Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý díky! Tak je fajn, že tam máte trochu chladněji, to je tady teď bohužel taky a já mám rýmu jako trám :-( Taky už by se mohlo oteplit abych mohla chodit s Ufčou do toho venkovního bazénu, ten krytej nás ani jednoho už moc nebere, když jsme se tím teplem předtím tak namlsali! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky copak je s váma??? Nebo sem teď převzala soukromou konverzaci já???
Odpovědět
Profilova fotka
Sem psala,že e tady střídáme v samopsaní :-D :-D Holky jak se máte??u nás vše v pořádku a vlastně nic nového..celý den se točí kolem Maxe,takže večer když usne je chvilku klid,ale většinou jsem tak hotová,že usnu taky.. Alo a jak to jde s bytečkem?? Kristý a co vy jak to vypadá stěma tvojima všema výsledkama co tě dělali??A kdy teda přijedete do čr??
Odpovědět
Profilova fotka
Ilonko s bytečkem to jde pomalu...plánujeme pořád tu kuchyň a když zrovna ne, tak lítám po městě a všude měním naši trvalou adresu...což je šílenost!!! ]-( Jestli mám polovinu tak jsem dobrá. Minulý týden jsem ve čt a pá byla jak šípková Růženka...no a zítra asi budu taky, protože dneska jsem vstávala v sedm a teprv teď jsme dorazili domů z bytečku :-N Takže budu mít co dospávat :-D :-p Mažu břicho jak divá, ale bohužel jsem teď zjisitla, že mi za dnešek pěkně popraskalo.... ta nevím čím bych to zachránila...ale pokusím se to nějak vyléčit...snad to aspoň trochu půjde!! Jinak nic nového. Až se rozhodnem jak přesně bude vypadat kuchyň a jakou bude mít barvu, tak jedu k našim minimálně na týden! Se nebudu s manžou doma dohadovat! Stačilo to dneska a to dával dohromady jen dvě křesla na balkon - a vlastně náš první nábytek do bytu :-D a jediné židle - aspoň prozatím! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Elis holka... asi tě nepotěšim :-| ,ale já břicho mazala jak magor..asi 4x deněě :-D vcelku jsem moc nepřibrala..a popraskalo mě stejně :-. ,ale co víc ]-( nejvíc mě popraskalo až v porodnici když už byl malej na světě.. Takže tě jedině mohu doporučit krem s sebou do porodky a mazat a mazat i tam!Ale co naděláme..někdo prostě má kůži elastickou a může přibrat 20kg a nic a někdo přibere málo a dopadne jak já :-S .Stim prostě nic neuděláš!!! Tak jen hezky spi a odpočíveje dokud to jde..A kdy máš termín porodu???
Odpovědět
Profilova fotka
Ilonko termín máme pořád 6.9. a nikdo nám s ním zatím moc nehýbal...teda jen jak jsme byli ve 20 týdnu na ultrazvuku, tak nám dal doktor termín 9.9. :-D Mě se to datu moc nelíbí, ale co...prostě na začátku září budeme tři :-D Jdu si teď kreslit kuchyň...musím se nějak dopracovat k tomu jak bude ve finále vypadat. Včeraj sem si v bytě skládala krabice v místech, kde bude stát kuchyň, kde sedačka, stůl....no a všechno ostatní. Dneska musím přeměřit skříň na chodbě a vyřešit i tu (myslím vnitřek - ale bude to jen botník, tak to budou jen police, tak to bude jednoduché :-N ) DOUFÁM!! Kuchyň měla být taky procházka růžovou zahradou a místo toho.... nebudu raději ani komentovat a ten, komu se to líbí všechno nejmíň je Fouňa!! =-)
Odpovědět
