Menu Forum

Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

19. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj všichni, zdravím po víkendu... Musím říct, že jsem si příjemně odpočinula, i když jsme chodili spát hooodně pozdě emoticon
sarkaamichal: ad Viniční altán, doporučuju tam zavolat, pošlou Vám excel s ceníkem rautu a grilování, nápojů...
4. kvě 2009 v 11:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 zzanka: Díky moc za referenci emoticon. My jednáme s panem Uibleinem a komunikace i přístup je fajn. Budeme tam mít sice jen obídek + drobný rautík cca do půl páté, ale už se na to moc těšíme emoticon
4. kvě 2009 v 11:25  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 Mirco,
tak ať se ti dobře vybírá menu emoticon A udělej si na to taky čas a neseď jen u práce emoticon
Jooo, tak kdybych si nedala upomínku, zas bych zapomněla.. a to mi je sotva třicet, hruuuuza.. emoticon

Sarko, ahojky emoticon Také jsem si prodloužený víkend náramně užila. A bude ještě jeden, hurááá emoticon

Michale, z nás tam má hostinu pouze Mirca, tak nevím, co tě vyděsilo emoticon Každopádně se přikláním k názoru, že nejlepší bude, když tam zajdeš, když bydlíte blízko emoticon Osobně se domluvíte nejlíp emoticon Jen bych si pospíšila, nevím, kdy svatbu plánujete, ale termíny v altánu se plní rychle..
A k těm žirafám a medvědům emoticon Chodíme si sem s holkama pokecat, kdybysme pořád řešily jen svatbu, mohly bychom se z toho taky zbláznit emoticon
4. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj holky emoticon ,

konečně jsme doma, byla jsem ještě s kolegyní v pizzerii, takže mám plné bříško a jsem maximálně spokojená emoticon . Mám doma i miláčka, tak se pustíme do tvorby menu. Vůbec netuším, kolik nealka mám počítat na hlavu, tak všechno budeme odhadovat emoticon . Já už vidím, že toho bude buď málo nebo hodně emoticon .

Biibi, nic si nedělej, já si musím dávat upomínku i když si měřím teplotu - jsem schopná zapomenout, že držím teploměr emoticon emoticon
4. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Jééé v pizzerii, mňááám emoticon
Mirco, ty musíš předem objednávat i pítí?? Tak to teda přeju šťasnej odhad.. emoticon
My budem objednávat jen jídlo, ostatní se prostě uvidí emoticon
4. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,
s tím pitím jde o hrubý odhad - pouze takový základ a minimum. Jde mi víceméně o základní cenu pití (alko, nealko). Chci to dohromady s jídlem, abychom z výsledné ceny zaplatili polovinu jako zálohu a pak budeme doplácet po svatbě. Samozřejmě, že spotřeba pití bude neomezená, vše pak doplatíme. Akorát se chceme vyhnout tomu, abychom museli mít u sebe zbytečně velký obnos peněz. Už jsme to nějak dali dohromady, akorát to ještě do čtvrtku proberu s kamarádkou a pak to pošlu paní Pištěkové emoticon . Tak nějak nám vylezlo, že pouze tři lidé budou pít víno, jinak jsou všichni na panáky emoticon . Vlastně, také máme jednoho pivaře, který nic jiného nepije emoticon .
Jsem zvědavá, jaká bude finální částka emoticon .
4. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
tak to jo. Já myslela, že oni po vás chtějí ať to objednáte všechno už teď emoticon
My zas budem mít samé pivaře, takže asi poteče velkým proudem emoticon emoticon
A jaképak dobrůtky jste si tam objednali emoticon ?
Já chci určitě miniřízečky emoticon
Raději ani nejsem zvědavá, jaká bude finální částka emoticon
4. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,
neumím si představit, že bych to měla objednat všechno už teď emoticon emoticon emoticon .
Ani nevím, zda to budou dobrůtky emoticon . Oběd bude klasika - kuřecí kapsa se šunkou a sýrem, americké brambory. Zvolili jsme toto neutrální jídlo, abychom se zavděčili všem. Raději jsem nevolila různé variace s nivou, chřestem rozmarýnem a podobně, protože ne každý to má rád. Pak bude rautík, kde budou nějaké chlebíčky a chuťovky na přání miláčka (jak byl na svatbě v září, tak tam byly také a rozhodně se neztratily), miniřízečky (kuřecí i vepřové), nářezové mísy (uzená krůtí prsa, sýry, zelenina, uzeniny), ovoce a grilovaná masíčka (žebírka, kotlety, prsíčka...). K tomu samozřejmě koláčky, minizákusky a také něco slaného. Myslím, že to bude stačit. Od začátku obřadu do konce celé akce uplyne jenom 9 hodin, tak si myslím, že to bude stačit.
Jak to plánujete vy?
4. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Na ČT1 je pořad o Madeiře emoticon
4. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
mňáááám emoticon úplně se mi sbíhají sliny emoticon
My to plánujem víceméně podobně. Oběd také něco takového s americkýma bramborama. Akorát budem mít ještě šunkovou rolku a knedlíčkovou emoticon A potom rautík. Uvidíme, co nám pán nabídne, má prý snad i nějaké foto. Ale představovala bych si taky uzeniny, sýry, miniřízečky, možná něco grilovaného, já miluju koleno emoticon
A pak to, co přinesem - koláčky, cukroví, pár zákusků emoticon
JJ, já viděla upoutávku na pořad o Madeiře už odpoledne a hnedlenc jsem si na tebe vzpomněla emoticon To už asi vždycky, když uslyším slovo Madeira emoticon
JInak hlásím dodělané jmenovky - hurááá a hotová titulní stránka svatebních novin emoticon no, ta mi zabrala asi 5 minut - hihi
4. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj holky, tak se mi z Vaší konverzace sbíhají sliny emoticon emoticon
Biiby, pán říkal, že grilují maso (plátky) a šunku emoticon , celé prasátko ani selátko nee... Koleno nevím emoticon emoticon.

