Menu Forum

Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

19. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 jooo, tak žirafátko, to je super. Já už na to úplně zapomněla emoticon Tak to v nejbližších dnech vyrazíte na výlet, co emoticon My taky emoticon

Tak ty jsi se špatně vyspala, protože sis šla lehnou dřív a proto si dnes půjdeš lehnout dřív emoticon emoticon Aby ti zítra nebylo ještě hůř emoticon
28. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Do ZOO bychom chtěli, akorát nevím, jak nám vyjde čas. Teď bude ještě týden zavřené, tak možná příští víkend emoticon .

Rotoped mě dokonale probudil, přece jenom nelze na něm usínat emoticon . Teď ještě dělám masíčko v troubě a čekám až mi uschnou vlasy, abych zítra při maturitě nevyplašila studenty svým zjevem emoticon emoticon .

Ta tvoje poslední věta zní fakt moc zajímavě emoticon emoticon emoticon
28. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Jééé žirafátko emoticon emoticon Poslední dobo mě ty mláďata různého druhu (včetně člověka emoticon ) nějak berou... emoticon

Musím říct, že já jsem docela předzkouškový nervák byla, takže před svatbou jsem na sebe zvědavá... emoticon
29. dub 2009 v 09:07  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Žirafátko je roztomilé - je to klouček emoticon .

Jooo, to my s Biibi jsme na sebe také zvědavé emoticon emoticon . Holky, ale vždyť nejde o nijakou zkoušku!!!!!!! Bychom se měly těšit, ne stresovat!!!!! Takže se těším, jelikož to bude zááááááááááábava a nikdo mě z ničeho nebude zkoušet a už vůbec ne známkovat emoticon emoticon emoticon . Pomlouvací část rodiny a kamarádů nezveme emoticon
29. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Ahojky emoticon
Mirco, tak jsem včera nakonec usnula já emoticon
Ona je teď ZOO zavřená? Nabo jen žirafátko je zatím zavřené..

Dnes začaly maturity, co emoticon A večer bude Mirca opravovat, tak budeme přát studentům, aby to měli dobře, aby neměla Mirca moc práce emoticon

Holky byla jsem dnes v Berouně na medvědech z večerníčku. Bylo to naprosto parádní, jsem uchvácená, takhle blízko jsem medvěda vživotě neviděla. Vydržela bych tam na ně koukat celý den úplně jak malý děcko. Pěkně se předváděli a byli fááákt roztomilí emoticon emoticon emoticon

A na svatbu se těšánkuju, ikdyž teď mám období, kdy mi toani nějak nepřijde. Ale myslím, že až odevzdám všechno do školy, bude to zas fajn. A potom už s bude péct a bude to už za chvilenku. Domlouvání posledních detailů a tak, těším se emoticon
29. dub 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 jéééé, medvědi emoticon emoticon

No my jsme dneska byli s drahoušem ráno na matrice, tak už máme konečně zaplacený poplatek a odevzdané papíry... emoticon
Holky, jak je to s hudbou na obřad? Myslela jsem si emoticon , že dostaneme nějaký seznam skladeb, které mají interně, příp. nějaký komentář k tomu, kolik času si máme připravit.... Tohle všechno se domlouvá ve Viničním altánu? Mají vůbec nějaký "svůj inventář"? emoticon
Dík za info emoticon
29. dub 2009 v 16:36  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Sarko,
ano to vše se domlouvá v altánu emoticon Máme tam dorazit dva týdny před obřadem emoticon Seznam skladem určitě mají, tak si tam vyberete. Každopádně my budeme mít hudbu vlastní donesenou na CD emoticon
29. dub 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj Biiby, vzhledem k tomu, že veškeré mé "kreativní návrhy" byly zavrhnuty, tak asi budeme volit nějakou klasiku typu svatební pochod emoticon.
Moc nadšená z toho nejsem, ale co se dá dělat... emoticon
29. dub 2009 v 17:04  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Sarko, uvidíš, třeba sám ženich bude chtít nějakou jinou hudbu emoticon zkus navrhnout nějakou jeho oblíbenou písničku, která se ti také líbí emoticon
Potřeba jsou údajně skladby tři, na příchod na prsteny a na gratulace emoticon
29. dub 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj holky,

jenom žirafáček je tento týden zavřený u maminky, ZOO je otevřená emoticon .

