Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
ahoj holky, Steve se mi zitra konecne vraci, ale zase bude cely den ve CT v Los Angeles pracovne, takze ho uvidim stejne az ve CT v noci. Byl tyden pryc a je to teda dlouha doba bez nej :-( . To vite ze bych chtela dojet. No snad vyjdou ty Vanoce. Dam vam urcite vedet ;-) . My tu mame porad teploucko. V patek a v sobotu bude zase 34C. A to je skoro listopad. No proc ne :-) . Tak ja valim jist. Udelala jsem si celozrny spagety. A dam si je jen s parmazanem. A kde je Ilca?
Odpovědět
Profilova fotka
hele a když jsi byla sama jakto,že jsi nám nenapsala???? :-( To není od tebe hezké. Taky je hnusně a zima fuj fuj nepiš jak tam je hezky nebo uvidíš!! :-D :-D :-D Ilon se někde fláká ;-) s Maxou oslavili 9 měsíc já jim gratulovala k 10 tému :-N tak možná uklízí barák po mejdanu x-)
Odpovědět
vyste tady taky nepsaly, tak co mam ja porad psat. Jo vcera jsme meli venku vacici. To je neco jako obrovsky potkan. Predstavte si potkana ve velikosti malyho psa, ale je to vetsi nez kocka a tlusty. A ma to dlouhej ruzovej ocas. No jako potkan.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé a máte jí doma vačice byly v tom kresleném Doba Ledová a byly super. :-D Já jsem tady skoro pořád a píšu a čtu a vy nic tak klídek :-| Manžílka už máš doma tak si vyskakuješ co :-D já ho mám doma ted pořád :-D Rebeka usnula jdu udělat jídlo.Koukejta napsat holky jedny.Jak se máte a tak.Jo Kristýna má zákaz psát o počasí jooo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo souhlas, Kristýna má velikej zákaz!!! Já bych se taky jela ohřívat a myslím, že Romík by to bral taky!A navíc se mu už konečně líbí voda!Se mu nelíbilo jak ho v porodnici koupali a tak když zjistil voda, tak celkem řval, ale teď už je to v pohodě a začal se vní řechtat...takže musíme zjisit nějaké to plavání pro miminka a naplánovat to!! Se na to moc těším!!! A taky musím začít jezdit...teda řídit.O víkendu chceme jet k našim, tak za to už asi taky konečně sednu!Se celkem těším...a pak se už budu pohybovat kde budu potřebovat, jen tu první jízdu ať je někdo se mnou :-N Já bych psala...a psala...a psala...jen jsem čekala nějakou reakci...a nic.Tak jsem si říkala, že to nikdo ani nečetl a tak jsem pak už nenapsala nic.Příště sem teda vždycky něco hodím...a třeba si tu pak už konečně popovídáme! :-D Romík jinak roste jako z vody...pořád máme tu rýmu, ale najednou to vytáhnout nejde a tak pořád dokola odsáváme a odsáváme...a kapeme kapičky.HLavně aby to pomohlo a měl jen klasickou rýmu a netakovou tu "zadní"(jak to nazvala naše doktorka)Ale aspoň, že to nemá na průduškách!To by mě asi kleplo! :-p
Odpovědět
Ahoj holky, tak vy nechcete abych vam rikala jak tu mame teplo co? :-D . Normalne je na koupani. A ted co koukam na predpoved na dalsi tyden tak to vypada porad stejne, pres 30C x-) . Tak jsem vas zase trosku pozlobila. Dneska peru plno pracek a aspon to je hned suchy. No Steve jede dneska do Los Angeles a tak tam bude spat a zitra ma konferenci, tak se zase neuvidime. Petulo, mas pravdu, ze tam byly vacice v te Dobe ledove. Tak aspon vis jak vypadaji. Elis, tak snad bude malej brzo ok a neboj to rizeni zvladnes. Steve si pujcil auto od brachy a ted na nejakou dobu budeme mit dve. Tak jsem rada. Je to to co Steve mel driv jako svobodny a tak je nadsenej. Je to to velky. Tak ma radost, ze ma znova svoje byvaly auto. Tak drzim pesti at to rizeni zvladnes.
