Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý je mě to moc líto!!! Moc moc se držte musíte být silný včechno přebolí!!! Moc na Vás myslíme x-) a posíláme hodně moc síly....
Odpovědět
Holky, psala jsem jak jsem dopadla v nemocnici na konikovi v nasi diskuzi Jun, Cerven 09 strana 127, tak si to kdyz tam prectete. Diky ze na me myslite.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý holka,ted jsem to na koníkovi dočetla..děs!! :-( :-( Ale už to máš za sebou a to je důležité ted koukej jen dopředu za chvilku bude líp uvidíš x-) Musí to být pro vás těžké :-| ,ale zvládnete to jste na to dvá :-N a my všechny na Vás moc myslíme x-) a posíláme spoustu silý :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko já to ted dočetla a je mi to moc líto,ale jste statečný a všechno jste spolu zvládli a to je krásné.Musí ti být hrozně ani si nedovedu představit jak moc,ale bude zase líp jen to ted musí bohužel přebolat a to je strašné období a bude dlouhé jak to tak býva u věcí které nás netěší ty trvaj dlouho.Drž se holka mooc na vás všichni myslíme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale tak trochu jsem teď marodila...dostala jsem chřipku a ještě teď se z toho snažím dostat. Pořád mám rýmu a kašel a nějak se toho nemůžu zbavit :-( Jak se máte vy? Co Ilonka? Peťo co Rebeka? Jak se máte a jak rostete. Kristý jak to zvládáš? Vaši jsou určitě velikou oporou
Odpovědět
Profilova fotka
No konečně se tady někdo objevil už jsem si říkala,že se nic nedozvím :-o Kristýna vůbec nevím jak na tom je holka,ale pořád na ní myslím.Rodiče už tam snad má a to jí určitě pomůže i když se s tím bude muset nejdřív vypořádat sama v sobě.Ale to zvládne a bude zase fajn. ;-) ilon byla dneska u doktora ta je jediná kočka moje zlatá která o sobě dá vědět a tak všechno víím :-D :-D dokonce jsem se tam pozvala na návštěvu tak doufám,že to brzo zrealizujem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo??? A kdypak?? Že bys sebou vzala i jednu těhuli? Pokud teda zrovna nebude trpět chřipkou a nevím čím ještě? :-D :-D :-D Já jsem teď ten týden byla fakt mimo...tak proto jsem se nikde neobjevovala....Ještě teď mi není moc dobře a ven raději nechodím....rýmy se nemůžu zbavit a ten kašel mi taky moc nepřidá :-( Tak se snažím abych se dala dohromady...ve čvrtek jdem na kontrolu, tak jsem zvědavá co nám MUDra řekne a co budeme zase absolvovat za vyšetření - krev už máme víc než jistou :-|
Odpovědět
ahoj holky, nasi jsou tu a je to super. Moc si jich uzivam a taky ceskych sladkosti :-). Meli jsme v nedeli rozlouceni s malym. Bylo to moc hezky. Bylo nas asi 25 a slo se do hor na krasnou zelenou louku. Pastor cetl z Bible krasny verse. Koupili jsme dve sady tri balonku. Jeden byl cervenej I love you a dva bily. Dolu jsme privazali vzkaz co jsme napsali malymu. Tatka s mamkou meli jedny a tatka napsal vzkaz a ja se Stevem meli druhy balonky s dopiskem co jsme mu napsali den predtim. A pak jsme balonky vypustili. Bylo to hodne dojemny. Jeste k tomu vsemu bojuji s bronchytydou. Jsem nachlazena uz pres tyden a musela jsem tak i rodit, coz bylo vycerpavajici. Ted si moc prejeme se Stevem dvojcatka kluky. Tak snad to vyjde. Ale nejdriv se musim poradne zotavit a nabrat energii. Poslu vam holky fotky z rozlucky s medvidkem, tak se muzete podivat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky konečně jste tady.Alo koukej se pořádně vyležet.Koukala jsem na střechu na fotky bytečku a paráda to už máte skoro k nastěhování co??? :-D a co jinak jak se cítíš kromě teda rýmy?? Kristý to jsem ráda,že jsi tady holka :-) :-) na fotky jsem ted jukla určitě to bylo hodně dojemný je to plné emocí :-( :-( ještě že tam máš ty rodiče co?? ;-) Hlavně at se brzo uzdravíš a máte zase možnost se začít snažit ono se to brzo podaří to cítím v kostech :-D Bronchytyta jsou plíce??Tak to je hrozný a s tím rodit to muselo být ještě