Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristý! Teda já Ti to tak závidim!To opalování bych vynechala,ale ten bazén....hned bych se ráchala taky. Ale do těch veřejných přecpaných se mi fakt nechce, takže mám smolíka a už to asi vydržím bez vody.... :-( a to jí tak moc miluju! A koupání vůbec.... a Founík po tom co sem ho tam pořád tahala tak taky...už se těším až se budem chodit ráchat spolu :-N :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak ZOO bylo super.Bylo krásně teplo a nikde ani kousek stínu :-D Alo mě ani nenapadlo ti psát,že jdem do ZOO když píšeš jak ti není dobře. :-( Ale dáme procházku s kočárkem :-D ZOO je fakt moc pěkná škoda,že z toho ty naše dítka moc neměli.Teda Rebek se smála na hrocha a trochu na slona jinak jí teda moc nezajímalo jak jí tam vykládám o zvířátkách :-D nějaká pipí a opice a hele sem a hele tam to jí bylo fuk.Myslím,že byla i ráda když dorazila Ilon s Maxem,že jsem si jí přestala všímat. :-N Kristý já bych šla na nafukovačku k tobě to musí být lahoda :-D já tam zbožnuju opalování 8-) 8-) 8-) A co u vás nového nějaké info o stěhování??? :-D :-D Alo ty tady vůbec nepíšeš ten termín porodu Kritý se tě už taky ptala já několikrát a ty furt děláš mrtvého brouka!!!!! :-o
Odpovědět
To ja bych do tech verejnych taky nesla. Plno lidi nemusim. To bude fajn az pak budes chodit s miminkem plavat. Zoo je fajn i kdyz z toho mala nic nema. Ale i tak je to zabava. A na pedune je to super. Jen to mazani predem me nebavi, ale musi se pro zdravi. Ja se mazu 45 a tak to opalovani jde pomalu, ale radeji se budu mazat. Jinak stehovani se oddaluje :-(. Musim si vyridit papiry a to muze trvat i pul roku. Takze to vidime tak na jaro. Ale chteli bysme dojet domu na navstevu na Vanoce. Ja uz poslala vanocni veci domu, takze bych tu ani nemohla pect. A vanocni puncochy jsou taky v CR, dokonce i nas stojan na stromek. Hehe. Tak snad to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! No je fakt, že courání po ZOO už bych asi nedala, ale vidět jsem Vás chtěla! :-( No tak snad příště když se domluvíte už na nás s Fouňou nezapomenete!! A ten termín...jsem ho sem psala několikrát! Ale tak znova.... je to 6.9.2009....ale podle včerejší kontroly to bude prý dřív...takže vlastně každým dnem a nikdo neví kdy přesně :-D Romča z toho byl včera nějakej rozhozenej. Si prostě myslel je termín, tak to tak bude...no a ono možná ne, a možná jo..... :-D :-D :-D Takže tento víkend bude makat jako šroubek, včera pohnul zase o kousek kuchyní, tak už jí snad dodělá úplně a pak už jen komoru a koupelnu....no a to už doufám bude v pohodě!!a hlavně rychle, takže přinejhorším že top stihne za dobu našeho pobytu v porodnici...a kor když tu na to bude mít klid ;-) Kristý tak držíme pěsti, ať se sem dostanete co možná nejdřív! Už se těšíme až se sejdeme všechny ne? Po tak dlouhé době co se známe.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky. Kristý já se nemažu vůbec :-D každý rok mě to sluníčko spálí říkám si jaký jsem hovado a další rok zase nenamažu ani kousek ]-( Jdu koukat na film jsem tu jen na skok musela jsem poslat penízky objednávala jsem Rebece zase nějaké oblečení :-D Zítra odjíždíme směr Břeclav tak se těším :-D asi teda :-( snad máme všechno zbaleno :-o
Odpovědět
Tak to se ti Alco blizi. Tak snad jeste chvilku vydrzi, nez se to nachysta. Urcite se pak musime vsechny sejit az dojedu :-) . Uz se na to tesim. Petulo, no ja se mazu. Ta rakovina kuze je potvora. Davej si fakt bacha. Jsem nedavno videla clanek o mladych lidech jak maji rakovinu kuze, ze si mysleli, ze je to v pohode se nemazat. Jedna byla tmava a myslela si, ze protoze je tmava tak ji to nehrozi a mela ji. Fotky byly hrozny. Ja byt tebou tak to neriskuju. Nekteri meli rakovinu kuze ze solarek. Ten cas si na to namazani vzdycky udelam a nikdy se nespalim. Mam ty co jsou vode odolny. A jak rikam 45 faktor. Jinak si teda uzij krasne vylet ;-) . A vsem vam preji krasny vikend x-) . My tu mame po hodne dlouhe dobe zatazeny, tak je to super. Konecne zmena.
