Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Zdravím všechny zimní nevěsty.. jelikož předběžně plánujeme svatbu na březen 2011, hledám nějaká šikovná místečka pro obřad.. Kde ho budete mít Vy? Díky
Odpovědět
Ahoj, my jí plánujeme na únor 2011 a také řešíme kde uskutečnit obřad :-)
Odpovědět
Ahoj, je tu nějaká nevěsta plánující svatbu na zimu 2011?
Odpovědět
Ahojky, vzdycky jsem chtela svatbu plnou slunce a zelene a najednou jsme si rekli, ze bychom se mohli vzit 11.11.2011 - 11 je totiz tak nejak moje cislo, ale porad si to nejak nedovedu predstavit. Hlavne jake misto vybrat. A aby nebyla mi zima. Chteli bychom, aby bylo vse na jednom miste v trochu opacnem poradi: obed s rorinou, obrad a raut. Jak to resite Vy ostani?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee tak sem se trefila a diskuze se znovu rozjíždí! :-D Ahoj budoucí zimní nevěsty!! :-D Já sem taky chtěla nejdřív svatbu v létě...ale pak to byla zima a neměnila bych ani za nic!!!!!! ;-) :-D :-D :-D :-D Zima mi vážně nebyla...spíš ze mě teklo a to jsem měla jen ty šaty a kožíšek...teda přiznávám punčocháče zrovna moc sexy nebyly, ale než jsme šli na hostinu tak jsem je přehodila a všechno bylo tak jak má být :-D Kožíšek jsem v kostele nabýzela ať se zimouřivci zahřejou, ale nikdo ho nechtěl....a i fotky v kostele jsem pak zvladala bez něj i s ním...tak to byla sranda :-D A tchýně mi skoro zmrla.......škoda....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@zuzulka23 Ahojky,s pritelem jsme uz 11let a ted planujeme svatbu,taky na 11.11.11 na 11hod,je to stastne cislo od pritele,tak chce mit svatbu v ten den.Vubec nevim jak to bude,myslela jsem ze toho hodne neni,ale je toho hodne,chtela bych to mit pekne a asi aji dokonale,ale furt nevim kde mam zacit a jakou barvu svatby zvolit.Mamca mi rikala at si na to najmu firmu,ale zda se mi ze clovek zbytecne zaplati hodne.Puvodne jsme planovali svatbu v zahranici,no jeste uvidime.I kdyz kazdy me strasi ze bych mela uz zacit s pripravami.A co ty uz mas nejake predstavy?
Odpovědět
@michaelaks Tak koukam, ze chcete tu jedenactku dotahnout k dokonalosti:-) No my porad tak nejak diky situaci v rodine resime jestli to vubec bude 11.11. Kamaradka stihla naplanovat svatbu sama pro 120 lidi dva mesice pred samotnou akci a to se v davala ve "svatebni sezone", v cervenci. Takze kdyz mi nekdo rika, ze bych uz mela mit to ci ono vzpomenu si na tohle a jsem v klidu. S vatebni agentura je urcite dobra vec, ale musi byt proverena. Kdyz nechces vsechny ty veci zarizovat a hlidat sama tak je to idealni, ale i drazsi. Co se predstav tyce, tak svadbu chcem na jednom miste, zadny prejizdeni, takze jme koukali na ruzne holety, statky atd. okolo prahy,kam bychom se vsichni vesli, par tipu mam. Barvicku svatby taky +- vybranou, mam rada kontrasty, takze bordo-bila. Ale saty, to je teda problem, zrovna vcera jsem byla zkouset s kamaradkou co se vdava v lete a nevybrala bych si, nic se mi nelibi, asi jsem moc narocna. jak jsi na tom ty?:-) Svadba v zahranci, nebo aspon jedna cast u nas taky probehla rozhodovanim. Rikali jsme si, ze bychom si pred svatbou v cechach zajeli nekam do exotiky, nechali se oddat dle mistnich zvyku a uzili si dovolenou ve dvou. A druha cast by pak byla v cesku s rodinou a kamaradama a to bud svatba na oko - pokud by ta predchozi nebyla v cr platna nebo oficialne podle zakona. Kde byste chteli svatbu?
Odpovědět
@zuzulka23 Ahojky,taky jsem si rikala ze se to da rychle zaridit,ale kazdy furt do me huci at si pohnu.Dneska jsem se u nas byla ptat jestli maji volny termin 11.11. a maji,bydlim v Bruntale(moravskoslezsky kraj),tak tady nastesti bude plno volneho mista hlavne v zime.Chtela bych nekde jinde nez v Bruntale,ale kvuli rodine to udelame tady,vezmeme se u nas na zamku a hostinu budeme mit v jedne hospudce na Farme,je to tam pekne.Planovali jsme i na horach v Male Moravce.Nad barvou jsem premyslela ale nevim,mozna tmave hneda,kremova a staroruzova,nejak to pekne nakombinovat.Jeste uvidime.Ted se chystame s pritelem na prodlouzeny vikend na Slovensko do Popradu do Aquacity,uz se moc tesim.Byli jsme tak uz dvakrat,je to tam super.Deti uz mate?My mame holcicku elisku,ted bude mit 4.2.2011 4roky.Ale dalsi neplanujeme,chceme jedno a poradne si to uzit.Ted jsme vsichni tri zacali lyzovat,je to super jak vsichni vyrazime o vikendu na hory.Hezky vecer
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojky Holky,my mame termin 3.3.2012...chci se zeptat nemate strach ze snehu? Ja cekem ano..nevdavala jste se nektera kdyz byl snih? kazda zkusenost dobra :-) ;-)
Odpovědět
@petrajavor Vždyť je sníh krásnej! Já bych se ho bála méně než té spálené suché trávy, co čeká mně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jo jenze od suche travy nebudes jak cune...
