Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Ahoj holky, pisu ze Stevovyho telefonu. Pocitac nemam kdy zapnout. Jsme porad pryc. Ted jedeme na dva dny do Disneylandu, tak se tesime. V pondeli leti dom. Fotky jsou na blogu. Posilam je z telefonu. Tak pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jsem tadz na skok na recepci je net a konecne takz volnej hahaha. Je tadz krasne,ale docela fouka studeny vitr tak ma Rebeka trochu rymu,ale to snad prejde.takz nemuyem sehnat vzsavac asi ani nevedi co to je a to to rikame i recky,ale namaj.Tak proste porat otiram a sem tam to odsaju obzc odsavackou coy je skoro na hovno. Jinak Pavel je spaleny Rebekla upadla a kousla se do jazyka,ale do krve no hruza.Ma totalne prehozenz rztmus nevim kdz spi a ani kdz ji.teda uz zase neji.to bzlo vyjimecne jeden den ze dala chobotnici jinak nic.Jeste,ze jsme sebou brali pribinaky. Jo a cesta katastrofa v letedla super,ale pak nas cekala 3 hodinova cesta autobusem a to uz jsem bzla nasrana i ja takze chudak Rebeka uz plakala akroutila se no nechci to jet spatky,ale zatim nejdou prebukovat letenkz a taxi bz stalo 150 euro tak nevim nevim. Hotek je krasny more slane a teple,ale jsou hrozny vlny prej to tadz nebzlo 15 let.No zase musime mit neco extra. :-D Dneska jsme bzli na vylete v Chanii a bylo to krasny. Jo a zoubkz nas porad zlobi i kdyz to uz neni tak hrozne.Informator Ilona je skvela.Jo a golfkydocela dobry a jsem rada,ze je mame aspon si na nich vyzkousim co nechci aby nemeli,anebo meli ty dalsi.Tak pak Ilonko hodim info. Letim za malou sice spinka,ale jdem bidit aby [pak chrnela v noci.Mejte se krasne pusy vsem a ditkum dve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Jeee Petule se nám přihlásila :-N !Dostala jsem dneska mmsku,chtěla jsem Vám jí sem dát,ale nemohu najít kabel k telefonu,takže nic nebude :-( budete si muset počkat až se holky vrátí! :-N Ale co stejnak sem nechodíte a já už jí viděla :-p :-D . No jinak se mám dobře,kdyby ste se chtěla některá zeptat =-) Maxa nezlobí jen začal brzo vstávat a to je teda peklo.. =-) No nic jdu mu chystat večeři.Kdyby jste sem náká zavítala tak se ozvěte..jinak až budu mít čas tak si tu popovídám sama... x-) paaaa
Odpovědět
Ahoj holky, tak se na chvilku hlasim, konecne ze svyho pocitace. Ve 3 rano jsme dorazili domu z Disneylandu. Bylo to tam super. Pak dam fotky na blog. Je super, ze se Petula ozvala a budu se tesit na fotky. My tu mame porad hrozny vedra 40citky. Je to hrozny. Uz at se trochu ochladi. Bude za chvilku rijen a takovy vedra :-| . Zitra jeste zajedeme do San Diega a pak v pondeli vecer uz leti domu. Tak se mejte krasne. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Kristý prosim tě pak sem hod odkaz na ten váš blok.Máme novej pc a já ho nemám!! Jinak jsem dneska makali celý den venku,rozhodla jsem se zrušit jezírko,je mě ho líto,ale v rámci Maxovo bezpečí se nedá nic dělat!zítra ráno si přijede známej pro rybičky a pak začnem pomalu vyhazovat lekníny a rostlinky..aby sse to do zimi vypusitlo..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! my se snažíme zvládat jak to jen jde...a o tomhle prodlouženém víkendu jsme se snažili vyhýbat Romčovi, páč ten se snažil tu dodělávat všechno to, co se nestihlo předtím...no a v týdnu otho moc nenadělá. Tkže zase jsme pokročili...sice ne o moc, ale aspoň trochu jo. Tak dneska abych se pustila do úklidu.... no uvidím jak se my do toho bude chtít a jak mě hlavně pustí ten náš poklad :-D Tak se zaítm mějte a já se tu ukážu! Kristý už bude na příjmu a Ilča bude mít zrušené jezírko a taky se objeví :-N
Odpovědět
To je skoda toho jezirka. Neslo to nejak oplotit? Alco, to je super, ze se bytecek rysuje. My v pondeli vecer zavezli bratrance s manzelkou na letiste. Tak tu ted mam peknej binec a kopu pradla na prani. Taky mame zase starosti co s bydlenim. Nas dum jde do drazby, tak se snazime si vzit hypoteku abysme ho odkoupili. JE to 14.10. Tak ted resime bydleni, ale nejak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Kristý dík za odkaz..už jsem koukala a fotky paráda!! A co se týká jezírka,oplotit by asi šlo,ale takhle zase bude víc místa a Maxík tam bude mít koutek na hraní s houpačkama a skluzavkama a nemusíme nikam chodit na pískoviště! A jak to vypadá stim vašim návratem do čr?Asi nic moc co??Když si chcete brát hypotéku! A Alo jak je co malinkej??Roste?? Jinak psala Peta mám Vás pozdravovat,moc se jim tam líbí!!Bodejt když jsou v teple,co Alo??!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele nerejpej! Já bych taky jela někam do tepla!! A nejlépe k moři!!!
