Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Peťo, nevím, ale dneska se mi zase nějak houpe žaludek a skončila jsem i na záchodě :-( takže žádná sláva. Chřipku už jsem snad zažehnala....a potkala jsem svojí obvodní a ta mi schválila že jsem s tou chřipkou k ní nešla. Stejně by mi nemohla nic dát, tak říkala jen kdyby byl nějaký jiný problém ať určitě zajdu. Je moc fajn!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasný,že těhulím nic nedaj.Max paralen,ale ten je na prd.A už je ti aspon líp???
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo, je to jak na houpačce. Někdy v pohodě a někdy na houby. Navíc se nemůžu zbavit zácpy a to je hrůza! Ale teď mi dala doktorka nějaké čípky, tak to snad už pomůže a budu v pohodě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je normální těhul zácpa a která doktorka ti je dala gynekološka nebo obvodní.Mě teda řekl doktor at nic nejím na to :-N a hlavně netlačit.Rada nad zlato vid??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda jo!!! Dala mi je gynekoložka...a zatím zabíraj, jen to kdy je mám brát je takové podle ní...no až to budete potřebovat...tak se snažím si stanovit nějaké dny...nebo termíny a bude :-D a po nich to jde skoro samo, tak mám radost :-D Jak málo stačí ke spokojenosti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je taky dost,že se tady někdo objeví to je hrůza :-S :-S :-S :-S :-S :-S jsem tady pořá sama!!!!!! ]-( ]-( Dostanete všechny na prdel :-D :-D Hlavně,že to alo zabírá to je důležité je to pěkně nepříjemné =-) =-) já z toho byla pif paf a ze začátku jsem to vůbec nepřipisovala těhulkování :-p :-p Zítra má být tady kráásně tak se těším ráno jdem plavat a odpo si jdu koupit formu na bábovku si představte,že žádnou nemám nechápu jak můžu žít!!Protože jsem neměla mixér a nedalo se nic dělat za těsto =-) ale ted jsem si objednala taková krásný zelený a nemusím ho držet má tu připevněnou misku paráda a tak musím jít teda dokoupit bábovku a taky formu na berana letos budeme mít prvně hahahahaha :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady pořád a sama!!!!!Kašlu na to jdu spát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to víš, že příjemné to není, ale co se dá dělat, když se mnou Ufonek tak mává? Jsem ráda, že to snad už bude v pohodě. Uvidíme...ještě chvilku budu zkoušet a uvidíme. Jéé tak to nás všechny zveš na dobrou bábovku? Já to beru! Mám na ní chuť! Já mám teda poslední dobou chuť pořád a na všechno! :-D a ty příšerné mixy co jsem schopná do sebe nacpat!!!! Děs a hrůza! Občas se divím, že to všechno nevyhodím hned :-N Jdu do hajan, dnešek byl hodně náročný a jsem moccc unavená :-N
Odpovědět
tak aspon ze sem chodite vy, kdyz Ilon uz na nas prdi ]-( . Ja teprve ted zapla pocitac. Prave jsem dosla od zubare. Delal mi korunku a vedle blomboval zub. Napichl me trema injekcema a tak to mam necitlivy, ale zacinam zuby citit a moc prijemny to neni :-| . Ale aspon budou spraveny. Mam je fakt hrozny. Jeste me cekaji dve korunky a nejaky prevrtavani a dalsi veci. Chci to mit vse spraveny nez pujdu do CR. My tu mame letne, nasi se koupou v bazenu, tak si to uzivaji. Babovku tady taky pecu a je suprova. Musim zase nekdy upect. Alco, neboj ty nevolnosti brzo prejdou. A kdy mas termin?
