!! Zase jsem musela vyndat pytel na bordel, už vysypaný, takže jednu kostičku jsem našla hned, ale zbývalo 10 dalších =-) . Ty byly tak po různu zaseknuty v trubici =-) . Jedna se tam zarputile držela a nechtěla ven, až jsem musela do trubice vhodit autíčko z kindervajíčka a vypdlo autíčko i kostička :-) . Příště luxuje miláček :-D . Počkám, až dopere pračka a vyrazím na nákup :-)
Odpovědět
:-D :-D Mirco, nejsem škodolibá, ale tohle mě pobavilo =-) A z kolika kousků je celé puzzle? Jen doufám, že to nebudete muset skládat celé znovu =-) My už jsme z nákupu zpátky, tak asi přece proběhne dnes nějaké pečeníčko - jeden či dva druhy podle náladičky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?