Odpovědět
ahoj holky, tak super, ze se tam Petuli libi. Taky ji od nas moc pozdravuj ;-) . My tu mame taky teplo x-) . Dneska 30 ve stinu. A porad slunicko. Dala jsem fotky na facebook. No my se stejne chceme stehovat. Musim si vyridit ty papiry a to bude asi hotovy pristi leto. Tak bysme chteli do CR na podzim. My bysme ten barak chteli koupit, ale pak prodat az bysme jeli do CR, pokud to pujde. Hlavne se ted nechci znova stehovat :-( . Tak snad to vyjde. Dneska peru jak diva. Porad je tu tolik prace. Ale nevadi. A jdu pect buchtu - pernik x-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) Ahoj holky, Já mám od rána den blbec,co jsem vstala tak mě bolí hlava jako střep už jsem snědla 2 prášky a nic ;-( .Maxa spinká tak mám chvilku klidu na uklid a na vše ostatní. Holky se nám dneska vrací,tak se těšim na fotky a na povídání jak bylo. Kristý ani se ti nedivím,že se nechceš stěhovat je to fuška,co?? Alo a co malej..šup zas nákou fotku,ne??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jéé tak to budeme slintat nad fotečkama od mooořřeeee :-N :-N :-N Jasně že nějakou přidám. Dneska je malému měsíc, tak i nějakou novou určitě nafotíme a pak vám je ukážu! :-D Teda Kristý se ten váš příjezd pořád nějak oddaluje :-( Ale i tak Vám držím pěsti abyste tu hypo dostali a nemuseli se stěhovat! Já se tu pořád snažím něco poklízet, ale s mrňouskem to fakt moc nejde. Jsem ráda, že stihnu uvařit...a dneska jsem zvládla i upéct...no a shodli jsme se! Taky jsem dělala perník...tak teď už ho jen poleju čokoládou a bude...no ale vařeno ještě dneska nemám ]-( :-( =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hlásím návrat,ale napíšu vám o cestě a tak o všem až večer ted jsem tu jen na skok jdu uklízet během naší nepřítomnosti nám rozkopali stoupačky záchod a koupelna taklže paráda. :-D Sice nám taky Pavlova ségra uklidila,ale ten popel ze sutě je tady furt :-S Alo fotky super aůle je jich málo!!!! Kristý na tvoje jsem taky koukla tzy jsi holka šikovná ty jich máš víc :-D super,že jste si užili to je paráda. Hele vy s tím stěhováním máte teda problémy holka to je hrůza a to se pak budeš zase stěhovat tam!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ala hlásí, že se polepší...ale jak bude mít chvilku! Teď se snažím dělat všechno a nikde to není moc vidět. Na to, že už mám skoro hotovou koupelku i komoru...tak tu žijem pořád v krabicích a linku jsem stihla zase zaskládat věcma z jedné z krabic...no a do toho ta klasika - praní, vaření..... No a protože mám zakázáno žehlit (jenže to musím aspoň prckovi - no a úplně to stačí!Břicho mě z toho bolí jako ďas ]-( ) vytírat a luxovat (tak tu máme fakt krásně a všude jsou piliny a bordel :-p :-p :-p ) Ilonko kdypak se to břicho dá dohromady??? Pořád ho mám jak když není moje a když něco dělám tak pak bolí ]-( Prý můžu začít něco pomalu po šestinedělí....ale co když je to pořád tak příšerné?? No dneska mě bolí a to jsem ještě ani nic neudělala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. Jee...Petule,čekám na fotky a nic!!! x-) Alo,holka moje :-) ..tak mě teda břicho bolelo hodně tak cca 14dnů přesně jako když nebylo moje :-D ale pak už to bylo lepší jasně pořád je to citlivé,ale nebolelo mě to.Zato tak před cca 4 dny mě bolela jizva večer jak čert,ale jen v noci a do rána to bylo dobrý :-) !Uvidíš až půjdeš na šestinedělní kontrolu tak se na to zeptej,co tě řekne..
Odpovědět
Halóó je tu nějaká nevěsta co má svatbu v prosinci??
Odpovědět
Profilova fotka
Vespr...asi ne my už všechny máme po svatbě :-N
Odpovědět
Jsem zasejc přišla s křížkem po funuse :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vespr: Ale my ti rády poradíme pokud budeme vědět :-D
Odpovědět
no vdávám se podruhé, máme naplánovanou pidi svadbu a já vůbec nevim co na sebe :-D jestli si půjčit šaty, nebo jen kostýmek. Vůbec nevím, prosím napiště mi Vaše názory.
Odpovědět
vespr.já něco podobného řeším v okruhu témat oblečení - "šaty pro starší nevěstu" a taky nevím. Nikdo mi moc neporadil. Radši bych si šaty/kostým pořídila než půjčila. Kdybys měla nějaký dobrý nápad nebo našla nějakého prodejce společenských šatů,které by se ti zamlouvaly, ráda bych si to také prohlédla.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to nevim...já si nechala na první svatbu šaty ušít... :-D a šla bych do toho zase! Nebo bych si je někde tady na netu koupila...v zimě jich bude hafo....a pak je můžete zase prodat dál... no a nebo si nechat ušít nějaké třeba krátké šatičky, třeba i jinou barvu než bílou (já měla šampaň) dozdobit to nějakou barvou, ale tak, aby se to třeba nechalo nahradit barvou jinou a použít třeba na ples :-N Moc Vám oběma držím pěsti!!! a dejte vědět jak jste to vyřešili! ;-)
Odpovědět
No když problém je u mne :-D mě je líto dát hafl peněz za něco co budu mít jednou na sobě :-D za to raděj pojedu na víkend do Paříže :-D hmmm dobrý nápad - ten bych taktéž potřebovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak šaty na netu si koupíš a pak je zase prodáš! takže peníze nějaké ano, ale ne tolik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky já se sem nemůžu nějak dohrabat ted stahuju fotky pak je dám možná na FB jestli to stihnu a spát.Je to kolotoč. :-D Jinak ve zkratce cesta děs po letu nás prskli do autobusu a vezli 3,5hod na místo kde byl hotel.No síla chudák Rebeka už toho měla dost a já taky.Hotel hezký,ale každý čech co tam byl říkal,že nejhorší dovolená co zažili.já nemám s čím porovnávat a možná je to tak dobře.Rebeka si hnedka druhý den prokousla jazyk uklouzla a bouchla bradou o postel :-( krve a slz no hrůza.A už jsem chtěla jet domů ]-( Počasí ze začátku hnus vlála červená vlajka a no moře jsme mohli tak na 2 cm jinak plavčík pískal.Poslední tři dny bylo krásně.Já i Rebeka jsme trochu marodily,ale to bylo z toho jak tam foukalo. :-o Jinak jsem zjistila,že se umím perfektně v angličtině hádat.Měly jsme pokoj hned nad lobáčem a jak na potvoru tam každý večer dělali disco a jednou to fakt přepískli tak jsem v župánku bosky letěla na recepci a řvala!!!!Za 15 min byl klid!! :-D :-D :-D :-D Jinak jsem si nechala udělat od černošky co tam chodila copánky,ale jen na koiusek uvidíte na fotkách no a když se mě v hotelu servírka ptala od kud to mám tak jsem jí řekla,že mi to dělali bitch místo beach!!!! :-p :-p :-p No sranda a já proč tak blbě na mě kouká,ale holky já si to uvědomila až když jsem to povídala Pavlovi!!No neva.snad to pochopila,že nechodím ráno za kurvama ,ale na pláž :-D jinak Rebeka se tam vůbec nerozjedla jak jsem doufala,ale naopak já jsem se rozkojila a zachránili nás pribináčky :-D Jdu na ty fotky příště zase něco dodám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jen jestli ty jsi opravdu chodila na Beach?? :-N :-N Pozor na ní holky,klame tělem :-p x-) x-) Pak se nediv,že se ti tam Rebeka nerozjedla když jí vodíš bůh ví mezi jaké lidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už tady nic nanapíšu :-( bůh ví co jsem jim řekla na té recepci. :-S Jsem ted posílala peníze řádila jsem na mimáči,ale teda luxus úlovky :-D Jak ti je Ilonko????
Odpovědět
Profilova fotka
Petko,ale jo je to lepší...antibiotika asi zabírají. Dneska jde Jirka s Maxou plavat,chtěla bych bejt moucha a vidět je :-D :-D O mimáči nám nemluv stálo mě to už 3 mateřský dopředu :-D :-D Umřeme hlady,ale Max bude oblečenej!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo to znám je to paráda.Ale ta radost až dorazí balíčky je paráda.já se tak těším pokaždý na poštu :-D Plavání dopadlo jak???Fotka je překrásná malej je na ní jak z pohádky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdepak to tak dobře nakupujete?Já chci taky! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?