ahoj holky, tak to blby s tema striema, ale co se da delat. Ja jeste nebyla tak velika a tak me nic nepopraskalo i kdyz asi dve maly se mi udelaly na prsu. Ale uz jsou min videt. Jinak testy. Tech 9 na tu srazlivost se vratilo negativnich krome jednoho. Byl trochu zvyseny, tak me budou testovat na ten jeden jeste jednou a asi by me pri pristim tehotenstvi trochu redili krev. Jinak mam vysoky cholesterol a tak beru prasky a u tech clovek nemuze otehotnet. Ted se musim nejdriv dat doporadku a srazit ten cholesterol a taky vahu. Cvicim a tak to snad pujde rychleji.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý neboj určitě to půjde! Váhu srovnáš a cholesterol určitě taky! Já mám teda všechny vyšetření v normálu až na jaterní testy...tak mě pokaždé honí na odběry a vyšetřuje a vyšetřuje a vyšetřuje.... Já se snažím nic netahat, břicho a všechno mažu jak o život, ale prostě to tak je a když se mi Fouňa přestěhoval na jednu stranu břicha, tak večer to prostě bylo popraskané a nic se s tím nedá dělat. Ale snažím se ty praskliny i ošetřovat... a nechci to zakřiknout, ale aspoň trochu vybledli! :-D Tak mám radost! Já už jsem teď v 28 týdnu ... zatím to ale celkem jde. Snad se už od konce týdne udělá hezky a budu chodit do bazénu. Do vnitřního se mi nechce a venkovní je teď bych řekla spíš o nastydnutí :-| A teď k tomu všemu zařizujem byteček...dneska Romí odnesl do práce návrhy na nacenění, tak jsem zvědavá s jakou sumou se vrátí.... :-N a doufám, že bude co nejnižší :-D
Odpovědět
Kde se flaka ta Petra? ]-( . Vaha uz jde pomalu dolu. Jupi x-) . Aspon ze ty strie vybledly. Jsou to potvory. Ty jo, to uz si dal, nez jsem byla ja. To je super. My tu mame skarede, ale to je v cervnu normalni. Zatazeno. Steve je pryc, ale vraci se zitra brzy rano. Tak jsem tu sama s tchyni. Ta porad vyklada :-( . Je to hrozny. Pocitame dny kdy pojede zpatky. Uz se nemuzeme dockat. Tak se mejte krasne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristý! Neboj to zvládnete! Nemoci jsou hrozné a tohle musí být o to horší :-S S tou váhou je to taky fajn! A půjde to všechno dolů neboj! Věřím, že se těšíš až Ti Steve přijede domu, taky bych se nemohla dočkat! No každopádně já toho teď moc nedělám, Romčovi do všeho jen kecám :-N což ho moc baví :-p O víkendu musíme vymalovat celý byt...tak jsem zvědavá jak to nakonec dopadne... vůbec netušíme jakou barvu kam dáme, ale zítra musíme ty barvy dojet nakoupit abychom mohli o víkendu už jen pracovat.... No a já se pomalu pustím do balení....mám na to asi 14 dnů, tak si myslím je to tak akorát abychom se tomu tady moc nevyhybali....i tak to bude hrůzné! :-p Prostě lepší je vyhořet než se stěhovat.... 8-(
Odpovědět
Alco, bud rada, ze se stehujes jen mistne. Dokazes si predstavit se stehovat pres ocean? :-| Poslala jsem uz par veci po nasich kdyz tu byli a taky po znamych a ted jeste po svagrovi, ktery je v USA na navsteve. No neni to vubec lehky, kor kdyz clovek muze mit jen dva kufry a kazdy max. 23 kg. coz je nic. Ted posilam vanocni ozdoby a formicky atd. A jeste tu mame porad hromady veci co ted jeste potrebujeme. A to jeste nemame datum odjezdu, ale verim, ze to bude do Vanoc, tak snad jo. Tak valim potit svoje telo :-D . Je cas na cvicenicko. Jeste, ze je to lehci a lehci cim vic clovek cvici. To DVD je poradna zatez.
Odpovědět
Profilova fotka
teda závidím!Taky budu muset po porodu hodně makat!Rozhodla jsem se, že musím shodit ne jen všechno co teď naberu, ale i tak minimálně 10kg navíc!!!! Tak to bude asi pěkná zabíračka! :-N S tím stěhováním máš pravdu. Stěhujem se jen o 15 minut dál autem(busem) než jsme teď. O to víc je to hrůza...zabalit to všechno tady jen kvůli 15 minutám v autě!!! :-p :-p Ale rozhodla jsem se, že musím začít už teď, jestli už budem nechávat řezat materiál a objednáme spotřebiče, tak za chvilku už pojedu k našim. Romča tu musí mít klid a abychom se nedohadovali ohledně zařizování tak pojedu na "prázdniny" k mamince :-D :-D Už se tam moc těším! A navíc se sejdu se spoustou kamarádek! :-D moc se na to těším!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoooj konečně tady taky někdo něco napsal!!!! Kristý ty výsledky jsou teda dobrý né?Nebo né?No snad se dáš brzo do pořádku a bude všechno v pohodě. Alčo bud ráda,že se už stěhujete a ještě není škvně na světě protože s mimkem si to teda vůbec nedokážu představit. :-( a budete v novém a to je bomba :-D Letím papat mám tady plněnou panenku a právě dělám hranole v troubě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Peťo takhle nám dělat chutě!!! Já chci taky!!! :-D :-D Jsem moc ráda že už se budem stěhovat, jen tohle přechodné období je nějaké divné...ale ono brzo skončí! :-N a pak už to bude všechno jak má být! :-D :-D :-D Romík jel teď na byt malovat...já musím uvařit a na oběd přijede domu...a to si myslím už budem mít vymalováno krom asi chodby a koupelky...kde si trochu vymýšlím :-D :-D Dneska musím sehnat nějaké krabice a začnu balit aspoň něco málo! Už s tím musím trochu pohnout....přece jen nezvládám to co normálně... a strašně mě berou ty kyčle.... :-( už jsem nebyla asi 3 neděle plavat a je to hodně moc znát!Musím to nějak dohnat příští týden, ale nemám spojence do bazénu....kdyby bylo hezky nechceš se Peťo přidat? Chodím do venkovního na Slavii a maj tam i malé bazénky pro Rebeku....
Odpovědět
ahoj holky, no kde ste? ]-( . Peto, vysledky porad vsechny nevim. Ted mam monitor na srdce 24 hodin a zitra bezici pas a pristi tyden vysledky. Taky musim znova na ten test s tou srazlivosti na ten co se vratil trochu zvyseny. A snazim se srazit ten cholesterol. Tchyne jede domu asi v utery, tak pocitame dny. Uz se nemuzeme dockat. Co byla tchyne u nas, tak nam kleklo plno pocitacu. Ma hold dost spatnou energii. Klekl mi laptop Apple, tak mi Steve dal svuj a nastesti hard disk je ok, tak mam svuj disk. Stevovi klekl jeho disk. Potom mu klekl pracovni Apple pocitac. Apple pocitace vydrzi vic nez PC a vidite to. A taky nam klekl server jeden disk. Takze hruza. Tak se mejte hezky a napiste.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-D :-D :-D :-D :-D :-D Kristý to ještě nemáš všechno hotovo??Co jim tak trvá??Cholesterol je svinucha tak budu držet palečky at se ti podaří ho srazit Pavel bere nějaké prášky na to a taky na tlak se taky chudák má,ale on si to papá jak chce a k doktorovi nechodí naco taky že jo?? ;-( Úterý je za chvilku tak bude zase klid.A to už jede domů a nebude u vás nebo jak??A jak je na tom zdravotně??? Alo já do bazénu takhle s Rebek ještě nechodím a asi ani nebud až bude sama chodit tak jo,ale ted je ještě brzo. Už balíš??Já bych se taky balila,ale když si pak představím,že bych to tady měla opustit tak se mi nechce.Nějak mi tenhle byt přirost k srdci.Mám tady rekordní dobu bydlení haha :-D :-D Já s tím Pavlíčkem lámu jen rekordy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Peťo tak se hlavně nahlas až budete chodit a vyrazíme třeba spolu! :-D My uvidíme jakého budeme mít potápníka :-D :-D ale pokud bude po rodičích (v což doufám! :-N ) tak když to jen trochu půjde z vody nevyleze :-D Jinak balím jako o život. Tenhle víkend chceme mít odpočinkový... Romča má v pátek narozky a v sobotu moje mamka včetně svátku, tak asi budeme trochu slavit... Tak už se moc těším. Navíc jsme v Tá nebyli už asi 3 neděle, tak si to prostě užijem!! No a tady v garsonce teď hopsáme přes různé krabice...začínám se ztrácet v tom kde co je. Včera jsem balila celý den a asi jsem to přehnala a večer mě bolelo břicho, tak dneska musím trochu zvolnit!!! Ale zabaleno ještě zdaleka není.... Taky jsem se rozhodla ještě předtím než odejdem vyprat potahy na matracích, tak to tu mám rozvěšené... No je to hrozný!! No a to, že i mě tenhle byt přirostl k srdci je pravda. Přece jen tu bydlím už 6 let a 3 měsíce!! :-. Kristý tak hlavně aby všechny ty testy dopadly tak jak mají!! A tchýně...no asi je to hrozné....ale ještě chvilku a budete mít zase svůj klid! A teď to i tak musí být o moc lepší než když jste byli jen v bytě ne? Ale úplně chápu jak se cítíte... Nemoc je hrozná věc! Ale aspoň se její stav trochu zlepšil tou léčbou?
