Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_ Ahojky Luci,chtěla jsem se zeptat zda se nepřidáš...a jak teda bude vaše svatba vypadat a kde se budete brát?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Péťo, budeme se brát u nás v obci na úřadě jen se svědky (naštěstí moje volba svědka byla fantastická a ve všem mi strašně pomáhá) a druhý den uděláme večírek s přáteli. Před chvílí jsem si byla zkoušet šaty a už jsem je i zamluvila ;-) Boty jsem koupila už v létě, šperky dostanu od svědkyně, ženich si oblek zkoušel včera, kravatu má, boty si koupil včera. Jediné, co ještě nemám je kytička? Co Vy? jak pokračujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_ a jaké sis vybrala šaty? doufám,že sem dáš někam fotku....u nás dobře,dneska jsem spala asi hoďku po noční a probudil mě telefon z Madory,stříhají moje šaty a příští týden se šijí...moc se těším :-) ty jo už budeme 4 co se vdávme 2011 místo 2012 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Určitě dám :-) Také jsem přemýšlela, že bych si je nechala ušít, ale mám půjčovné za dobrou cenu, takže jsem nakonec volila půjčení. Zrovna před chvílí mi říkal přítel, jak se na tu svatbu těší a že je rád, že jsme to přesunuli na letošní rok x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_ jo tak pokud si našla ty vysněné,tak je to super...já je právě nenašla....to se nedivím,že se těší,my se taky těšíme...a asi moc jelikož to vůbec neutíká :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor To chápu, že Vám to teď neutíká, nám se to naopak hodně zkrátilo, takže zařizujeme, vybíráme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_ to se nedivím :-) tak snad nám to taky začne utíkat...jinak moc se těším na tu fotečku :-)
Odpovědět
Ahoj holky, chci se zeptat jaké boty volíte na zimní svatbu? My budeme mít obřad v kostele, tak se nevím rozhodnout .... poraďte prosím, díky
Odpovědět
Profilova fotka
@setare Ahoj, volila bych nějaké pěkné kozačky, nemusí to nutně být jen ty krajkové svatební,ale třeba jen obyčejné bílé :-)
Odpovědět
@lucie_ taky jsem nad tím přemýšlela, ale zatím jsem nic hezkého nenašla, a když jo, tak buď to mělo zipy, přecky a já nevím co všechno ještě, což se podle mě na svatbu nehodí ... asi neumím hledat nebo nevím .... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@setare Máš pravdu chtělo by to jen hladké nazouvací. Já myslí, že až začne zimní sezona, tak určitě něco najdeš ;-)
Odpovědět
@lucie_ doufám :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, mám zamluvené šaty!!! :) Nakonec v barvě champagne, bílá mi tolik nesluší. Tak teď jak přizpůsobit objlek ženich? Původně chtěl šedý oblek ale to se asi moc hodit nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
@market_ tak to je super :-) a dáš nám sem i fotku?
Odpovědět
Ahojky! Fotečky dám asi až po svatbě:)
Odpovědět
Holky, plánukme svatbud do tmavě modré, ted mi najednou plno lidí říká to ne.. modřiny a neštěstí .. :(
Odpovědět
myslím ale že k zimě je modrá super ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@market_ jako to o modré jsem slyšela,ale platí to pouze na tvé šaty...jinak myslím si že modrá+bílá+stříbrná je úžasná a krásně se hodí na zimní svatbu..... Holky jak pokračujete s přípravami ?
Odpovědět
díky, už jsem taky zjistila, že to je jen na šaty. tak jsem v klidu:) :-)
Odpovědět
hrozně to letí... budete míta kameramana i fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
@market_ co se týká nás,tak ne...jak jsem psala máme Mlýnkovi (takže 2fotografy) na celý den,navíc máme malou svatbu a kameraman,kterého bych chtěla stál cca 20tis. takže neee....navíc jak nás znám,tak bychom se na to stejně nedívali....vy budete mít obojí?
Odpovědět
Nechápu, proč by šaty nemohly být modré. ;-) to by se pověra dala vymyslet na všechno.
Odpovědět
ahoj holky,můžu se přidat? bereme se v prosinci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne pověra je skoro všechno na věci kolem svatby...od šatů,přes náhrdelník až já nevím po co...jde o to zda tomu věříš....já moc na pověry nejsem,ale co se týká svatebních některé dodržím...je to jako s tradicemi... :-) @kaven ahojky,jasně,vítej....jak jde plánování? a jaké máte vybrané datum? ;-)
Odpovědět
@petrajavor moc díky :-) ,datum máme 2.12.,ale jen s dětma a se svědkama,všem to oznámíme až potom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaven hezké datum,to se vdáváš pár dnu po mě :-) jako máš můj obdiv,já bych to asi vykecala :-N pro mě by to bylo horší udržet v tajnosti než to naplánovat 8-) a jak jdou přípravy?
Odpovědět
@petrajavor no taky mám problém :-D ,prstýnky máme,zítra jedeme podepsat papíry na radnici a pak se vrhnu na šaty a tak,takže v pohodě myslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaven to jo :-) my jdeme pro vyryté prstýnky ve st,stejně jako pro hotové šaty :-)
Odpovědět
@kaven Ahoj! Já se vdávám den po tobě:) Teda.. takhle tajně.. první svatba?
Odpovědět
@petrajavor : dnes jsme se dohodli, že postačí fotograf a kamarád vezme kameru a pak to necháme někde nastříhata podbarvit hudbou, ušetříme 10 tis:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?