Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Ahoj všichni, zdravím po víkendu... Musím říct, že jsem si příjemně odpočinula, i když jsme chodili spát hooodně pozdě ;-) sarkaamichal: ad Viniční altán, doporučuju tam zavolat, pošlou Vám excel s ceníkem rautu a grilování, nápojů...
Odpovědět
zzanka: Díky moc za referenci :-). My jednáme s panem Uibleinem a komunikace i přístup je fajn. Budeme tam mít sice jen obídek + drobný rautík cca do půl páté, ale už se na to moc těšíme :-)
Odpovědět
Mirco, tak ať se ti dobře vybírá menu ;-) A udělej si na to taky čas a neseď jen u práce :-D Jooo, tak kdybych si nedala upomínku, zas bych zapomněla.. a to mi je sotva třicet, hruuuuza.. =-) Sarko, ahojky :-) Také jsem si prodloužený víkend náramně užila. A bude ještě jeden, hurááá :-D Michale, z nás tam má hostinu pouze Mirca, tak nevím, co tě vyděsilo =-) Každopádně se přikláním k názoru, že nejlepší bude, když tam zajdeš, když bydlíte blízko ;-) Osobně se domluvíte nejlíp :-) Jen bych si pospíšila, nevím, kdy svatbu plánujete, ale termíny v altánu se plní rychle.. A k těm žirafám a medvědům :-D Chodíme si sem s holkama pokecat, kdybysme pořád řešily jen svatbu, mohly bychom se z toho taky zbláznit :-D
Odpovědět
Ahoj holky ;-) , konečně jsme doma, byla jsem ještě s kolegyní v pizzerii, takže mám plné bříško a jsem maximálně spokojená x-) . Mám doma i miláčka, tak se pustíme do tvorby menu. Vůbec netuším, kolik nealka mám počítat na hlavu, tak všechno budeme odhadovat =-) . Já už vidím, že toho bude buď málo nebo hodně :-D . Biibi, nic si nedělej, já si musím dávat upomínku i když si měřím teplotu - jsem schopná zapomenout, že držím teploměr =-) :-N
Odpovědět
Jééé v pizzerii, mňááám :-) Mirco, ty musíš předem objednávat i pítí?? Tak to teda přeju šťasnej odhad.. :-) My budem objednávat jen jídlo, ostatní se prostě uvidí :-D
Odpovědět
Biibi, s tím pitím jde o hrubý odhad - pouze takový základ a minimum. Jde mi víceméně o základní cenu pití (alko, nealko). Chci to dohromady s jídlem, abychom z výsledné ceny zaplatili polovinu jako zálohu a pak budeme doplácet po svatbě. Samozřejmě, že spotřeba pití bude neomezená, vše pak doplatíme. Akorát se chceme vyhnout tomu, abychom museli mít u sebe zbytečně velký obnos peněz. Už jsme to nějak dali dohromady, akorát to ještě do čtvrtku proberu s kamarádkou a pak to pošlu paní Pištěkové :-) . Tak nějak nám vylezlo, že pouze tři lidé budou pít víno, jinak jsou všichni na panáky :-N . Vlastně, také máme jednoho pivaře, který nic jiného nepije :-) . Jsem zvědavá, jaká bude finální částka :-D .
Odpovědět
Mirco, tak to jo. Já myslela, že oni po vás chtějí ať to objednáte všechno už teď =-) My zas budem mít samé pivaře, takže asi poteče velkým proudem :-D :-D A jaképak dobrůtky jste si tam objednali x-) ? Já chci určitě miniřízečky :-D Raději ani nejsem zvědavá, jaká bude finální částka |-|
Odpovědět
Biibi, neumím si představit, že bych to měla objednat všechno už teď :-D :-D :-D . Ani nevím, zda to budou dobrůtky :-N . Oběd bude klasika - kuřecí kapsa se šunkou a sýrem, americké brambory. Zvolili jsme toto neutrální jídlo, abychom se zavděčili všem. Raději jsem nevolila různé variace s nivou, chřestem rozmarýnem a podobně, protože ne každý to má rád. Pak bude rautík, kde budou nějaké chlebíčky a chuťovky na přání miláčka (jak byl na svatbě v září, tak tam byly také a rozhodně se neztratily), miniřízečky (kuřecí i vepřové), nářezové mísy (uzená krůtí prsa, sýry, zelenina, uzeniny), ovoce a grilovaná masíčka (žebírka, kotlety, prsíčka...). K tomu samozřejmě koláčky, minizákusky a také něco slaného. Myslím, že to bude stačit. Od začátku obřadu do konce celé akce uplyne jenom 9 hodin, tak si myslím, že to bude stačit. Jak to plánujete vy?