První den praktických maturit je za námi, zítra pokračujeme a až pak budu moci opravovat emoticon . Nevypadalo to dnes na žádnou tragédii, ale stejně bude co opravovat emoticon .

Na Medvědy bych se také vydržela koukat celé dny, ani bych nezlobila emoticon , ale žirafky mám radši emoticon . Ono, každé mláďatko je hezké emoticon .
29. dub 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 hihi, medvědi už nejsou mláďátka. Je jim devět let a jsou neskutečně obrovský a mohutný, alespoň mně tak připadali emoticon Ale ty obličejíčky měli boží, roztomilý, prostě úúúžasný emoticon

Právě jsme se dohodli s přítlem, že za týden o víkendu razíme do ZOO. Těšánkuju se, už dlouho jsme takhle nikde spolu nebyli, přijde mi, že jsme šíleně rozlítaný všude možně, poslední dobou.

Á, tak dnes má Mirca ještě volníčko emoticon
A po maturitách asi začneš už šít šatky, co emoticon ale tos říkala, že máš za chvilku, to je bezva. To já bych neušila ani rukáv emoticon ikdyž rukáv tam vlastně nebude emoticon
29. dub 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Jo, já vím, že medvědi nejsou mláďatka, byli jsme tam před dvěma lety emoticon . Dala jsem ty věty blbě dohromady emoticon .

My jsme také rozlítaní, ale tento víkend budeme na chatě emoticon . Vlastně, v pátek ještě budeme doma, tak si uděláme nějaký společný program emoticon .

Dnes jsem zase nějaká unavená, jsem si myslela u maturit, že usnu emoticon .
Nějak v polovině května začnu šít šatky. Teda, aspoň doufám, jinak se vdávám ve vínových emoticon .

Začala jsem dávat dohromady Menu na svatbu a jsem stejně blbá jako před dvěma měsíci emoticon . Nějak nevím čeho a kolik emoticon
29. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Tak vy jste tam byli. Hihi a já tu o tom tak básním emoticon emoticon

My tento víkend právě máme každý svou akci, takže ani doma nebudem. Tak už se těším, že za týden budeme odpočívat, nic nedělat, budeme spolu, uděláme si výlet a tak emoticon

Jéé, vy budete na chatě emoticon emoticon Tak držím palce, ať to dobře dopadne emoticon

Vínové šatky jsou krásné, ale myslím, že svatební ušít zvládneš emoticon
29. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,

ano, zvládnu je ušít, ale kdyby ne.... emoticon

Jsem teď večer na hodinu usnula emoticon . Teda, to se mi nestávalo, ale poslední dobou už dvakrát emoticon . Hm, musím popřemýšlet čím to bude a nějak si srovnat biorytmus emoticon .

Na chatu se vůbec ale vůůůůůůbec nechce emoticon .

No nic, půjdu do sprchy a spát emoticon .

Hezký zítřejší den emoticon
29. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Čau holky, zdravím před prodlouženým víkendem, jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.
Vypadá to, že bude krásně, tak si to snad užijeme emoticon
Za chvíli pádím domů, jdu dřív, ale dnešek jsem dala bez oběda (mám hlad jak vlk emoticon ), vyrážíme do jižních čech, tak ať vyjedeme rozumně... emoticon
Mějte se krásně emoticon
30. dub 2009 ve 14:52  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj holky,
přeji vám hezký májový den emoticon . Doufám, že už jste píolíbené pod rozkvetlou třešní, stejně jako já emoticon .
1. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzanka
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zzanka
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
    Region Praha
 Měli jsme před týdnem svatbu ve Viničním altánu a hostinu a akci pro kamarády v blízkém Park Restaurant Café (je to hned na spodním okraji parku, pár minut pěšky od altánu). Obřad byl pěkný a také s restaurací jsme byli moc spokojeni. Paní Puntová, se kterou jsme tam hostinu domlouvali, byla velmi ochotná a vyšla nám ve všem vstříc. Předem poslala podrobnou kalkulaci (na rozumnou cenu), zajistila dorty, výslužky se svatebními koláčky i DJ na večer. Také všichni obsluhující během oběda i večerní akce byli velmi příjemní a pozorní. Navíc hned vedle jsou různé prolézačky a houpačky pro děti.
Pokud plánujete svatbu ve Viničním altánu a hledáte vhodnou restauraci v okolí, tak tuto můžeme vřele doporučit.
2. kvě 2009 v 16:24  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Ahoj holky,
tak jsem neuletěla, políbená pod třešní jsem také byla - uf, tak se můžu teda vdávat emoticon

