Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Ahoj. a copak se jim na svatbě v zimě nezdá??? tak to bych chtěla vidět co by říkali na náš termín :-D :-D
Odpovědět
Nezdá se jim, že bude zima a že by mohlo sněžit, což já teda bych byla ráda, kdyby sněžilo :-D ...takže na otázky proč v zimně odpovídát, protože mi v létě nenasněží 8-)
Odpovědět
sto bodů, ideální odpověď :-D kdo s tím má problém, může zůstat doma :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, bereme se 20.brezna, coz je tak na hrane. Pocasi se neda predem predpovedet. Ale vzhledem k tomu, ze si kamaradky davaly termin na srpen a pak lilo a bylo 14 stupnu, tak my aspon nebudeme z pocasi prekvapeni :) Maximalne prijemne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já d Váma plně souhlasím! Držím pěsti! Tohle jsme si zažily všechny ]-( Když se to někomu nelíbí tak ať si je doma! Dorty nám netelky, oblečení už předem bylo plánováno hodně teplé (odsvléknout se nechalo), moje tchýně s tchánem bombasticky namrzli :-D :-p :-D No a neberte to! :-D :-D :-D Navíc déšť je málo pravděpodobný a sníh je super!!! ;-) Kristý...tak plánujte...mě je to jedno kam se dopravím. Jen je pro mě asi lepší někde, kam jsem schopná se dostat sama s kočárkem a MHD. Romík bude na 99% v práci a třeba do tramvaje je problém kočár dostat sama a lidi moc ochotní bohužel nejsou a kor v Praglu :-. =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je..holky,že by to vyšlo a konečně jsem se všechny viděly??No já dorazim na 100% bez Maxe i bez Jirky,budu Vám muset stačit jen já!!Já bych to spíš viděla na ten Staromák,ale podřídíme se holkám s prckamam,co Kristý?? :-N Holky a vy si se zimní svatby nic nedělejte,bylo to super a rozhodně bych neměnila x-) !Držím palce!!!
Odpovědět
Na sraz se moc tesim. Bude to super vas videt. Petula premyslela kde se sejit, tak uvidime na co prijde ;-) . Vsak jsem rikala, ze se podridime. Hlavne aby Rebeka a Romik byli v pohode. Skoda, ze Maxika neuvdime, ale chapu to. Takovy cestovani s malym je nic moc. Kor v zime. Staromak jsem pro. Tak uvidime co Petula.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, bylo mi zamčeno moje téma, tak bych ráda, kdybyste mi mohly poradit (kopíruji svůj původní dotaz) Vypadá to, že svatbu budem muset uskutečnit v zimě, ovšem nenapadá mě místo v Praze či spíše bych asi volila Střední Čechy, kde ji uspořádat. Původně jsem myslela na hradu Houska, ale tam bohužel svatby v zimě nedělají a obávám se, že to bude tak i u jiných hradů. Můžete mi prosím poradit nějaké hezké místo, kde by se dala udělat svatba v zimě? Spíš než radnici preferuji nějaké jiné zajímavé a hezké místo. Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý až tady budete pak nastálo,tak někdy na jaře nebo v létě se sejdem určitě všický!! :-N :-N Sven: A co zkusit nákou botanickou zahradu nebo tak něco?Nejsem s Prahy tak nemohu sloužit,ale přesně jak píšeš většina hradů má v zimě zavřeno.Mě napadá jen u nás v zapadních Čechách Býkov je to zámecký statek.
