Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak a už nepíšu se mi to vymazalo se na to vyprdnu :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
ti poradim. Nez to posles tak to vzdycky zkopiruj, kor ty dlouhy. Ja to tak delam a usetrim si nervy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a co jsi nám to Peťo chtěla napsat?? Už jsi vymyslela místečko srazu? Já byla dneska na Václaváku a Staromáku...no a teda lidí tam bylo i dneska šíleně!!!!! :-( :-( Všechno, ale tahle místa raději neeeeeeeeeeee 8-(
Odpovědět
Kdyz Petula nic nevymysli, tak se pozveme k ni domu :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
tady mrtvo :-( :-( :-( ]-( ]-( ]-( ]-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo nezlob se!Když tu sem já, tak je tu mrtvo taky!A teď už se přece všechny připravujem a těšíme na to osobní setkání :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no osobní osobní,ale já se s váma bavit nebudu když si nepíšete :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
si koledujete holky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nekoledujem!!Zítra odpo nebo ve středu pojedu do Prahy...musím na Starostrašnickou ... nechceš se sejít?
Odpovědět
ahoj holky, ja nestiham. Tak se nedivte ze sem nechodim. Doleteli jsme v sobotu a od te doby se nezastavili. Mame dodrbany spani a tak se v noci vzbudime a nemuzeme uz spat. Tak spime jen tri hodiny denne a jsme hotovy :-( . Snad se to brzo spravi. Jinak si vseho moc uzivame. Nastesti jsme tu sehnali zimni boty, ktery se nam v USA nepodarilo sehnat. Tak aspon tak. Je super videt rodinu a vsechny mozny lidicky. Na vas se taky moc tesime. Steve chudak pracuje na americky cas a tak dela az do 1 rano. Nastesti pak bude mit tyden volno. Tak se mejte krasne.
Odpovědět
Profilova fotka
už se s Romíkem na Vás všechny tetky moc a moc těšíme!!! :-D Tak co Peťo nevymyslela jsi nějaké jiné místo? A v kolik tak mám teda dorazit k Tobě? Cesta mi přece jen chvilku trvat bude....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.S tím místem je to peklo protože než se sejdem tak to bude pěkně trvat.já pro kristýnu a Steva jedu na Florenc 10:30 vid????Kristý pošlu ti svoje číslo do IP jak budeš na nějakém svém mobilu písni at si kdyby nějaká změna můžem volat. ;-) Ta změna času musí být hrozná,ale to se za pár dní ustálí a bude už dobře.I když teda Stev by asi byl radši kdyby jel ve svém času když dělá podle toho. :-NV kolik se máte vůbec sejít s těma známýma v centru???Když bude hezky já vás vytáhnu na trhy kousek od nás,ale taky záleží jakou bude mít Rebeka náladu momantálně jí jdou asi zuby protože nálada děs je taková protivnoučká a v noci se vzbudí o půlnoci a tak do 4 přemlouvám at spí.Jsem docela unavená,ale furt se neumím dokopat jít s ní spát večer,abych se aspon trochu prospala. Zítra Alo jedu za kámoškou na Zličín takže nic. :-N Jo a s Ilon se nebavím zase se po mobilu naháníme jako kozy!!!!! ]-( ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, jo jo budeme tam v 10:30 na Florenci. Peto, telefon na tebe myslim mam, ale radeji ho posli jestli je to stejny co mam. Ja mam taky telefon, koupila jsem si simkartu na Vodafone. Poslu taky cislo do IP. At muzeme byt v kontaktu. Steve pracuje od 17h. do 1 rano. Tak jsem s nim vzhuru. S dalsima pratelama to v Praze domlouvame na 15h. Bude nam to stacit do tech 15h? Klidne se pak muzeme projit. Uvidime jaka bude Rebeka. A co Pavla uvidime? Tak snad bude Rebece lip a ty se taky vyspis. Ja dneska spala super a dlouho, tak se to pomalu srovnava. Tak jdu poslat ten telefon at ho mame. Alco a Ilco, taky mi ho prosim radeji poslete do IP. Dekuji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak já se budu asi bavit jen s Kritýnou nikdo jiný sem nechodí!!!!! :-D :-D :-D :-D Já myslím,že Rebeka půjde po oběde spát tak,že jí dám do kočárku a půjdem na trhy sem kousek od nás at to pak máte taky kousek do centra.
Odpovědět
tak to zni super ty trhy :-). Kde si mame dat sraz s tema znamyma? Co je nejbliz? Vaclavak, Karluv most? Vubec nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
Václavák u koně by bylo nejlíp je to kousek a jste tam a hlavně to pěkně úprojdete od zhora :-D :-D
Odpovědět
tak super diky moc :-). Jupi uz jen par dni a uvidime se.
