Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Biibi, jo jo, teď jsou praktické a od 18. května začínají ústní. U nás jsou praktické formou rýsování, takže opravování padá na mojí hlavu :-S . Takhle dlouho v práci???? Snad Ti za to dávají miliony :-N .
Odpovědět
Mirco, třba to budou mít všichni tak báječný, že ani nebude co opravovat x-) a budeš bez práááce :-D :-D :-D
Odpovědět
Mirčo, to zvládneš:-) ;-) , jsou i horší věci než opravovat výkresy... pak Tě zas přes léto bude čekat krááásné volno a krááááááááááásná svatební cesta ;-) :-D
Odpovědět
biiby, koukám, že jsi včera měla dlouhý den a navíc máš brzský začátek dneska... =-) No doufám, že to takhle nemáš každý den... ;-)
Odpovědět
Krásný den, holky ;-) jasně, že to zvládnu, ale nemám to ráda :-S . Biibi, nefandím si, že bych byla bez práce :-D :-D :-D . Šárko, jak pokračuje výběr místa hostiny ;-) ?
Odpovědět
Na večer jsem včera odpoledne zamluvila ten Koráb... S partnerem už jsme neměli sílu hledat něco dalšího... :-| (nechala jsem se ukecat ;-) Takže další krok k řešení: hudba... Pořád nevím, jestli živou nebo DJ a hlavně koho ]-( ]-(
Odpovědět
Tak aspoň máte o starost míň. My budeme mít pouze vlastní hudbu, protože máme šikovné kamarády, takže nám to "ošéfují" :-) . Ale každý člověk má jiný názor. Já osobně bych živou nechtěla, určitě by nám nezahrali všechny naše oblíbené písničky :-)
Odpovědět
Koukala jsem tady do diskuzí na různé reference, i co jsem byla na svatbách, tak DJ většinou nic moc :-(, pokud živá hudba, tak Ti, co by se mi líbili, byli dost drazí... :-| :-| No a nejsem si jistá, že Dua klávesy+zpěvačka je to právé ]-( ]-( Partner nemá názor :-|
Odpovědět
Tak si asi budete muset připlatit :-S . Dneska není nic, co se týče svatby za levno ]-(
Odpovědět
15 tis.+ mi přijde vážně dost :-(. Navíc Na korábě musí být hudba v místnosti a když jsem viděla ten prostor, tak si neumím představit, že by tam byla kapela o 5-ti lidech... :-| Prostě teď nevím, jak to pořešit, asi to budu muset nechat trochu "uležet":-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak se k Vám po delší době přidávám. :-) Písemné části zkoušek jsem už úspěšně zvládla tak si teď zase malinko dopřávám trochu toho rozptýlení svatbou. :-D Včera jsem byla objednat svatební oznámení.Už se nemůžu dočkat až mi přijde korektura ke schválení,ale bohužel to bude až zítra. :-( Jsem zvědavá jak malý díte jak to bude vypadat.Budeme mít otevýrací fotooznámení.Cestou z tiskárny jsem si koupila krabičky a košíčky na výslužky.
Odpovědět
Ahoj Kaculko, velká gratulace, jsi šikulka ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuju.Když jsem pročítala diskuzi tak jsem si všimla,že jste byli okouknout Léta Páně v DP.Já jsem to tam rezervovala na hostinu už v Listopadu abych měla jistotu.Takže jsem to zamluvila hned jak jsem znala termín svatby.A jak pokračujete v přípravách
Odpovědět
máme termín a místo :-) obřadu, oběda i večerní akce, mám šaty, máme objednané prstýnky, fotografa, máme dohodnuté svědky... máme klobouk na drahoušovo auto:-), mám předběžně domluvenou paní, která nám upeče dort; Včera jsem si dohodla kadeřnici, možná mě i namaluje... Zítra jdeme konečně na matriku složit poplatek a podepsat papíry:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby jsi chtěla doporučit cukrárnu tak my budeme mít dort ze Sladké Moniky na Žižkově.Chodíme tam asi 10let a mají tak úzasné a mňamkózní dortíky.Budeme tam otud mít i koláčky a minizákusky.Mám pocirt,že toho mám ještě hodně co zařizovat.A už máte oznámko?