Mirco,
co na chatě? emoticon

zzanka, tak gratuluji ke svatbě a přeji hodně lásky a štěstí emoticon Škoda, že nemáš žádné fotečky..
2. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahojky Biibi,

na chatě pohodička, o svatbě jsme nemluvili, tudíž jsme nic nemuseli řešit emoticon . Pouze jsem se utvrdila v přesvědčení, že maminka partnera není se svatbou smířená, ale v podstatě mi to je jedno emoticon .
Oslava narozenin se povedla, akorát dle mého přesvědčení to maminka partnera brala jako povinnost, vůbec si to neužila, nebavila se a ani neprojevila moc nadšení z jakéhokoli dárku. Jediné, co ji opravdu viditelně potěšilo byl dort, který jsem jí upekla. To je ale její věc emoticon . Všichni ostatní se bavili moc dobře emoticon .

Věřím, že jsi měla hezký prodloužený víkend emoticon .
3. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Ahoj Mirco,
nakouknu a zrovna vzkaz od tebe emoticon emoticon
Tak jsem ráda, že jsi chatu v pořádku přežila a dokonce sis i i užila emoticon
Jééé, maminka není se svatbou smířená? Ale vždyť se v podstatě nic moc pro vás ani pro ni nezmění, ne? emoticon

Já odpočívala, konečně a byla to paráááááda emoticon
3. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Maminka není se svatbou smířená od začátku. Myslela jsem, že ji to přejde, ale pozoruji, že moc ne emoticon . Nám je to ale jedno emoticon . S maminkou jsme pořád kamarádky, akorát se nesmíme bavit o svatbě. Vlastně, ona o svatbě vůbec nezačíná, tak my také ne. Teď o víkendu tam byla i ségra mého partnera se svým přítelem, ta se nás také na svatbu vůbec nezeptala. Za celý víkend o svatbě začala mluvit pouze sousedka z chaty a také tatínek partnera - ten nám to moc přeje a těší se emoticon . U nás se svatbou opravdu nic nemění, ale maminky jsou asi takové emoticon .

To je suprové, že sis odpočinula, před námi je horozitáááááánsky dlouhý pracovní týden, viď emoticon emoticon emoticon
3. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
no, ten týden asi nezvládnem, mohl by být ještě o jeden den kratší emoticon emoticon

To maminka mého parnera je zas ráda, měla strach, že už se nikdy neožení emoticon emoticon emoticon
3. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,

maminku už neřeším - je jaká je a já ji mám ráda emoticon . Nikdy nám do vztahu nemluvila a věřím, že nebude ani po svatbě, akorát ji možná svatba připadá zbytečná emoticon .

No, mě tento týden čeká opravování maturitních projektů emoticon . Schválně jsem si je nepřinesla domů hned ve čtvrtek, protože jak se znám, už bych u nich seděla emoticon . A já chci mít volno. Partner šel do kina s kamarádem, takže mám pohodičku a klídeček emoticon .

Měla bych se pokusit odekorovat naše svatební skleničky emoticon . Asi to udělám o prodlouženém víkendu. Příští týden jdu na zkoušku účesu a líčení emoticon . Jéje, nějak rychle to utíká emoticon .
3. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
jasně, že jo, je to vaše svatba emoticon
Tos dobře udělala, žes práci nevzala domů, ono si toho teďkonc užiješ víc než dost..
Jééé, ty už jdeš na zkoušku. Tak to jsem zvědavá s jakou přijdeš emoticon To já se zítra budu domlouvat s kadeřnicí, kdy zkoušku spácháme emoticon Už jsem moooc zvědavá. Zkouška líčení proběhla u mě už třikrát a pokaždé jsem vychytala další věci, tak myslím, že příště to bude už dokonalé emoticon Pak se vyfotím a uvidím emoticon
3. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,

jo jo, už půjdu na zkoušku, jsem opravdu zvědavá emoticon .