Odpovědět
Profilova fotka
tak zítra! SE těším!Sem akorát vybalila věci (na víkend jsme byli u našich), jdu do vany a pak chrnět :-D Tak dobrou a zítra!!!
Odpovědět
Ja jdu taky chrnet, ale zase je plno hodin a to mame vstavat v 6. Ja spim denne jen 6 hodin maximum. Pomoc. Ale moc se tesime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé holky, tak to abych nás aspoň trochu posunul kupředu ne :-D Jak se máte?Co vánoce?Já jsem teď s Romíkem u našich, manža maká a ve středu ráno pojede za náma.. a budem řešit kde budeme na silvestra :-p To brzo co :-D
Odpovědět
ahoj holky, ahoj Alco :-). Vanoce byly super a co vy? Pak sem dam nekdy fotky az bude cas. Porad nekde litame. Dneska nas vzal bratranec s manzelkou na vylet, tak to bylo super. A ted Steve pracuje. Mame toho porad tolik na kazdy den. Na Silvestra pojedeme taky na vylet a pak bude Steve zase pracovat. A kde bude Ilca s Petou na Silvestra? A jaky byly Vanoce?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristý! vánoce super!Byli jsme u nás v bytečku a na první svátek jeli k našim. A dárečky...no my jsme si letos nadělili všechno co jsme mohli - bzt, auto a i mrňouska :-D :-D Ten spinká vedle a já se za ním půjdu už dneska taky uložit. Po našem setkání jsme oba chytili rýmu a tak se z toho pořád ještě dostáváme =-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ostudy!Kde jste všechny? A jak jste Kristý zvládli cestu? Co stěhování a jiné novinky?
Odpovědět
ahoj holky, tak kdepak jste vsechny? Alco, my se hodne s holkama bavime na facebooku. Tam taky davam novinky. Cesta byla dlouha -30hodin a tak jsme byli radi az jsme byli doma. Porad bojujeme s posunem casu a do nedele musime byt odstehovani. Takze mame co delat. Taky prodavame ruzny veci co v tom novym dome jsou, takze blazinec. Ted nam tu cely tyden prsi, coz na stehovani neni moc dobry. Dneska se konecne pujdeme podivat kde budeme bydlet. Jeste jsme to ani nevideli, jen podle fotek. A co vy jinak? V CR asi zima co? U nas zpivaji ptacci :-D . To tak trochu zlobim, ale pravda to je. Tak se mejte krasne a nejak tu zimu preckejte.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si říkala jestli ještě píšete a nic.tady to teda fakt úplně umřelo.Ale je fakt,že jsme na tom fb vejde se tam toho víc jak fotek a tak,ale zase už tak moc nepopíšeme co??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se přiznávám, že s tím naším raubířem moc nestíhám...teď píšu a hraju si s ním... :-D ale půjdu se mu věnovat na 100% než zase půjde do hajan.Dneska jsme ani ven nevyrazili.Bolí mě břicho a tahat se v tom sněhu s kočárem bych nedala a tak jsem s ním usnula :-D ale bylo to fajn :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda koukám jsme se posunuly až někam na konec...holky vy sem už vůbec nechodíte... :-( To je škoda, já si na ten FB nemůžu nějak zvyknout a pořád se vracím sem....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Nazdárek Zimní princezny (nevěstinky), mi se rozhodly, že se vememe letos v prosinci :-D . Vždycky jsem si přála se vzít za tepla a zelena. Ale nějak jsme se zamilovaly a všechny přáníčka jdou stranou. Asi si říkáte, že můžeme počkat alespoň na jaro, ale oba dva jsme křesťani. A tak jsme si řekly, že když víme, že se chceme vzít, tak nebudeme čekat na teplo. Vánoce už budeme svoji, a to je SUPER :-D :-D :-D. Můžete mi poradit jak na zimní svatbu se nejlépe připravit?Nemyslím kožíšek, ale spíš nějaké nápady, které by to mohly oživit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj erbenicka! Vítáme Tě mezi nás! ;-) Máš víhodu v tom, že se nikde nebudeš s žádnou nevěstou přetahovat o místo a můžete kdekoli zůstat tak dlouho jak chcete...to v létě a při hezkém počasí není moc reálné :-D A prosinec je na svatbu super! :-D :-D :-D Nevím, s čím bys chtěla poradit....
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám nám to tu pěkně usnulo.... :-( škoda!!! Zima je daleko a tak uvidíme jeslti se to tu neoživí třeba zase na podzim :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?