Odpovědět
No kde ste???? ]-( ]-( Jestli uz Alca nerodi kdyz tu nebyla. Ta tu verne chodi. No uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
Věrně chodím a jsem tu, ale co mám psát, když se tu pro změnu neobjeví žádná z vás? :-( Pořád čekáme jak se Founík rozhoupe, jestli už chce na svět nebo ještě ne. Teď už si to všechno řídí on :-D Ale tašku pro mě i na cestu z porodnice mám zabalenou, tak je snad všechno připravené...no a postýlku načinčávat bude asi Romík pak sám...pořád se nám tu ještě moc práší, takže se mi to nechce vytahovat....
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady taky.Pavel jel dneska zapíjet kamarádovu holčičku tak jsem sama a zítra pro nej jedu.ale to je takový večer když jsem sama,že se snažím dělat věci které zase nedělám když je Pavel doma.Tak jsem si umyla vlasy koukla na DVD které by Pavel nechtěl vidět trochu poklidila a je večer jen vám písnu a jdu do hajan :-D sama :-( to bude děsná noc.jsem snad v tomhle bytě nespala nikdy sama :-| ;-( Alo aspon,že sis stihla zabalit v tom tvém zmatku ;-) už se těšíte co??já to finále byla už úplně napružená =-) Ted mi porordily dve kamarádky a jedna teperve bude tak mám kolem sebe pár miminek a už se těším až je uvidím a třeba pochovám.Jsem se těšila na Maxu jak si pochovám miminko,ale to už není holky miminko malé to je chlap!!!Ilonka psala,že už se staví na nožky je to šikula. :-D To určitě proto,že mě viděl aby za mnou mohl běhat do Prahy :-D :-D :-D Kristý to vaše stěhování to je teda něco a proč to zase odkládáte a co mimko??Se nasnažíte??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak se po dlouhé době hlásim. Dovolenou jsem přežili naprosto v pořádku x-) x-) x-) ,malej byl zlatíčko,moře se mu moc a moc líbilo.A mě se tam taky moc líbilo,hned bych jela znova a Maxa taky určitě :-p . Ty jo to to letí!! Ala bude za chvilku rodit,ty bláho..no,ale čemu se divím,co??Rebece je rok nám bylo 7 měsíců. .je holky všecko tak letí :-N a strěma děckama ještě nák víc,co Petruš?? Jinak ZOO s holkama byla super až na to,že Rabek má u mě mínus,nešl ke mě..potvora :-N ,ale trochu si to vylepšila když pak Maxovi ujedla kaši x-) No nic holky jdu něco dělat než se dítě vzbudí... Mějte se a já se budu snažit ukázat co nejdřív pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tea koukám a dneska se tu ukážou všichni! :-D Jo jo holky letí to jako voda....Příště už s Váma do té ZOO půjdeme s Founíkem :-N Včera jsem dobalovala věci pro prcka a přitáhla k tomu tatínka, aby kdybychom náhodou měli malého sloníka co se nevejde do oblečení, tak aby něco vybral a vůbec aby věděl kde to má hledat.... Tak to byla sranda! Prohlási, že jak se v těch věcech přehrabujem, tak že z toho začíná být nervózní.... no smlála jsem se mu :-D :-D něco malinko udělal a dneska musíme dojet dokoupt snad už poslední věci do kuchyně...a bude zase pracovat...tak jsem na to zvědavá! Já už to chci zprovoznit a zlikvidovat tady všechen ten materiál co se tu pořád všude válí!!! Ale snad už to konečně klapne :-D No jo Kristý snažíte se snažíte? Teď jedna moje kamarádka že prý pořád nemůžou a že jim to nejde....Já jsem jim říkala, že to půjde, ale nesmí se snažit zase až tak moc náruživě...no a už je to tady :-N Tak mám radost za ně a Founík bude mít o pár měsíců mladšího kamaráda nebo kamarádku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ilono jak se opovažuješ nazvat Rebeku potvorou?????Ty můro jedna.K tobě nechtěla protože věděla,že jí tady pomluvíš :-D :-D :-D no já Maxe pochovala já jsem spokojená ;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D :-D Jdu koukat na telku beztak teda nic nedávaj ]-( alo nervozní chlapy to je sranda co??Pavel když pro nás jel do nemocnice byl jak po sprše jsem se mu řechtala. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Petruš nazývám děcka :-p a věci pravým jménem :-D :-D :-D !! Jo jo Alo a bude hůř,až to doma bude brečet a nikdo nebude vědět proč to u nás pak byli nervozní snad i psi :-N :-N Jo jo příště půjdem do zzo i s tebou,ale mám takový pocit,že Petruš a možná už i já budem za děckama běhat a ty si tam s Founou budeš v klidu vykračovat!! x-) x-) Alo koukni na facebook dala jsem tam fotky Maxovo. Zas pádim vytřít dítě spí a zkusim se i najíst když to stihnu! PAAAA x-) x-)
Odpovědět
ahoj holciny. To je super vas tu vsechny zase videt x-) . Ilco, krasny fotecky z dovolene, hlavne ty jak se Maxa cpe a je celej spinavej :-D . Alco, jsem zvedava kdy nakonec porodis a jak to manzel zvladne. Jinak my se uz snazime, ale pst. Moc lidi to nevi. Ale zatim tehotna nejsem a jsem rada, ze to jeste nevyslo, protoze dojede bratranec s manzelkou v zari a nebyla bych schopna moc s nima chodit, pokud by me bylo spatne jako prvne. A taky bych nemohla do Disneylandu na ty vsechny drahy. A to ja moc rada x-) . Moc bych chtela rodit v CR a tak to snad vyjde. Ale uz fakt nevim co bude. Musim vyridit papiry a to muze trvat i pul roku. A pak snad budeme moc odjet. Ale chceme dojet na Vanoce, tak bysme pak musely udelat srazik. Moc se tesim. A to treba uz bude i mimco v brisku. Dam vam urcite vedet az se podari x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý ty rouhačko neříkej,že jsi ráda,že nejsi těhu to není hezké :-N :-N :-N tak to držím palečky,ale pst když je to tajné. ;-) ;-) ;-) já už ani nevěřím,že jsem někdy to zvíře měla v bříšku :-| Dneska to teda byly nervy a docela mi to přišlo jako boj kdo z koho :-N prostě jsem se rozhodla,že si nebude vyřvávat prso a nakojím jí až když se uklidní,ale to bych čekala asi doted :-D no je to někdy zábava.Dneska jsme byly od rána do 16 hod za kámoškou na Zličíně tak máme jakoby výlet :-D já to miluju tyhle změny :-D Alo jestli půjdem do ZOO a ty si v klidu budeš tlačit kočár a my tam bdem kolem lítat asi budem na tebe naštvaný :-N :-D ilon a tebe varuju Rebeka taková kočička malá a ty si nedáš pokoj.Si jí měla trošku přemlouvat,že máš velký zájem jí pochovat pak by možná šla :-D :-D
Odpovědět
no jsem rada, ze jsem nebyla. Ale ted uz bych radeji byla, tak snad to tento mesic uz vyjde :-). Steve si moc preje Blizence - cervnovy mimco jako predtim :-) . A co vy kdy bude druhy? Vim, ze Ilca nechce. Ale to video o muslimske populaci je teda sila. Uz jsem to predtim slysela a je to desivy. My se rozhodli mit tolik deti kolik muzeme mit. Nejak se to zvladne :-) . Nejlepsi by to bylo po dvojcatech, to by bylo rychlejsi :-D . No uvidime. No Rebeka se asi ted bude vztekat. Je to blbej vek a bude hur. Rika se hrozny dvoulety deti. To se vztekaji nejvic. A je to v tech dvou letech znamy. No jsem na vas vsechny zvedava az se uvidime nazivo. To bude bezva. Si rikam ze jestli pojedeme domu na Vanoce, tak se nam nebude chtit zpatky, ale budeme muset :-| . Budu mit ten proces ohledne tech mych papiru a to jsou pohovory atd. Tak ja valim spat. Tak hezky den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky za chvilku jdu na kontrolu...tak jsem zvědavá co se dozvíme! :-D Ilčo já se na ten facebook na tvoje fotky nedostanu :-(