Odpovědět
Teda holky, tady nam to pekne zamrzlo :-| . Kde vsechny ste? Dneska jsme byli se Stevem na krvi. Ja sla zopakovat ten co se vratil trochu vyssi na tu srazlivost. Pokud bude opet vyssi, tak by me asi museli redit krev pri dalsich tehotenstvi. No uvidime. Steve sel na cholesterol a to vsechno kolem. Ja pocitve jim prasky a taky cvicim a hlidam co jim. Musi se to srazit. Je blby, ze Pavel na to kasle :-| . To by nemel. V CR se vubec neji zdrave a je tam plno infakrtu a mrtic :-S . Vsude sama zabijacka a sadlo =-) . Docela to desi. Zitra vezeme tchyne zpatky domu a doufam, ze uz natrvalo ]-( . Jeste nam dneska povidala a nam to pekne peni krev. Uz to aspon nebudeme muset poslouchat. Ta schyzofrenie je strasna. Zdravotne je jinak v pohode. Nemela teda pres mesic chemoterapii, tak snad je to ok. Hned ve stredu jde u sebe doma k doktorovi. Nevime jestli ji predepise dalsi kola chemoterapie nebo ji uz posle na operaci. Uvidime. No nevim jestli ji vubec budeme moc zitra odvest. Chceme, ale Steve jeste porad pracuje a to je uz pulnoc a tak pokud nebude mit dost spanku a to vstava dost brzo kvuli praci, tak nepojedeme. Pak mam nervy aby neusnul za volantem a vkuse ho musim kontrolovat jestli nespi. Ma s tim problem. A 6 hodin se takto trapit to mi za to nestoji. Uz mam nervy dost spatny ze vseho. Kor kdyz by jel az po praci, to taky kdo vi kdy bude. Moc se tesime az budeme v CR a bude klid. Planujeme odjet v rijnu, tak snad to vyjde. Je toho hrozne moc co zaridit. Mrzi nas, ze nebudeme moc byt na svatbe bratrance. Ma ji 8.8. a oznamil nam to pred par dny :-( . A to v zadnym pripade nestihame. Neni to jen tak se stehovat pres ocean. Ale bude to super az budeme v CR. To se musime sejit x-) . Tesim se na lepsi veci. Tento posledni rok byl hodne tezkej. Taky ted nasi prisli o dve chaty, ale to je na dlouho. Muj bracha udelal hroznou chybu financni a chaty, ktery muj tatka jako mladej zbudoval jsou pryc ;-( . Je mi to moc lito. Ja to tam mela hrozne rada a jezdili jsme tam porad. Ale verime, ze bude lip. S Bohem se to da vsechno zvladnout ;-) . Snad vyjde i nejaka dovolena. Potrebujeme to jako sul. Uz nevime co to je byt sami. A tchyne to nevidi, ze potrebujeme byt sami. Zije si ve vlastnim svete. Tak dejte vedet co a jak. Ja se tu teda pekne rozepsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristý! Já to tu kontroluju každýá den, ale když si tu mám povídat sama, tak nikdy nevím co :-( Ale každopádně dneska mám velké balení a i Fouňa je na to asi připravenej, protože mě nechal vyspat a dneska o něm skoro nevím - až na ty malé kopanečky ;-) Včera mě ale celý den bolelo břicho a nebylo mi nějak dobře. Tak jsem raději jen ležela a odpočívala...a skoro celý den i noc jsem prospala a dneska je pohoda! :-D Tak mám radost!