Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít obřad v kostele, tak se bojím aby mi neumrzly nožičky :-)
Odpovědět
@chalibda Tak něco v tomto stylu, ale v barvě svatby, nebo bílé. http://www.neckermann.cz/cz/nm2/damsk...
Odpovědět
Profilova fotka
@redenka55 no vidíš, to mě nějak nenapadlo :-N to je asi dobrej kříženec mezi lodičkama a kozačkama :-)
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?? Měli jsme s přítelem domluvenou svatbu na 1.6.2012, ale vše se seběhlo tak, že to musíme posunout a říkám si, proč ne v zimě...?? Chtěla jsem se zeptat, zda je tady nějaká zimní nevěsta od prahy, kde budete dělat hostinu a kde budete mít obřad. Jsem z toho nějak vedle, páč jsem měla vysněnou svatbu v létě, na louce a tak... A teď s tou zimní si nějak moc nevím rady... Nenapadá mě místo, to co jsem měla na léto, tak tam v zimně nejsou... Zážitek :-D Děkuji, Z.
Odpovědět
@petrajavor Ahoj, jj, před chvilkou jsem psala, chtěli jsme svatbu v létě, ale bylo dáno a čekáme miminko a termín mám v dubnu, tak to léto prostě nebude a říkám si, proč ne třeba v lednu :-) Přesné datum ještě nemáme, ale asi leden. Potřebuju ale sehnat více info, zda to není úplná utopie :-D
Odpovědět
@evaluk Ahoj, prosím tě, o jakém zámečku mluvíš??? Jsem od Prahy a bojuju s tím, kde to udělat. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít svatbu v praze na začátku ůnora, obřad v kostele, hostinu doufám v refektáři kláštera, který patří ke kostelu, do kterého chodím. Pokud to nevyjde, tak další v pořadí je ladronka a nebo petřínské terasy
Odpovědět
Ahojky :-) jsem tu nová,čerstvě zasnoubená ;-) svatbu bychom chtěli 26.11.2011. Chtěla bych se vás zeptat jak to budete řešit se svatebními šaty? :-N Vůbec si nevím rady jestli nějaké s dlouhým rukávem,nebo bez rukávu a na to kabátek nebo perelínu....docela v tom tápu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem na rozpacích, určitě budu mít perelínu, ale sundat na obřad, nesundat... :-)
Odpovědět
@angels_woman Ahoj,moje sestřenka se vdávala loni 16.ledna.Takže utopie to není :)
Odpovědět
@redenka55 : souhlas oboje:)
Odpovědět
tééda, vás se přidalo:) Obřad budeme mít na zámku Brandýs nad labem. S hostinou mám taky problém... léto má víc možností, ale zima bude nádherná:)
Odpovědět
Článek se načítá
šatičky chci jako v létě, korzet a přes ně nějaký kožíšek:)
Odpovědět
@angels_woman Ahojky, byli jsme se podívat na Zámku Berchtold (Velké Popovice) a je to tam kouzelné a finančně víc než přijatelné ..
Odpovědět
@kebysek Díky :-) ale pořád váhám, vůbec nevím, jak to udělat... myslím, jestli to neudělat až další rok nebo tak, jsem z toho trochu mimo
Odpovědět
Profilova fotka
@angels_woman pokud tě to děsí, asi bych se na to vykašlala. Já jsem si zimní svatbu vysnila, protože miluju sníh a navíc rozhodně vypadám lépe více oblečená než méně :-)
Odpovědět
@chalibda No, ono je to proto, protože budu cca v 6tém měsíci a nedokážu odhadnout, jestli mi nebude zle, budu unavená, nebo nedejbože nějaké kompolikace, kvůli kterým bych musela ležet, nebo bude zima, abych nedostala v mrazu angínu... Spíš se bojím tohoto. Jinak svatba v zimě by byla senza. Měli jsme původně 1.6. vybráno, ale to bych byla 2 měs po porodu a nevím, jak bych skoulela kojení po 2hod, vysloékání a oblékání šatů, :-D atd a svatbu. Tak mám prostě teď sakra dilema... Jsem si myslela, že v tom lednu by to možná mohlo jít... do podzimu to nezařídíme, to jsou 2 měs a v prosinci bych to nechtěla před vánocema, bude i tak dost zmatku... Promiň za slohovku....a budu ráda za názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@angels_woman já myslím, že když zapneš síly, do začátku října stihneš. Kamarádka se vdávala v šestém měsíci a byla úplně v pohodě, já bych do toho nešla, už jsem stará koza a až budu těhotná budu maximálně otáčet listy v knize :-)
Odpovědět
@chalibda může se Vás zeptat, kde budete mít svatbu - obřad ? Díky
Odpovědět
@angels_woman Pokud nemáš rizikové těhotenství tak myslím, že je svatba pohodovější s mimi schovaném v bříšku než v kočárku, kdy mimčo vyžaduje neustálé hlídání atd. Záleží na tobě, ale v těhotenství se kdysi vdávalo 90 procent nevěst a problém to nebyl.
Odpovědět
Profilova fotka
ve starokatolickém kostele sv Vavřince na Petříně. Teda doufám :-)
Odpovědět
@chalibda tam bude pěkná kosa ... já tam byla na svatbě kamarádky v květnu a málem jsme všichni zmrzli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ono v kostelích je obvykle zima, proto budu mít nějakou úžasnou perelínu, abych nezmrzla :-)
Odpovědět
@chalibda No to by se asi stihlo, ale je to i otázka korunek...jsme to schválně dali na další rok, aby jsme něco došetřili a pořizovali vše postupně. Je to zamotanéééééééééééé :-) ale děkuji že se ptáš, jsem ráda, že to můžu trochu vyventilovat...to víš, hormony se mnou teď mlátí, tak mám občas ve všem zmatek :-D
Odpovědět
@redenka55 Redenko, máš pravdu :-) jen jsem z toho nějak vedle a pořád nevím co, je to všechno narychlo...žádost o ruku, do měsíce jsem otěhotněla ateď jak to vyřešit... no ráda bych v lednu, líbilo by se mi to moc, ale mám strach, že v mrazu nachladnu a tak... Ale je pravda, že raději takto než potom s kočárem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@angels_woman závidím ti miminko :-) jeden z dalších důvodů svatby v zimě je, že se pak chceme pokusit o mimi, umělým oplodněním a mám na to pak už jen asi 4 měsíce, pak už mi bude 40. Tak se chci vdát a pak už se jen v klidu soustředit na těhotnění :-)
Odpovědět
@market_ Já jsem se 1.7.letos vdávala na zámku v Brandýse.Fotky ze zahrady jsou krásné.Vybrali jste si skvělé místo.
Odpovědět
@angels_woman Tak ono je ve finále jedno zda v létě nebo v zimě.krásná bude nevěsta tak i tak :).Jde spíš o pocit.
Odpovědět
@kebysek : tak to se musím podívat:) jak to tam probíhalo? Bereme se v zimě tak uvidíme jak to bude s focením venku, ale uvnitř je to nádherné. :-)
Odpovědět
@kebysek dáš sem fotečky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?