Jinak my jsme na oběd taky zvolili něco neutrálního, co jedí (doufáme emoticon) všichni, včetně mého otce, který víc věcí nejí než jí emoticon emoticon. Jen jsem nechtěla nic smaženého, takže máme brambotovou kaši emoticon
5. kvě 2009 v 11:04  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Ahooooj emoticon

To máme zas ale krásně, co.. emoticon Tyhle změny počasí - brrr..

Sarko, jééé kaše, tu miluje můj miláček a mohl by se jí doslova užrat emoticon emoticon

Tak zatím paa, jdu žehlit emoticon
5. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoooj, no teď sice krásně není, nicméně o víkendu se to počasí má zlepšit emoticon , tak doufám, že to klapne... emoticon emoticon
Drahoušovi přišla brkaše taková obyč emoticon , já ji miluju emoticon , nakonec v kombinaci s vepřovou panenkou s panchtetou (italská slanina) emoticon prošla emoticon

Žehlit, hm, taky bych měla... emoticon emoticon
Zdravím z práce emoticon
5. kvě 2009 ve 14:28  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 jééé, to jsou samé dobroty - panenka se slaninou, to já můžu emoticon

Právě jsem si konečně domluvila zkoušku účesu na 3.6. emoticon tak už se teď těším, ikdyž je to až za měsíc emoticon
5. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Tak to je superemoticon Zkoušku účesu plánuju až v rámci akce kadeřnice, tj. v červenci... Jsem na to zvědaváemoticon emoticon
5. kvě 2009 v 15:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Jé, tak to já jdu na zkoušku týden před svatbou, aby kadeřnice účes nezapomněla emoticon A už se také těším emoticon
Budeš dělat i nějakou změnu barvy atd..?
5. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj holky,
já jdu na zkoušku účesu příští týden, jak už jsem psala, abychom měly víc času na experimentování. Kdybychom se teď netrefily, tak naplánujeme další zkoušku emoticon .

Brkaše je mňamkózní, ale dělám ji tak jednou za rok emoticon .

Začala jsem opravovat maturitní projekty - uff. Letos jich mám jenom sedm, ale stejně je to fuška emoticon . Jsem odhodlána nepřitáhnout si projekty domů, chci to zvládnout v práci. Jsem na sebe zvědavá, kdy to stihnu emoticon .