Práci jsem se naučila netahat si domů, ale někdy se tomu nevyhnu emoticon . Stejně si ty projekty budu muset tento týden domů přitáhnout, v práci na to nemám klid.

Květen mám opravdu hektický emoticon . Úplně nejdřív musíme dát dohromady jídlo, abych to poslala paní Pištěkové do altánu. Dám si to na zítřek jako hlavní úkol emoticon . Dokud jej nesplním, nepůjdu spát emoticon . Jak bude menu, můžu zase doplnit svatební noviny emoticon .

Biibinko, na solárko si mi asi nezeptala, viď emoticon ?
3. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
už to mám v upomínce s tím solárkem emoticon

Ty si budeš jídlo vymýšlet úplně sama nebo ti oni dali nějaký seznam ze kterého si vybíráš?
My taky už půjdem co nevidět do restaurace vše domluvit emoticon
3. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkaamichal
Registrovala se 3. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
sarkaamichal
Registrovala se 3. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
 Ahoj nevěsty. Všem gratulujem. Mám dotaz a skoro se ho až bojím položit. S partnerkou se nám Viniční altán opravdu líbí. bydlíme kousek odtamtud a tak jsme tam i několikrát byli, ale když to tu čtu tak se docela bojím. Jak o s nimi tedy je? Dá se rozumně dohodnout s majiteli, mají nějaké konkrétní menu kterého se musíme držet, nebo se dá dohodnout? Jak to vyjde s cenou? Do kolika se zhruba dá dostat na hlavu?
Nechci moc vyzvídat, ale začínáme plánovat a tak by mě zajímalo, jestli jsme se trefili lokací nebo máme hledat dál a jinde.
3. kvě 2009 ve 22:14  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,

děkuji emoticon . Z altánu nám dali Jídelní a nápojový lístek a vybíráme z něj. Ale mají v něm poznámku, že jsou schopni připravit jídla různých druhů kuchyň - mexická, franocouzská, ..... Myslím, že se dá domluvit, ale my nic zvláštního nechceme. Prostě oběd a pak rautík. emoticon

sarkaamichal: Nerozumím čeho se bojíš emoticon . Pokud si četl naše příspěvky z letošního roku, tak máš asi jasno, vše jsme tady probraly a není nic nového. Moje zkušenosti s paní Pištěkovou jsou pouze pozitivní. Nechceme svatební klasiku (svíčkovou) a není problém. Mají v jídelním lístku různé druhy jídel, nářezové mísy a podobně, takže si každý vybere a jak jsem psala výš, jsou schopni zajistit i jídla jiných druhů kuchyň. Vše je o domluvě. V altánu se nevaří, jídlo odněkud vozí. Netuším na kolik to přijdu, ještě jsme menu dohromady nedali. Záleží, jaké jídlo si vyberete, jak dlouho chcete mít oslavu, jaké pití si vyberete a podobně. Nejlepší asi bude napsat mail paní Pištěkové, nebo jí zavolat a vyžádat si jídelní a nápojový lístek. Za sebe můžu říct, že ceny jídel jsou stejné jako ve většině restaurací.
3. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkaamichal
fotoportrét
fotoportrét
sarkaamichal
 Mirca: díky moc, přiznám se, že všechny stránky jsem neprošel a obzvlášť u těch posledních jsem se zalekl množství žiraf a medvíďat a pod, takže jsem je přešel. Díky moc za uklidnění, teď budeme vybírat ze tří lokalit. Vila Voyta, Pruhonická zahrada a Viniční altán? Nechce někdo nadhodit horký tip? Díky :D
4. kvě 2009 v 09:06  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Zase tolik žiraf a medvíďat tam nebylo. Chceš po nás horký tip???? emoticon Proč se asi bereme ve Viničním altánu? emoticon
4. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš