Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
no a ted jsem tu ja a vy uz urcite zase spite :-| . Tak jdu jist a basta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no a já jdu zase spát :-D dobrou chut co máš dobrého???Já čekám na ty fotky na koníkovi a furt nic!!!
Odpovědět
mam tu ceskou gulasovou polivku v sacku :-). No asi je Alca musi zmensit, taky jsem koukala a nejsou tam. Tak snad zitra. Skoda, ze ja uz ji vymazala, jinak bych ji poslala, kdyz Alca nestiha. Tak dobrou noc.
Odpovědět
hele koukni na odkaz co jsem dala na facebook. Ja ho dam i sem. Nam se tu v ZOO v San Diegu narodil pandi kluk. Je to rozkos. http://www.sandiegozoo.org/videos/?bc... Je tam vic videii a da se i sledovat zive na kamere. Zazitek.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé jdu na to dííík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to je kráásné hdeka zítra na to pořádně juknu.To je malý bibišek to snad ani není pravda,že tak velká panda porodí takovou malinkou boubelku :-D
Odpovědět
no prave. To je neco co? Je tam i porod, tak se pak podivej. To musi mit lehky porod vyprcnout takovy nic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk..tak když já odejdu ste tady všecky..no to je pěkný!! Šla jsem na koníka a žádná fotka od Aly tam teda neni!!! :-| My toho kluka snad neuvidíme x-) Jen odsávej...to víš takovéhle problémy já měla jen v porodnici a to jsem i brečela a pka najednou nic..a bylo to!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak omluva!! Alenko,promin :-) tys dala fotky sem a ne na koníka!! Malej je parádní..je to je miminko x-) ..Peto koukni...a ten náš Maxa už je táákk velikej :-N !! Ani neni možné,že někdy takovej byl už si to skoro nepamatuju ;-( a ono je to ani ne 8měsícu..no utíkáto jako voda a kort s dětičkama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na to juknout já koukala taky na koníka :-( jo jo letí to byla jsem ted u kamarádky má mimko den před našima narozeninama tak jsem malou zkoukla 4 týdení a nevěřila jsem když jsem koukla na Rebek,že jsem jí vůbec porodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je překráásný miminko :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
další fotky jsou na koníkovi..... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
uz tam valim koukat.
Odpovědět
to je ale mrnousek krasnej. Moc gratuluji! Holky, zitra doleti bratranec s manzelkou a tak nebudu mit moc casu sem psat. Dneska musime uklizet a mam haldu na prani. Tak jdu na to. Mejte se tu krasne a ozvu se jak to pujde.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý tak pápá a užijte si to s bratrancem! Nějak průběžně budu přidávat nějaké fotky na koníka.... Ale taky netuším jakt o budu stíhat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj já jdu taky hnedka jukat.tak dávej fotky na facebook protože je aspon nemusíš zmenšovat a je to rychlejší a bezatk jsme tam všechny :-D Holky dneska byl den blbec ošklivo a dopoledne pršelo no fuj ještě,že jsme byly cvičit protože venku je to v dešti s Rebekou už na prd chce chodit a nechce být v kočárku a ještě v pláštěnce :-S .Ale zvládly jsme je to dobrý zítra jdem plavat tak bude taky akce a středa konečně focení a jdem na návštěvu k Iloně :-D :-D :-D Doufám,že navaří budem mít hlad :-p taky měla umýt okna,ale když takhle prší tak to nevím jaký budou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si děláte srandu né???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...na "nevěsty Tábor" jsem dala malinko popisu mé anabáze.... tak kdybyste chtěli počíst...jo a dostala jsem zánět do prsu, tak si to teď užívám v posteli a sem utíkám jen když není Romík doma aby mě neviděl a nedostala jsem na holou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alo teda...no je to smůla,ale bud ráda,že to vše dopadlo jsou i horší případy!!! Jinak já dneska viděla Petru s celou rodinkou a holky představte si Rebeku jsem chovala!!!!!Sama tomu nemohu uvěřit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo já to říkám furt,že rebeka je kočka :-D a dokonce k iloně sama chtěla a to je teda pocta!!!! Holky dneska jsme byli na veterině s Nikol musela na pigáro po roce a máme veterinu v centru tak jsem si cestou zpátky dali s pavlíkem kafe s sebou no paráda a když jsme došli na Václavák byli tam nějaké stánky a tam langoš tak jsem v 10 hod posnídala langoš s kečupem a česnekem funěla jsem jak blázen tak jsem si koupila