Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
U nás se taky většina lidí diví, že máme svatbu v zimě, ale i kdyby mělo být bláto, tak jsem ráda :-) jinak se sháněním jsem na tom v pohodě, akorát netrpělivě čekám odpověď od fotografa, tak držte pěsti, ať to klapne=)
Odpovědět
Profilova fotka
@eiliko a kdo chceš aby vás fotil?
Odpovědět
Ahoj holky, taky se přidávám, včera jsme s přítelem řešili datum.Chceme se brát letos a v úvahu přichází říjen nebo prosinec. A vzhledem k tomu, že jsme se ted stěhovali a chceme to mít vše v klidu ta to vypadá na prosinec. Akorát nevím, jak to pak je třeba se zdobením aut atd... mám tnhle zvyk celkem ráda.Navíc kdyby byl sníh, tk by to byla nádhera. Obřad i hostinu chceme uvnitř, tkaže to by mělo být v pohodě:)
Odpovědět
Profilova fotka
@market_ ahojky a vítej,tak to je v pohodě...no prosinci by sníh měl být i když známe to naše počasí :-) Jinak my auta zdobit budeme...myslím si,že i když by sněžilo neměl by to být problém,otázka je jakou ozdobu si vybereš...
Odpovědět
Zdravím kočky, též se hlásím mezi zimní nevěsty...:-) Svatbu budeme mít 6.1.2012 - hlavní důvod byl především ten, že ve stejném období jsme se i seznámili. Celkově máme rádi tohle vánoční období. Líbí se mi i to, že zimní svatba je poměrně originální, ačkoliv zrovna v mojí rodině ne - rodiče i sestra se brali v zimě. Takže se z toho u nás stává spíš tradice:-) Rozhodně jsme nikdy neuvažovali o svatbě v létě - nesnáším vedra, všichni jsou na dovolených a beztak si léto už obsadily moje narozky:-D Taky vidím výhodu v tom, že nemusím řešit počasí a je mi celkem jedno, jak bude...uvítám jak sluníčko (v lednu spíš výjimka), tak kopu sněhu (to by bylo bezva). Na jaře nebo v létě bych to asi řešila víc, v lednu jsem připravená na všechno a tak nemůžu být snad ani zklamaná:-) Máme už zamluvený termín na matrice, rezervovaný hotel (bude tam obřad i hostina), objednané prsteny, zajištěnou hubdu (Klárovo kvarteto) a fotografa (Radovan Chvíla). Půl roku čas, ale pořád je co dělat...každopádně si to užíváme:-D
Odpovědět
@petrajavor Benjamin Wojnar, je to bratr mé známé, mladý fotograf, který fotí úžasně a navíc za naprosto bezkonkurenční ceny, ale uvažuje v příštím roce o studiu v zahraničí, tak říkal, že dá do konce prázdnin vědět. Kdyby to vyšlo, bylo by to super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eiliko aha,tak to máte dobré,toš vám budu držet pěsti ať to výjde . :-) máš hrozně fajn že se s fotografem znáš :-) @elffany ahojky a vítej....fotograf co ho máš zamluveného byl pro nás druhá volba :-) má úžasné fotky a je to milej člověk....no já mám čas nějaké necelé 4měsíce stále dodělám nějaké knoflíkové věci,jinak co se týká zařizování tak mám taky všechno :-D
Odpovědět
@petrajavor ...že jsem tak smělá, koho jste si tedy zvolili jako č. 1?:-) Znám jeho fotky až díky beremese, ale všechna alba, co jsme tu od něj viděli, se nám líbila - nikdy žádný zklamání...taky jsem na něj četla jen chválu, takže to byla jasná volba. Má to k nám sice trochu dál, ale psal, že přijede rád...těším se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky plánujem zimní svatbu, asi v Tallinnu, takže sníh je zaručen :) Líbil by se mi kratičký obřad venku a pak oslava někde v nějakém srubu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany no k nám to má za kopcem :-) ale my jsme vybrali Verču a Peťu Mlýnkovi...oni mají podobný styl focení,ale fotky od Mlýnků fotky od nich mi příjdou takové světlejší,Rado to má všechno do hněda i když pro mě osobně jeden z mála fotografů u kterého jde na fotkách vidět láska těch dvou lidí...my jsme teď s Verčou fotili předsvatební a pecka, uteklo to jako voda a zatím na fotky čekáme,ale poslala nám jednu na ochutnávku a ta je nádherná.... @xadany ahojky...tak to máš super :-)
Odpovědět
@petrajavor ...tak to se na Vaše fotečky už moc těším! A na naše posléze taky - nikdy jsem od něj neviděla žádný album ze zimní svatby, tak to bude trochu překvápko:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
@petrajavor ...mrknu, děkuji:-) Tak to my budeme naopak asi první v tom roce;-) A datum jsme taky měnili, ale to původní se mi už vlastně vůbec nelíbí - našla jsem si pozitiva k tomu současnýmu a negativa tam k tomu, abych si to zprotivila a nelitovala:-D Aspoň to budete mít dřív - když už máš stejně všechno zařízený...a jak píšeš, 30.12. stejně budete slavit, tak to máte hezky rozdělený:-) Jinak souhlasím, fotky misaki jsou dokonalý...
