Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Nic si z toho nedělej Evi, najdeš něco jiného. Hlavní, je že už máš termín. Bez termínu ti nikdo nic nezaručí. Já tohle mněla taky s tou nevolností. Ale pak to přešlo.. Citlivé trávení. No tak to jíst nebudeme, to už to vidím :-D :-D
Odpovědět
No já jíst asi taky nebudu - normálně, když mám nervy, nebo jen brzo vstávám, tak nemůžu jíst.... Ale s naší rodinou a slivovicí...to bez jídla už při obřadu nametená nevěsta :-D Tak aspoň bude sranda.... :-D
Odpovědět
Lusi tak to bude sranda. Možná se nafutrujem alespoň noc předtím. To zas bude jiný typ nervů, kdy čas pomalu utíká a člověk nemá stání. To se zas budu cpát:-)) Kamarádka, co snědla tu půlku banánu říkala, že jí to pomohlo. Musíme alespoň to, co ona. Slíbíme si to. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme, co se mnou udělá nervozita...
Odpovědět
No musíme se snažit :-D Každopádně se těším na to, až si tu pár dní po 20. srpnu budeme sdělovat zážitky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že to bude hlavně strašná úleva to mít za sebou. Jako samozřejmě, že se na to těším, ale je to taky období plný stresu, aby všechno klaplo. Takže já budu určitě šťastná. Ale hlavně proto, že už bude konec
Odpovědět
kajovaevicka přesně tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zase hrozně ráda, že to máme před sebou, moooc se těším a to plánování si užívám :-D jíst asi ráno vůbec nebudu, spíš možná nějakej ovocnej drink na probrání ;-) my máme obřad ve 12, tak jsem zvědavá, než mi vytvoří na hlavě ten složitý účes, no to bude veselý :-( kamarádka nemohla spát a vstala už ve dvě a pak bylo úplně grogy
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, já když nemůžu spát, tak ve dvě usínám a ne vstávám:D Jinak jsem se právě vrátila od kamarádky- máme fotografku:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky včera jsem si dělala test byl tam slaboučkej duch druhý čárky a dnes ráno sem si udělala další a nic....takže hurá...šaty budou...dnes už je mi lépe...nu a co už tedy máme aby sme si udělali přehled,,,
Odpovědět
Profilova fotka
@broucinek87 No jen aby:))) Tak já mám zajištěný termín na matrice, objednaný dort a koláčky, zamluvenou fotografku, mám doma šaty, popůlnočky, prstýnky, oblek, košili a boty pro oba. Pak máme návrhy oznámek v počítači, tak už je jen vytiskneme, až zjistíme, kde bude hostina. Možná jsem něco zapomněla...
Odpovědět
Ahojky, no my máme zajištěný termín na matrice, místo kde bude velká večerní oslava, fotografku, paní co upeče svatební dort (i když té se máme ještě v únoru připomenout, tak snad se nic nepokazí), figurku na svatební dort, mám svatební šaty, vývazky, podvazek, boty na přezutí, popůlnočky (i když jak se znám, tak je nepoužiju) a máme už tak nějak vyrobený prototip oznámka (budu je vyrábět sama) - tak už abych začala s výrobou :-) Jinak máme vybrané místo, kde bude oběd pouze s nejužší rodinou, ale taky se prý máme zastavit až tak v únoru... (tak snad to taky vyjde). Nic už mě asi nenapadá. A teď v sobotu jdeme na veletrh lovit prstýnky.... Máme už v podstatě vybráno, ale uvidíme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda vy jste všichni úžasný, jak už to všechno máme :-) my máme termín na matrice, místo na obřad, fotografku, kapelu, moje svatební šaty a mám zamluvenou vizážistku, ale tu ještě možná budu měnit. Jinak hledáme průběžně oznámka, prstýnky půjdeme lovit až objevíme někde nějakou větší slevu (aspoň 20% - třeba na veletrhu). Vývazky budu dělat, takže se musím vydat na nákupy, vůbec musíme promyslet tu výzdobu a přítel si musí koupit košili s kravatou, oblek máme.... máme toho před sebou ještě moooooc :-( ale teď máme zkouškový, tak to moc nepopojede, až takl za měsíc
Odpovědět
Jojo vidíš to jsem zapomněla na kadeřnici a vyzážistku - obě jsou rodinné kamarádky, tak to bude super :-) Šári, taky spoléháme na slevy (taky si všechno platíme sami), takže proto ten veletrh :-) No snad tam něco bude - i když těch veletrhů je v záloze ještě několik :-) Tak holky držím pěsti, ať vše vychází jak má :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo vidíte- kadeřnici mám taky a vizážistku taky- malovat se budu sama :-D No holky, jako řeknu vám, že kdybychom si takhle psaly loni, připadala bych si mezi váma jako exot. Loni jsme měli termín na začátku srpna. Šaty mi přišly na začátku června, prstýnky dokonce až po zrušení svatby, čili někdy ze začátku července, oznámka jsme taktéž tiskli koncem června. Jako jedno z prvních jsmě měli koupený boty a zamluvenou kadeřnici. Ale třeba chatu jsme loni zamlouvali na konci května a koláčky a dort jakbysmet. Letos jsem takovej rychlík jen proto, že spoustu věcí mám z loňska...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki Holky včera jsem se s mojim koukali předběžně na prstínky a to byl mazec!!!! Nejen že jsou strašně drahé ale mojemu se skoro žádne nelibily. Tak že to asi bude jenvětší problém sehnad vůdec nějaké. Sehnat pěkné panské snubní prstínky, které by se mu líbíly bude problém. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@defni U nás to bylo stejně. A nakonec si vybral něco, co mi připomíná spíš kroužek na klíče, než snubní prsten. Ale je to jeho volba, on to bude nosit.