Odpovědět
Dík za tip :-) Oznámko ještě nemáme, nějak se vytratila inspirace... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ta cukrárna jew fakt dobrá.V zadní místnosti mají dílnu takže je vše čerstvé.A ceny jsou taky příjemné.S oznámkem jsem si taky užila svoje.Včera jsem v tiskárně byla přes hodinu než jsem vylíčila své a miláčkovi předstyvy.Další oříšek nastal s výberem barvy tisku,vzoru písma a samotného papíru.To jsem litovala toho,že jsem na to sama.Bohužel miláček měl hodně práce a diplomaticky to nechal na mně.Tak jsem zvědavá co řekne zítra na ten návrh,který mi pošlou mailem a pak si půjdu pro vzorek.
Odpovědět
No, my si budeme oznamko navrhovat sami a tisk si zařídíme přes skorošvagrovou... S výběrem/návrhem je to u nás jako normálně, tedy jeden řekne "bílá", druhý "černá":-). Praxe říká, že se vždycky najde nějaký odstín šedé, která se líbí oběma:-). Ale ten proces nalezení... :-| . No u nás je to standard, nic překvapivého :-D :-D . Naštěstí je ještě dooost času... ;-) Doufám, že to oznamko Vám dopadne dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tohle je i náš problém já řeknu A a partner B.Takže co se dá řešíme kompromisy ]-(
Odpovědět
Vítám kaculku ;-) . My jsme se s partnerem kupodivu shodli na oznámení hned napoprvé :-) . Možná to bude i tím, že mi nepovolil svatbu ve dvou, tak se mi snaží vyjít vstříc :-) . Ale ne, myslím, že se mu naše oznámko líbí, protože hlavně texty vystihují nás dva a i kamarádí moc chválí, tak je hrdý, jak mám šikovnou budoucí manželku 8-) . Největší rozhodování bylo u prstýnků, jelikož já chtěla červené zlato, ale bylo mi jasné, že partnera do toho nutit nebudu. Nakonec jsme vyřešili i to :-) .l
Odpovědět
Mirunko, ukážeš nám ty prstýnky? :-N V albu je nemáš... ;-)
Odpovědět
Ale už tam byly ;-) . Chvilku počkej, hodím je tam pro Tebe ;-)
Odpovědět
Jsou tam, ale jenom na chvilku ;-)
Odpovědět
Tak jo, byly tam 10 minut, víc je tam nenechám. Dám je tam někdy příště ;-)
Odpovědět
Sakra, měli jsme ad hoc poradu k projektu a nestihla jsem se podívat:-( No nic, za 5 minut budu odcházet, budu zas zítra... ;-) Mějte se, hezký večer :-)
Odpovědět
Zítra písni a já Ti je tam pak dám ;-) .
Odpovědět
Ahojky :-) Mirco, tak třeba tě studenti příjemně překvapí a všechno cos je naučila si budou dokonale pamatovat ;-) Sarko, ráno jsem psala ještě z domova, takže dobrý :-) A včera to byla pouze výjimka :-) Kaculi ahojky, koukám, žes postoupila ;-) My už máme vlastně vše, oznámka prakticky rozdaná, ale máme to už za pár =-) My se teda parádně shodujem s partnerem, takže paráda x-) Ksichtil se akorát na balónky a noviny. Balónky nebudou a noviny budou :-D :-D :-D
Odpovědět
Biibi, učím už nějaký ten pátek, takže takové vědomosti opravdu nehrozí 8-) :-D . Ale jsem ráda, že existují i neohrožení optimisté, jako třeba Biibi ;-) . Čtvrtina žáků měla už dnes předstresový průjem :-N . Jsem dnes nějaká unavená, v noci jsem se pořád budila, asi to brzo zabalím a půjdu spát. Nejdřív si dám rotoped alespoň na 20 minut.
Odpovědět
Mirco, já tě chtěla jen povzbudit :-) Ale koukám, že je to marný, jsi prostě realista :-D Jéé, měli průjem, no, to je hustý =-) Snad se to nestane nám před svatbou, přece jen budou bílé šaty.. :-S Asi jsi taky měla stres za ty tvoje ubožáky maturujíci, proto jsi nemohla spát :-)
Odpovědět
Biibi, ne stres jsem neměla, ale šla jsem si lehnout dřív než obvykle, tak asi proto 8-) . Neprožívala jsem svoji maturitu, nebudu prožívat ani tu jejich :-D :-D :-D . První rok jsem měla malinko obavy, ale přišla jsem na to, že to nemá cenu. Co se týče žáků, máš pravdu, jsem realista :-) . Dnes se už narodilo malé žirafátko v ZOO x-) x-) . Je kouzelné x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?