Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, to toho máš dost, přestaň být tak skromná:D
Odpovědět
Co pak to já bych objednávala, to by mi šlo, ale kdo to bude platit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně:D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska jsem byla zkoušet šaty :-) Zkusila jsem si asi tak dvanáct a mám asi tak troje favoritky a nemůžu si vybrat, všechny jsou tak krásné. A když už jsem byla v salónu, tak jsem prostě neodolala a koupila jsem podvazek. :-D Já bych pořád chtěla nakupovat, ať se mám na co doma dívat :-D Holky, chtěla jsem se zeptat, na co je ta svatební kniha a kniha hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
@defni Upřímně? Podle mě to jsou naprosté zbytečnosti. Je to jedno a totéž. Do obojího se ti podepisujou hosti a píšou ti tam přáníčka- takže zbytečnost- protože každý host s darem většinou donese i gratulaci. Spousta nevěst to tady pak nepoužité prodává. Takže podle mě zbytečně vyhozené peníze. Ale je to každého věc.
Odpovědět
Profilova fotka
To se možná hodí na veklé svadby, ale když má člověk na svadbě jenom rodinu a pár kamarádů, tak je to asi k ničemu. Já uvažuju, že bych si pod šaty koupila podvazky, myslíte, že se to hodí? A jaké budete mít prádelko?
Odpovědět
Profilova fotka
Defni: Jestli myslíš klasický podvazkový pás, tak proč ne?:) Spousta nevěst to má. Já budu mít nejspíš samodržky, protože kdy mrkeš ke mě do alba, nebudu mít pod šněrovačkou vsadku, tak nemůžu mít vysoké prádlo. A podvazkáč je většinou v pase. Jinak si myslím, že když si koupíš podvazky a pěknou podprdu, tak vůbec nemusíš kupovat prádélko na večer:) Já pod šatama budu mít jen nízké kalhotky, aby nevykukovaly a pak ty samodržky.
Odpovědět
Profilova fotka
Evička:Taky mi samodržky doporučovali a taky už s níma mám dobrou zkušenost pěkně drží a mají spoustu pěkných krajek. :-D Ale mojemu by se zase moc líbily podvazky tak jen tak váham. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co pro ty naše miláčky neuděláme, že?:) Záleží, v čem si budeš připadat líp:)
Odpovědět
Profilova fotka
Defni vyber si to pohodlnější a večer se kdyžtak převlékni, ať se mu líbíš ještě víc ;-) já to třeba taky tak udělám, nějaké sexy prádlo až na večer, přes den něco pohodlného, co mě nebude škrtit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, předělala jsem si album, aby bylo vidět jen pro přátele. Tak kdyžtak pište.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi to tak udělám, proč bych se měla celý den trápit, když nemusím :-) A navíc to stejnak nikdo nepozná tak co. Ale jinak si ty podvazky asi koupim co bych pro mého drahého neudělala. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to já asi taky, ale fakt až na večer :-) holky nemáte tip na obchod s cenově dostupnými prstýnky? Ať hledám kde chci, všude je to nad 10 tisíc a to se mi zdá moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka Jestli hledáš zlato, tak ty ceny se opravdu pohybují minimálně kolem deseti tisíc. Ještě je tu možnost vlastního zlata, ale s tím nemám zkušenosti, takže nevím, co to obnáší.
Odpovědět
Profilova fotka
Šárinka: Já bydlím, poblíž okresního města a koukala jsem se tam na prstínky a řeknu ti že je to mazec..... :-| Prstínky tam stály od deseti a výš a co ještě byly jako kdyby se zastavila doba! Totáč hadra!!! :-( Tak že si říkam, že mám zatím docela dost času a kouknu se na veletrhjestli tam budou slevy, který u nás bude na konci února a pak se uvidí a když tam níc neseženem tak je asi budu muset koupit přes internet nebo nevím?