Odpovědět
Defni tak to u nás bylo podobné. I když zase musím říct, že dámské jsou krásné skoro všechny a ty pánské už třeba tak dobře nevypadají... A my bychom zase chtěli mít něco podobnéno, ne každý jiný.... No nakonec jsme se asi shodli na hranatém tvaru - což je super pro mého chlapa co má rád neobvyklé a moderní věci. Současně ale je ten prstýnek vevnitř kulatý, takže je na ruce příjemný a dámský má kamínky, což se líbí mně.... Ale uvidíme ještě co na to na živo řekne přítel.... S těma cenama máte pravdu, je to mazec. Ale my jsme se s přítelem rozhodli, že asi omezíme jiné věci, ale do prstýnků investujeme - ty totiž budeme nosit celý život, tak ať se nám líbí a jsou kvalitní....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky je to jen nachlazení...proto my bylo tak hrozně...cpu do sebe strepfen,sinupret,paralen a čaj se zázvorem...nu a taky odpovím tedy co už máme. co máme: Prstýnky+vyrytí oblek a šaty záloha šampaňské na přípitek matriku a termín kadeřník+líčení+nehty dort+zákusky budeme pect my auta co nám chybí: zaplatit zámek jelikož jěště nejsou rozhodnuti zd abudou zvyšovat boty oba,malej oblek bižu foto oběd oznámení kytky punčochy,spodní prádlo nu jinak na co jsou ty vývazky?asi hloupá otázka co?
Odpovědět
Profilova fotka
@broucinek87 Možná to znáš pod pojmem voničky. Jsou to ty mašličky- někdy se k nim přidá myrtha a pak se to svatebčanům připíná na klopu. Jinak řádí to fest. Kája dneska od dvou ráno zvrací, je totálně vyčerpanej, a chtěl do práce. Naštěstí jsem ho donutila zůstat doma. Je to děs.
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka já právě nevěděla jsetli se dávají místo mirty či tak
Odpovědět
Profilova fotka
No v posledn době to hodně lidí dělá, že jen uváže mašličku a myrtu tam nedává... Já se asi rozhodnu až pár dní před svatbou. Vývazky udělám, ale ještě nevím, jestli budu mít s myrtou nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka tak já nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
@broucinek87 Co nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
co tam dát..ale už jsem objednala vývazky...
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu dělat bílo zlatou mašličku. A uvidím, jak to bude vypadat, kdyžtak někde ostříhám buxus a vmašličkuju to tam.
Odpovědět
Profilova fotka
já bych s ebála že nebudou hezký proto sem je objednala...lososovo bílé
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, tak já jich pár zkusím a buď to půjde nebo je objednám. Taftová stužka je levná, tak na tom neprodělám, když to aspoň zkusím.
Odpovědět
Já toho mám proti vám málo :-( Rezervované-místo obřadu -fotgraf a kameraman -vizážistka a kadeřnice -živá hudba na obřad -místo hostiny(provizorně) Koupené -boty pro oba -dekorace na auto -čokofontánka -věnečky do oken aut Na veletrhu o víkendu chceme : -zadat prstýnky do výroby -koupit čačky (krásné slovo, že, já věděla, že se Vám bude líbit :-D, serepetičky typu polštářek, bižu atd ) -sehnat co nejvíc slev na všechno možné.
Odpovědět
Ještě jsem zapomněla, že mám objednané a zaplacené popůlnočky:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?