větší peklo aspon,že to máš celé za sebou.A co zdravotně jako po porodu to je celé v pohodě??Jsi tam u dobrého doktora?? Ted se teda rychle uzdrav. To je na vás na obě holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristý! Tak to je fajn s těma vašima. Aspoň to bude trochu lepší. Na fotečky jsem koukala. Muselo to být hezké, ale zárověň i hrozně smutné :-( Peťo snažím se se z toho dostat abych s Váma mohla chodit kočárkovat! :-D Už se na to moc těším! :-D :-D Byteček je fakt už k nastěhování...moc se těšíme až budeme v novém! :-D Jinak se cítím celkem v pohodě, jen ta chřipka kdyby už nebyla!!!! :-N
Odpovědět
Dneska jsem byla u doktora a pozadala ho aby me zkontroloval delohu jestli tam nezustala cast placenty. Delal to vaginalne a vse je v poradku. Rikal, ze i krvaceni ustane brzo. Dal mi taky jiny antibiotika. Ty co jsem mela byly dost silny a motala jsem se z nich. Mam jeste myom 4cm, ale o nem jsem vedela, ale nastesti je vzadu a je ok. Doktor doporucil pockat od 3 do 6 mesicu. Vysledky zatim taky nic moc. Pry je placenta jak ma byt, akorad v ni byly srazeniny krve. Coz muze znamenat ze se mi srazi krev, ale na to me budou testovat na dalsi kontrole za mesic. Pokud se prokaze ze jo, tak by mi dali redice krve. Radeji nechci myslet na to, ze malej mohl byt zachranenej, pokud by mi redili krev, protoze mu spatne tekla krev :-( . Vysledky ohledne chromozonu jeste nejsou. Na ty jsme nejvic zvedavy. Bude me moc mrzet pokud bude v poradku a bude mit 46 chromozonu a bude problem s moji krve. Ach jo. Dalsi deti jedine v CR. Tady uz jsem to zdravotnictvi zabalila. Doktora mam ted ale suprovyho. Je to krestan a je prijemnej. Stahuji si porad prsa, aby se dal nenalivaly. Sem tam mi vytece mlicko. Nastesti uz neboli a snad se mliko pomalu zacne ztracet. A doufam, ze ten mizerny kasel uz prestane.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kristý! to je fajn žes zašla k dotorovi a že teď už máš jistotu že je všechno v pořádku! Ale nerada bych tě zklamala, ale tohle se stává doktorům i v ČR. Bohužel jsem to teď poslední dobou slyšela z víc míst :-( Někteří doktoři to berou na kusy a ne jako lidi :-( Ta prsa musí být síla, ale určitě se to brzo zastaví a za chvilku se budete moct začít snažit a určitě Vám vyjdou ta dvojčátka! Taky tomu věřím...jen bych nesázela na dva kluky :-D co když to bude páreček :-D Zítra jdu na kontrolu, tak pak napíšu jak jsme dopadli....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem dneska četla v časopise,že na bronchytýdu je nejlepší med bud v čaji na chleba nebo po lžičkách tak hezky medík a bude líp. Dobře,že jsi spokojená s doktorem to je důležité hlavně at máš všechno v pořádku a jsi zdravá.Teda jak tě tak čtu tak mi připadá,že si snad ani nebyla u doktora v 21 století.To je jak z doby ledové nebo ještě dál.Něco ti řekli pak je všechno skoro jinak a nakonec je to úplně něco jiného.Ty si,ale nic nevyčítej ty za nic nemůžeš ty jsi udělala maximum. S dvojčátkama holka já bych to nechtěla ani za nic to je hoňka :-N ,ale at to bude cokoliv hlavně at je tady rychle a jedno jestli single nebo páreček no né??S těma prsama holka to je síla.Prej se dává i nějaká injekce aby se mlíčko ani neudělalo to ti nic nedali??To máš jen obvazovat?? :-( :-( No budu na tebe. Alo a na kontrolu s bříškem jdeš nebo s rýmou??U tebe člověk ani neví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A ILONKA se fláká kdepak??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu s bříškem...tím, že jsem teď doma, tak ani žádného dalšího doktora neřeším. Vždyť by mi stejně obvodní řekla buď doma v posteli, pij hodně čaje a nejlépe s medem a prášky jen pokud budeš mít teplotu nad 38, což jsem neměla. Takže domácí léčení probíhalo až do dnešního dne, kdy jsem na chvilku vyrazila ven...a jsem tak příjemně unavená - doufám, se to zase nevrátí, přece jen tam trochu fouká vítr...