ˇ To stěhování přes oceán musí být hrozné, ale zase se těšíte a to je hlavní! Tak držím pěsti ať to všechno dobře dopadne...my máme hurá akci tento víkend...takže se ozvu v pátek a pak už z nového bytečku...ale nevím jak rychle tam rozchodím internet...snad to bude v pohodě a půjde to jedna dvě. Jinak budu mít zase co dělat :-D Romča by snad už příští víkend mohla začít dávat doma dohromady kuchyň, tak jsem na to moc zvědavá a už teď se těším! Taky vlastně i na to, že pojedu k našim a dám tam dohromady všechyn věci co tam mám pro mrňouska a naši my to pak všechno přivezou na konci července...a to už bude mít Ufča připravenej svůj koutek :-N :-D ;-) Někdy si říkám už aby se narodil, ale někdy zase aby ještě chvilku vydržel a my stihli aspoň z části zařídit byteček.... :-D Každopádně se na něj už moc těšíme! Teda já s Romíkem, moji rodiče a brácha...nikoho jiného nezajímáme (rodina tchánovců - ani se na nás nezeptaj) Romčovi přáli k narozeninám SMSkou, mojí mamce teda tentokrát zavolali a popřáli. Pak se tchýně jen zeptala, jestli přijel Marcel místo Roman a tím to skončilo. Moje mamka z toho byla v šoku a když mi to řekla, tak jsem tomu nemohla ani uvěřit. No a ve finále místo aby se třeba zeptali, jestli nebudem potřebovat pomoct se stěhováním, že přece jen na to bude jen Romča, že já nemůžu nic tahat a tak, tak to přešli obrovským obloukem...proč by nám oni měli pomáhat s čímkoli? Holky je tohle normální? Jsem z toho rozhozená a ty lidi nechci už nikdy vidět! A bojím se toho až se Ufča narodí, tak sem budou chtít přijet...ale já to nechci! Nechci je vidět! Nehlásím se k nim jako k naší rodině, prostě jsou to pro mě cizí lidi! Nechci aby tady prudili a přetvařovali se! V6dyť je doteď nezajímáme tak proč pak najednou??? Co s tím mám holky dělat?? Potřebuju asi velkou radu, protože tohle je věc se kterou nevím co dělat :-( :-( :-( A když přijedete v říjnu, tak to už bude Ufča na světě a budeme se na vás moc těšit! :-D :-D
Odpovědět
Alco, tak toho mas taky dost. Drzim palce at se vse odstehuje a pripravi jak ma. S tchanovcema to nemas lehky, ale ja bych se uplne obratila a byla na ne mila atd. Nedelala bych valku, prece je to jejich vnouce a kdyz budou chtit dojet, tak se domluvte at se to hodi oboum stranam, ale urcite bych jim nebranila videt Ufounka. To neni fer pro malyho. Az bude Ufonek vetsi, tak se sam rozhodne jestli je chce navstivit nebo ne. Ja bych zlo oplacela dobrem. To je proste muj nazor. Nesmis zapomenout, ze to jsou rodice Romana. Predstav si kdyby to bylo naopak a Roman nesnasel tvoje rodice, jak by ti bylo? Je jedno jaky jsou, ale jsou to jeho rodice a asi neudelali tak spatnou praci v jeho vychove, pokud sis ho vzala ;-). My to tak delame s tchyni i kdyz je na nas zla atd. tak ji porad mame radi a davame ji to nejlepsi. Je to obet. Tak se drz, myslim na vas. Budet super se pak videt se vsema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý na jednu stranu máš pravdu, ale na druhou nevím. Já bych se s nima kdyžtak i domluvila, ale to by se mnou museli mluvit.... :-| Jak to mám udělat když se spolu nebavíme?? A když sem chtěla udělat něco dobrého a jela k nim na návštěvu, tak všichni odešli a nechali mě tam sedět samotnou s úplně cízíma lidma ]-( No a tak proběhla celá návštěva...tak co s tím mám dělat? Já vím, že by se pak měl Fouňa rozhodnout sám, ale co do té doby??? Přetvářku tchánovců neviděli zezačátku ani moji rodiče.... :-( A ke mě se takhle začali chovat ve chvíli, kdy jsem tam tenkrát byla když Marcel exceloval před tou svojí svatbou.... A co mám dělat teď?