nealko pivko a zapila to.To je snídaně co??? :-D :-D :-D Ted baštím čokoládku hruškovou milku moje oblíbená ted mnam mnam. Kristý kdyby si chtěla jukni na kamery tady u nás v pražské ZOO na gorily je to taky paráda http://www.rozhlas.cz/odhaleni/portal/ Alo koukla jsem na tu tvoji diskusi no nic moc zážitek.A proč se tam teda na tu Bulovku nevydal Roman sám za malým???Já bych teda řvala a zavolala bych možná i policii to je jako únos!!! ]-( ]-( ]-( Kurvy jedny nemám slov je to sprostota!! ilon zítra letím na tu pasovku a doufám,že to bude na počkání a šup šup nechci žádne nervy.A o víkendu balíme to už budou nervy.Já mám teda nervy z té cesty. ]-( Tak držte palce :-D Ale já ještě písnu
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo Roman za malým jel. Ale protože jsme pořád nevěděli kde a je a co se vlasntě děje...tak tam jel až v tu sobotu večer a malej na Bulovce byl od pátku mám ten pocit...no přesně člověk neví, páč mu nic neřekli. A Romík byl zlato...lítal jak po Vinohradech, tak každý den za Románkem a pak ještě za mnou aby mi ukázal aspoň na fotkách jak malej roste a točil video abych viděla jak se ksichtí a tak :-N Bylo my z toho vždycky smutno, ale byla jsem ráda i za to, že jsem ho mohla takhle vidět... Jo ti si to za klobouk nedaj! Mám pocit, že se tam vypravím v pondělí....a to bude teprve tóčo!!! A klidně to poženu až na nejvyšší místa. Už my je to fakt jedno! I primář na Bulovce prý Romanovi řekl, že takhle to nejde a že taky bude proti tomu cosi podnikat...a i bych tomu věřila. Byl to moc fajn pán! Peťo tak vám asi popřejeme krásnou dovolenou! Taky bych se vydala někam pryč i s mrňouskem....abychom z toho všeho vypadli.... No ale místo toho musím pochválit manžela...včera se pustil do té komory a holky je skoro hotová! I my slíbil, že jí umeje...takže já budu v sobotu nastěhovávat oblečení :-D a koupelna bude následovat...takže bychom tu mohli začít žít jako lidi! :-D :-D :-D a až pojedem do Tábora, tak si asi už konečně objednáme tu sedačku....se na ní tak těším...jak se tu kroutím na tom dřevěném křesle, tak mi není zrovna nejlíp po těle :-( Tak se pro teď loučím, jdu za mlaďáskem se dospat....ale i dneska byl zlatíčko a jíst dostal v půlnoci a pak až v pět a teď čekám kdypak se probudí hlady :-D :-D prostě je po tatínkovi nedojedenej :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk holky...kde se všecky flákáte??? Alo..povídej jako jsou pocit novopečené matky??A co malej??Šup šup..jsme zvědavé!! x-) V úterý nám odletí na dovču Petruš a to už tady zase bude prázdno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Novopečená matka je ráda, že miminko teoreticky hodně spinká...a přes noc vlatně vstáváme jen jednou a pak až ráno v šest. Jenže Roman pořád dodělává komoru a dneska koupelnu...kuchyň má taky mouchy a věci na dodělání...takže je to tu pořád jak na běžícím pásu. POokud nekojím, neodstříkávám nebo nelítám kolem mrňouska, tak se snažím uklízet, vařit, prát.... No znáte to! Jenže jak je to tu pořád všechno ve stadiu "teprve bude dokončeno" tak nevím co dělat a na co se raději vybodnout! Ale možná už se to začne trochu rýdovat!Dneska chce Romí dodělat tu koupelku, pak my ji celou umeje a i tu komoru ( po vejškách prostě pořád nechci lézt) a já začnu snad už konečně nastěhovávat věci..... Takže se tu zbavíme krabic, tašek a dalšího bordelu co se povaluje všude kolem...a možná to tu už bude vypadat jako u lidí a když něco budu hledat...tak to najdu!! :-D a nebudu jen říkat..."no to máme a někde to tu je, ale nevím kde přesně!" Včera jsem třeba váhu hledala asi 2 hodiny a nakonec jsem poslala Romana i do sklepa, jestli tam náhodou není. Nebyla. A našla jsem jí v té poslední veliké krabici...shodou okolností ještě s botama, co jsem taky nevěděla kde jsou :-D :-D Jinak malej je zlatíčko. Jen si pořád vymejšlý že má hlad. Přitom má bříško jak balónek a když s ním chce člověk víc hejbat, tak blinká o sto šest :-| Jenže baštil by pořád, tak vymýšlím jak ho trochu oblbnout aby se tolik necpal, ale to bude mít po tatínkovi! :-N Tak to abych si pořídila aspoň 20 litrové hrnce nebo mě ti dva za chvilku snědí místo jídla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo...Ali to znám..doma mám dva Otesánky,ale hubený a na mě chudáka Metráčka nic nezbude x-) . Zkus mu třeba dát trochu převařené teplé vody a nebo čajík Fenyklovej,třeba ho tim na chvilku ošidíš... :-) A co břicho jak jsi na tom dobrý??