Odpovědět
Petulo, ja ti zapomnela odpovedet na otazky, koukam. Doktor rikal, ze se muzeme zacit snazit od 3-6 mesicu. Musim si nejdriv nechat udelat ty testy a taky spravit zuby. Nevime jestli pocneme jeste tady v USA nebo az v CR. Uvidime. Taky musim zhubnout :-| . Jedla jsem aby malej rostl a ono to slo na me :-( . V CR pak budeme chtit byt nejakou dobu. Jednou mozna budeme zit na obouch mistech. Treba pul roku v USA a pul v CR. Uvidime jak to pujde. Zatim budeme nejakou dobu v CR. Taky nemuzu bydlet na trvalo mimo USA. Maji to v pravidlech, protoze mam zelenou kartu. Normalne bych nemohla byt dyl nez rok mimo USA, takze budeme muset zadat specialne o povoleni vstupu do USA po delsi dobe, ale nevim jaky je maximum byt mimo USA. To jeste musime zjistit. Tak ja valim do hajan. UZ tu mam pul druhe rano. Tak pa a krasny den.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda s těma vízama tomu já vůbec nechápu.A jak jako zelenou kartu to je co??To není jako tady,že když tam jsi provdaná tak tam jako potříš nbo jak to nazvat?? :-N Zuby je peklo si dát opravit co??Já mám ze zubaře respekt a to nemám ani jednu blombu a nikdy mi ještě nevrtali :-p ,ale slyším vrtačku a mám stažené půlky :-D A na jaké testy ještě půjdeš??Snad to budeš mít brzo zase v poho 3-6 měsíců je docela brzo tak to uteče a můžete na to vlítnout :-N :-N Formu pořád holky nemám já se z toho po.... :-( :-( :-( :-( Zítra tam už musím!!!!Asi ;-( :-D já chci taky do bazénu teplého vyhřívaného a s výhledem na moře :-D :-D :-D tiše závidím. Dneska tady bylo kráásně a já jsem nadšená a snad už to tak zůstane jinak se picnu. 10.4. odjíždíme do Bratislavy na 4 dny bojím cesty,ale snad to bude v pohodě :-( doufám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, :-) Tady se konečně udělalo krásně :-N , takže my dopoledne vyrazíme ven a vracíme se až večer,vykoupeme najíme a jdem spát.. Včera jsem byla s kamarádkou co má dneska přesně měsíční dvojčátka kluki a byla to paráda je lepší jezdit ve dvou pokecaly jsem děti spali krásně i jsem si stihly dát na terásce jedné kavárny kavčo,holky já si na něm tak pochutnala :-D :-D Občas něco taky musim doma udělat a na internet nemám opravdu vůbec čas..Tak se na mě nezlobte :-N Jinak Maxouš roste jak s vody před 14 dněma jsem u paní doktorky měli už 5820g a 63,5cm bude čahoun a jedlík po tatínkovi :-p :-D Jinak je hodnej po 21hod usne a spíme až do - 5.30 do ránaTakže se vyspim a to je paráda!!Jen,aby mu to vydrželo x-) Kristý..půl roku uteče jak voda nebuj...A až budete v ČR tak doufám,že už se někde potkáme všechny x-) Alo a co ty jak je a co mimíč´šek.. Peto..ani nevim co bych tě napsala spolu jsem ve spojení tak jen pusu Rebece x-) Tak holky jdu udělat jídlo a razíme ven je tam15stupnu paráda Tak se mějte pa pa pa x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Je tedko to po sobě čtu a kluky má být samozřejmě YYYYY!!Pardon to byl nákej hnusnej překlep!!!!!! :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! tak už máme vyšetření screeningu (po telefonu s laborkou) a všechno je v pohodě! :-D Mám velikou radost! Na kontrolu jdeme 16 a pak nás pošlou někam na nějaký velký ultrazvuk...netušíte někdo co to ja a Peťo nevíš kam by nás to mohli poslat? Ani nevím jestli je to ten 3D nebo jaký...ale to už budeme v 21 týdnu.... Břícho zatím nemám...jak jsem byla v práci, tak někdo říkal že už to videět je někdo že ne...já si připadám jak když se nafukuju, ale to bude apíš jen můj pocit. Jinak hlásím, že čípky zabraly a je mi fajn :-D :-D :-D :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se