Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
@angels_woman : V zimě nenachladneš, jsou krásné kožíšky. A na hostině bude teplo:) Hlavně se uklidni a v klidu plánuj svatbu snů:)
Odpovědět
@kebysek to je fakt :-) no pořád se rozmýšlíme...hlavně teď čekám na výsledky od doktor a až to bude na tuti, tak to asi nějak rozseknem :-)
Odpovědět
@market_ Díky, máš pravdu :-D domluvíme se s přítelem a snad to klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jukněte se http://weddings.theknot.com/Real-Wedd...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny :-) . Taky jsem se s přítelem rozhodli, že budeme mít svatbu v zimě a to hlavně tedy z důvodu, že už chceme být spolu. Jen si musím zařídit individuální studium na škole, abych u toho mohla dělat nějakou brigádku, tak doufám, že to vyjde vše podle plánu. Jen mám problém s výběrem místa. Na úřad určitě nechceme, do kostela taky ne, ale zámky jsou zase drahý. Měla by jste nějaká typ, kde je to hezký? Bydlíme v Praze, ale není problém někam dojet. A co třeba svatební dorty, šaty.. s typy sem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nosalovi Ahojky no tak na zámek jste stejně mimo sezónu,takže bych volila něco jiného. Jinak máme obřad na radnici tak ti neporadím. Co se týká šatů,tak ty jsem si nechala šít u firmy Madora a drahá má oblek od firmy Bandi,jsou tady o nich někde i diskuze. Jinak se zbytkem ti to moc poradím,jelikož to mám do Prahy daleko. Jinak co barvy svatby a nějaké datum už máte vybrané?
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím tak hrubě plánujeme :). Datum přesný ještě nemáme, ale ráda bych hlavně vyřešila to místo a pak až to datum (dle toho, kdy budou mít volno). Penízků taky nebude dost, tak žádný rozhazování.
Odpovědět
Ahoj, my plánujeme svatbu v zimě, protože pak chceme jet na svatební dovolenou za teplem:-). Obřad bude na radnici, šaty se mi už podařilo sehnat, prstýnky máme předvybraný... takže už jenom zarezervovat dovolenou a potom termín svatby:-)
Odpovědět
Ahojky, my se budeme brát 11. 2. 2012, pro svatbu v zimě jsme se rozhodli z několika důvodů ..... chtěli jsme to v červnu, ale dělám vysokou školu a to budu mít státnice, takže by toho bylo moc najednou, déle se nám už čekat nechtělo a já mám stejně raději zimu, líbí se mi zasněžená krajina a prostě všechno to, co k zimě patří ..... tak doufám, že bude sníh ..... budeme to mít v kostele sv. Jakuba v Kutné Hoře, kožíšek a rukavičky už mám rezervované a aby mi neumrzly nožičky :-), koupila jsem si pěkné bílé kozačky, které pak můžu nosit i tak .... Hostina bude v restauraci Tatra v Kolíně, všechno budu ladit do bílo-zlato-krémové .... dort bude z bílého marcipánu se sněhovými vločkami :-) jééé, už aby to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už mám zajištěný termín v kostele i hostinu. Vdávat se budu 4.2. v kostele sv. Vavřince na Petříně. Doufám, že to bude zasněžená a romantická svatba :-) už se strááááášně těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala po nějakém tom zámečku a zatím je nejvhodnější asi toto: http://www.zamekberchtold.cz/hotel/sv...
Odpovědět
Profilova fotka
právě jsem spáchala save the date do mailu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chalibda to vypadá dobře :-) @nosalovi to je fajn,jelikož dělají svatby i v zimě :-) Jak tak čtu všechny chcete sníh,já jsem z něj malinko na rozpacích,jelikož bych chtěla fotky udělat v lese a mám strach,že když budou dva metry sněhu nic z toho nebude. Každopádně ale se sněhem počítám. Jinak když jsem u toho počítání,tak dneska nám počítadlo ukázalo 95 dní do svatby a mě rozbolel žaludek. Ve středu si jedeme pro fotky z předsvatebního focení a dneska máme ochutnávku muffinů. Už se moc těším :-)
Odpovědět
@evaluk Ahojky, já jsem svatební kožíšek sehnala bez problému ve svatebním studiu farfallino v Kolíně, půjčují ho za 600 na víkend .....