Odpovědět
Profilova fotka
sven: bydlím v Praglu jen chvilku, tak taky neporadím. Ale tady u nás v Uhříněvsi je zámeček...spíš jako hotel, ale nevím jak to tu funguje se svatbama v zimě. Zatím vím jen o letních...ale je to tu hezké. Myslím mají i stránky tak se zkus podívat x-) a držím pěsti ať něco najdete! ;-) Kristý neboj, Romík bude určo v pohodě :-N a když budem někde v restauraci, tak ho vemu do ruky a to se mu bude líbit moc ;-) a nebo budu mezi váma jen tak zlehka pochodovat, už to máme nacvičené :-D :-D :-D Toho bych se nebála :-D Moc už se na Vás holky s Romíkem těšíme!!! A MAxíka poznáme příště...snad ho Ilča někdy do Praglu taky veme :-N Třeba pak do ZOO....kam mě sebou posledně s Peťou nevzali ;-(
Odpovědět
Ahoj holky, jsem stastna, ze jsem vas zimni nevestinky nasla. Chceme se s mym pritelem vzit, uz to planujeme tak dlouho, ale ze nam zavrou zamek a neudelaji vyjimku, to nam nerekli. Jsem totalne ve stresu, vubec nevim, jak to udelat nejlepe, radnici jsme nechteli a nakonec nam nezbyde nic jineho... :-S Jestli mi muzete poradit zamek nebo hrad v okoli Ceske Lipy, kde oddavaji i v prosinci, budu moc rada!!
Odpovědět
Profilova fotka
Luciee tak to nevím jestli ti některá z nás bude moct poradit...od ČL nejsme ani jedna z nás trvalých nevěst tady. A kdepak se toulá zbytek zimních nevěst?Zase si tu má povídat sama :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,Alo neboj jsem tady..jen momentálně ležím s horečkou..takže děs..Ještě,že mě to přepadlo takhle na pátek,malého si vzali naši a já to snad přes víkend vyležim. Lucii přesně jak píše Elis žádná nejsem tam od ČL jedině,že by to tam holky znaly,ale já boužel neporadim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj hlásím návrat :-D holky staromák nevím nevím bude tam hafo lidí a vánoční stánky :-( já teda přemýšlím až se mi z hlavy práší a nic moc.Já teda musím někam kam Rebeku vypustím a bude běhat v kočáru bojujem :-N Romíkovi to bude zatím jedno :-) a jaké máš kam spojení MHD Alo.Je fakt,že cestovat s kočárkem sama je děs nikdo nepomůže a někoho se doprošovat to jsem radši čapla kočár a rvala ho sama,ale bezatk mi zastoupili lidi cestu no hrůza bez auta ani ránu!!!!! ]-( Ilon a ty teda dorazíš tak to je super :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele já se dopravím na metro buď háje nebo depo hostivař...takže celkem mi je to jedno. Zvládám se dopravit teoreticky kamkoli no a případné zpoždění snad prominete... ;-) jo a přestupy v metru už zvládám taky :-D vyzkoušela jsem toho dost tento a minulí týden...ale když mladej kluk na mě kouká a pomáhá mi starší paní o berlích.,..tak to už bylo fakt hustý!!! No a teď jdu tvrdě proti všem co se takhle chovaj!! Staromák se mi ale taky moc nelíbí :-| tolik lidí.... to raději nějaké jiné místo, ale nenapadá mě nic...nebo možná raději Václavák? Tam nebude těch lidí tolik. Ale nevím kam si tam jít sednout.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a Peťo, pokud bys jela MHD, tak bysme se mohli sejít třeba na Floře, pokud bych jela na depo a pokračovat společně.... Tak to zvaž :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se budu snažit mmhd vyhnout bude všude hafo lidí nejraději bych někam dojela autem a bylo by.Ale nenapadá mě fakt v tuto dobu žádné klidné místo.A jít si někam sednout s dětma Alo to asi nehrozí.Já už to Kristýně psala.Tak dumáme nad místem dál.Ale šup šup hoky blíží se to rychle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mě nic nenapadá :-( A totálně už ne to, kam bys zaparkovala kdybys jela autem =-) No ale na Václavák bys to mohla vzít i pěšo ne?A to bych se přidat mohla :-D
Odpovědět
