Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale máte stejnou jak postavu tak i šaty tedy myslím že to mám na FB...nu nic se máte mi to máakhle z ruky,ale zato krásný zkusím sem hodit foto kaple @kajovaevicka
Odpovědět
Profilova fotka
@broucinek87 Tak u nás je svatba zatím tajná, takže bych to na FB určitě nedala. Jako tajná nebude, ale oznámíme to, až bude vše zařízené.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je ono
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, to je bomba. Kde přesně to je?
Odpovědět
@kajovaevicka A to se nebojíš, že tě tu někdo objeví, a bude po tajnostech?? Přece jen tu máš fota.
Odpovědět
Profilova fotka
@redenka55 No tak objeví, nebylo by to poprvé. Vzhledem k tomu, že máme jasno a během tohoto týdne ty podstatné věci domluvíme, mělo by to pak být jedno. Už loni mě takhle vyhmátli, takže počítám se vším. Navíc, někdo, kdo neví přezdívku si myslím, že jen tak z fotek mě nepoznají.
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka Plzeň sever u Kralovic
Odpovědět
My to máme taky celkem daleko, takže vyjíždět se bude taky nejpozději v 11. Brouči budem na tom uplně stejně. Ale říkám si,když se vstane v 6, před sedmou se se vším začne, tak by se to mělo stihnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, vstávat v šest... tak to asi ještě svatbu přesunu:D
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola cooo v 6 to né víte jak budu vypadat?!proč tak brzy...?
Odpovědět
Profilova fotka
:D Broucinek- no přesně:D
Odpovědět
vy nemusíte, když nemáte dlouhé vlasy:-)) myslíte že budeme mít pokojný spánek do osmi? Já myslím, že :-D :-D 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
nebudeeeeeeeem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola tak to nevím co když neusnu vůbec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně většina nevěst říkala, že naopak spaly jak mimina. Já mám taky dlouhé vlasy, ale ty moje se učešou, stáhnou do drdolu a finito. Žádný vlnění apod. Takže za půl hodinky podle mě není co řešit.
Odpovědět
Brouci, to už jsem tu taky četla, že nevěsta nespala VUBEC!!! Ale prý v pohodě, měla energii a za 24hodin odpadla a spala 2 dny. To dáme, neboj:-) Podle mne když naspíme 4hodiny, tak musíme být vděčné a považovat to za úspěch. Taky bych chtěla svých 8hodin. Ale nevím :-p A co budete snídat? Mně se chce z nervotity vždycky hrozně zvracet a nemám na nic chuť. Vždycky zhubnu 3kg klidně i za den když je stres. Kamarádka říkala, že snědla půlku banánu.(závidím, já nesním ani to)
Odpovědět
Profilova fotka
No to ještě nevím, já běžně nesnídám, ale asi přikážu svědkyni, aby do mě něco narvala, než na sebe obleču šaty.. protože nevydržím nejíst celý den, dokud ve tři nebude oběd...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já snídám,ale taky když někam spěcháme nebo je stres tak nejím...tak jsem zvědavá...i dnes je mi nějak divně...jsem ospalá už pár dní,nafouklá,střídá se u mě zima a horko nu a jídlo mi taky moc nejede nu děs...bez nálady...
Odpovědět
Profilova fotka
Že by další mimčo?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka to snad ne beru prášky...kamarádka taky mi psala to samý..ste se na mě spikli to by se mi teď fakt nehodilo
Odpovědět
Profilova fotka
:D Nespikly:D Neboj.. To jo, bylo by to dost na knop, svatba a porod. Mně by se to teď taky vůůůbec nehodilo, od února nastupuju do práce:)
Odpovědět
Profilova fotka
mě by štvaly hlavně ty šaty... @kajovaevicka
Odpovědět
Profilova fotka
To rozhodně...
Odpovědět
Profilova fotka
to bude jen nějaké špatné trávení
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím proč, ale mně je poslední dva tři dny taky pořád těžko. Ať sním co sním, stejně jdu ležet s žaludkem na vodě. Je to děs
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka prý zas začíná řádit nějaká střevní chřipka tak to je možná tím
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu uklízet a pak si dám tu aktivii a uvidím...
Odpovědět
Profilova fotka
To já si teď domyla vlasy a douklidila koupelnu. Ještě za chvíli vysaju a večer jdeme za známou kouknout na fotky svateb, co fotila, tak budeme mít možná i fotografku.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám zamluvený dort a koláčky. Akorát ta chata, co jsem chtěla pronajmout není k mání- myslivci mají zrovna táborák:( To je v háji
Odpovědět
Ahojky holky, no my máme svatbu také ve 12:00, ale jak se znám tak stejně spát nebudu.... Ono toho ráno bude ještě hodně (navíc vlasy mám taky dlouhé, takže....) a známe se ne? Je to naše svatba, tak budeme chtít stejně všechno zkontrolovat, i když se nabídnou jiní, že něco udělají... :-D No to bude ještě sranda :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?