Odpovědět
Profilova fotka
tak se hlásím naposledy z našeho starého bytu.... Budu teď mít asi trochu pauzu,protože nevím, kdy rozchodím internet....no snad se to povede brzo a pak se tu objevím a doufám, že si nebudu připadat jako samomluvka!! Ukažte se tu taky a něco napísejte!! Zatím se loučím!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já jsem tady,ale jen na skok po večerech ted dělám fotky jak blbka včera jsem dodělala svatební album v 0:30!!!!Paráda co???Dneska jdu dělat fotky jak jsme byli na profi focení :-D Alo já tě s těma rodičema chápu,ale Kristý má taky pravdu.To je smůla co??bohužel budeš muset sem tam nějakou návštěvu zkousnout a korigovat si to sama.Neboj to půjde ze začátku jsou ty návštěvy fakt rychlovka :-N Já ani nevím co vám sem psát holky ]-( jsem tady táák dlouho nebyla :-( Jdu na ty prokletý fotky :-D
Odpovědět
ahoj holky, to je dost, ze se tu Petula ukazala a co Ilca? ]-( Ta na nas prdi. Nic o ni nevim. Alco, gratulace ke stehovani. To je super, ze uz se to hybe. Tak se pak ozvi z novyho bytecku. Petulo, tak si konecne udelala ty albumy? hehe. Ja mam udelany akorad z USA a jeste musim udelat ten z Ceske. Udelala jsem to jako knihu a dali jsme i jednu tchyni a jednu nasich. Je to super vec. Tak udelam jeste jeden pro nas. Akorad je to dost drahy, ale zase se to vyplati :-) . Vypada to fakt hezky. My tu mame Den nezavislosti, coz je nejvetsi americky svatek. Budou vsude ohnostroje a je jich o hodne vic, nez na Silvestra. Chteli jsme jet na plavbu lodi na tri dny do Mexika, ale nakonec to bylo dost drahy. Tak asi pojedeme do San Diega do nejakyho hotelu na plazi a budeme relaxovat. Potrebujeme nekam vyrazit a nic nedelat, jen relaxovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak se hlásím z nového bytečku. Dneska jsem rozchodila internet....no a je to tu jak po boji. Bydlíme a asi ještě dlouho budeme bydlet v krabicích...což je teda šílenost!! Ale snad už zítra budeme vědět cenu kuchyně, skříně a postele, spotřebiče jsem dneska objednala no a teď už nevím co bych dělala dřív. Jak jsme začali něco hledat, tak jsme všechno jen rozkramařili a je to fakt hrozné!! Se to snažím nějak dát dohromady, kdyby náhodou byla kuchyň už v pátek, ale už si nedělám ikluze...asi se to ještě potáhne...bůh ví, jestli bude kuchyň hotová než půjdu do porodnice :-( ]-( ]-( ]-( Jinak Ufča roste, já jsem zatím díky bohu tolik nepřibrala. No ale ještě máme před sebou chvilku, tak nebudu předbíhat. :-N Jo a jak budu mít nějaké fotky, tak přidám na střechu i na koníka...ale nějak to teď nestíhám...tak prosím o strpení x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alo to je super,že jste už v novém to mám z vás radost a ted teda vybalovat a uklízet,ale to už je pohodička.Tak teda at se vám tam daří a hlavně líbí. :-D Kdy bude kolaudace??? ;-) Já moc nestíhám psát holky když se semkonečně dostanu tak mám takové práce,že bych se z toho picla.Furt něco hledám a pořád toho mám snad víc a víc.do toho jsem dělala ty fotky to byl taky mazec a taky průběžně informuju kamarády a rodinu na Slovensku co a jak je s Rebekou takže to je taky jeden mail za druhým. Ale myslím na vás pořád. Ilon já ještě ani nekoukla na ty chaty Pavel se cuká,že mu nedaj volno a furt si ze mně dělá prdel,že chcem pod stan. :-| Jinak holky Rebeka už se staví a žvatlá a má další a další zuby je to kočka šikovná.Jediné s čím bojijem je jídlo pořád chce jen prso :-D