Odpovědět
No doktori tady co vam mam povidat. Je to vse o penezich. Plati je pojistovna a tak nechteji delat nic vic, nez co kryje pojistovna :-( . Jeste, ze aspon ja jsem pojistena pres Stevovu praci. Na ty prsa pry driv davali injekce aby se mliko neudelalo, ale uz to nedelaji. Takze parada. Hodne bolely, protoze byly nality a mliko v nich zustalo a neslo ven. Ale musela jsem to vydrzet. Ted uz skoro neboli. Porad je stahuju aji v noci. Sem tam mi ukapne mlicko. Ale uz se zdaji mensi. V podprsence sportovni se i sprchuji. Nic nesmi podrazdit bradavky. No musi se to vydrzet. Ja myslela, ze uz to prvni tehotenstvi budou dvojcata. Mame je v rodine. Mamcina sestra ma dvojcata parecek. Tak treba to vyjde :-) . Ja bych do toho sla hned. Ale jedine v CR. Steve taky rikal, ze vsechny deti budeme mit v CR. Ted se hlavne dat do kupy. Snad ty novy antibiotika zaberou. Uz me ten kasel nebavi. Picha me bricho z toho kdyz kaslu. Je to unavny. Taky se snazim hubnout a tesim se az budu moc cvicit az mi bude dobre. Jedla jsem hodne kvuli malymu aby pribyral, ale vse slo na me. Ale musela jsem pro nej udelat maximum. Ale nastesti uz jsem zhubla, takze to jde dolu. Jsem rada. Steve taky hubne :-) . Ja chci byt fit pro dalsi tehotenstvi. Alco, hlavne at je u tebe vse v poradku s miminkem. Co byste si prali holku nebo kluka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hlky! Tak píšu jak jsem slíbila. Kontrola byla o ultrazvuku a šíleném odběru krve. Brali mi jí totiž teď poprvé a to už dneska jsme 16+5. Byla jsem potom tak unavená, že jsem doma padla do postele a probrala se až teď :-N Ale všechno je v pořádku. Zítra a pak příští týden ve středu budou výsledky krve, tak jsem na to zvědavá. Jinak všechno vypadá dobře, jen fotku nemám. Další kontrolu máme za tři týdny a čtvrtý týden půjdeme na nějaký velký ultrazvuk a to se mnou snad půjde i Romík...už je taky moc zvědavej jak mrňousek vypadá :-D Kristý nám je to jedno, říct si to nechceme nechat, chceme překvapení. Hlavně ale aby byl ufonek zdravej a všechno bylo jak má být. To je to nejdůležitější!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý to je blbost snad né,že to už nedělaj a obvazuješ se jak ve středověku.Já bych je bila!!!!!!!To je ostuda moderní doby.Hlavně přesně jak píšeš jsi v pořádku a brzo zdravá.Vy pojedente do ČR???Kdy??Ted tě určitě budou hlídat ostřížím zrakem a to je dobře.A kdy budeš mít výsledky,teda jestli něco ještě testovali.Psala jsi,že placenta byla na testech a krev ti braly,aby udělali totální rozbor??Je to hnus to zdravotnictví já jsem ráda,že mám mámu v oboru a tak jdu všude přez známý a je to tak nejlepší hnedka na tebe koukaj jinak.Bohužel je to tak :-( :-( :-( :-( :-( No myslím na tebe pořád holka :-D :-N Alo ty už jsi v skoro 17 tt??tak to utíká.A co chřipka nebo co jsi to měla??už dobrý?? :-( My byly dneska plavat a je to super minule jsem se potápěla i já!!!!!! :-D :-D :-D Ale pak jít ven s mokrou hlavou v tomto počasí je hrůza. ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! no jo no měla jsem chřipku a pořád mi ještě není úplně dobře. Venku to taky nevypadá na krásné počasí na které jsem se těšila.... No budeme si hold muset počkat. A čas ten teda letí jako blázen!!! Vždyť už za měsíc mám za sebou polovinu těhu S těma doktorama je to na prdlačku. Já tu mám teď taťku v nemocnici. Praskla mu šlacha protžoe to v Táboře posledně podělali jak mohli, tak jsem ho donutila jet sem! Sice nebyl nadšenej, ale co mu stím udělalai tady tak v Táboře by neměl ani omylem!! Teď jen aby to dobře všechno rozhejbal, ale je to běh na dlouhou trať, tak budeme čekat co se z toho vyklube :-N Ale Romík tam byl taky a ruku má úplně v pohodě, tak doufám!!! Peťo jak mi bude trochu líp, tak se k Vámpřidám na kočárkování, takhle mámpocit, že bych ještě dlouho venku nezvládla a mohla bych ještě být nakažlivá :-| tak to nechci riskovat. Ale těším se, že začnu chidit cvičit!!A možná i ten bazén...pořád o tom přemýšlím....a asi to risknu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo bazén je pro těhule prej super.A už chodíš ale ven??Zase sedět jen doma taky není dobrý musíš se hýbat a být na zvduchu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zase jenom moje téma!!!!!! ]-( ]-( Ilonisko ty jedna flákačko!!!Kde se touláš??? :-. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak já myslela,že se tady zase rozepíšem a nic!!Holky co je s váma??
Odpovědět
Ahoj Peto, ta Ilon na nas prdi koukam. Ja si uzivam rodicu. V sobotu jsme byli na vylete v jednom muzeu a taky na plazi. Bylo krasne teplo a tak jsme se opalovali. Ocean je super. Se Stevem jsme se krasne prosli. Byla jsem rada byt konecne na cerstvym vzduchu. Cekame taky kdy se budeme stehovat. Uz jsme se meli stehovat, ale posledni najemnici to tam schvalne vytopili, tak to ted pojistovna musi spravit ]-( . Ale budeme v krasnym velkym dvoupatrovym dome. Je tam plno pokoju a budeme platit min nez platime tady. A budeme mit i zahradku. Tak se tam aspon budu opalovat a je tam vyrivka. Ale stejne se moc tesime az budeme moc odjet do CR. Ale nejdriv se budeme muset ujistit, ze Stevova mamka je po operaci a chceme ji odstehovat do nejakyho domova duchodcu. Aby to vse nebylo pak na svagrovi. A Steve slibil v praci, ze zustane do konce leta urcite, takze to tak vidime nekdy za pul roku. Ale pak bysme zustali dyl. Premyslime taky ze prodame baracek co mame, ktery pronajimame a koupime neco v CR. At tam mame kde bydlet. A pak se urcite musime sejit. Uz se na to moc tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
No teda to je taky dost,že se tady někdo objevil!!!Ilon toho má asi dost ale s tou jsem v kontaktu aspon po telefonu. ;-) Teda vy máte plno plánu co??Super,že si to tam užíváte to je bezva relax a určitě příjdeš na jiné myšlenky. Budu držet palce at vám to pojištovna brzo zaplatí je to s nima na dlouho teda aspon tady,ale když máš dávat ty jim tak to musí být šup šup.Hovada!!! ]-( A proč se holka stěhujete když půjdete do ČR? Ale dvoupatrový baráček zní moc dobře tak koukej poslat fotky.