Odpovědět
Profilova fotka
no břicho břicho... to je problém... od pupku dolu ho mám jak kdyby nebylo moje...nebo pocit asi takovej jako když di přesedíš nohu a pak tě jako mravenčí když se jí dotkneš a když s ní nehejbeš tak jí necítíš... Je to normální? Jo a prosím tě co to jejich "čištění se"? Jak dlouho to bude trvat?Jak dlouho jsi to měla ty? Ale ty jsi nekojila viď? Já si už teď připadám jak blázen.....18 dnů a pořád.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooj holky jsem tady :-D Zítra nás čeká balení a já jsem z toho už ted na palici. :-( vůbec nevím co si sebou vemu určitě něco zapomenu :-D a do toho bude loučení s Nikčou to bude taky peklo jsem bez ní tak dlouho ještě nebyla a budou jí hlídat Pavlovi rodiče a ty nikdy psa neměli tak snad to spolu zvládnou :-N Alo ty máš teda veselo ale aspon budete v novém čistém a kráásném a pak tam příjdem kolaudovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jasněčka! S kolaudací se počítá, jen nevím, kdy to bude...pořád je tu takovejch dodělávek... no ale fakt je, že se Romík snaží, tak to snad půjde jedna dvě! Na dnešek mi stihnul jen umýt koupelku...tak se do ní jdu ponořit a zlikvidovat všechny ty krabice a tašky co tam patří.... Ještě ji musí sice trochu zasilikonovat a nemám tam úchytky...jenže ty jsme nějak nestihli vybrat než se mrňousek narodil...tak to budem teď muset honem dohnat! :-D Taky musím už začít s tou kuchyní...mám to tu jak u vetešníků!! Teď pro změnu všechno vybalené a rozhrabošené tady...a ještě dodělat skříňku Románkovi....To jsem taky ještě nestihla :-| Peťo přejeme Vám všem krásnou dovolenou a pořádně si ji užijte!!! (i za nás!) Kam a na jak dlouho to vlastně letíte? My se někam podíváme tak možná příští rok...no abych pravdu řekla tak se na to už teď těším :-D a protože se Románkovi začíná líbit i koupání doma, tak si myslím to bude pořádnej vodouch :-D a bude stejně jako rodiče milovat vodu :-D :-D (ať už rybník nebo moře, a vanou určitě taky nepohrdne :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak Alo,Peta tě neodpověděla tak to udělám za ní..Letěli na Kretu a vrací se za 11dnů...doufám,že se mě ozvou tak Vás budu informovat,ale jo bude to v pohodě a Rebece se určitě bude líbit.Jen včera psala Petruš,že malej rostou asi stoličky a ráno než odletěli tak psala,že je Rebucha uplně teplá,ale to budou max2 dny a ty zuby se jí prořežou a budou mít klid!!!Snad!!!! Tak já pádim něco dělat dokud Maxa spí..Jinak jsem včera byli u mudr máme 78cm a 9,5kg..lezeme a stavíme se čím dál tím víc..je to dítě neposedné nikde chvilku nevydrží furt musí něco někde hledat a štrachat. Copak Kristý ta je pořád pryč?? Mějte se paaa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak holt si ted tady budu psát já sama..noo x-) Petruše s Rebekou a Pavlem,doletěli v pořádku,líbí se jim tam..Rebeka povečeřela chobotnici a nejvíc ze všeho se jí prý líbí balkon!Tak to jsem moc rádi a hlavně si to užíte!!! A kde se holky couráte???? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já po venku a s našima.... Teď za mnou byli... a bylo to moc fajn! :-D Když odjeli, tak jsem si zažila Romíkovo první pořádné blinkání. Ohodil my celou postel a samo i mě :-( navíc se k tomu všemu pokadil až na záda.... :-p Chudák malej z toho byl úplně vedle |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?