tedy vypisuju jak koza a ono se to smazalo já bych se z toho picla. Tak od začátku.Alo velký ultrazvuk znamená,že ti tam všechno projede od nosní kůstky po stehenní kost počítaj se prtíky na rukách a všechno se prostě kontroluje ve velkém takže ničeho se nebát jen se těšit je to paráda.A kam tě pošlou to netuším možná tam kde budeš rodit.A kde jsi vůbec nahlášená na porod?? Ilon to čučím,že jsi se taky sem podívala to je na oslavu. :-D Dneska bylo nádherně Rebek šla ven ve vajíčku a měla jen lacláče a svetr no paráda konečně nemáme fuska a je cítit ve vzduchu jaro at to hlavně vydrží zimu bych už nesnesla :-N :-N .Jsem byla celá přeštastná dopo jak jsem si tak brouzdala a sluníčko pálilo do obličeje a bylo cítit ten kráásný vzduch a všechno.už at je jen a jen hezky.A v zimě se budu stěhovat za teplem :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, to je super, ze jsme se tu vsechny zase sesly :-) . Petulo, s tema vizama to tu neni lehky. Neni to jen tak, kdyz si clovek vezme americana. Museli jsme dat plno penez a vyridit plno veci za celou dobu. Nejdriv v Praze na americke ambasade a pak tady. Mela jsem zelenou kartu, ktera mi umoznuje tu byt legalne na dva roky a ted jsem si zazadala o novou a mam ji na 10 let. Taky si muzu po 5ti letech pobytu v USA zazadat o obcanstvi, ale musela bych se vzdat toho ceskyho, coz nikdy neudelam. Ale s tou zelenou kartou jsou prave omezeni. Nemuzes byt mimo USA dele nez rok, ale je moznost si zazadat o vyjimku. Tak to budu muset udelat. Testy mi udelaji krevni a budou zjistovat jestli se mi nesrazi krev, protoze nasli srazeniny krve v placente. A to mohlo zpusobit malyho smrt. Rikali mi, ze mi spatne tece krev v pupecni snure, ale mysleli si, ze to je asi spatne funkcni placentou. Tak uvidime co se zjisti. Doufam, ze to ale bude v poradku. Ilco, my taky chceme dvojcatka kluky. To musi byt super a jsou dvojvajecny? Maxik teda krasne roste. A je super, ze vas tak krasne necha vyspat :-). Alco, mas album na konikovi? Predtim si me nahanela at fotim brisko, tak ted te nahanim ja. I kdyz rikas, ze zadny nemas, tak pekne fot! Chci se podivat :-). Petulo, jee tak konecne mate jaro. Jupi. Ja jaro mam nejradeji ze vsech obdobi. Ja taky nevim jak budu snaset tu zimu v CR, kdyz jsme rozmazleni z Californie :-S . Steve bude taky pekne mrznout. Cely zivot zil v teple, tak neni vubec zvykly na zimu. Ale stejne se tesime domu. At uz je to tady. A nemuzu se dockat az se vsechny sejdeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristý konečně si se teda taky objevila. Teda ta amerika má furt něco extra sem si každej jezdí jak chce a to teda taky není správný :-N A oboje občanství mít nemůžeš já jdu žádat zpátky o slovenské a budu mít oboje :-D Testy ti budu držet palce at máš v poho a teda ty dvojčátka ti budu přát když si je tak přejete.Na počasí si zvyknete neboj :-N ,ale léto je léto.Já mám nejradši léto teplo skoro nic na sobě.Tohle teda bude asi katastrofální já většinou když je už teplo odkláám i podprdu a oblékám jí zase až když je chladněji,ale ted to nepůjde škoda. :-( normálně jsem si už chtěla obléct normální podprdu at nemám furt kojící už mi leze na nervy hlavně ty prsa nedrží jen tak tam plandaj je to fakt kráásné. :-( Ale v normální mě bolí protože zase ty prsa to drží a tahá k sobě a ještě to není ončo.No nedá se nic dělat pak si dám udělat umělotiny a bude klid a podrpu nedám na sebe ani v zima a ani když mi bude 100 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vím, jsem ostuda, ukážu se tu jednou za uherák a pak ani nestíhám dočítat... Kristý, s miminkem mě to moc mrzí, chápu, jak se asi musíš cítit, přeci jenom už jsi nosila človíčka, já jsem přišla zatím jen o pulečka a i tak mě to odrovnalo. Cítím s tebou, drž se!!! Holky, konečně jsem dala do alba nějaké fotky ze svatby, není jich moc, zatím jen z obřadu, druhé cédéčko s fotkami z oslavy se pořád toulá někde mezi kamarády... Pokusím se tu ukázat dřív než zase za měsíc, ju? Zatím se mějte krásně a držte se všechny! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.. :-) Kristy.....jo jo klucí jsou dvojvaječný a každej je úplně jinej!!Přesně jak píše Petruš když je chceš tak tě je moc přeji :-N ,ale já bych to nedala ani omylem ]-( a ani bych to nechtěla je to děs..od rána do večera se nezastavíš a pořádně si to ani neužiješ....Ale je pravda,že až zas klukum bude třeba 4-5 let tak si snad spolu vyhrajou sami a ona bude mít klid.I když kdo ví jak jim to půjde!! Alo..ty bláho to to letí =-) ...v kolikátem tt tedko vlastně jsi??Tak supe,že je vše v pořádku.. Já byla včera v německu holky nahoře v horách je pořád kupa sněhu a bylo krásně teplo.....lidi stále lyžujou musí to být paráda..No já na lyžích stála naposled v 8 třídě :-D ,takže už to snad ani neumim,a hlavně tedko to ani nebudu zkoušet!! x-) A halvně jsem zjistila,že sad do němec budu jezdit kupovat i Maxovi jídlo je to tam o hodně levnější..jak papu tak čaje pleny...hrozný....jaký je to rozdíl a to jsou to stejný značky!! ]-( Ještě,že to máme kousek x-) Tak já valim ještě něco poklidit dokud dítě spí.. Mějte se krásně pa pa kočky x-) x-)
Odpovědět
ahoj holky, Petulo, CR uznava dve obcanstvi, ale ne USA ]-( . Takze si necham cesky. Hold vysaci prsa je odmena za miminko :-| . Ja je mam nastesti porad dobry az na par strii a tak je to pamatka na malyho. Ale bala sem se, ze me budou nasledovat gravitaci, ale nastesti ne :-) . To az budu kojit. A dvojcatka bych si moc prala i kdyz vim, ze to je moc litani, ale zase by me pomohla moje mamka. No uvidime jak se zadari. Ivi, krasny fotecky. Jde videt, ze jste si to uzili. A co fotecky z hostiny? Oba vypadate tak mladoucce. Urcite jste mladi :-) . Ilco, tak aspon, ze to mas kousek do Nemecka. Posli zase novy fotecky malyho at se pokochame x-) . My byli vcera we Wild animal park a bylo to super. Bylo pekny vedro, ale uzili jsme si to. Je to ZOO udelana jako Safari a hladili jsme si jeleny a srnky a videli spoustu zvirat. Byla to hezka prochazka. Zitra Steve odlita na tri dny do Arizony, tak nam tu bude chybet. Tak se mejte krasne a uzivejte si hezkyho pocasi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. tada konečně se tady objevily zapomenuté a znovu objevené :-D :-D Kristý s těma prsama je to síla,ale je mi to jedno jsem ráda,že kojím a je dost mlíka a malá prospívá to je důležité a spadlá prsa si po čase zvednu a bude no né?? :-D :-D :-D To až budeš mít ty dvojčata tak budeš mít taky mooc hezky prsa,ale je to je čumák vid?? co vůbec to tvoje ztahování pomohlo to proti tvorbě mlíčka??? :-( Do ZOO chcem taky,ale furt se tam nemůžem dokopat tento týden máme s Rebek docela našviháno a v pátek odjíždíme a tak až se vrátítme to nějak zpácháme at jukne na lachtana když ho ted furt dělá!