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany no naše první datum bylo 3.3. jelikož od 4 jsme spolu :-) 30.12. má můj drahý svátek,proto jsme při přesunu uvažovali o něm...nakonec jsme skončili u 26.11. jelikož den je oblíbené číslo drahého a paní na matrice ho řekla první možné :-) No měla jsem určitou představu o svatbě,ale pak to nevyšlo,tak sme upravovali a snad to bude dobré :-)
Odpovědět
moc Vás zdravím a těším se na svou adventní svatbu 17.12. :-) můj největší problém je sehnat nádherný zimní kabátek, nebo kožíšek :-) jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@evaluk ahojky...já nic takového nesháním,budu mít jen fialkové bolerko a asi vytáhnu ze skříně i černý kabát kdyby byl stav nouze :-) Jinak v některé diskuzi jsem viděla,že slečna kožíšek taky hledala a našla,zkus se zeptat tady v hledám a nebo ve svatebním salonu je normálně půjčují...jaké plánuješ šaty?
Odpovědět
Tady na bms jsem to už zkoušela, ale nenašla jsem takový, co hledám.. zkousím teď obeslat zůzné krejčovské dílny, zda by mi ho podle fotky neušily, ale bojím se, aby to nestálo víc jak šaty :-) Šaty zatím nemám, buď si je nechám ušít, nebo koupím, ale každopádně je chci nosit i po svatbě..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se zeptat, kde budete mít obřad, když to máte takhle v zimě? máte nějaký krásný místečko? já jen tak ze zvědavosti, já to budu mít na jaře :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mistress_of_spices tak já za sebe můžu říct,že ne...máme to na jedné radnici....jelikož na většinu míst,které jsme chtěli jsme mimo sezónu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se k vám, zimním nevěstám, hlásím. My se rozhodli pro svatbu v zimě proto, že dřív jsme to nestihli :-D na konci dubna se nám totiž narodila holčička a mně se s bříškem vdávat nechtělo a jsem ráda, že jsme to odložili, protože jsem byla taková nemotorná :-) Zatím to vypadá na listopad, čekám až se mi ozvou z vybraného místa, jestli mají v ten den ještě volno. Ale jak tak koukám, tak máme co dělat, když tady píšete 4měs.do svatby a už máte skoro vše připraveno :-) tak snad to taky stihneme.
Odpovědět
u nás připadá v úvahu staroměstská radnice, nebo jeden zámeček na praze východ... výhodou tohoto temínu je, že je všude volno a můžeme si vybírat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annazuza to určitě rychle doženeš :-) a v den svatby bude vše oki a užijete si to ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty! tak to vypadá, že říjen opravdu nestihneme a do kurzu jde datum 3.12.2011 :) A asi to bude zámek Brandýs nad labem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@market_ takže další zimní nevěsta :-) to je super :-) a jak jde plánování?
Odpovědět
:) vůbec nevíme kde udělat hostinu:( bude nás víc a všechny hezký penziony mají většinou kapacitu 30 lidí:(. ale našlajsem krásný stojánky na jmenovky:)
Odpovědět
loni sme byli v Rakousku na horach lyzovat a akorat sme na vrcholku v kaplicce vychytali svatbu. Vsechno na snehu, svatebcani v oblecich meli sebou lyze a po obradu si zajezdili:-) hostinu pak meli v jednom z tech krasnych srubu co na vrcholu sou. Trochu jim do toho zasnezilo, takze fotky z te svatby musi byt fakt bozi, jediny co mohlo "trosku" vadit sme byli my, lyzari cumilove;-) ale to k tomu v lyzarskem cetru uprostred zimi proste patri:-)
Odpovědět
jo, to musí být nádhra:) ale bohužel všichni lyžovat neumí a chceme to mít za Prahou...ale na horách to musí být super.. možná ještě popřemýšlíme:)
Odpovědět
Profilova fotka
řeším, jaké boty. Teplé nebo lodičky a mrznout?
Odpovědět
@chalibda Nejspíš oboje. Lodičky na obřad a na hostinu. Teplé na focení
Odpovědět
Profilova fotka
@chalibda no já to dělám tak jak píše @redenka55 mám krásné zdobené lodičky na celý den,jen na focení sháním kozačky v barvě naší svatby :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?