Odpovědět
Alco, tak jak dopadla kontrola?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky teda Krostý si nevybírejte to je s váma hrozný :-( já bych teda byla ráda za cokoliv a kdykoliv hlavně at je to zdarvý :-N ;-) .A už máš po všech testech??Přišli na něco?Jo zdravotnictví tak hlavně at jsi těhotná už v Čechách a máš klid i když i tady můžou nasekat chyby bohužel ]-( ,ale to už bude dobrý jste si vybrali smůlu do konce života :-( Alo to víš,že ten plech je malý já jí to koze říkala hlavně,že dělala drsnou!!Kráva já ty prodavačky nenávidím ještě,že jsem se pak zahojila těma kalhotkama :-D My se totiž dneska sešly a byly jsme protáhnout Alu po okolí :-D :-D zašla s náma do domácích potřeb koupila jsem si pekáč jsem postrádala na koláčky ideální velikost tak už mám,ale je malý do trouby!!!!!!!!!Takže musí být na mřížce a když budu péct cukroví tak nemůžu dát třeba tři najednou protože tam žádej nepasuje!!!!!Kurna!!Co to vyrábí za pidi věci jako pro pidi lidi to asi proto,že jsme v pidi bytě :-D Rebeka se vztekat určo bude,ale já teda z ní nechci rozmazlence tak snad odolám i když je to někdy těžké :-N Jdu kouknout na poštu koukala jsem ted DVD PS:Miluju tě a pobrečela jsem si fakt je největší štěstí v živote natrefit na dobrýho chlapa a s být s ním až do smrti jsem nějaká na měko :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! No kontorla dopadla dobře...jen prý se asi narodíme vážně dřív a po té pořádné procházce včera s holkama...no nevím nevím :-D :-D :-D Peťo a je tak moc malinkej? Se obávám, že když budeš chtít ten přesnej, tak se zkus kouknout na net a přímo na typ trouby...ale cena se obávám bude někde jinde ]-( Tak si kdyžtak pořídíš ještě jeden a bude ne? A co koláč? Už pečeš??? Hmmm.... :-N Jo a včera prudila Romču tchýně SMSkama, jak prý jsme na tom, že Ivetka už je dva dny v nemocnici na kapačkách.... Je fakt hrozná! Jí prostě nesnáším snad víc než kdykoli jindy!!!
Odpovědět
Tak to je super, ze jste se sesly. Tak uz chybim jenom ja :-( . Ale to taky prijde. Peto, testy mi delali na tu srazlivost krve a jen jeden se vratil trosicku zvysenej, tak me pak testovali znova a uz to bylo v norme. Takze mi redit krev nebudou. Jinak se na nic neprislo. Hold nekdy se duvod najit nepodari. Ted hlavne pri tom dalsim tehotenstvi at je vse v poradku. Stejne si myslim, ze to bylo tim, ze jsme meli u nas tchyni, ktera chodila na ozarovani a chomoterapii a v dobe kdy se tvorila placenta se hold neco stalo. Taky ten stres s ni byl hroznej a ja byla porad ve stresu. Jeste mi delali testy na srdce a tam mam jednu chlopen co se nedovira, tak proto tam mivam bolesti. Ale pry to ma hodne lidi a neni to zivotu nebezpecny, ale je to neprijemny. Dneska jsem byla znova na krvi na cholesterol. Chodim kazdy 3 mesice, kdyz to posledne bylo tak hodne vysoky. Tak snad se to srazilo. Jedla jsem hodne rybi olej a vse kde je plno Omega 3, tak by to melo pomoc. Pak dam vedet. Tak se mejte krasne a preji uzasny vikend. My jdeme dneska se Stevem na veceri. Jdu si poprve dat humra ( morskyho raka ). Tak jsem zvedava jak to bude chutnat, pry je to moc dobry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. tak jdu vynadat těm DVOUM PRAŽAČKÁ!!!!! Jakto,ře