Odpovědět
@petrajavor krásná inspirace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky necháváte si dělat předsvatební fotky? My dneska byli pro ty naše a jsou úžasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se musím pochlubit, mám zajištěnou fotografku a DJ. Co se týče předsvatebního fotografování, přemýšlím nad ním, ale už chci udělat boudoir fotky pro příšerku k Vánocům, tak nevím, abysme neprofotili majlant :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chalibda no my jsme fotky dostali včera z předsvatbního focení a boudoir budu fotit až po svatbě s holkama tady z beremka....jinak jsme dostali slevu,jelikož nám fotí i svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor uvidím, jestli nám fotografka nenabídne nějakou slevu na předsvatební focení, taky nám bude fotit i svatbu. Ale asi počkám, jestli do svatby budeme mít nějaké malé děti (to zní divně, že, ale jsem pěstounka :-) ) a pak bych udělala takové "předsvatební" focení s dětma a čoklikama a udělala z nich vánoční dárky
Odpovědět
Profilova fotka
@chalibda jojo...no my jsme se fotili teď v létě (mám je tady album) jelikož čekám že v den svatby budou s našim štěstím 2 m sněhu a chtěli jsme i nějaké fotky v létě...teď přemýšlíme,že po svatbě nafotíme rande v bílém někde v centru města a mezi továrníma budovama.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor koukám se rádi fotíte :-) já to normálně upřimně nesnáším, ale miláček je maniak do fotek a rád si je vystavuje a vyvěšuje po zdech, tak si říkám, že když nic jiného, bylo by prima kdyby na těch zdech vysely nějaké slušné fotky a ne jeho skvělé momentky, kdy mě neomylně vyfotí v okamžiku kdy vypadám nejpitoměji jak to jde :-) Tak co už všechno máš zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
@chalibda no právě naopak na všech fotkách vypadám jako magor,ale s Verunkou to bylo hrozně fajn a povedlo se...a tak jsme si řekli,že toho nafotíme co nejvíc...přece jen je to období,které je pro nás důležité a snad se nebude nikdy opakovat :-) Jinak teď tvořím botičky a zařízené máme vše,takže tvořím jen detaily a dekorativní věcičky :-)
Odpovědět
Ahojky! nějak nevím, jak začít, koukám že už máte DJ, fotografa.. já stále nic moc :) a svatba za 3 měsíce!!!
Odpovědět
@market_ Hm, tak to máš co dělat ..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@market_ to souhlasím se @setare že máš co dělat.....ale myslím si,že zvládnout se to dá...obvolala bych fotografy,místo hostiny a cukrářku a pak pokračovala....na zimě je fajn,že nevěst je málo a dodavatelé mají čas,většinou...jinak jsem viděla že máte vybranou modrou barvu ta je v Anglii na příští rok hit spolu se stříbrnou a peříčky...jinak píšeš za 3měsíce,takže se berete v listopadu? :-) krásný měsíc ;-)
Odpovědět
@petrajavor hm, peříčka by byly zajímavým doplňkem. termín máme 3.12.2011. Už se rýsuje fotograf a také místo hostiny! No, musíme se snažit, ale problém bude kapela.. všude jsou mikulášské zábavy:(
Odpovědět
Profilova fotka
@market_ a jakého fotografa jste vybrali? určitě kapelu najdete :-)
Odpovědět
to doufám.. hodně se mi líbí Tomáš Vránek, našla jsem ho tady:)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotka z jedné zimní svatby
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nakonec se k Vám přidávám i já - původně jsme měli mít termín příští rok v dubnu, ale vezmeme se ještě letos v listopadu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?