ale naštěstí mlíko mám tak pořád kojím a kojím.No sranda je to ceckoňka haha :-D Za chvilku bude mít narozky tak už nakupuju hračky jsem z nich u vytržení to jsou tak krásné věci a už toho mám tak hrozně moc,že když to všechno rozložíme nemůžem se v pokojíku ani pohnout :-D ale mě to hrozně baví.Nejhorší je když jdem někam na návštěvu a tam dítko něco má a á to samozřejmě hnedka chci jak jinak že??takže pořád dokupuju a dokupuju.Ted už mám objednané tři další hračky sranda je,že čím je dítko větší tím jsou i ty hračky větší.Až to uvidí Pavel se zasměje.Nejhorší je jí to dát a čekat až jí to přestane bavit abych si to mohla vzít já a zahrát se s tím. :-D To trpím,ale pro rozvíjení je prej nejlepší aby na všechny funkce přišlo dítě samo tak se držím stranou do posledního zmáčknutého čudlíku :-D :-D :-D jinak se asi nic ani neděje všechno se točí kolem Rebeky a já jsem neuvěřitelně spokojená jak koukám jak roste.Hlavně už je velká už to není žádné mimko :-( Kristý ty jsi se kde zasekla????Já koukám na Face a nic na Skype a nic a mail nic a sem nic.Holka zlatá ty to flákáš?Co tchýně už máte veget?Jak jsi to tady psala tak jsem přemýšlela nad tím kdyby nedej bože jsem se měla starat o svojí mamku to by bylo peklo by jste se určitě s Pavlem rozešli ]-( Je to stáří děsná věc.Moje babička říkala,že chce žít jen pokud se o sebe dokáže sama postarat se jí to teda splnilo,ale já to furt nechápala,ale už rozumímTaky bych nechtěla aby se o mě starali moje děti.A to určo budu mít sklerozu!!!! :-D :-D Jdu spát Rebeka ted nějak špatně spinká tak at jsem zítra fit do toho dusna je to unavné.Ale aspon začalo léto i když jsou zase povodně ono si člověk nevybere chudák lidi mě by kleplo :-( Mějte se hezky budu se snažit sem už nějak nakukovat pravidelněji tak doufám,že se někdo ozvete a nebude to jen moje diskuse :-D Znáte se!!!!!! Pa a pozdravujte manžílky ;-)
Odpovědět
To je dost, ze se tu taky ukazes. Ja to neflakam. Nahodou sem chodim kazdy den aspon se podivat co je noveho abych si tu nepovidala sama se sebou. Ilca na nas prdi ]-( . A na Skypu jsem taky porad. Akorad tam mam ze jsem pryc. Protoze porad nekde litam a nechce se mi to porad menit. A na facebooku jsem porad. Ted uz pisu i zpravy v cestine. A na emailu jsem taky kazdy den. A co druhy Petulo? Kdyz uz je Rebeka vetsi. At si mam s kym hrat a ty mas pak pokoj :-D . Uz mame veget bez tchyne. Tchyne jde pristi patek na operaci s tou rakovinu. Budou ji brat prso. Vy tam mate povodne a my tu mame pozary. Jsou tu hrozny vedra a vsude sucho. Zrovna ted jsem sledovala obrovsky pozar na kopci. Mame z okna z loznice krasny vyhled. Litaly tam letadla a helikoptery a hasily. Plameny byly obrovsky. Vetsi nez ty baraky. Sledovala jsem dalekohledem jeden barak a bala se ze to chytne a bylo to tak tak. Snad uz to je zhasly. Ted je tu velky mrak. Tak jdu na to zase kouknout. Je to neprijemny. Ty pozary tady na jihu Californie jsou porad :-S . Tak se mejte krasne. To to utika, Rebeka uz bude rok. Ty jo. Planujete nejakou oslavu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu taky každý den, ale co si mámpořád psát sama se sebou? To mě prostě nebaví! A to bych si kolikrát tak odpočinula a pokecala...no a tady ani na skypu nikdo :-( Tak jsem z toho smutná! Jo jo snažíme se zařizovat jak to jde. V úterý nám přivezou spotřebiče do kuchyně, kudhyň snad Romí do once týdne a pak bude z našeho bytu jedna velká dílna a bude