teda holky, honem popremyslet ]-( . Blizi se to, to je fakt. My toho mame tolik co se musi naplanovat a zaridit. Ted jsme u tchyne a svagra. Budeme tu tyden. Je Dikuvzdani, tudiz CT a Patek volno. Bude krocan a pak v patek pojedeme pro stromecek a budeme zdobit a budeme mit Vanoce x-) . Abysme to mohli s nima oslavit kdyz pak na Vanoce budeme v CR. Pak si musime udelat Vanoce jen ja a Steve. A pak budeme mit Vanoce s rodinou. Tak si je letos teda poradne uzijeme :-D. Tak popremyslejte, na neco urcite musite prijit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý neboj!Něco vymyslíme...ikdyž teda zatím netuším co, ale vždycky se to nějak udělá :-D Peťo tak co? Dneska asi vyrazím do města. Potřebuju něco nakoupit mrňouskovi a taky už bych asi měla zapracovat na dárkách...nějak to letos nevyšlo abych je už měla nakoupené a připravené :-| Tak mám co dělat... :-p a teď už bude všude hafo lidí 8-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já taky námám nic neboj no václavák bude taky přeplněný,ale kam tam a co tam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nevím už vůbec... a nic mě nenapadá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bezva tak to se sejdem někde v kdovíkově :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak navrhni nějaké schůdné řešení...kam třeba chodíš s kamarádkama?Nebo s Rebekou...a kde by vydržela? Já to zvládnu teoreticky kdekoli :-D :-D :-D
Odpovědět
Petulo, je to fakt na tobe. My muzeme navrhovat cokoliv a ty s tim nebudes souhlasit kvuli Rebece. Musis na neco prijit ty ;-) . Alca ma pravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Bezva holky díík jste milé.My jsme momantálně na tom tak,že vylezem ven a točíme se na místě.No nebojte na něco příjdem.Snad teda. :-D
Odpovědět
ahoj holky, dala jsem fotky z narozenin v Disneylandu a videa na Facebook a taky na blog plno fotek. Tak se muzete kuknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
překrásné fotky holka já tam chci taky s váma :-D Rebeka by byla nadšená :-) a co teprve já!!!!!!! :-N :-N Tady dneska trochu pršelo tak to byla pruda,ale blbly jsme doma a to je taky fajn.Už se s ní dá hrát tak je to pohoda.Jinak hoky já pořád dumám a dumám a nic nevím a Pavel mi nechce pomoct!!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak fotky nestíhám... :-( ale snad to brzo doženu! ;-) Dneska máme náročnej den. Jedem do města a doufám nakoupíme nějaký ten dáreček.... ale co bych potřeboala nejvíc tak jsou záclony a závěsy...po těch se chci podívat nejvíc! A doufám, už konečně budem moct pověsit gárnyže!!! Teda předtím bych asi měla zvládnout umejt okna...no uvidíme co s tím provedu :-p Jsem je ještě nemyla co tu bydlíme...a uzunávám fakt už by to potřebovali (ale takhle nepotřebujem závěsy - není přes ne už vidět :-D :-D :-D ) Peťo tak už jsi něco vymyslela?? Termín se nám blíží.... :-N A co ty Kristý?Už se musíte moc těšit co?
Odpovědět
ahoj holky, no je to blazinec s tim vsim chystanim. Vubec nestiham. Je toho hrozne moc predtim nez odjedeme. Vsem kupujeme darky. Jeste budeme mit Vanoce se Stevem, tak budeme mit stromecek a darecky. Do toho se snazime zabezpecit barak na mesic. Taky je tu potreba uklidit. Holky, je tu tolik prace s takovym obrovskym domem. Travu musime posekat. Listi tu mame pred domem napadany. Do toho jeste varit a starat se o domacnost. Musime taky koupit garnyze a zavesy. Ze zahrady by nam sem bylo dost videt. Jsou tam obrovsky skleneny dvere. Jeste delam album ze vsech fotek za 3 roky. Coz znamena prochazet vsechny fotky co jsme za 3 roky vyfotili a vybirat. Sileny. Do toho jsme se rozhodli posilat po USA pratelum a rodine vanocni prani. Hodne nam posilaji a tak taky posleme. ALe udelali jsme to pres internet, kde jsme dali nasi fotku a napsali tam neco a dojde to vytiskly a ja to pak dam akorad do obalek a napisu adresy. Jeste musime koupit dva kufry atd. Steve pracuje cely dny a zacina brzo, takze spi hodne malo. Vcera jsme v noci dojeli od tchyne a tak spal jen 4 hodiny :-( . No snad vsechno stihneme. Tak Petulo pekne premyslej o srazu. ALco, tak at sezenes krasny zaclony a stihnes umyt okna. Ja budu mit co delat uklidit barak :-| . Ale jsme radi za takovy palac. Pro nas je to zamek :-) . Tak papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?