nevim,že jste se sešly???Skandál!!! =-) =-) Nekamarádim sváma!!! A ten plech to je trst milá Petruško :-) :-) A Maxa taky neeeee :-p :-p :-p Kristý a Tobě moc moc držim palečky at tě to vyjde jak to těhu tak at to,aby jste byli brzo v čr!! Je to pak bude sranda až se yejdem a všechny s prckama..no i když já prcka už tedko nemám x-) Je Alo,že by jste to dali s ufounem ještě do srpna?? :-N :-N No je fuk kdy vyleze jednou to přijít musí a jestli už máš i pobalenou tašku tak je to v pohodě!! Tu já balila 19 ledna ráno než jsem rukovala :-N ,jsem ostuda vše na poslední chvilku!! Tak se mějte jdu trochu poklidit. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak pořád ještě 2v1 a nevím nevím kdypak to bude...zatím na to nic neukazuje,ale v tuhle chvíli asi nikdy neříkej nikdy... :-D Ilčo to setkání bylo z mého popudu. Já taky předtím nevěděla, že jdete do ZOO...tak bych mohla říct to samé! :-p Ale byla jsem na poradně a nechtělo se mi zpátky do bytu, tak jsem napsala Peťě a vyrazila jsem za nima - navíc když jsem to měla kousek tak proč ne? Koukala jsem na fotky Maxe...teda ten je velikej!!! Peťa mi to sice říkala, ale i tak jsem valila očička! :-N Kristý už se na tebe taky moc těšíme...tak informuj jak to vypadá abychom se mohli těšit! :-D a nebo se třeba sejít už na ty vánoce pokud přijedete :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdáár holky jsem tady jen na skok právě jsem uložila to zvíře a napouští se mi vana :-D pak si ohřeju jídlo a pustím dvd 27 šatů tak mám program.Musím se potom vrhnout do Rebeky alba a zašít nějaké věci ]-( to se mi teda nechce,ale musím koupila jsem si tílko a má dlouhé ramínka tak je musím zkrátit abych ho aspon unosila hlásí zase tropy!!!! :-D :-D Dneska jsme měly holky den ráno jsem šla k doktorce Rebeka má nějakou vyrážku v podpaždí a vůbec se to nechce stratit tak jsem se tam šla ukázat s ní a výsledek ekzém.Já se z toho picnu doufám,že to vyvyzí jinak jsem zdrcená kožní problémy jsou nepříjemné :-( :-( ;-( tak jsem z toho taková smutná :-( No a taky dneska prvně spadla z postele a ani slza :-D Zítra jdem asi cvičit pokud nastartuju to prokleté auto :-N jestli né jde z domu a kupuju nové :-| Letím voda se už valí až sem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty bláho Peťo takže ekzém? Tak to je fakt ošklivé!!! A copak jste na to dostali? Mastičku? Třeba ti někdo poradí zase něco přírodního...no já bych ti poradila jen homeopatii, ale ne každý tomu věří a ne každému to zabírá.... Vím já?Já jsem šťastná jak blecha když sem se té alergie zbavila :-D
Odpovědět
ahoj holky, je super vas tu vsechny videt x-) . No ja se uz taky nemuzu dockat az se uvidime. Ale kdo vi kdy my dojedeme :-S . Vypada to, ze ani ty Vanoce nevyjdou. Protoze nemuzu riskovat, ze kdyz poslu prihlasku a oni me zavolaji na otisky prstu nebo pohovor a ja budu zrovna v CR. To by byl problem. Clovek nikdy nevi kdy presne te zavolaji. A zmeskat se to nemuze. A ja mam uz vanoci veci v CR poslany ]-( . No nevadi. Ale jednou to vyjde a budeme zpet v CR. My tu ted mame porad vedra. Kazdy den je pres 40 stupnu. Tak jsme vcera byli v bazenu a opalovali se. No parada. Voda byla super. Petulo, tak snad se ten ekzem spravi a bude mala v pohode. Drzim palecky. Jsem zvedava kdy to Alco vypukne :-) . Moc vas vsechny zdravim ze slunne Kalifornie 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo v tom vedru se určitě ani nedá nic dělat co? :-D Ekzém bude snad jen z toho vedra jinak bych se picla.Je to pěkně na prd cokoliv s kůží,ale co není na prd když jde o zdravý co?