Odpovědět
Na ČT1 je pořad o Madeiře x-)
Odpovědět
Mirco, mňáááám :-p úplně se mi sbíhají sliny :-D My to plánujem víceméně podobně. Oběd také něco takového s americkýma bramborama. Akorát budem mít ještě šunkovou rolku a knedlíčkovou :-D A potom rautík. Uvidíme, co nám pán nabídne, má prý snad i nějaké foto. Ale představovala bych si taky uzeniny, sýry, miniřízečky, možná něco grilovaného, já miluju koleno :-D A pak to, co přinesem - koláčky, cukroví, pár zákusků :-) JJ, já viděla upoutávku na pořad o Madeiře už odpoledne a hnedlenc jsem si na tebe vzpomněla x-) To už asi vždycky, když uslyším slovo Madeira :-D JInak hlásím dodělané jmenovky - hurááá a hotová titulní stránka svatebních novin :-N no, ta mi zabrala asi 5 minut - hihi
Odpovědět
Ahoj holky, tak se mi z Vaší konverzace sbíhají sliny :-) :-N Biiby, pán říkal, že grilují maso (plátky) a šunku :-p , celé prasátko ani selátko nee... Koleno nevím :-N =-). Jinak my jsme na oběd taky zvolili něco neutrálního, co jedí (doufáme :-N) všichni, včetně mého otce, který víc věcí nejí než jí :-N 8-(. Jen jsem nechtěla nic smaženého, takže máme brambotovou kaši ;-)
Odpovědět
Ahooooj 8-) To máme zas ale krásně, co.. :-S Tyhle změny počasí - brrr.. Sarko, jééé kaše, tu miluje můj miláček a mohl by se jí doslova užrat :-D :-D Tak zatím paa, jdu žehlit |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoooj, no teď sice krásně není, nicméně o víkendu se to počasí má zlepšit ;-) , tak doufám, že to klapne... :-) :-) Drahoušovi přišla brkaše taková obyč :-( , já ji miluju :-) , nakonec v kombinaci s vepřovou panenkou s panchtetou (italská slanina) ;-) prošla :-) Žehlit, hm, taky bych měla... 8-( 8-( Zdravím z práce :-)
Odpovědět
jééé, to jsou samé dobroty - panenka se slaninou, to já můžu x-) Právě jsem si konečně domluvila zkoušku účesu na 3.6. :-D tak už se teď těším, ikdyž je to až za měsíc :-N
Odpovědět
Tak to je super:-) Zkoušku účesu plánuju až v rámci akce kadeřnice, tj. v červenci... Jsem na to zvědavá:-) ;-)
Odpovědět
Jé, tak to já jdu na zkoušku týden před svatbou, aby kadeřnice účes nezapomněla :-D A už se také těším x-) Budeš dělat i nějakou změnu barvy atd..?
Odpovědět
Ahoj holky, já jdu na zkoušku účesu příští týden, jak už jsem psala, abychom měly víc času na experimentování. Kdybychom se teď netrefily, tak naplánujeme další zkoušku :-) . Brkaše je mňamkózní, ale dělám ji tak jednou za rok :-N . Začala jsem opravovat maturitní projekty - uff. Letos jich mám jenom sedm, ale stejně je to fuška :-S . Jsem odhodlána nepřitáhnout si projekty domů, chci to zvládnout v práci. Jsem na sebe zvědavá, kdy to stihnu :-N . U nás si můžeme vybrat i grilování celého prasátka nebo kýty, ale my to nechceme. Původně jsem přemýšlela o kýtě, ale jelikož jsme tento víkend měli na oslavě prase, tak se tomu vyhneme. Miláček také včera prohlásil, že asi vůbec nedáme grilované věci, protože většina griluje na chatách téměř každý víkend. Mně je to jedno, ale teď zase musím předělávat menu =-) :-) .
Odpovědět
Mirco, jéé kaši jen jednou za rok, to bych broukovi nemohla udělat :-D :-D Máš o tom účesu nějakou představu? O tom jsme se vlastně vůůůbec nebavily =-) Já chci polorozpuštěné, rozhodně hladké, vyžehlené a v předu pěkně nastranu :-D Tak snad mi to kadeřnice úplně nerozmluví. Mám si prý donést fotku šatů :-N To je dobře, žes nechala projekty v práci ;-) Tak snad to stihneš, abys je nemusela tahat dom na krásný slunečný prodloužený víkend x-) Menu předěláš :-D Ještě jsi noviny netiskla? A Biiba dnes udělala 4 stránky x-)
Odpovědět
Biibi, můj chlap je na kolínka a hranolky :-D . Mám o účesu představu, ale vůbec si to neumím představit - teda, to je věta :-D :-D :-D . Také chci polorozpuštěné, ale ještě jsem se nad tím moc nazamýšlela. Mám nějaké fotky uložené, tak se tím budu muset prohrabat o víkendu a vzít nějaké návrhy kadeřnici. Menu předělám, to není problém. Noviny budu tisknout až v týdnu před svatbou, dřív je to zbytečnost. Může se nám ještě změnit zasedací pořádek, tak to nechám otevřené. Ale už jsou hotové x-) . Jsi šikulka, že už máš další čtyři stránky ;-) . Projekty můžu opravovat ještě celý příští týden, protože kluci začínají maturovat až v týdnu od 18.5. Dnes jsem opravila polovinu pěti projektů za necelé dvě hoďky. Ale víceméně jsem to ještě neuzavřela, bylo to jenom prvotní ohledání :-N
Odpovědět
Mirco, já si také právě ukládám fotky účesů, co se mi líbí. No a už jich mám skoro 60, tak jsem zvědavá, jak to budem s kadeřnicí probírat :-D :-D A jakpak se necháš nalíčit? Jó, těstoviny, to je moje :-) A hranolky taky :-D Tak to seš šikovná a rychlá paní učitelka :-) Bylo jasné, že to zvládneš. Tak doufám, že to mají všichni dobře :-N
Odpovědět
Jé, já účesy nepočítala :-N . O líčení mi ani nemluv, v tom jsem antitalent, takže budu muset nechat rozhodnout kadeřnici :-) . Všichni to rozhodně nemají dobře, což mě mrzí. Snad se mi povede nedat pětku, ale jistá si tím nejsem :-S . Zítra budu mít zase hodinku na opravování, tak zase budu chytřejší. Dnes jsem v mé třídě udělala úplně nový zasedací pořádek, kluci na mě koukali jako na přízrak. Takové ticho v hodině jsem ještě nazažila :-D . Nějak se něměl kdo s kým bavit a vyrušovat :-D
Odpovědět
Ty jo, pětky, tak snad tam alespoň něco v pořádku najdeš, ať ji dát nemusíš :-N Tys přesazovala :-D :-D :-D mně taky pořád někdo přesazoval, ale žvanila jsem pořád stejně =-) Bude tě líčit a česat jedna paní? To já se nalíčím, mám to vychytaný. Tak snad to půjde aj v den dééé :-D Co včera pořad o Madeiře, zavzpomínali jste si? x-)
Odpovědět
Biibi, no snad se mi povede něco smysluplného v projektech najít, aby nebyly pětky. Jsem zvědavá, jak dlouho vydrží ve třídě klid :-D . Jo jo, bude mě líčit a česat jedna slečna, věřím, že to dopadne dobře :-) . Určitě Ti to půjde i ve svatební den ;-) . Joooo, pořad o Madeiře byl hezký, zavzpomínali jsme si a zase jsme se navnadili x-) . Bylo tam náááááádherně x-)
Odpovědět
Navnadili :-D Teď byste spíš měli koukat na pořady o Řecku a ostrovech a tak :-D Najdíí, přimlouvám se za studentíky :-N Ikdyž někdy.. no jak se říká, na dlani chlup nenajdeš :-) Tak snad toto nebude ten případ ;-) Jó, jestli chceš ve třídě klid, budeš si asi muset vzít nějaký sexy oblečení, aby ztratili řeč :-D
Odpovědět