Odpovědět
Profilova fotka
Já se chystám s přítelem v únoru do Diplomatu, říkám si, že kdybysme objížděli všechny veletrhy, tak nás doprava a vstupný budou stát skoro tu slevu, co pak ušetříme ;-) ale právě jsem koukala různě a když za 10 tisíc jsou obyčejný kroužky, tak jsem se zděsila
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, nakonec jsem ráda, že my tak nějak "musíme" mít ocel.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty se máš to můj by ocel nenosil :-(
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to je právě jediné řešení. Aby ho nosil, musí být odolný. Stříbrný jednou skřípnul mezi dveře (je truhlář) a byl z toho čtvereček. Teď má dva roky ocel a nemůže si ji vynachválit. A chceme mít oba stejný, přece nebudu mít já zlato a on ocel.
Odpovědět
Profilova fotka
To chápu, přítel ocel nechce, protože kamarád si nalomil při volejbale prst a nedostali to dolů :-( takže pátráme po zlatu za rozumnou cenu, nechci žádný brilianty
Odpovědět
Profilova fotka
To je jediná nevýhoda oceli. Je fakt, že mám taky strach, že se jednou praští do prstu, oteče mu a budeme volat hasiče. No ale co se dá dělat. To bysme fakt nemohli mít nic, protože všude je nějaké proti.
Odpovědět
Šári naběhněte zítra do Clarionu. Rýdl tam má 15proc. slevu. V Diplomatu bude dávat prý jen deset. Říkala mi to paní majitelka. My už máme objednáno. ;-) Jinak levnější prstýnky, to je potíž. Poptej se po příbuzných, jestli nemají něco zlatého, co nenosí. Třeba jednu náušnici atd. Když to dáš jako proti váhu vyplatí se to. Jiank je to menší než v Diplomatu, to rozhodně. Šaty tam skoro nemají. Ale prstenů tam je dost.
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsme si dneska na veletrhu objednali prstýnky. Byla tam úžasná sleva, když se objednali na místě, takže jsme neřešili :-) Tak mám velikou radost a nemůžu se dočkat, až budou doma :-)
Odpovědět
Lisi my objednaly taky dneska. ještě teď mi buší srdce =-)
Odpovědět
Defni já jsem taky váhala, zda podvazkový pás nebo samodržky - obojí se mi líbí a obojí je pohodlné. I když ty samodržky asi víc - pokud má člověk složité šaty.... No ale nakonec mám obojí (zadařily se dobré kaufy za super ceny) a asi se rozhodnu až těsně před svatbou na co bude větší nálada :-)
Odpovědět
pincola v Praze v Clarionu? No u mě to samo - jsem z toho pořád paf :-) Pořád si s přítelem říkáme: "ty jo, my už fakt máme (tedy ve výrobě) prstýnky, to je mazec..." :-D No paka
Odpovědět
Lusi Tak to jste jak my!!!!!!!!!!!!!! několikrát jsme otevřely smlouvu a hleděli do ní. Významně. Nic v ní není, ale i tak! Už je máme objednané. je to už takové závazné viď. oni t yprsteny jak jdou těsně k tělu a jak je člověk navléká tomu druhému, tak jsou skoro nejtěsnější věc na svatbě. Vybrat místo, to je bomba 1.krok. Půjčit šaty, nádhera. Ale koupit prsteny, to je takové jiné. je v tom takové to" ten mu navléknu, ten mi navlékne, ten budu nosit" Lusi gratuluju vám, vím jak ti :-)
Odpovědět
picola, díky moc! Taky gratuluju a užívejte si té radosti, protože je to super :-) A je to přesně jak říkáš :-)
Odpovědět
Doufám, že z toho usnu. jsem schopná se převalovat do rána. Furt ho vidím před očima. Už je to takové konkrétní. Máme datum a prsteny v objednávce. Už to není na spadnutí, ale už to letí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To s tou nespavostí začínáte brzo:D Abyste se té svatby vůbec dožily:D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?