Odpovědět
my to tu meli pronajaty do konce brezna, ale musime tu jeste par dni byt. Hledali jsme neco vetsiho kvuli miminku. Znami jsou v Nemecku jako misionari a tady maji baracek, ktery budeme od nich pronajimat. I kdyz mimi neni, tak aspon Steve bude mit svoji kancelar. A jeste bude pokoj pro hosty. Je to vetsi a levnejsi, coz je super. Budeme tam maximalne pul roku. A pak do CR. Jupi. Akorad se nam moc nechce do CR na zimu, ale co uz. Radeji budu tehotna v CR nez tady. Poslu fotky az to pujde. Zatim jsme nebyli vevnitr. Barak je velkej, jsou tam tri garaze :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Nebojte jsem tu s váma taky, ale teď jsem dodělávala daně :-( Tak teď hlásím, že všechno je zařízeno a tak už se tu budu objevovat častěji a taky doufám už vyrazím s Peťou ven s kočárkem :-D :-D Se už moc těším a od středy hlásí hezké počasí..... Zítra ještě musím do práce...vyřešit všechny věci a pak už bude klid! ;-) Kristý tak to je fajn že si to s Vašima takhle užíváte! To stěhování určitě bude brzo! Já doufám, že se taky budeme stěhovat brzo :-D už se moc těším! Snad už i na to balení..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo Kristý to je rozumné řešení.A co Stev a jeho práce?? To ti rozumím druhé mimko tady hlavne aby si natrefila na dobrý doktory jinak je to v prdle. :-( Ale to už bude všechno v pohode. tři garáže budete mít jo??Tak to tam asi přijedem všichni najednou :-D :-D :-D :-D Alo ty jedna potvory ty jsi nás vyměnila za daně????? ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
ahoj holky, Steve snad bude moc pracovat porad ve stejne praci z CR. Ale to se jeste nevi. Maji totiz pobocku v Anglii a tak snad bude moc pracovat pro ne. Uvidime. Ale bylo by to super. Ted je v praci hodne vazenej a sef ho ma rad. Ale nevim jestli by mohl porad pracovat pro USA z CR. No uvidime. Ja mam nastesti super gynekolozku v Brne. Moje teta pracovala na gynde jako sestra spoustu let. Ted sla do duchodu, ale ta doktorka tam porad je a zna me. Tak budu chodit za ni. Urcite mi udela UTZ casteji a bude mi pomahat. Hlavne ma zkusenosti. A co Rebeka? Jak se ma? Uz leze?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťulo a jak ráda bych to neudělala!!!! Buď mi bylo blbě a nebo jsem se snažila sedět u PC a pracovat ]-( Šílenost!! Dneska jsem chtěla vyrazit do práce, předat věci a odnést jim lístek na peníze a udělalo se mi nějak blbě, tak raději ležím. Snad to půjde zítra a všechno to doženu!!! :-N Kristý tak to je super že se budeš mít ke komu vrátit! Najít dobrého doktora je fakt síla! A to mluvím z vlastní zkušenosti. Myslela jsem si, jak mám super doktroku a finále bylo hrozné! Prostě mi řekla, že když o to přijdu tak o to přijdu a jí to nezajímá. Peťa ví jak jsem byla úplně mimo :-S Moja mamka mě po telefonu klasifikovala na to, že jsem se zbláznila :-| Prostě to byla síla. Takže budeme držet pěsti abyste na podzim přijeli a musíme se všichni sejít! :-D Moc se na to těším a vlastně to už by nás bylo zase o jednoho víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý tak to je dobře,že máš známou na gyndě budeš to určitě potřebovat taky aby si někomu důvěřovala a byla víc v pohode.Budeš mít určitě nervy na dranc.A řekli kdy se můžete zase začít snažit?Nebo podle výsledků nebo jak je to?? :-N Budu teda držet palečky at to Stvevovi klapne v práci a máte zase o starost mín.A to už chcete zůstat v Brně nebo jak.Jsem zvědavá vid?? =-) =-) =-) =-) Rebeka ještě neleze jen se válí ze strany na stranu a když chce dopředu tak se zase válí a šoupe.Je to sranda,ale už bych ráda aby lezla,aby byla zase změna. :-D Už je to velká kočka strašne vyrostla,ale oblečení má pořád 3-6měsíců :-D :-D :-D Alo jak jako,že ti je blbě jako furt chřipka nebo těhulkování??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?