Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sari: budeš mít bílé nebo žluté šaty? Jestli bílé a výzdoba bude žlutá, tak bych klidně dala bílý tyl a žlutou mašli na něj. Jesli budeš mít šaty žluté, tak žlutý. Nebo jak myslíš ty? Záleží, co by se ti víc líbilo:)
Odpovědět
Profilova fotka
Budu mít bílé svatební a žluté (snad) popůlnočky... já právě sama nevím, ale ještě mě napadlo udělat ten tyl žlutobílý ;-) prostě koupit dva a promotat to... na kliky mě napadlo, že bysme mohli koupit stahovací myšle, aby se to rychle ozdobilo a ty buď bílé nebo žluté (možná i střídavě)
Odpovědět
Profilova fotka
to promotané by mohlo vypadt dost dobře:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vyznáte se tady nějaká v květinách? Jako které mají sezonu v naší době svatby? Moc se mi líbí sasanky co mám v albu a ty květou hlavně na jaře, takže bych se asi nedoplatila, to stejné pivoňky nebo tulipány. Moc nechci růže ani kaly, původně jsem je chtěla, ale teď to mají téměř všechny nevěsty.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje tak mi to nedalo spát ty šaty a furt sem se cítila že to nejsou ty pravé tak sem naběhla do salonu kde je mám zamluvené a paní sme vybírali jiné nu a já náhodou natrafila na jedny co jsem zkousela v ornele za 6900kč akorát s bílou stuhou a tady je měli s růžovou za 4900kč tak sme je na mě oblíkli a už sem v klidu jsou to ty pravé..huráá mrkněte do mých fotek chci vědět váš názor...papapa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@broucinek87 Ty už jsem na několika nevěstách viděla:) A tobě hrozně moc sluší, určitě jsou hezčí než ty první. Jdi do nich:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka Díky moc...už sou zamluvené..jsem z nich strašně nadšená...já je chtěla jen mi v ornele říkali že v růžovej mají jen 38-40 a do těch bych se nevešla...a náhodně sem projížděla paní pověšěné šaty a říkám co kdyby sme je zkusili a když sem je oblíkla tak sem si byla jistá že to jsou oni..hlavně v nich vypadám staršně hubeně...nejsou sice z nové kolekce ale to nevadí jde o to jak se v nich cítím
Odpovědět
Profilova fotka
To já v těch svých taky vypadám hubeně, až jsem z toh sama překvapená:)
Odpovědět
Šári, já myslím, že ten žlutý tyl bude vypadat suprově! Když budeš mít svatbu ve žluté barvě, tak proč do toho nejít, auto nemusí být nazdobeno nutně bíle. Já taky uvažuji nad červeným tylem. Akorát ještě nevím, jakým pojedeme autem. Pokud tátovým, tak je to jasné, tyl bude červený. Ale pokud pojedeme druhým autem, tak to je červené a to by asi zaniklo - to bych dala tyl bílý, ale s červenými doplňky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou vážně hezký, mě se moc líbí tvar toho výstřihu, takovej jsem původně taky chtěla, ale nakonec mi víc slušel rovnej vršek, ale tobě to fakt pasuje hezky. Evi pan správce areálu, kde budeme mít obřad mi říkal, že v srpnu mu tam kvetou lekníny, to by mohla být krásná kytka... já jsem konzerva a chci žlutý kaly, mamča je dávala příteli, když promoval a vypadaly nádherně, tak jdu do nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap Zrovna jsem s našima nahodila debatu o autě a sdělili mi, že jejich snem je, abych jela v nějakém super autě, takže budeme asi půjčovat nějakou hezkou káru :-) mamča říkala bílou, ale to by nevynikla výzdoba ani já na fotkách, jakou barvu auta byste chtěly vy? Já přemýšlím nad černou, ta vypadá "luxusně", ale zase abych nejela na pohřeb
Odpovědět
broucinek87 v těch šatech vypadáš nádherně!!!! Jsou fakt moc krásné!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jo, a nejsou lekníny chráněné?:) Já právě původně taky chtěla kaly a nic jinýho, nebo kombinace s růží. Ale když projdu alba a v každým je buď kala, růže nebo gerbera, tak se mi to přestalo líbit...