U nás si můžeme vybrat i grilování celého prasátka nebo kýty, ale my to nechceme. Původně jsem přemýšlela o kýtě, ale jelikož jsme tento víkend měli na oslavě prase, tak se tomu vyhneme. Miláček také včera prohlásil, že asi vůbec nedáme grilované věci, protože většina griluje na chatách téměř každý víkend. Mně je to jedno, ale teď zase musím předělávat menu emoticon emoticon .
5. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
jéé kaši jen jednou za rok, to bych broukovi nemohla udělat emoticon emoticon

Máš o tom účesu nějakou představu? O tom jsme se vlastně vůůůbec nebavily emoticon
Já chci polorozpuštěné, rozhodně hladké, vyžehlené a v předu pěkně nastranu emoticon Tak snad mi to kadeřnice úplně nerozmluví. Mám si prý donést fotku šatů emoticon

To je dobře, žes nechala projekty v práci emoticon Tak snad to stihneš, abys je nemusela tahat dom na krásný slunečný prodloužený víkend emoticon

Menu předěláš emoticon Ještě jsi noviny netiskla? A Biiba dnes udělala 4 stránky emoticon
5. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,
můj chlap je na kolínka a hranolky emoticon .

Mám o účesu představu, ale vůbec si to neumím představit - teda, to je věta emoticon emoticon emoticon . Také chci polorozpuštěné, ale ještě jsem se nad tím moc nazamýšlela. Mám nějaké fotky uložené, tak se tím budu muset prohrabat o víkendu a vzít nějaké návrhy kadeřnici.

Menu předělám, to není problém. Noviny budu tisknout až v týdnu před svatbou, dřív je to zbytečnost. Může se nám ještě změnit zasedací pořádek, tak to nechám otevřené. Ale už jsou hotové emoticon .

Jsi šikulka, že už máš další čtyři stránky emoticon .

Projekty můžu opravovat ještě celý příští týden, protože kluci začínají maturovat až v týdnu od 18.5. Dnes jsem opravila polovinu pěti projektů za necelé dvě hoďky. Ale víceméně jsem to ještě neuzavřela, bylo to jenom prvotní ohledání emoticon
5. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
já si také právě ukládám fotky účesů, co se mi líbí. No a už jich mám skoro 60, tak jsem zvědavá, jak to budem s kadeřnicí probírat emoticon emoticon
A jakpak se necháš nalíčit?

Jó, těstoviny, to je moje emoticon A hranolky taky emoticon

Tak to seš šikovná a rychlá paní učitelka emoticon Bylo jasné, že to zvládneš. Tak doufám, že to mají všichni dobře emoticon
5. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Jé, já účesy nepočítala emoticon . O líčení mi ani nemluv, v tom jsem antitalent, takže budu muset nechat rozhodnout kadeřnici emoticon .

Všichni to rozhodně nemají dobře, což mě mrzí. Snad se mi povede nedat pětku, ale jistá si tím nejsem emoticon . Zítra budu mít zase hodinku na opravování, tak zase budu chytřejší.

Dnes jsem v mé třídě udělala úplně nový zasedací pořádek, kluci na mě koukali jako na přízrak. Takové ticho v hodině jsem ještě nazažila emoticon . Nějak se něměl kdo s kým bavit a vyrušovat emoticon
5. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Ty jo, pětky, tak snad tam alespoň něco v pořádku najdeš, ať ji dát nemusíš emoticon
Tys přesazovala emoticon emoticon emoticon mně taky pořád někdo přesazoval, ale žvanila jsem pořád stejně emoticon

Bude tě líčit a česat jedna paní?
To já se nalíčím, mám to vychytaný. Tak snad to půjde aj v den dééé emoticon

Co včera pořad o Madeiře, zavzpomínali jste si? emoticon
5. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi, no snad se mi povede něco smysluplného v projektech najít, aby nebyly pětky.

Jsem zvědavá, jak dlouho vydrží ve třídě klid emoticon .

Jo jo, bude mě líčit a česat jedna slečna, věřím, že to dopadne dobře emoticon . Určitě Ti to půjde i ve svatební den emoticon .

Joooo, pořad o Madeiře byl hezký, zavzpomínali jsme si a zase jsme se navnadili emoticon . Bylo tam náááááádherně emoticon
5. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Navnadili emoticon
Teď byste spíš měli koukat na pořady o Řecku a ostrovech a tak emoticon
Najdíí, přimlouvám se za studentíky emoticon Ikdyž někdy.. no jak se říká, na dlani chlup nenajdeš emoticon Tak snad toto nebude ten případ emoticon
Jó, jestli chceš ve třídě klid, budeš si asi muset vzít nějaký sexy oblečení, aby ztratili řeč emoticon
5. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Neboj, už studuji mapu a průvodce Lefkádou emoticon .