se montovat kuchyň, postel a skříň na chodbu...no a pak mě čeká další vymýšlení polic a věšáků do komory a nějaké skříňky do koupelny a konečně nějaké pořádné zrcadlo...teď to neřeším, žádné tu nemám je to sranda když pak vždycky vlezu do výtahu a zjistím jak vypadám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Teda já na Vás neprdím :-( jen nestíhám..venku je krásně tak jsem od rána do večere pryč ;-) a večer když Maxouš usne,tak jdu taky spát :-N . Jinak jsem na tom jak Petruš celý život se točí kolem Maxouše,ale na rozdíl od Rebeky Maxa začal konečně krásně papat,takže paráda..jen zub zatim žádnej...dásně má nateklé až hrůza občas je pěkně protivnej,ale ještě se nám žádnej nevyklubal..Jinak už je sním pěkná sranda..čučí kolem sebe všechno pozrouje,všechno by chtěl chytat a po té pochopitelně strkat do pusy...směje se jak blázen a pořád si žvatlá..Jo a začali jsem si skoro sedat..Je to pacholek s břicha se na záda neobrátí,ale rukama se postrčit do polosedu mu jde ...a občas zkouší něco jako nevim co to je,ale vypadá to podle Lucky jako,že zkouší lézt.To je sranda...strčí nohy pod sebe zatne pěstičky a dělá strašné zvuky a mrská sebou ze strany na stranu :-D :-D . Jinak za chvilku přijede kamaráka a jedem na výelt do Marianských Lázní kouknout na fontánu..Včera jsem byli celý den v zoo jen jsem dojeli domů,tak se brutálně zatáhlo a začala šílená bouřka a pršelo..takže jsem zase skoro plavali,ale už jsem chytří a uděláme vše hned v začátku,aby to nedopadlo jako před měsícem.. Tak se kočky mějte a já se zase co nejdřív ukážu...Snad to zvládnu do pátku,protože v sobotu odjíždím s mamkou na moravu na týden.. :-) :-)Tak doufám
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo Kritý jsi všude to je jasný,ale já tě nikde nevidím :-D a Ala to samé. :-D Tady ty povodně to je hrůza je mi těch lidí hrozně líto to je šílená bezmoc jako ty požáry.Holt s přírodou si člověk nemá zahrávat to pak je msta.Lidstvo jí chce pokořit a šup ona se nedá.Myslím,že by jsme se měli s přírodou zžít a brát prostě to co je a bylo by dobře. :-N Rebeka je zvíře zvířatý a rok bude za chvilku hrozně to letí.Oslava bude to je jasný já už nakupuju hračky hrozně mě baví ted jsem byla koupit na jeden zátah a nechala tam 2700Kč do toho objednávám z netu a už něco málo doma bylo tak to bude velkéééé.Se moc těším.Ale budem to bohužel muset dělat nějak postupně protože se sem nevejde celá rodina najednou bohužel.Teda dort a svíčka sfouknutá bude jen jednou to nechci opakovat,ale dárky at nosí postupně :-D .Takže zatím to je na trřikrát :-N ilonko to jídlo vám zavidím mi zase nic prostě jen to prso maximálně jogurt a sem tam nějaké ovoce :-D ,ale když jí to stačí a roste a je spokojená tak to už neřeším a čekám kdy nastane ten zlom.Abych z toho pak nebyla v šoku :-o Jinak je hezky a já mám radost už jsme s Rebekou vyletnené a to je paráda. Ve středu jdu ke kadeřnici tak mám velkou radost jdu tam v 8 abych pak mohla s Rebek ven protože Pavel by se tak po ránu venku prej cítil blbě.Pako co??Kecá se mu nechce!!!Ale neva my vstáváme ted v 5 z postele jí vytáhnu v 6 a to je už den.Celkově v kočárku už spinká mín tak je to paráda :-D Joo a Max je teda šikula no nic si z toho nedělej Rebek neleze plazí se a už stojí taky nějak vynechala lezení :-D Jdu čistit zuby a spinkat papapapa :-D zítra písnu budu tady dřív Pavel jde do práce :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?