Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@agenz hlavně ten sníh, ten bych si přála taky :) SNAD NÁM TO VYJDE! a nebude to "zima" jako ta loňská :) Jinak kromě matriky, místa hostiny, fotografky a kameramanky nemám nic :)
Odpovědět
@masotri já se termín dozvěděla v pátek, takže my nemáme vůbec nic, jen sami sebe :-) na beremku se inspiruji již delší dobu, ale stejně nemám jasno, jak a co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@agenz ahá, tak to já už termín vím přes rok. Nejdřív jsem to strašně řešila, pak mě prvotní euforie přešla no a teď nemám čas :-D
Odpovědět
@masotri však ono to uteče a máme to za pár :-) kolik budete mít hostů? My se budeme muset uskromnit a jen nejbližší cca 15 max. 20 lidiček
Odpovědět
Profilova fotka
@agenz No právě, že to je za pár! :) budeme mít asi 35lidí celkem. Jen nejbližší rodina a kamarádi :)
Odpovědět
Přidávám se k zimním svatbám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aurinko Vítej v klubu! :-D
Odpovědět
@masotri Teprve dnes jsme si zamluvili termín a to je zatím to jediné, co máme zařízené :) Ale za 5 měsíců to snad vše stihneme...
Odpovědět
Profilova fotka
@aurinko A jaké máte datum?
Odpovědět
@masotri Zamluvili jsme si 7. února.
Odpovědět
Holky, fotit se budete venku? Nevím, jestli zamluvit ateliér, nebo ne...
Odpovědět
@agenz My určitě venku. Spoléháme na sníh.
Odpovědět
Článek se načítá
@aurinko Tak držím palce, aby napadl ;-)
Odpovědět
@agenz Snad se zima po letošním nezdaru pochlapí a pošle sněhu dostatek. Zamluvili jsme si místo na horách, tam snad nějaký bude :) Teď řeším oblečení, nechci prochladnout, ale v půjčovnách jsou jen kožíšky :(
Odpovědět
Profilova fotka
@agenz JJ, my taky venku! :)
Odpovědět
@aurinko @masotri holky a kdy budete řešit šaty?? mám kolísavou váhu, tak nechci moc brzo, ale šla bych už zkoušet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@agenz Jakože já si chci nechat ušít, tak už bych mohla pomalu zjišťovat co mi sedí, ale nemám vůbec čas.. tak nevím :-/ Ale tak zkoušet klidně můžeš....kdyžtak šněrovačka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím zimní nevěsty. My se bereme v únoru . Především proto že nastávající je svatební kameraman takže přes léto má víkendy naplněné práci. Zimu mám ráda a vyhovuje nám to . Šaty už mám :-)
Odpovědět
@masotri Taky právě vůbec nestíhám, od dubna probíhá rekonstrukce bytu, stavíme novou koupelnu a kuchyň, takže moc času nezbývá..ani jsem nečekala, že přítel vybere tak brzký termín, ale nechci to oddalovat, nebo si to rozmyslí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@agenz já jsem zase začala pracovat a každý den od rána do večera sedím v práci a o víkendu se prodavačkám do salonu nechce. Řekly mi ať počkám do září/října na novou kolekci.... :D
Odpovědět
@masotri nová kolekce bude asi hezká, ale prašulky mít na ně nebudu..taky můžu právě jen o víkend, asi si budu muset vzít dovču, a trochu se porozhlédnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@agenz Já si chci stejně nechat ušít, tak mi ani tak o kolekci nejde, spíš o střih :)
Odpovědět
Profilova fotka
3 důvody, proč mít svatbu v zimě: Že je zima nejnevhodnější doba na to, abyste měli svatbu? Omyl. Právě některé z nejčastějších svatebních dilemat vyřeší zima za vás sama! Uvidíte, že neexistuje lepší doba na svatbu, než je právě ta zimní! Snížek, teplo u krbu, vůně svařáku… to všechno je jen začátek. 1. Oblečení Co takhle nevěsta á la sněhová královna? Zima je to pravé roční období pro huňatý zimní plášť, který skvěle doplní nevěstiny svatební šaty. Budete vypadat jako z pohádky! Také si můžete vzít svatební šaty s dlouhým rukávem – například s těmi krajkovými, co se dnes tolik nosí! Ale můžete si vzít klidně i ty nejrozhalenější letní šatičky pod sluncem, jelikož žijeme ve světě topení a tak vás ani jedna restaurace v dnešní době nenechá umrznout! (Navíc máte ten plášť…) 2. Dekorace Není lepší roční období pro dekorační inspiraci, než je zima! Auta stačí ozdobit jednoduchým bílým peřím, které zvýrazní neodolatelný šarm sněhu! Dekorace na hostině je jasná - sněhuláci mohou viset například ze stropu, menu může nabýt podobu ledních bruslí a koláčky mohou být sněhové vločky! A protože v jednoduchosti je krása, může vám k tomu už jen postačit jednoduchá saténová mašle na židlích vašich hostů nebo na vašich židlích novomanželských! 3. Tématické, zimní! Chcete stylovou svatbu v tématickém duchu? Využijte zimy a všeho, co se k ní hodí. Nejdříve vsaďte na svíčky. Pro dosažení útulného prostředí s romantickým osvětlením jsou svíčky nutnost číslo jedna! Můžete zvolit i ty voňavé, které budou vonět po hřebíčku, svařáku nebo jablkách. Nezapomeňte na květiny – doporučujeme orchideje. Dort je také jasný – ať je to černé na bílém! Zvolte tmavou čokoládu s pomerančovými ozdobami – zimní období si tuto kombinaci přímo žádá! (A my také!) Trváte-li na ještě větší romantičnosti, doporučujeme bílou, bílou a jen bílou, do které lehce vložíte ledově modré a stříbrné detaily. Nechte zkrátka svou zimní náladu, ať se na přípravách vyřádí!
Odpovědět
I já počítám s ušitím, v půjčovnách mají šaty jednoho stylu a to se mi nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
@agenz @aurinko Tak holky dneska jsem byla na šaty! :) a závěr je jasný - nechám si šaty šít :)
Odpovědět
@masotri a jakou máš představu? vyjdou levněji?
Odpovědět
Profilova fotka
@agenz Levněji ne, spíš stejně :) Po dnešku mám představu docela jasnou. Sněhobílé, srdíčkový výstřih se širšími krajkovými ramínky, s vlečkou tyl+krajka. Plynulý, neviditelný přechod korzetu a rozšířené sukně, ale né moc. A hlavně na zip - nechci šněrovačku :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj:-) taky se hlasim k zimni svatbe. termin mame v prosinci a saty uz mam;-) vic nic. :-D
Odpovědět
@masotri Krasna predstava satu. Ja jsem take rozhodnuta pro siti. Ale do pujcoven zajdu, chci si to vyzkouset:)
Odpovědět
Profilova fotka
@aurinko Jojo, vyzkoušet určitě zajdi. Hodně ti to pomůže v dotvoření jasné představy :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?