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Já se taky hlásím...no a pro zvědavce dneska vyfotím bříško...no a podle toho jak dopadne buď dám na koníka a nebo pošlu mejlík.Asi se nebudeme chlubit se vším :-N Taky není s čím, takový veliký špek =-) Jinak ZOO je hezký nápad...taky bych šla, ale Romča je teď pořád v práci. No a víkendy se snažíme být venku a cestujeme nejvíc k našim. Tam je pohoda, klídek, čerstvej vzdoušek a mám tam kamarádky co kočárkujou, tak se občas přidám a Romík zatím dává dohromady věci pro Ufonka jako je postýlka a tak. Brácha se snad už pustí do toho kočárku...moc se na něj těším a doufám, že ho udělaj...páč se mi moc líbí :-D je malovanej jak říkal brácha- no to já zatím nevidím, ale už teď jsem moc zvědavá jak se v něm bude Ufounkovi hajat a drandit :-D :-D :-D Taky jsem se rozhodla pro to plavání a snad už tento týden s kamarádkou vyrazíme....se moc těším, ale musím se ještě stavit u doktorky pro punčochy na žíly...už začínaj vylézat a to fakt není dobře :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já měla peklo noc.Rebeka hořela měla 38,9 bylo to strašné pak nechtělůa spát a jíst no hrůza chudák malá a to chceme v pátek odjíždět.No uvidíme jak jí bude,ale už ted je to lepší tak jsem ráda a zítra jdem k doktorce jestli jsme dobrý.Dneska nám teda odpadlo cvíčo,ale vynahradíme si to za 14 dní :-D venku je kráásně něco kolem 20 a my byly celý den doma!!! Alo a už je ti líp??
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo líp mi je, ale dneska mě dostal Romík. Asi přijde o práci, tak jsem hned začala hledat a nai ven jsem nešla. Prostě jsme z toho s Ufonkem hotoví a Romík taky, bojí se, aby nějakou práci měl a byl se schopný o nás postarat..... :-( Já si teď bohužel doma připadám jak na neplaceném volnu. Sociálka prostě nepošle peníze...a bůh ví jak dlouho ještě budeme muset čekat ]-( Teď k tomu ještě poslali zase faktury na byt...no jsem z toho po dnešku nějak mimo a začala jsem do sebe ládovat první poslední. To jsem měla vždycky když jsem byla nervní! Takže bych se měla uklidnit aby byl Ufonek v pohodě!!! Snažím se! Snad to bude všechno OK! Nějak to prostě musíme zvládnout... tak já si jdu udělat ještě něco malého k jídlu abych mohla usnout......... :-N Snad ještě za měsíc budu moct projít dveřma! Omlouvám se, ale fotky jsem dneska nezvládla. Pokusím se to napravit zíra. Musím k doktrorce aby mi napsala ty punčochy na žíly...to je nutnost a ty co mám půjčené od mamky jsou dobré, ale na mě moc dlouhé :-( tak potřebuju vlastní :-D Ještě do toho všeho řeším kočárek a totálně se ztrácím v nabídce a možnostech....Maminy poraďte!! A ještě jeden dotaz...kdy jste poprvé cítili pohyby mrňousků? Něco jsem hledala kdy by to mělo být, ale konkrétně nikde nic psaného není, tak abych se jen chytla ;-)
Odpovědět
Ahojky, Peto, diky za fotecky. Kouknu se. Nevadi mi to. Rada se podivam, diky ;-) . Uz se taky moc tesim az zase budu tehotna, ale kdo vi kdy to bude :-( . V ZOO jsem pekne funela jak jsem sla do kopce. Vubec nemam kondici. Musi se to zlepsit a musim cvicit. Petulo, to mlicko se mi uz ztratilo, takze to pomohlo. Nosila jsem 14 dni pres den a pres noc dve sportovni podprsenky na sobe a i do sprchy jednu. Mlicko se sice udelalo a pekne to bolelo a mela jsem tvrdy prsa, ale pak se to ztratilo. Tak jsem rada, ze to je v pohode. Alco, to je mi lito, ze Roman prijde o praci, ale prosim te hlavne se nestresuj. Podivej se na me jak jsem diky stresu dopadla ;-( . Nestoji to za to. Nejak bylo a nejak bude. Musite to zvladnout. Hlavne ted mysli na miminko. Co vim tak pohyby holky citi ruzne mezi 17 az 22 tydnem. Je to individualni. Nejdriv citis lechtani, jako kdyby ti nekdo lehtal pirkem v brisku. Taky zalezi jestli cekas prvni miminko, to vetsinou citis pozdeji. A uz citis lechtani nebo neco? Drzim palecky at ti to vse dobre dopadne. A tobe taky Peto, at je mala zdrava.