| :-N Kristý neboj Vánoce třeba budeš ještě v Kalifornii,ale pak už budeš doma.A teda zůstanete nebo jak??Vyřizování je taky peklo holka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Kristý já bych se taky koupala a opalovala.... Jenže teď už k tomu fakt nejsem :-( Na jednu stranu ať už je Fouňa na světě...ale na druhou ať ještě vydrží..... :-N Prostě nevím co bych chtěla |-| A Peťa má pravdu s těma vánocema...sejít se můžeme kdykoli! Ať to jsou vánoce nebo jakýkoli jiný den :-D No a jak tu teda pak budete dlouho?? A ty poslané věci sice zamrzí,ale aspoň něco už je tady ne: A při stěhování je každá maličkost dobrá! :-D Jsem se holky dneska naštvala, tak si jdu předělat šuplíky a umejt je(vtipně totiž drhnou a nejdou otevírat ]-( ). Nacpala jsem myčku věcma, co chci pouklízet a snad mi tím pádem zmizne aspoň něco z komory.... Pak tu mám ještě nějaké praní a jdu tu uklidit a Romanovi tu jeho dílnu nahážu do kouta ať si jí uklidí jak přijde!! Fakt mě to tu štve! Jo a musím vymyslet co s těma skříňkama, co jsou vážně podle toho jak jsem je chtěla....a třeba se mi povede je taky předělat...no uvidíme i podle času, přece jen jsem teď jak šnek 8-( Tak zaítm papa a večer vám popvím co jsem všechno stihla a jestli jsem holka těhotná šikovná :-D
Odpovědět
Tak za chvilku povalim zase do bazenu :-) . Tak jeste rychle pisnu. No ja fakt nevim co bude. Je to narocny neco planovat a pak se to stejne nestane. Tak radeji moc neplanujeme. Ale az dojedeme do CR tak tam chceme zustat na nejakou dobu. Chteli bysme si tam koupit domecek. Zatim to vypada na jaro. To bych snad mela vse vyrizeny. Ale clovek fakt nevi jak dlouho to vsechno bude trvat. No uvidime. Teda Alco, porad mate tolik prace. To se ti nedivim, ze by si chtela aby mimco jeste zustalo v brisku. No nejak to dopadne. Pak bude stejne hodne spat, tak to budete moc dodelat ;-) . Ja vcera udelala domaci strudl. Delala jsem ho poprve a povedl se. Kor kdyz tu clovek nesezene listovy testo a tak jsem musela udelat i testo. Recept byl dobry. Tak se mejte krasne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kritý ty se to nemáš jak dozvědět tak jsem se zapla ted mi pípla sms od Ali :-D Ahoj!Jmenuju se Roman Smržík,narodil jsem se císařem 2.9.v 16:28 vážím 3180g a měřím 48cm.Po všech vyšetřeních jsem zdravé a krásné miminko. :-D Takže kluk já myslelay,že to bude holka a budem to tady mít na přezkáčku tak uvidíme co dáte vy Kritý. Do bazénu bych šla taky,ale tady bylo dneska odporně takže do bazénu jen kdyby jsme byli u vás :-D my byly dneska plavat a supéér,ale byla to naše poslední lekce měníme bazén.to jsem tady možná ani nepsala :-N my pořád hledáme tu dovču a nakonec asi bude Řecko.mě je to jedno já nikde nebyla a doufám,že tam nebude zima ilon nám radila Malorku tu já bych ráda,ale sedí na tom Pavel tak nevím co tam je za nabídky a tak.Jen ukáže konečný výsledek a je to.Ale pořád nic nemáme bude je blbá pláž nebo tam není nic pro děti,anebo je všechno špatně. :-p Ale už se moc těším.A do tohlo ještě potřebuju koupit foták at máme hezký fotky a vůbec nevím jak na to,ale to si budu muset najít odborníka at nekoupím nějaký zbytečný na to moje cvakání. ]-( Letím vyčesat zuby a vyčistit vlasy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?