Odpovědět
Profilova fotka
No a divíš se nám když my tu namrzáme? A přitom máme to teplo tak moc rády!!! :-N A já si ho letos neužila 8-( A teď už pomalu začne sníh a zima...no a do doby než bude teplo je to tak moc dlouho!!!!! ;-( Jinak řízení bylo v pohodě a už se těším až vyrazíme ve dvou jen s Romíkem :-D Bude to sranda! A první cesta bude nejspíš na nákup do Říčan.... Jo a doufám další bude na koupání! Peťo nevíš od kolika můžem chodit a kde co po Praze dělaj? Vím, že něco bylo přímo v Průhonicích...musím to zítra najít až se vrátím od doktorky. Mám kontolu po šestinedělí, tak jsem zvědavá co my poví...no a nebo co řeknu všechno já jí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Alo to je dobře,že ti cestování nevadí kamarádka má 2 letou holku a není schopná sednou za volat a jet.Hrozně se bojí.Je to škoda,ale nedá se nic dělat tak jezdí mhd a manžel jí někde vyzvedne.já bych teda bez auta chcípla.Nejhorší,ale je,že se pořád otáčím za Rebekou a kontroluju jí a povídám si s ní a pak se stávaj všechny průsery.Ale už jsem to vyřešila a objednala si zrcátko a budu na malou krásně vidět a je to vyřešené.Doufám,že teda nebudu zase koukat jen do toho zrcátka :-D A to plavo se chodí do bazénku od 6 měsíců jinak se chodí na takové vaničky.Tam chodila teda i Ilon já né.Přišlo mi zbytečné platit za vaničku 300 na půl hodky tak jsme si počkaly na 6 měsíc a tak platíme 300 na půl hodky a jsme v bazénku.Ale je to super.Chodím do hotelu Step na Praze 9,ale nevím o ničem poblíž tebe,ale na netu je toho hafo.Hlavně at nejdeš něco kde budeš spokojená my z prvního plavča odešly vůbec mi to tam nějak nesedlo :-( A co u doktorky jak bylo??A co bříško ještě bolí??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peťo..jo jo bolí...ale někdy je to lepší a někdy je to horší...prostě nikdy nevím. Taky jsem to už dostala...a to sem se těšila, že se toho aspoň na chvilku ještě zbavím :-( No nedá se nic dělat. Včera jsem dopadla dobře, jen na výtěry musím někdy v prosinci. Plavčo jsem teď hledala..no něco tu je a i celkem blízko, ale taky nevím jestli to raději nenechám až na ten 6 měsíc a do té doby bude mít velkou vanu. Stejně už se nám do vaničky skoro nevejde a různě se tam kroutí, tak už jí asi odbouráme a budem si hrát na velkého chlapáka :-D ve velké vaně.Taky taínek se těší, že se bude s Romíkem koupat ve velké vaně, ale to si myslím je ještě brzo.Navím jak má pořád tu rýmu tak ho nechci moc dlouho máchat a to by se líbilo Romanovi :-N
Odpovědět
Ahoj holky x-) . Alco a kojis? Ja jen se divim, ze si to dostala. My jedeme v patek pryc a budeme tyden mimo. V patek jedeme za tchyni a svagrem a budeme oslavovat moje a jeji narozky. Budeme tam do nedele rana a pak valime na sever Californie na krestanskou konferenci, tak se tesime. Uz jsme tam byli v dubnu. Je to teda peknej kus cesty. Ale aspon si to napulime a zustaneme u tchyne, je to po ceste. Ale nazpet to pojedeme asi 15 hodin :-| . Jinak jsme si koupili clenstvi na dva mesice do fitka. Tak chodime cvicit a snad ty kila pujdou hezky dolu :-) . Bavi nas to. Pristroje maji moc dobre oznaceny. Maji to podle barev a tak vis na co cvicit. Napr. zeleny sedatka jsou na nohy. To je moje :-D . Maji i zdarma lekce jako aerobick, kickbox atd. A mame to tu kousek a jsou otevreni 24/7. Mame taky v CR fitka otevreny nonstop, nevite? tak zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo kojím, ale doktork ami říkala, že to nemá na to vliv.Prostě je to hormonama a někdo je má tak a někdo jinak. No tak si to prostě budu zase užívat.Ale měla jsem to jen pár dnů a hodně slabé.Tak uvidíme jak se to bude vyvíjet.Taky říkala, že to můžu mít dost nepravidelně 8-( tak se nechám překvapit co se mnou ty hormony budou dělat :-. Teda ten výlet Vám závidím!Taky bych hned někam jela a myslím, že Romík by to zvládnul taky ;-) Teď tady histericky brečí a já nevím proč ;-( =-) Tak za ním jdu a musíme něco vymyslet
Odpovědět
Dobrý den milé zimní nevěsty, chtěla jsem se zeptat, která z Vás máte krásné zimní fotografie ze své svatby, měly byste zájem je zveřejnit v časopise? Případně, pokud teprve plánujete zimní svatbu, máte zájem o rozhovor o Vašich přípravách? Nejednalo by se o placenou spolupráci, jde čistě jen o to, jestli se nechcete podělit o své fotografie, nebo zkušenosti pro více nevěst, které můžete inspirovat :-) Děkuji. Jana Marešová šéfredaktorka časopisu Tvoje Svatba
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já bych taky jela na výlet přijedte pro mě a pak pojedem jo??? :-D Tak hlavne chci taky pak foto z cesty 8-) Jo a fitko non stop tady taky je,ale nevím jestli bych šla třeba ve 2 v noci cvičit :-D A na strojích tady máš obrázky jak cvičit a co posiluješ :-D Alo teda ty máš pomatené hormony to já je mám teda ukázněné a něčím takovým mě neotravují takže mám pořád klid :-D :-D :-D :-D ,ale děsím se až to příjde to bude nezvyk :-N Plavání se,ale někam už zaregistruj aby bylo volno až budete mít 6 měsíců už třeba bude všude plno. ;-) no a tady casopis bych fotky klidně na zveřejnění dala,ale mi je nemáme vůbec hezké takže doporučím naší Kristýnku ta je má nej nej :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo to mám...prostě se zbláznili :-| =-) No hlavně abych já zůstala normální :-D :-D :-p S tím plaváním je to fakt. Sejdu se ještě s jednou kamarádkou, která chodí plavat někde tady hodně blízko...tak jsem na to zvědavá!Vyzvím podrobnosti a uvidíme jak se rozhodnem.Ale chtěla bych s Romíkem chodit plavat určitě... :-D a moc se na to těším :-D Já nevím jestli mám hezké fotky...to nedokážu posoudit :-N Ale svatba byla super!Sníh, kostel, zmrlá tchýně :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Dlouho jsem tady nebyla,ale nák to nestíhám.. Kristý fitko tady máme otevřeno 24hodin a od kamarádky co tam dělála vim,že nejvíc lidí chodilo kolem půlnoci a 5 ráno,teda..musí to být nadčecni nedovedu si přdstavit jak jdu o půlnoci či v 5hod ráno cvičit..brrrr :-| na to jsem lenoch!!A neboj kila dolů půjdou x-) Jinak u nás nic moc nového Maxovi se rve druhej zub a zatim dobrý..před cca 14 dněma jsem měli doma katastrofu dítě v noci ne a ne spát,ale už se to tuk tuk tuk srovnalo,už asi 3 noci spíme,takže paráda!! Alo my na vaničky chodili a super nemohu si stěžovat a v bazenu paráda...Maxa se jako jedinej s kurzu bez problému potápí a je spokojenej,ale nemohu soudit jestli to bylo vaničkama nebo se mu to prostě jen líbí.Ani jedna mamka co tam chodíme na vany nechodila,tak nevim.Jinak jsem plavat už 3x nebyli takže doufám,že do středy bude vše tak jak dneska a konečně půjdeme!! Tak si něco vyber nebo ty vany zkus a nevim jak u Vás,ale u nás se na vany každá hodina platila jako odchozená a ne dopředu jako kurz,zkusíš 1 -2 lekce a uvidíš co na to Romča. Jdu ještě trochu poklidit a lehnout. Mějte se paaa
Odpovědět
Profilova fotka
No já teď objevila paní, co chodí domů do vany...tak přemýšlím tak trochu o tom...no ještě uvidíme. Chci se poptat té kamarádky co my řekne :-D A doufám se Romíkovi bude voda líbit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Alo,to víš,že se malému voda bude líbit,většinou si děcka po chvilce zvyknou a pak se líbí všem!!To je počasí co holky,venku leje a leje,hrůza!! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
já vím!A už teď se na to moc těším! :-D Tady je tak hnusně, že jsme dneska ani nevylezli. Stačilo nám prolejt v pondělí a úterý ;-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo máš výhodu malej je ještě malinkej tak je mu jedno jestli je doma nebo venku,ale to naše dítě shejčkané musí být venku za každého počasí,takže trpím.On totiž doma neusne jen v kočárku na vzduchu,takže jsem venku za každého počasí..jak mě to kdysi dávno Petruš napsala,jako Taft,za každého počasí :-N :-N ,to se mě moc líbilo x-) .Si tady Alo asi budem psát samy,co??A co malej dobrý,a co jizva ještě bolí??Mě teda asi poslední 3 dny v ní píchá jak o život a vůbec nevim s čeho :-( .Tak jdu ještě na něco kouknout a poklidit dokud spinká.Mějte se