Odpovědět
tak jsem zkoukla fotecky a mala je rozkosna. Je krasne baculata :-). A jak se hezky smeje. Krasny fotecky. Diky.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda alo u vás se pořád něco děje to je pech,ale přesně jak píše Kristý musíš holt ted být v pohodě a neřeš jestli o práci příjde nebo né.Jestli se tak má stát tak o ní beztak příijde a nic s tím nenaděláš.Bohužel.Škoda,že ted máte asi určitě hodně placení,ale neboj všechno zvládnete. Pohyby přesně kolem 16tt by si mohla cítit takové lechtání kolikrát už se tam to mimko mele,ale ty nevíš,že to je zrovna ono nejlépe je to poznat když si lehneš na záda a jsi fakt v klidu. :-D Letím si umýt hlavu Pavel mi nanasl barvu okecal to teda jak to smrdí a fuj a ble,ale napatlal je to šikula ještě bych potřebovala ostříhat,ale kdy se mám dokopat ke kadeřnici plus ta moje je taky na mateřské a to je teda něco najít společný termín :-N ,ale barvení doba nesnáším. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo děje se, ale snažím se to neřešit a být v klidu! Dneska přišel Romí s tím, že zítra s nima má nějakouporadu a pak se uvidí. Novou práci už hledá a já vlastně když sedím na netu tak taky. Co se dá dělat. Teď peníze potřebujem a já jsem na nemocenské, kterou dostanu bůh ví kdy a Romí bez práce...tak to abychom se naučili jíst trávu a budem se chodit pást :-( Jinak jsem dneska nafotila pupík - teda spíš špek a tak vám pak raději pošlu mejlíky. Ale asi až zítra, protože dneska už jsem hrozně moc unavená :-S Jo a Peťo Rebeka je moc kouzelné miminko!! :-D Díky za fotekčy! Už abych Vás zase viděla osobně....Tak se domluvíme až se vrátíte z Bratislavy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my snad odjedem dneska měla teplotu je trochu kolam 16hod měřím ji chudáka pořád a zapisuju si grafy no sranda.Až to zítra ukážu doktorce si bude myslet,že jsem magor. ;-) Tady bylo dneska krásně jsem byla v sukni a tílku a vytáhla i letní botičky paráda,ale při cestě domů nás zastihl déšt a to bylo hnusné během sekundy jsem byla mokrá až na kost a když jsme teda doběhli domů tak přestalo :-N :-D . Já jdu na nehtíky Rebeka usnula Pavel má hlídání :-D
Odpovědět
Petulo, tak si to uzijte v Bratislave. Hlavne at zvladnete cestu. Nas ceka az nasi odjedou, tak dlouha cesta na krestanskou konferenci. Je to 10 hodin bez prestavky. Tak to bude kus :-| . Ale jedeme s nasim pastorem a manzelkou a oni jsou super, tak to bude fajn. Na ceste zpet se pak stavime v San Franciscu, tam jsem jeste nebyla, tak at se podivame. Ted tu mame v nedeli Velikonoce, tady v pondeli nejsou, ale v nedeli a nemrska se. Hledaji se vajicka. Mame se taky v te dobe stehovat. Tak se to aspon hybe. Tesime se do baracku. Asi nebudu vedet co s tim prostorem. Aspon tam jsou schody, tak bude vic pohybu :-) . A dalsi tyden pak jedeme na tech par dni do Utahu a Grand Canyonu. Alco, drz se. Neni to lehky, ale bude lip ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?