Odpovědět
Šári, no přesně jak říkáš, myslím, že černé auto vypadá luxusně - to bych chtěla. Táta má černou hondu - vypadá parádně a navíc ještě je to velké auto (CR-V), takže pro nevěstu jako dělané - v šatech se do něj dobře poleze :-) A právě myslím, že na té černé vynikne jakákoli barva ozdoby. Ale ještě náš rodinný přítel nám řekl, že by nám půjčil červeného superba. Tak váháme. Ale na té červené by naše červená výzdoba zanikla. Ale asi spíš půjdu do té černé hondy :-) Ale jinak jak jsi psala, že bys nakobinovala bílý tyl s červeným, tak to by asi bylo nejlepší. Někde jsem viděla parádní ozdobu, podklad byl bílý tyl, na tom užší barevný (v tomto případě to byla červená) a bylo to vždycky spojené umělou kytkou a vypadalo to parádně.
Odpovědět
Já jsem hrozně chtěla tulipány do kytky, ale v létě buď nejsou a když je seženete, tak se prý stejně v tom teple hrozně rychle rozvijou :-( Tak asi půjdu do růží.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to o leknínech netuším, jen vím, že o nich ten pán mluvil, ale myslím že se u nich jen vyfotíme a nebudeme je trhat :-D možná by šlo na ty tulipány dát nějaký postřik, ale chtělo by to vyzkoušet... nebo třeba slunečnice, ty drží parádně... já je původně chtěla, ale každá žlutá svatba je dnes slunečnicová a to nechci, takže budu mít kaly... S tím autem asi fakt zkusím půjčit černou, limuzínu nechci, tak buď Audi nebo Hondu, Mercedes nesnáším, a jinak autům nerozumím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lusijap Já právě taky chtěla tulipány. Navíc potřebuju velkokvětou rostlinu, protože chci kytici z čistých květů- žádné přidané listy, ani perly, ani ty ozdobný motouzy. Prostě nic. To by se mi nejvíc líbily ty anemonky, co mám v albu. Já poprosím kamaráda, jestli by mě nevzal tmavěmodrým Focusem. My ho máme taky, ale tím naším pojede přítel od svých rodičů.
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap děkuji moc...konečně už jsou to oni
Odpovědět
Broučí strašně ti slušej, já je taky zkoušela a taky jsem o nich zauvažovala. Ale já bych zas chtěla celé bílé. Jsou nádherný, an moooc ti sluší:-)
Odpovědět
Tak už mám objednané a zaplacené popůlnočky!!!!!!! Nechala jsem si je šít na míru. paní návrhářka mi dala vyzkoušet její šaty, co tam má k tomuhle účelu, ale ušije šaty přímo podle mé představy a na míru. Mám takovu radost!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola nu přeci jen ta růžová to rozzáří...ale každý máme jiný vkus a jiné představy že museli by jsme je na tobě vidět
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, já právě volala na matriku, takže se vdávám 20. srpna ve 13 hodin. Volala jsem tam a ona nás našla v počítači ještě z loňska, všechno tam má od nás podepsaný, poplatek jsme tenkrát zaplatili, tak říkala, že už to platit znova nemusíme, ať se tam jen v červenci oba stavíme s občankama, aby koukla, jestli jsme je neměnili a abysme si tam ujasnili pár věcí typu v kolik před obřadem přijít, jakou hudbu pustí a tak. Takže jsem spokojená. Ještě bych dnes chtěla zavolat na tu chatu a zamluvit koláčky a dort. A budu to mít z krku:) A můžu mít pár měsíců klid:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka Gratulujeme...
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka neznám tě z facebooku?
Odpovědět
Profilova fotka
@broucinek87 Děkuju:) A v kolik vlastně máte obřad vy? Jsem poslední, kdo zamlouvala termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, to nevím, kde bychom k sobě přišly?
Odpovědět
Tak já se vdávám v pravé poledne:-) Co vy holky?
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka nu my ho dostali před vánoci a jeli sme si to tam vše vyřizovat nu my to máme od 12hod....to bude fičák....ale max. v 11 musíme vyjet jelikož tam máme být v buď v 11,45 nebo 11,50 a máme to 25,5km píšou tam 25min cesta jenže když pojedem pomalu v konvoji aut tak radši v 11 vyjet minule sme tam jeli přes půl hoďky
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka nu nevím ty fotky jsou mi povědomé od jedné maminy..i stejné šaty
Odpovědět
Profilova fotka
@broucinek87 No tak to asi ne, vzhledem k tomu, že nejsem mamina:) Tak to máte dálku, my jsme od oddací síně asi pět minut cesty. Vzhledem k tomu, že nebudeme všichni vyjíždět z jednoho místa, ale sejdeme se až před zámkem, tak pojedeme normálně. Pomalu v průvodu pojedeme až z obřadu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?