pa x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj právě jsem se vrátila z plavání byly jsme na náhradní lekci a zítra jedem zase :-D byla to super lekce výjimečně všechny děti řvali jen Rebeka byla v klidu :-N Jo ilonko jako Taft za každého počasí jsem si taky užila :-D ,ale neboj ono se to potom změní časem.ted má Rebeka úplně super režim a hrozně mi to vyhovuje až teda na to,že je brzo tma :-N spinká krásně po obědě tak dvě hodky a pak jdem ven.Už se těším na léto to bude supééér. Tady je dneska kráásně tak se taky těším až už půjdem ven musím na poštu mám tam balíček. Jo a už jsem si konečně udělala album z fotek kdy Rebece byly 4 měsíce a byli jsme na tom focení.Je to ta kniha a super krásné.Ted se prokusuju novýma fotka jak jsme byly ted.Jdu je dát na FB tak zatím pa :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kde zs všechny běháte???? =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo kde běháte??A Ilon když už jsi tady můžeš aspon napsat jak se máš co Max a tak!!Nemusíš nás jen hubovat :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já běhám o víkendu u našich...ale už mě to neba. Pořád si nějak neuvědomují, že teď budu lítat kolem prcka a ne kolem nich (to teda hlavně brácha!- je hroznej!!!) Ale jinak se máme fajn. Prcek roste, zítra se jdeme změřit a zvážit k doktorce. Tak jsem zvědavá na výsledek. Pak napíšu. Musím zařídit ještě něco kolem hypotéky...a nechce se mi vůbec do města. Pořád si připadám jako bych tu chřipku chytila zpátky :-( No snad ne!! Jdu krmit to moje zvířátko. Tak se tu zatím mějte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele ale tady je to fakt mrtvé holky.¨ Alo to je děs obskakovat bráchu bych mu dala!!!! ]-( A co nějaký další fotky?? :-D :-D čekám!!!!
Odpovědět
ahoj holky, tak jsme zpatky po deseti dnech. Bylo to super. Musim zase dat nejaky fotky na blog. Par jsem jich tam uz dala. Musime se domluvit na tom srazu, kdy a kde. Urcite se musime sejit i kdyz ja teda budu litat vsude mozne. Jeste domluvame sraz se skolou. No vidim ze si celej mesic neodpocnu, ale to nevadi. Jeste nez odjedeme tak je toho taky hrozne moc na zarizeni. Za 14 dni jedeme zase zpatky k tchyni a svagrovi oslavit Dikuvzdani a taky Vanoce. Tak musime jim koupit darky a taky Vanocni darky pro moji rodinu v CR. A to jsme limitovani na zavazadlech, tak to neni lehky. Tak se mejte hezky. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj Kristý! To se teda musíme domluvit! Já už makám doma jako šroubek! :-D a oznamuji, že už jen tři krabice a dvě velké tašky a mám všechno vybalené! :-D Pak ještě umejt jednu skříňku v obýváku a jednu v koupelně...a mám hotovo!! :-D :-N :-D Už se těším až to budu mít! Pak budu fungovat jen v domácnosti a to už bude levou zadní! :-D Jinak Romík roste jak z vody!Zítra jdeme na měření a vážení..tak jsem zvědavá jak moc to moje zlato vyrostlo :-D Ale podle mejch zad soudím, že přibral hodně =-) :-N :-D :-p A další fotky...no možná nějakou mám...a možná bych dala i nějaké video na FB. Ale to všechno asi až zítra. Dneska jdu ještě nakrmit zvířátko, vykoupat a do hajan. Včera jsem dělala dlouho a spát šla až po půlnoci, mrňousek se budil tou hnusnou rýmou, v noci me zvládnul mě poblinkat-takže jsme se moc nevyspali, tak to dneska budem dohánět :-N
Odpovědět
no kde ste? A proc se Petulo a Ilco neozyvate a nepisete ohledne srazu? :-( . Toho 21.12. budu v Praze a sejdu se asi jen s Alcou jak tak koukam. Pak se Alco domluvime kde presne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně! :-D Určitě se domluvíme :-D a už teď se moc a moc těšim!!! :-N :-D ;-) x-)
Odpovědět
Tak to planujeme s holkama kde se videt. Uvazujeme o Staromaku anebo Petrine. Ale urcite toho 21.12. Bude to super se konecne vsechny videt x-)
Odpovědět
Ahoj milé zimní nevěsty... ...mám svatbu 20.2.2010 a slýchávám jen samou kritiku na to, že děláme svatbu v zimně :-| ...ale vidím, že nejsem sama, která se vdává v zimně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?