Neboj, už studuji mapu a průvodce Lefkádou ;-) . Budu hledat, ale u jednoho kluka to vidím velice zoufale, budu se muset poradit s kolegou. Pak jim řeknu, že jedna hezká slečna se za ně přimlouvala, proto mají tak dobré známky ;-) . Na ty moje blbečky by nezabaralo ani sexy oblečení :-D :-D :-D . Je jim 17, ale rozumově se zapomněli na prvním stupni ZŠ, někteří i ve školce =-) :-N . Asi ti některé pošlu na převýchovu :-D . Už jenom necelé dva měsíce a máme konec školního roku. Předevčírem jsem se zkusila podepsat novým jménem a je to hrozně dlouhatáááááánskéééé - na vysvědčení se mi jméno nevejde, pouze příjmení :-N
Odpovědět
Biiby, výraznou změnu barvy neplánuju, po většinu svého života jsem blondýna, ale už jsem byla i kaštanová, mahagonová, středně hnědá... No a když jsem pak začla odbarvovat, tak jsem byla 2 roky jak mandarinka :-N :-D :-D . Kadeřnice mi chce udělat víc melíru než mám teď, chce mě víc zesvětlit... Zkusíme to v tom červenci a když si budu připadat moc "vyblitá" nebo moc červená (vzhledem k odstínu mé pleti), tak bude čas to změnit. Teď mám na hlavě světlý melír i tmavší hnědé proužky a většina hlavy je blond. Mirco, já jsem přes víkend četla dvě diplomky z hnojárny a navvrhla známky 2 a 3. A teď mě ukecával vedoucí práce té trojky, ať zmírním... Tak si to budu muset taky promyslet. V porovnání s tou "dvojkou" j eta práce vážně horší, ta dvojka zas vážně není jednička =-) :-N . Tak nevím....:-(. Podepsat se novým jménem jsem ještě nezkoušela :-N :-N
Odpovědět
Šárko, já ve známkách neustupuji, pokud nemám pádné argumenty. Pokuď je to na hraně o jeden bod, jsem ochotna uvažovat, ale jinak už ne. Pokud práce nejsou na stejné úrovni, určitě bych trojku dala, vždyť o nic nejde. Diplomovou práci si stejně student obhajuje, tak o co jde? =-) Ty máš svatbu ještě daleko, tak nemusíš zkoušet podpis, ale já musím novým příjmením hned po svatbě podepsat několik desítek vysvědčení a papírů, takže to musím trošku natréhovat. Hlavně jsem zkoušela délku podpisu, protože budu mít obě příjmení, k tomu jméno a hned je to 27 písmen =-)
Odpovědět
No, já jsem taky uvažovala, že bych si nechala obě příjmení, ale právě ta celková délka podpisu mě odradila =-) :-N . Navíc přítel to poměrně těžce nesl... Takže na papírech pro matriku (zrovna ten, na které se psalo příjmení vyplňoval přítel ;-) ) napsal společné... :-)
Odpovědět
Jojo holky, máte to těžký. Ale také bych dala tu trojku, pokud práce nejsou na srovnatelné úrovni, nějak se to rozlišit musí. A hlavně na známku z diplomky se ho stejně nikdo nikdy ptát nebude, takže pokud ji obhájí.. Co se týče účesu, tak my budem jen česat, barvičku udělám doma :-) Já budu mít jméno partnera a už se těším, že konečně mi ho nebudou lidé komolit :-D teda snad =-)
Odpovědět
Já už se těším na dvě příjmení :-) . Už mi tak partner i cvičně začal říka :-N . Řekne třeba: Miluji Mirunku H......... K......... :-D . No jo, my dva jsme praštění 8-) :-D . Papíry na matriku jsme vyplňovali společně, partner nijak nenamítal. Chvilku se mu to nezdálo, ale pak to byla pohoda a teď už se mu to líbí ;-) . Já si barvím také doma. Není co řešit, červená je jasná volba 8-) . Musím přece ladit se svatbou :-N . Biibi, už máš celé noviny? Za chvilku máš svatbu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?