Odpovědět
@petrajavor jo no bláto je blbé....musíš pořádně vykasat sukni a zaúkolovat družičky či svědkyni....ale na fotkách vypadá sníh nádherně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin no my se chceme prave fotit v lese... :-p
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
stále žádná zimní nevěsta?
Odpovědět
@petrajavor Ahoj=) já se vdávám 11.2. 2012. Vdávám se v zimě ze dvou důvodu. Špatně snáším teplo, jsem schopná i omdlít, jestliže je moc horko a od přírody jsem ve tvářích hodně červená a horko tomu dost přidává (makeup to neskryje), takže rozhodně nechci vypadat jak rajče v bílém :-D no a druhý důvod. Od malička miluju sníh a zimu, je to pro mě nejkouzelnější období a vždycky jsem si říkala, že pokud se jednou vdám, tak jedině mezi vločkami=) dneska už se ale nedá se sněhem počítat ani v únoru, ale pořád větší šance, než v prosinci a lednu. Takže i kdyby to mělo být bez sněhu, budu zimní nevěsta a splní se mi můj sen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mno já :-) pořád se tu někde inzeruju :-) moc nás tedy není :-) Původně jsem chtěla 12 nebo2 nebo 22.2.2012, ale jsou to buď všední dny nebo neděle. Tak nakonec bude den D 4.2.
Odpovědět
Profilova fotka
@eiliko @chalibda no já už jsem si začínala myslet,že jsem na beremku jediná....vdávám se teda v listopadu,ale až na jeho konci...datum jsme posouvali,ale první verze byla stejně 3.3. takže taky sněhová....babička mě straší,že budu jak šmudla s šaty od sněhu,ale já říkám,že i kdyby byly šaty celé od blata budu to nejkrásnější prasátko na radnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já pevně věřím a doufám ve sníh, i když v našem podnebném pásmu, může být deset stupňů a hnusně, v únoru jako v červenci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme svatbu koncem října, a když to teď známým oznamujem, tak jsou z toho někteří, teda spíš některé udivené, proč tak pozdě...ale my si prostě říkáme,,a proč ne?? :-)))) bude to holt napětí a nervy ale jenom kvůli přechodu do kostela a pak ohledně focení..jinak budeme stejně v budově..a jestli bude sněžit nebo pršet holt uvdiíme ;-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@chalibda no já bych na jednu stranu sníh chtěla...ale na tu druhou bych se ráda fotila nad hradem v lese,kam jsme chodili randit a mám strach,že se tam auto nevyškrábe....myslím si,že to tak bylo loni v listopadu 2m sněhu a prosinec na blátě... @vjerca a můžu se zeptat proč jste vybrali říjen? jinak tyhle reakce u nás jsou taky...vždycky říkám,že to dort aspoň přežije :-) Jinak si myslím,že to budou krásné fotky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no nějaký speciáál důvod to nemá..původně jsme chtěli září, ale je u nás plno v jediných vhodných prostorech..a navíc jdem na svatbu kamarádce, má to o měsíc před náma, takže si to dáme na střídačku, první to odsvvědčím já jí, pak ona mně :D takže v podstaětě termín byl hodně závislý i na volných prostorech..
Odpovědět
Profilova fotka
@vjerca viděla jsem,že si z UH což je cca 20km...kde se budete brát a kdo vás fotí? že jsem tak zvědavá.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj no, tak cca 15 km od UH ;-) bereme se v Nivnici v kostele, kde bydlíme a párty bude v sále obecním, který je teď pár let zrekonstruovaný a moc hezký a vleze tam hooodně lidí...bývají tam ted nově i plesy ;-)a patří k tomu i restaurace, takže raut a všechno máme zařízené od nich..a fotit nás bude můj spolužák ze základky, je to profík, má krásné fota..:-) a ještě jedna mladá zajínající fotografka, která nás ted fotila na oznámko, ta bude mět premiéru ;-) má svůj ateliér, je moc šikovná, tak jsme řekli proč ne..za symbolickou cenu..Teď nás hodně trápí kapela a kameraman..nemáš nějaké tipy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vjerca ty jo tak to nevím...znám max nějaké DJe ale kapelu fakt nevím...i když kámoška si chválila duo music (Zatloukalovi) Otrokovice,ale osobně jsem je neslyšela hrát,takže nevím :-S a my kameramana mít nebudeme..z rodinných důvodů jsme svatbu přesouvali a spoustu věcí jsme i vypustili....takže to vlastně bude jen pozdější oběd s rodinou....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.weddingproposalsite.com/20... Tady je dobrý článek.... http://www.stylemepretty.com/2010/04/... a jedna úžasná zimní svatba...
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak ono záleží na okolnostech jak to máte zařízeno, chtěla bych kameramana moc..ale uvidíme, když neseženeme někoho slušného tak holt nebude..zase si říkám, že taková svatba mimo svatební "sezonu" má výhody ve shánění šatů, a ostatních věci...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vjerca tak to je pravda..o všechno není taková rvačka...my třeba zamlouvali fotografa rok předem,ale pak se to posunulo a díky zimě to nebyl problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak tak :-) a je to v podstatě ze vším...jenom ty penízky...to je boj :D
Odpovědět
Profilova fotka
@vjerca to jo,vím,že holky hledali dobrého kameramana a on chtěl cca 6-9.000,- což je dost....ale zase za kvalitu se musí platit...i když jak kdy...někdy je to fakt fajn,jen bude boj se sněhem....hrozně se mi líbí ta sněhová svatba na kterou jsem sem hodila odkaz...
Odpovědět
Profilova fotka
další inspirace http://www.stylemepretty.com/2011/03/...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?