Budu hledat, ale u jednoho kluka to vidím velice zoufale, budu se muset poradit s kolegou. Pak jim řeknu, že jedna hezká slečna se za ně přimlouvala, proto mají tak dobré známky emoticon .

Na ty moje blbečky by nezabaralo ani sexy oblečení emoticon emoticon emoticon . Je jim 17, ale rozumově se zapomněli na prvním stupni ZŠ, někteří i ve školce emoticon emoticon . Asi ti některé pošlu na převýchovu emoticon .

Už jenom necelé dva měsíce a máme konec školního roku. Předevčírem jsem se zkusila podepsat novým jménem a je to hrozně dlouhatáááááánskéééé - na vysvědčení se mi jméno nevejde, pouze příjmení emoticon
5. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Biiby, výraznou změnu barvy neplánuju, po většinu svého života jsem blondýna, ale už jsem byla i kaštanová, mahagonová, středně hnědá... No a když jsem pak začla odbarvovat, tak jsem byla 2 roky jak mandarinka emoticon emoticon emoticon . Kadeřnice mi chce udělat víc melíru než mám teď, chce mě víc zesvětlit... Zkusíme to v tom červenci a když si budu připadat moc "vyblitá" nebo moc červená (vzhledem k odstínu mé pleti), tak bude čas to změnit. Teď mám na hlavě světlý melír i tmavší hnědé proužky a většina hlavy je blond.

Mirco, já jsem přes víkend četla dvě diplomky z hnojárny a navvrhla známky 2 a 3. A teď mě ukecával vedoucí práce té trojky, ať zmírním... Tak si to budu muset taky promyslet. V porovnání s tou "dvojkou" j eta práce vážně horší, ta dvojka zas vážně není jednička emoticon emoticon . Tak nevím....emoticon.

Podepsat se novým jménem jsem ještě nezkoušela emoticon emoticon
6. kvě 2009 v 09:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, já ve známkách neustupuji, pokud nemám pádné argumenty. Pokuď je to na hraně o jeden bod, jsem ochotna uvažovat, ale jinak už ne. Pokud práce nejsou na stejné úrovni, určitě bych trojku dala, vždyť o nic nejde. Diplomovou práci si stejně student obhajuje, tak o co jde? emoticon

Ty máš svatbu ještě daleko, tak nemusíš zkoušet podpis, ale já musím novým příjmením hned po svatbě podepsat několik desítek vysvědčení a papírů, takže to musím trošku natréhovat. Hlavně jsem zkoušela délku podpisu, protože budu mít obě příjmení, k tomu jméno a hned je to 27 písmen emoticon
6. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 No, já jsem taky uvažovala, že bych si nechala obě příjmení, ale právě ta celková délka podpisu mě odradila emoticon emoticon . Navíc přítel to poměrně těžce nesl... Takže na papírech pro matriku (zrovna ten, na které se psalo příjmení vyplňoval přítel emoticon ) napsal společné... emoticon
6. kvě 2009 ve 12:50  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Jojo holky, máte to těžký. Ale také bych dala tu trojku, pokud práce nejsou na srovnatelné úrovni, nějak se to rozlišit musí. A hlavně na známku z diplomky se ho stejně nikdo nikdy ptát nebude, takže pokud ji obhájí..

Co se týče účesu, tak my budem jen česat, barvičku udělám doma emoticon

Já budu mít jméno partnera a už se těším, že konečně mi ho nebudou lidé komolit emoticon teda snad emoticon
6. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Já už se těším na dvě příjmení emoticon . Už mi tak partner i cvičně začal říka emoticon . Řekne třeba: Miluji Mirunku H......... K......... emoticon . No jo, my dva jsme praštění emoticon emoticon . Papíry na matriku jsme vyplňovali společně, partner nijak nenamítal. Chvilku se mu to nezdálo, ale pak to byla pohoda a teď už se mu to líbí emoticon .

Já si barvím také doma. Není co řešit, červená je jasná volba emoticon . Musím přece ladit se svatbou emoticon .

Biibi, už máš celé noviny? Za chvilku máš svatbu emoticon
6. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš