Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Plavání dopadlo dobře,klucí to zvládli,jak jinak :-N . Alo nakupujem..tě to řeknem,ale bacha je to mor tak ne že nás pak budeš proklínat..písnu tě do ip.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za info! Mor nemor... prostě asi taky budem nakupovat přes net :-D Teď jediné co bych chtěla je dřevěná ohrádka za nějakou slušnou cenu...ale to zatím nehoří. A měla bych se už konečně pustit do toho kompletního vybalení věcí pro mrňouska a pak teprv začne ten mor :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alo a na co ohrádku??Vždyt je Románek ještě malinkej!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo mor nemor je to tam super tak co. :-D Já tam zase jdu něco hledat,ale už nevím co a moc dobře vím,že nakupuju kraviny a do toho mi ted přišly dva balíky od tatky z Bratislavy tak máme hadrů a hadrů,ale neva :-D alo já bych se na ohrádku taky vyprdla máte beztak malý byt tak kam by jsi to dávala no né? :-D Kup hadry a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo co se týče hadrů...držím s Petkou :-D :-D :-D .Jís nemusíme,ale hlavně,že jsou hadry x-) x-)
Odpovědět
teda holky, vy utracite :-N . Ale hlavne at jsou deti fesaci, no ne? x-) Ja ted pecu rohliky, tak snad se podari. Kdyby to aspon nebylo tak pracny, tak je delam kazdy den. No a pak jsou hned pryc. Ale Stevovi jsem to slibila, tak se tesi.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk..tady nikdo...Ani naši marůdcí :-N asi zodpovědně leží a léčí se.Tak Rebece pusinu x-) x-) Koupili jsem dneska Maxovi další bačkůrky..normálně mu ani ne za 2 měsíce vyrostla noha o číslo,děsný!!! :-N Kristý taky nám sem jednen púošly na ochutnání :-)
Odpovědět
Ahoj holky, teda ten vas kluk Ilco roste tak rychle. Ale to je dobre. Dneska budeme zase pect rohliky, my je vcera skoro vsechny snedli. Zbyly nam jen dva :-D . A to jsem pekla z pul kila. Jsou fakt moc dobry.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy,jo jo roste strašně..vždyt už mu bude 9 měsíců...hrůza jak to letí x-) Jen si dejte rohlíčky!! Petule,co Rebek,dobrý???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já jsem jak praštěná v noci jsme skoro nespaly chudák Rebeka namohla zabrat a furt knučela hrozný,ale já jí zase nechci uspávát jenom v náručí to nebudu pak nic jiného dělat.Stačí že jsem si naběhla,že jí musím uspat večer pořádně než jí dám do postela,ale to nevadí,ale v noci bych ráda aby spala.I noční kojení máme naučené,že se nají a jde sama spinkat a klape to. ;-) Ale ted prostě chtěla zuby nehty chovat a tulit se no hrůza. :-N Tak jsem chvilku odolávala a pak si jí na chvilku vzala a když usnula tak jsem jí dala do postele a co myslíte za 2 minuty vzhůru a řev. ]-( Jinam máme šestou dětskou nemoc vlastně to nevíte krom Ilonky.Chudák měla 3 dny teploty já myslela na zuby a 4 den měla vyrážku tak jsme byly u doktorky.ic se s tím nedělá prej to tak je 3 dny teplota pak 3 dny vyrážka a pak je klid.Tak jsem zvědavá.jdem teda přesně podle učebnice tad máme vyrážku všude tak ted to bude asi ustupovat. Jinak je tady nechutné počasí a něco kolem 9 stupnů katastrofa. Jo a už máme doma autíčko tak mám radost můžu zase bourat :-( né už nechci.Normálně tuklé plechy a oprava 31.300,- hotovo!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky§§§§§§
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky !!!!! koukám na bednu a nevím co mačkám :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mámo,už nám blbneš :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
si řeknem za chvilku mámo neboj taky tě to čeká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee když vás tu tak vidím tak se děsím jak dopadnu já =-) =-) =-) =-) =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
taky tak nějak obdobně neboj. jak válčíte holka :-D a co byteček??My museli zase vymalovat jak nám to tady rozkopali hovada a nemůžem se trefit do barvy na záchod tak bude asi jiný nebo já nevím.zatím je dvoubarevný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale byteček chvilku pokračuje a pak zase ne...no je to pokaždé jiné...Teď tu mám pořád ještě umýt tu komoru a koupelku...no a nějak se k tomu nemůžu dostat. Prostě jak řekli nevytírat,neluxovat a nežehlit, tak já bych k tomupřidala a nedělat cokoli takového jako je mytí nábytku 8-( Prostě to nešlo, tak mám jen kousíček...ale snad už teď to nějak pofackuju a zbavím se tu těch krabic ]-( Včera jsem objednala sloup do kuchyně a měl by být v pondělí. No a v týdnu to snad dá Roman dohromady, tak bych mohla mít zase kus kuchyně...ikdyž tu je pořád spousta dodělávek! :-( A jak se máte vy všichni?
Odpovědět
ahoj holky, tak nam tu dneska prselo x-) . V noci jsem se divila co to je za kapani a byla jsem mile prekvapena. V patek a v sobotu tady ma byt 31 stupnu. Tak super :-) . Zitra ma jeste prset, tak snad bude. Jinak mela byt zitra drazba domu, kde bydlime a nastesti je posunuta. Nevim jestli jsem sem psala o tom, ze se snazime tento dum koupit na hypoteku. Tak snad to vyjde. Ale dobry krok je, ze tu drazbu banka posunula. Tudiz jsme pro ni zajimavy na koupi domu. Jinak nic novyho. Tak se mejte krasne a napiste co a jak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak u nás děs :-( ..Maxa má ukrutnou rýmu,chuderka malá,ale nese to statečně!!Ale maminka to nák prožívá =-) Hele Kristý nechlub se,že Vám prší.....se taky nechlubíme,že je tady zima jak v Rusku :-D a nevim jak v Praze,ale tady ráno padal sníh :-p .Ach jo,holt už ta zima přišla no...ale zase píšou,že příští týden má být až 14st,tak jsem na to zvědavá!!A běda jak nebudou!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! V Praze? No tady padal sníh včera odpoledne...začalo to hned jak jsme přišli od doktroky...jo a máme 53,5 cm a vážíme 4260g. Je to prostě kluk jako buk :-D No a tu chřipku jsme chytli od Romana, takže teď je mi zle a pevně doufám, že to nechytne malej. To bychom se asi zbláznili! Už jsem si zvykla, že máme tak hodné miminko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tady teda nasněží a ani nemusí je to hnus.Dneska jsem se oblíkala snad hodinu než na sebe člověk všechno navrství a ještě Rebeka!!! :-D Kristý bud ráda za to teplo hned bych někam jela za sluníčkem ;-)Jo a držím palce ke koupi baráčku to by bylo lepší být ve svém a co s tím pak budete dělat až pojedete do Brna??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý já až ted koukla na fotky na fb a jsou super to jsi měla napsat,že tam dávaš a já bych jukla :-D
Odpovědět
ahoj holky, no ja myslim psala, ale to si asi byla zrovna na dovolene. No barak bysme koupili zaprve za dobrou cenu a taky se nechceme stehovat. Teda vzali bysme si hypoteku. Pak bysme ho bude prodali anebo ho dal pronajimali, tak jak to delame s tim barakem co vlastnime 6 hodin od nas. Uvidime. Hlavne to ted ziskat. Za teplo jsem rada. Hlavne ze nejsou 40citky. Ale toho deste teda bylo dost malo. Ale blizi se zimni obdobi a to by melo prset snad vic. No v patek a v sobotu tu bude 33 stupnu x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já balík Rebeku plavky a jedu za váma :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já Romíka a plavky a přidávám se k Peťe!!! Já letos neměla skoro žádné léto...léto v Praglu není léto :-(
Odpovědět
Tak holky honem sem. Jsem tu ted sama. Steve je do stredy pryc. Blby, ze jsme tak daleko :-( . Dneska bylo skoro 40C. Sila. Musela jsem zapnout klimatizaci. To jsou veci.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady skoro každý den...ale dneska musím pracovat a zítra jsem doma sama, tak se tu ukážu! :) a můžeme pokecat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
halooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo neříkej halooo! Teď ho říkám já!!!Je tu někdo? Miminko my spinká jako andíleka k tomu si vesele pobrukuje! :-D Mám ho i natočeného jak si povídá... :-D Boží a musím jít pracovat :-| Už jsem začala s komorou amezi tím i dlaší nábytek...no sice nevím kam dřív, ale když malej spinká, tak se musím podívat sem za váma ne? A pak hurá do rachoty :-p už aby to bylo a tady to vypadalo aspoň trochu jako v bytě!!! A taky aby mohla proběhnout ta kolaudace ne?? :-D :-D :-D Tak Kristý povídej kdypak přijedeš? Abychom tě nevynechali :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak hurá do práce copak děláš?? Mě malá taky spinká dneska jsme byly plavat a bylo to super :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?